کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-12 ساعت 15:21)rima4499 نوشته:  دوستان تو سایت ابوظبی این پیامو داده چیکار کنیم معنیش چیه؟We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.
Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.
Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.
به به مبارک باشه! دست راستتون روی سر همه مارچی ها. با توجه به کیس نامبرتون 4000فک کنم شرایط یکضربی داشتید. امیدوارم موفق باشید.
تشکر کنندگان: rima4499
(2015-04-12 ساعت 16:04)laleht نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 15:21)rima4499 نوشته:  دوستان تو سایت ابوظبی این پیامو داده چیکار کنیم معنیش چیه؟We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.
Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.
Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

مبارکا باشه عزیز من اینکه دیگه ترجمه نمیخواد یعنی هورااااااااا
مرسی لاله خانوم ایشالله شما هم به زودی کلیر میشین فقط نمیدونم ما تا اخر اپریل وقت داریم یا نه؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: laleht
(2015-04-12 ساعت 16:11)rima4499 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 16:04)laleht نوشته:  

مبارکا باشه عزیز من اینکه دیگه ترجمه نمیخواد یعنی هورااااااااا
مرسی لاله خانوم ایشالله شما هم به زودی کلیر میشین فقط نمیدونم ما تا اخر اپریل وقت داریم یا نه؟

الان 12 آپریل هستیم بنظرم سریع اقدام کنین فقط اینکه نمیدونم وقتی از امارات برمیگردین تا چند وقت باید فاصله باشه تا دوباره ویزا بدن اینو اول از آژانس جویا شین البته فکر کنم مدیران سایت هم بتونن راهنمایی کنن درسته گفته ممکنه تو سهمیه این ماه ویزا نباشه و بیفته به ماه بعد ولی اگه زود برین فکر کنم بشه. پیام خصوصی به بهداد یا رضا(هرمس) بدین اونا وارد ترن
موفق باشین
و به سرزمین آرزوهای طلایی خوش آمدین
دست راستتون زیر سر ما هرچند که تو تاپیک قبلی گیر دادن این جمله چطوری ممکنه ولی امیدوارم ما هم مثل شما طعم این لحظه رو بچشیم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Reza-2015 ، bidad ، amindv15 ، m.ghoreishi
به نظر من هر چه سریعتر اقدام کنید.
با توجه به اینکه به تازگی مصاحبه رفته اید منطقی نیست مجدد مدیکال بدید. یک نفر از کیس شما بره کافیه. ویزای فوری با هزینه 350 درهم به شما میدن و تا 25 آپریل هم برسید ویزا احتمالا باقی مونده. یکشنبه اگر ویزا رو بدید احتمالا پنج شنبه تحویل بگیرید و سه شنبه بدید دوشنبه هفته آینده. البته شاید به خاطر شلوغی سفارت سرعت کمتر شده باشه یا مثل آنکارا سریعتر شده باشند!

همینطور از خدمات پیکاپ هم میتونید استفاده کنید. متاسفانه به خاطر قوانین سایت امکان اعلام و ارائه آژانسهایی که این خدمات رو انجام میدن بصورت عمومی وجود نداره و البته این کار همواره ریسک هم داره.میتونید از تجربه دوستانی که پیکاپ کردن استفاده کنید. آتلانتیس فکر کنم پایین ترین قیمت پیکاپ کرده بود.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: amindv15 ، rbrb-2015 ، laleht ، Reza-2015 ، Alex 2014 ، lotttery2015 ، jupiterx
من چند روز پیش یه سوال کردم ولی کسی جواب نداد...
از زمان دریافت نامه ی کلییرنس اگه یه هفته بعدش برم سفارت ایرادی نداره؟ آخه نمیتونم تا قبل از اردیبهشت مرخصی از محل کار بگیرم
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 16:43)MARY31 نوشته:  من چند روز پیش یه سوال کردم ولی کسی جواب نداد...
از زمان دریافت نامه ی کلییرنس اگه یه هفته بعدش برم سفارت ایرادی نداره؟ آخه نمیتونم تا قبل از اردیبهشت مرخصی از محل کار بگیرم

شما تا قبل از تاریخ انقضای جواب کلیرنستون باید سفارت باشید. البته اگر آخر ماه نگذارید بهتره چون ریسک نگرفتن ویزا و تمام شدن سهمیه ماهانه پای خودتونه. در اسرع وقت بهتره به سفارت مراجعه کنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: MARY31 ، نیلان ، Mahboy ، laleht ، Reza-2015 ، jupiterx
ممنون آقای بهداد ولی آخر ماه منظورتون از چندمه؟مخصوصا الان که آنکارا داره کلییر گروهی میده
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان: jupiterx
حداکثر 25 ام
تشکر کنندگان: نیلان ، laleht ، MARY31 ، jupiterx
دوستان تو سفارت ابوظبی ترجمه کارت پایان خدمت من رو اون خانمی که پشت باجه مدارک رو میگرفته به خانمم برگردونده و من تازه متوجه شدم. به نظرتون ممکنه نقص مدرک بخورم؟ باید بگم اون آقای تازه وارد پاکستانی نبوده ها ...
چون آپدیت هم نداشتم نگران شدم که حواس پرتی خودشون و توجه نکردن من باعث مشکل بشه.
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 17:15)saboktakin نوشته:  دوستان تو سفارت ابوظبی ترجمه کارت پایان خدمت من رو اون خانمی که پشت باجه مدارک رو میگرفته به خانمم برگردونده و من تازه متوجه شدم. به نظرتون ممکنه نقص مدرک بخورم؟ باید بگم اون آقای تازه وارد پاکستانی نبوده ها ...
چون آپدیت هم نداشتم نگران شدم که حواس پرتی خودشون و توجه نکردن من باعث مشکل بشه.
دوست عزیز از همسر من هم نگرفتند. ظاهرا ابوظبی کارت پایان خدمت جزء مدارک الزامی نیست.
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی میدونه که چرا کیس من بعد از 45 روز و درست دو روز قبل از مصاحبه اپدیت شده امروز؟خوبه یا بد؟
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 17:27)omid man نوشته:  بچه ها کسی میدونه که چرا کیس من بعد از 45 روز و درست دو روز قبل از مصاحبه اپدیت شده امروز؟خوبه یا بد؟

اپدیت قبل از مصاحبه خوبه و نشون میده رو پروندتون کار شده ولی اهمیت اپدیتهای بعد از مصاحبه به مراتب بیشتره. موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: omid man
(2015-04-12 ساعت 17:27)sadri54 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 17:15)saboktakin نوشته:  دوستان تو سفارت ابوظبی ترجمه کارت پایان خدمت من رو اون خانمی که پشت باجه مدارک رو میگرفته به خانمم برگردونده و من تازه متوجه شدم. به نظرتون ممکنه نقص مدرک بخورم؟ باید بگم اون آقای تازه وارد پاکستانی نبوده ها ...
دوست عزیز از همسر من هم نگرفتند. ظاهرا ابوظبی کارت پایان خدمت جزء مدارک الزامی نیست.

الزامی نیست؟؟!! پس دوره کلیرنس 3 - 4 ماهه رو با استناد به ترجمه شناسنامه و اینا میزنن نه کارت!! امیدوارم بعد از طی شدن دوره AP نخوان تازه نقص مدرک بزنن.
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان:
خوب امید جان ! مشحص نیست شاید جواب یکی از چک ها تون اومده! معنی خاصی نمیده ! Smile
شاید تشریف ببرید و کلیر شده باشید Wink
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، omid man ، jupiterx
دوستان من خواستم رتبه بدم اما این مهاجرسرای عزیز میگه شما در حدی نیستی که بخوای رتبه بدی!!! دیگه خود دانید Wink رتبه بدید تا در جرگه رتبه دهندگان لااقل قرار بگیرم Cool
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان