کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
در ضمن از ما فقط cv خواستن و نگفتن کاری همسر من دانشجو هست اونارم تو cv ذکر کنه که چه رشته ای. چه مقطعی؟ و مقاله هایی که داره لازم نیست؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-04-13 ساعت 19:42)behdadK نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 19:15)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام و تبریک به آقریشی عزیز و همه کلیرشده هاCoolCool

بهداد عزیز اگه یادت باشه در مورد مارچ و روند امسال پرسیده بودم که گفتی باید کلیر این سری رو ببینم تا نظر بدم و اگه یادم رفت دوباره بپرس...الانم پرسیدم Big Grin نظرت چیه و اینکه تا آخر خرداد به نظرت میشه امیدوار بود ؟؟؟ RolleyesRolleyes

خوب شد گفتید یادم رفته بودBig Grin

بله تا آخر خرداد میتونید امیدوار باشید حتی زودتر. (حالا نشد نیمه اول تیر خبر خوب رو عموم مارچی ها خواهند شنید)

آقا بهداد من چي؟؟ يه نسخه هم برا من بنويس Big Grin
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
(2015-04-13 ساعت 19:07)rima4499 نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 18:20)varchandi نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 15:21)rima4499 نوشته:  دوستان تو سایت ابوظبی این پیامو داده چیکار کنیم معنیش چیه؟We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.
Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.
Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

بیا دیگه
هی گفتی کیس منو نمی شناسه
هی گفتی استرس دارم
حالا یه هورااااااااای بلند بکش Smile
مبارکه و برای ما هم دعا کن
شیرینی نداده نری ینگه دنیا Big GrinBig GrinBig Grin

(2015-04-12 ساعت 15:27)rima4499 نوشته:  واییی باورم نمیشهههههه

ریما جان اگه ممکنه فقط بگو وضعیت همسرتون چی بوده
Wink
اگه به 2 پست بالاتر نگاه کنین میبینین که چشمون زدین و کلیر مارو پس گرفتن و به قول اقای همسایه داغونم کردن

این دیگه نوبرشه
مطمئنم زود کلیر میشین بد به دلتون راه ندین
مثبت فکر کنین
حداقل حالا سفارت کیستونو میشناسه Big Grin
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: rima4499 ، Reza-2015 ، bahar101
بد بدلتون راه ندين ايشالا بازم به همين زودى كلير ميشين . بچه هاى مهاجرسرا دلشون پاكه همونطور كه چشم ميزنن دعا شون هم پشت سرتون هست Big Grin Big Grin Big Grin
[/quote]

لاله جان
من چشمم شور نیستا Big GrinBig GrinBig Grin
فقط دیر دیدم و تا آخرین صفحات نخونده بودم تو تبریک گفتن عجله کردمTongueTongueTongue
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: rima4499 ، bahar101 ، laleht
(2015-04-13 ساعت 21:17)rima4499 نوشته:  در ضمن از ما فقط cv خواستن و نگفتن کاری همسر من دانشجو هست اونارم تو cv ذکر کنه که چه رشته ای. چه مقطعی؟ و مقاله هایی که داره لازم نیست؟
دوستانی که cv دادن کمک کننSad
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
(2015-04-13 ساعت 22:29)rima4499 نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 21:17)rima4499 نوشته:  در ضمن از ما فقط cv خواستن و نگفتن کاری همسر من دانشجو هست اونارم تو cv ذکر کنه که چه رشته ای. چه مقطعی؟ و مقاله هایی که داره لازم نیست؟
فرمت های آماده CV رو میتویند از اینترنت دانلود کنید چون تو ایمیل از شما خواستن رزومه کامل با جزئیات بدین بنظرم خیلی آب و تابش ندین
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: bahar101 ، rima4499 ، hrghoreshi
سلام به همه مهاجرسراييهاى عزيز و تبريك فراوان خدمت آقاى قريشى
اميدارم همه بزودى كلير بشن .
يه سوْال ازمديران محترم داشتم و اينه كه بعدازمصاحبه آفيسرتمام مدارك مالى مارو ، اعم از سند ارزش گذارى ملك و
مدارك تمكن مالى بانك من و همسرم رو نگهداشت و بهمون پس نداد درصورتى كه به بعضى ازدوستان برگردانده شده
ومن پولى رو كه براى دريافت نامه تمكن به حساب ريخته بودم بعدازچندروز برداشتم ، حالا به نظرشما اين برام مشكل
ساز ميشه ؟ و اصلاً چرا مدارك مالى مارونگهداشته ؟
با تشكر از زحمات مديران محترم .
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: hrghoreshi
(2015-04-13 ساعت 22:29)rima4499 نوشته:  

از من تو همون ای-میل قبل از مصاحبه خواستن CV ببرم. طبق همون قاعده کلی عمل کنید که میگه تا جائیکه میتونی کم اطلاعات بده ولی دروغ هم نگو Wink شما هم یک رزومه یک یا نهایتا دو صفحه ای (بدون عکس پرسنلی Big Grin ) و با حداقل اطلاعات که قابل ردیابی هستند تهیه کنید. لزومی نداره از مقالاتی که در مجله مهمی چاپ نشده یا کارهایی که بیشتر دانشگاهی و تحقیقاتی بوده تا کار رسمی زیاد حرف بزنید .
این بخش از رزومتون رو نگهدارید برای بعد از کلیر شدنتون Tongue
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: rima4499 ، Reza-2015
(2015-04-13 ساعت 23:43)Amir shayan نوشته:  سلام به همه مهاجرسراييهاى عزيز و تبريك فراوان خدمت آقاى قريشى
اميدارم همه بزودى كلير بشن .
يه سوْال ازمديران محترم داشتم و اينه كه بعدازمصاحبه آفيسرتمام مدارك مالى مارو ، اعم از سند ارزش گذارى ملك و
مدارك تمكن مالى بانك من و همسرم رو نگهداشت و بهمون پس نداد درصورتى كه به بعضى ازدوستان برگردانده شده
ومن پولى رو كه براى دريافت نامه تمكن به حساب ريخته بودم بعدازچندروز برداشتم ، حالا به نظرشما اين برام مشكل
ساز ميشه ؟ و اصلاً چرا مدارك مالى مارونگهداشته ؟
با تشكر از زحمات مديران محترم .

ماله مارم نگه داشته فکر نکنم مشکلی باشه چون من ویزامم گرفتم
تشکر کنندگان: Amir shayan ، Reza-2015
سلام
اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه لطفا دوستان؛
افرداي كه در سالهاي گذشته شغلشون جزو مشاغل حساس بوده، حدودا چند ماهه كلير شدن؟
ديگه همين روزها من و دخترم بايد بليط بگيريم. واقعا موندم برم اونجا كارهاي خودمونو انجام بديم و بياييم يا اگه مطمين باشم همسرم كلير نميشه، كارهاي اونو دنبال كنم!!!!!
اگه برم و برگردم ( حدودايك ماهه) و همسرم امسال اصلا كلير نشه، نميشه دوباره اين همه وقت و هزينه و خصوصا سختي (بخاطر بچه ي كوچيك) رو بجون خريد و دوباره در عرض چند ماه رفت امريكا كه.... :/

همه هميشه لطف دارين و اميد ميدين و همدردي ميكنين و من بي نهايت سپاسگزارم وايندفعه واقعا يك راهنمايي ميخوام كه چيكار كنم با توجه به اينكه كمتر از يك ماه ديگه ويزاي من و دخترم اكسپاير ميشه ؟
ممنون Smile
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
بعد از ٨٢ روز، امشب حدود ساعت ٩:٠٠ نفر اصلي كيس ما (خودم) آپديت شد كه با توجه به زمانش به نظر ميرسه اين آپديت از امريكا باشه، ولي نفر دوم كيس كه همسرم هست آپديت نشده. انشالله بزودي كليري نوبت ما ژانويه ايهاست Smile
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: amindv15 ، negar6043 ، m.ghoreishi ، hrghoreshi ، mehdiii82 ، p00ya2001 ، Mahboy ، jupiterx ، oldman
فکر کنم فردا یکسری کلیر بشن چون امشب برای ماه می کارنت کردن اگه بخوان نامه دومشون رو براشون بفرستن کلی از وقتشون رو میگیره. حداقل سه چهار روز هم زمان میبره. پس ماها رو فردا کلیر میکنن تا به کار نامه دومیا برسن
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: negar6043 ، Reza-2015 ، Mahboy
سلام
کسی میدونه رکورد سریعترین کلیر چقدر بوده؟
میخوام ببینم خوش بینانه ترین حالت چیه؟!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
(2015-04-14 ساعت 00:05)Samia نوشته:  سلام
اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه لطفا دوستان؛
افرداي كه در سالهاي گذشته شغلشون جزو مشاغل حساس بوده، حدودا چند ماهه كلير شدن؟
ديگه همين روزها من و دخترم بايد بليط بگيريم. واقعا موندم برم اونجا كارهاي خودمونو انجام بديم و بياييم يا اگه مطمين باشم همسرم كلير نميشه، كارهاي اونو دنبال كنم!!!!!
اگه برم و برگردم ( حدودايك ماهه) و همسرم امسال اصلا كلير نشه، نميشه دوباره اين همه وقت و هزينه و خصوصا سختي (بخاطر بچه ي كوچيك) رو بجون خريد و دوباره در عرض چند ماه رفت امريكا كه.... :/

همه هميشه لطف دارين و اميد ميدين و همدردي ميكنين و من بي نهايت سپاسگزارم وايندفعه واقعا يك راهنمايي ميخوام كه چيكار كنم با توجه به اينكه كمتر از يك ماه ديگه ويزاي من و دخترم اكسپاير ميشه ؟
ممنون Smile
سلام.
من هم مشکلی شبیه به شما رو دارم با این تفاوت که مارچ مصاحبه شدیم و اگر پروسه طولانی بشه به شرایط امروز شما می رسیم. اگر بتونید به خودتون و شرایططون مسلط بشید میشه از این آشفته بازار دست پر بیرون اومد. اینو مطمئن باشید. فقط تکلیفتون رو با مهاجرت و زندگی تو ا م ر ی ک ا مشخص کنید.
به نظر من:
1. ایمیل و یا تماس تلفنی و پیگیری زیادی انجام بدید با سفارت و سعی کنید شرایط رو براشون توضیح بدید. از این کار خسته نشید و مدام حتی هر روز ایمیل بزنید یا تماس بگیرید تا بالاخره جواب بگیرید.
2. اگر آشنایی دارید که بتونید پیش اونها بمونید حتما بلیططون رو بگیرید و برای رفتن آماده بشید. نهایتا تا یک هفته به پایان اعتبار ویزاتون بلیط رو بگیرید. سختی کار شما سفر نهایتا 20 ساعته است تا به مقصد برسید اونجا کارها یکی یکی درست میشه.
2.1 اگر کسی رو ندارید هم غمی نیست. برای پروسه مهاجرت باید با قدرت برنامه ریزی کنید چون شما هستید که سرنوشت و آینده رو رقم میزنید. پس با کمک گرفتن از دوستان مهاجرسرایی که رفتن به شهرهای مختلف میتونید یک برنامه منظم و دقیق رو بچینید و کارهای ایران رو هم به همسرتون بسپارید و خودتون کاملا روی یک سفر کاری ( و البته که سخت) تمرکز کنید.
3. اگر ویزای همسرتون تا زمان پایان ویزای شما نیومد میتونید بلیط ایشون رو تغییر تاریخ بدید چون تا 31 سپتامبر زمان برای لاتاری هست و باید، باید و باید امیدوار باشید.
4. اگر ویزای همسرتون اومد که ایشون خودش رو در اسرع وقت به اونجا میرسونه، کارهای اینجا رو هم که حتما مرتب کرده و امیدوارم اصلا به اونجا نرسه.
5. در صورتی که تا پایان سپتامبر ویزاشون نیومد شما با توجه به اینکه تونستید کارهای گرین کارت رو انجام بدید و سوشیال و ... تموم شده است میتونید برای پاس سفید اقدام کنید و برگردید تا ایشون پروسه ویزای همراهشون روی روال بیفته.
برای همه مراحلی که به ذهن من رسید و عرض کردم موضوعات و تاپیک های مفصلی در مهاجر سرا هست که با مطالعه اونها حتما راههای بهتری به ذهنتون خواهد رسید. پیشنهاد میکنم از تمام قابلیت های فروم و اطلاعاتش حتی اونهایی که برای بازماندگان لاتاری 2014 هست استفاده کنید.
امیدوارم من زیاده گویی کرده باشم و همین روزا ویزای همسرتون بیاد و با هم به سمت زندگی جدید پرواز کنید.
تشکر کنندگان: Nima4185 ، m.ghoreishi ، p00ya2001 ، mfte.teacher ، Mahboy ، Samia ، jupiterx
(2015-04-14 ساعت 01:54)Manamehr نوشته:  سلام
کسی میدونه رکورد سریعترین کلیر چقدر بوده؟
میخوام ببینم خوش بینانه ترین حالت چیه؟!

من ٢٣ روز رو ميدونم هست، كمتر از اون رو اگه دوستان شنيدن بگن
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، mfte.teacher ، jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان