کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-12 ساعت 17:35)رضا2015 نوشته:  خوب امید جان ! مشحص نیست شاید جواب یکی از چک ها تون اومده! معنی خاصی نمیده ! Smile
شاید تشریف ببرید و کلیر شده باشید Wink

رضا جان من شغل دولتی نداشتم ولی سربازی سپاه بودم حدود 14 سال پیش.
تا امروز 2تا اپدیت قبل از مصاحبه داشتم به نظرت میتونه امیدوار کننده باشه یا نه؟
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: omid man
(2015-04-12 ساعت 17:35)رضا2015 نوشته:  خوب امید جان ! مشحص نیست شاید جواب یکی از چک ها تون اومده! معنی خاصی نمیده ! Smile

Big Grin خدا از دهنت بشنوه مدیر محترم و اقای گل خودمون
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 17:48)m.ghoreishi نوشته:  

بفرما شربت کلیرنس! Tongue
تشکر کنندگان: omid man ، Mahboy ، m.ghoreishi ، fati.d
(2015-04-12 ساعت 15:21)rima4499 نوشته:  دوستان تو سایت ابوظبی این پیامو داده چیکار کنیم معنیش چیه؟We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.
Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.
Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

كي واستون ايميل اومده؟!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 18:35)mehdiii82 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 15:21)rima4499 نوشته:  دوستان تو سایت ابوظبی این پیامو داده چیکار کنیم معنیش چیه؟We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.
Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.
Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

كي واستون ايميل اومده؟!
ایمیل نبود تو سایت سفارت اینو اورد امروز
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان:
خدمت همه دوستت
انی که کلیر شدن تبریک میگم و بابت غیبتم عذر میخوام

چند روزه مشغول خوندن شدم و تغزیبا ۷۰ صفحه از ۸۵ صفحه مربوط به سیاتل رو خوندم و یه کوچولو مونده

هرکسی سوالی داره همچنان خیلی کیف میکنم اگه کمکی ازم ساخته باشه به سوالاتون جواب بدم
تغریبا الان تعداد پیام های خصوصیم با ارسال هام برابر ، فک نکنید فعالیتم کم شده نوعش تغییر کرده

همتون رو دوست دارم ایشالا امسال دهتا ویزا هم اضافه بیاد
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، laleht ، behdadK ، Reza-2015 ، fati.d ، hilda60 ، MARY31 ، Alex 2014 ، mehdiii82 ، HERMES7 ، omid man ، jupiterx
(2015-04-12 ساعت 18:08)رضا2015 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 17:48)m.ghoreishi نوشته:  

بفرما شربت کلیرنس! Tongue

خدا از دهنت بشنوهBig GrinTongue
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 16:10)saboktakin نوشته:  
به به مبارک باشه! دست راستتون روی سر همه مارچی ها. با توجه به کیس نامبرتون 4000فک کنم شرایط یکضربی داشتید. امیدوارم موفق باشید.

مبارک مبارک.ایشالا قسمت همه بشه این ایمیل
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: rima4499
(2015-04-12 ساعت 18:54)reza.aa نوشته:  خدمت همه دوستت
انی که کلیر شدن تبریک میگم و بابت غیبتم عذر میخوام

چند روزه مشغول خوندن شدم و تغزیبا ۷۰ صفحه از ۸۵ صفحه مربوط به سیاتل رو خوندم و یه کوچولو مونده

هرکسی سوالی داره همچنان خیلی کیف میکنم اگه کمکی ازم ساخته باشه به سوالاتون جواب بدم
تغریبا الان تعداد پیام های خصوصیم با ارسال هام برابر ، فک نکنید فعالیتم کم شده نوعش تغییر کرده

همتون رو دوست دارم ایشالا امسال دهتا ویزا هم اضافه بیاد
آقا رضا شما هم کلیر شدین؟
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: reza.aa
سلام دوستان قبلا از اينكه سوالمو اينجا ميبرسم پوزش ميخواهم،من برنده اصلي هستم و دانشجوى دكترا مدارك پيش دانشگاهي و ليسانس و فوق ليسانس را دارم اما مدرك ديپلم من گم شده است نگرانم كه زمان مصاحبه دچار مشكل بشيم،ايا مورد مشابهي بوده؟سپاس
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 20:52)sinapco نوشته:  سلام دوستان قبلا از اينكه سوالمو اينجا ميبرسم پوزش ميخواهم،من برنده اصلي هستم و دانشجوى دكترا مدارك پيش دانشگاهي و ليسانس و فوق ليسانس را دارم اما مدرك ديپلم من گم شده است نگرانم كه زمان مصاحبه دچار مشكل بشيم،ايا مورد مشابهي بوده؟سپاس

سلام با توجه به مدارکی که فرمودین موجوده بشرطی که اصل مدارک باشن همراه با ترجمه اگر بتوانید حتی یک گواهی موقت از محل اخذ دیپلم تهیه و ترجمه کنید خیلی بهتر میباشد.
تشکر کنندگان: sinapco ، Reza-2015 ، Alex 2014
(2015-04-12 ساعت 20:52)sinapco نوشته:  سلام دوستان قبلا از اينكه سوالمو اينجا ميبرسم پوزش ميخواهم،من برنده اصلي هستم و دانشجوى دكترا مدارك پيش دانشگاهي و ليسانس و فوق ليسانس را دارم اما مدرك ديپلم من گم شده است نگرانم كه زمان مصاحبه دچار مشكل بشيم،ايا مورد مشابهي بوده؟سپاس
دوست عزیز همسر من (کیس اصلی) دارای مدرک دکترا است و ما فقط اصل مدرک دکترا و فوق لیسانس ایشان رو بردیم . البته چون زبان اصلی (انگلیسی) بود دیگه ترجمه نیاز نداشت. چیزی هم در خصوص مدرک دیپلم یا لیسانس نپرسیدن. برای شرکت در لاتاری داشتن مدرک دیپلم الزامیست و یا حداقل 5 سال سابقه کار ولی کسی که دارای مدرک معتبر بالاتر باشد ارائه آن کفایت می کند.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: sinapco ، Reza-2015
(2015-04-12 ساعت 21:10)zohreh-gh نوشته:  [quote='sinapco' pid='593832' dateline='1428855773']
دوست عزیز همسر من (کیس اصلی) دارای مدرک دکترا است و ما فقط اصل مدرک دکترا و فوق لیسانس ایشان رو بردیم . البته چون زبان اصلی (انگلیسی) بود دیگه ترجمه نیاز نداشت. چیزی هم در خصوص مدرک دیپلم یا لیسانس نپرسیدن. برای شرکت در لاتاری داشتن مدرک دیپلم الزامیست و یا حداقل 5 سال سابقه کار ولی کسی که دارای مدرک معتبر بالاتر باشد ارائه آن کفایت می کند.
خيلي ممنونم از پاسخ شما،لطف كرديد.
تشکر کنندگان: zohreh-gh
(2015-04-12 ساعت 19:05)mohammad384 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 16:10)saboktakin نوشته:  
به به مبارک باشه! دست راستتون روی سر همه مارچی ها. با توجه به کیس نامبرتون 4000فک کنم شرایط یکضربی داشتید. امیدوارم موفق باشید.

مبارک مبارک.ایشالا قسمت همه بشه این ایمیل

تبریک میگم موفق باشین.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: rima4499
(2015-04-12 ساعت 20:59)m.ghoreishi نوشته:  

سلام با توجه به مدارکی که فرمودین موجوده بشرطی که اصل مدارک باشن همراه با ترجمه اگر بتوانید حتی یک گواهی موقت از محل اخذ دیپلم تهیه و ترجمه کنید خیلی بهتر میباشد.

من هم مدرک پیشم رو گم کرده بودم.تشریف ببرید اداره اموزش پرورش منظقه ای که دبیرستان ایشون رو پوشش میده بهتون یک نامه میدن.بعد باید ببرینش اداره اموزش پرورش کل برای تایید که بتونین ترجمش کنید.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان