کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-13 ساعت 16:42)hrghoreshi نوشته:  از همه دوستانی که با تبریک هاشون ابراز لطف دارن سپاسگذارم. انشاءالله همگی این مرحله حساس و پر استرس رو پشت سر بگذارند و شیرینی بعدش رو بچشند

قریشی جان تبریییییییییییییک جانانه
لذت این لحظات نوش جانتون
امیدوارم حال و احوال خوش براتون تا سالهای سال همراه باشه
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: hrghoreshi
(2015-04-13 ساعت 15:14)hrghoreshi نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 15:09)takecarenima نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 15:05)hrghoreshi نوشته:  [quote='behdadK' pid='594051' dateline='1428920420']
[quote='hrghoreshi' pid='594043' dateline='1428919101']
دوستان عزیز
.
.
.
هوووووووووررررررررراااااااااا
همین الان ایمیل اومد که ما هم کلیر شدیم....
خدایا شکرت....
دق دادن ما رو تا جوابش بیاد....

تبریک قریشی جان. شرمنده من شما رو زودترین نفری که کلیر میشید پیش بینی کرده بودم اما خیلی با تاخیر کلیر شدید. امیدوارم در کلیه مراحل زندگی موفق باشید.

بهداد جان. همین هم در جواب ایمیل بنده بود که اطلاع دادن. مثل اینکه کلن ما رو یادشون رفته بود. نه ایمیلی نه سایتی...
ایمیل زدم گفتم داستان چیه که پروسه ما انقدر طولانی شده و خبری نیست؟ جواب دادن که داستانی نیست. پرونده شما آماده هست. هر وقت خواستین تشریف بیارین. منتظر سایت هم نمیخاد باشین. تاریخ انقضا هم بهم نگفتن که تا کی مهلت دارم.
قریشی جان مبارک باشه. میتونید متن ایمیلی که زدید رو بزارید؟ که ما هم مشابهش رو ارسال کنیم بلکه از این بلاتکلیفی دربیاییم؟ ممنون
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان:
سلام
من از دوستان خواهش کردم ولی کسی جواب قطعی به من نداد، اگه می تونین من و راهنمائی کنین، من و پسرم فوریه یکضرب گرفتیم، ولی خانمم به خاطر دولتی ap خورد، اگر خدا بخواد و کلیر بشه من خودم پاسش و ببرم ایا تو پست به مشکل نمی خورم

در ضمن خدمت این دوستمون اقای قریشی هم تبریک من و بپذیرید
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 11:13)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 08:27)sinapco نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 22:25)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 20:59)m.ghoreishi نوشته:  [quote='sinapco' pid='593832' dateline='1428855773']
سلام دوستان قبلا از اينكه سوالمو اينجا ميبرسم پوزش ميخواهم،من برنده اصلي هستم و دانشجوى دكترا مدارك پيش دانشگاهي و ليسانس و فوق ليسانس را دارم اما مدرك ديپلم من گم شده است نگرانم كه زمان مصاحبه دچار مشكل بشيم،ايا مورد مشابهي بوده؟سپاس

من هم مدرک پیشم رو گم کرده بودم.تشریف ببرید اداره اموزش پرورش منظقه ای که دبیرستان ایشون رو پوشش میده بهتون یک نامه میدن.بعد باید ببرینش اداره اموزش پرورش کل برای تایید که بتونین ترجمش کنید.
دوست خوبم ممنونم،منظور شما همان تاييديه تحصيلي است؟
به من گفتن دیگه اموزش وپرورش المثنی صادر نمیکنه.گواهی اتمام تحصیلات بهم دادند

دوست عزیز نگران نباشید تو مصاحبه اصلا ازتون نمیخوان. آخرین مدرم تحصیلی کافیه. اما اگه برای راحتی خیال خودت می خواهی مدرکو بگیری همون طور که دوستمون گفت باید بری تاییده تحصیلی دوره متوسطه بگیری دیپلم المثنی نمیدن
تشکر کنندگان: sinapco
سلام دوستان بعد از پیام کلیر دیروز پشیمون شدن واین پیامو دادن واقعا گیج شدم همچین چیزی سابقه داره؟The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:
please send us a full details C V for
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: jupiterx
(2015-04-13 ساعت 17:35)rima4499 نوشته:  سلام دوستان بعد از پیام کلیر دیروز پشیمون شدن واین پیامو دادن واقعا گیج شدم همچین چیزی سابقه داره؟The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:

سلام دوست عزيز
نگران نباشيد، از شما هم مثل خيلي از دوستان ديگه رزومه خواستند. براشون بفرستين، انشالله بزودي كلير بشيد.
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: rima4499 ، jupiterx
(2015-04-13 ساعت 17:35)rima4499 نوشته:  سلام دوستان بعد از پیام کلیر دیروز پشیمون شدن واین پیامو دادن واقعا گیج شدم همچین چیزی سابقه داره؟The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:

کار دولتی یا حساس که نداشتید؟
CV رو براشون ایمیل کنید. در ایمیل اطلاع بدید که اول کلیر شده بودید و الان برنامه ریزی کردید و هتل و بلیط گرفتید و کلی ضرر میکنید و در خواست کنید که پاس رو از شما بگیرند و ویزا بدهندBig Grin

بله از این موارد سالهای بصورت خیلی نادر بوده. اکثرا بعد از دریافت CV آفیسر مورد خاصی ندیده و ویزا رو صادر کرده ولی یک مورد بوده که طرف دوباره مشمول کلیرنس شده و مجبور شده تا کلیرهای گروهی همزمانش صبر کنه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rima4499 ، lotttery2015 ، Mahboy ، jupiterx
(2015-04-13 ساعت 17:31)siamaq نوشته:  سلام
من از دوستان خواهش کردم ولی کسی جواب قطعی به من نداد، اگه می تونین من و راهنمائی کنین، من و پسرم فوریه یکضرب گرفتیم، ولی خانمم به خاطر دولتی ap خورد، اگر خدا بخواد و کلیر بشه من خودم پاسش و ببرم ایا تو پست به مشکل نمی خورم

سلام دوست عزيز
زمانيكه در CSC ثبت نام ميكنيم، در نهايت يك فرم دو صفحه اي تاييديه ميده كه مطمئنا اين فرم رو ملاحظه فرمودين. انتهاي صفحه اول اين فرم صراحتا نوشته كه به هر يك از اعضاي خانواده ميتونه پاسپورتها تحويل بشه. اگر پرينت اين فرم رو نداريد ميتونيد با وارد كردن شماره پاسپورت و تاريخ تولدتون مجددا وارد سايت بشيد و اين فرم رو بصورت فارسي يا انگليسي ملاحظه بفرماييد.
البته دوستان اعتقاد دارند كه بهتره محكم كاري بشه و با وكالتنامه ترجمه شده تشريف ببريد پست.
با اين حال بهتره نظر ساير عزيزان باتجربه تر كه اين مرحله رو گذروندند نيز جويا شويد و در نهايت خودتان قضاوت كرده و تصميم نهايي بگيريد.
پيروز باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: mohammad.1011 ، Nima4185 ، jupiterx
(2015-04-13 ساعت 17:59)Reza-2015 نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 17:31)siamaq نوشته:  سلام

سلام دوست عزيز
زمانيكه در CSC ثبت نام ميكنيم، در نهايت يك فرم دو صفحه اي تاييديه ميده كه مطمئنا اين فرم رو ملاحظه فرمودين. انتهاي صفحه اول اين فرم صراحتا نوشته كه به هر يك از اعضاي خانواده ميتونه پاسپورتها تحويل بشه. اگر پرينت اين فرم رو نداريد ميتونيد با وارد كردن شماره پاسپورت و تاريخ تولدتون مجددا وارد سايت بشيد و اين فرم رو بصورت فارسي يا انگليسي ملاحظه بفرماييد.
البته دوستان اعتقاد دارند كه بهتره محكم كاري بشه و با وكالتنامه ترجمه شده تشريف ببريد پست.
با اين حال بهتره نظر ساير عزيزان باتجربه تر كه اين مرحله رو گذروندند نيز جويا شويد و در نهايت خودتان قضاوت كرده و تصميم نهايي بگيريد.
پيروز باشيد
ممنون اقا رضا که وقت گذاشتین و جواب دادین، درسته اصلا از فرم پست یادم نبود، بازم ممنون
تشکر کنندگان: Reza-2015
(2015-04-12 ساعت 15:21)rima4499 نوشته:  دوستان تو سایت ابوظبی این پیامو داده چیکار کنیم معنیش چیه؟We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.
Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.
Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

بیا دیگه
هی گفتی کیس منو نمی شناسه
هی گفتی استرس دارم
حالا یه هورااااااااای بلند بکش Smile
مبارکه و برای ما هم دعا کن
شیرینی نداده نری ینگه دنیا Big GrinBig GrinBig Grin

(2015-04-12 ساعت 15:27)rima4499 نوشته:  واییی باورم نمیشهههههه

ریما جان اگه ممکنه فقط بگو وضعیت همسرتون چی بوده
Wink
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 15:40)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 14:57)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 14:50)behdadK نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 14:28)hrghoreshi نوشته:  دوستان عزیز
.
.
.
خدایا شکرت....

تبریک قریشی جان. شرمنده من شما رو زودترین نفری که کلیر میشید پیش بینی کرده بودم اما خیلی با تاخیر کلیر شدید. امیدوارم در کلیه مراحل زندگی موفق باشید.
منم تبریک میگم الان متوجه شدم دست راستتون زیر سر ما.برای ما هم دعا کنین

قريشي جان تبريك فراوان
جناب قریشی با تبریک فراوان و آرزوی موفقیت براتون. امیدوارم که همیشه اینطوری شاد و خوشحال باشین
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-04-13 ساعت 12:29)mfte.teacher نوشته:  کسی از دوستان اطلاع داره که روند کلیرنس گروهی در ابوظبی حالا کجای کار هستش یعنی ژانویه رو تموم کرده یا اواسط ژانویه هستش؟

تیچر جان ابوظبی از 20 ژانویه به بعد کلیر گروهی نکرده

(2015-04-13 ساعت 12:31)behdadK نوشته:  و این بار هم جواب من رو ندیدید !!!

Big GrinBig GrinBig Grin
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 14:28)hrghoreshi نوشته:  دوستان عزیز
.
.
.
خدایا شکرت....

مبارکه دوست من
موفقیتتون رو آرزومندم
(2015-04-13 ساعت 17:50)behdadK نوشته:  

کار دولتی یا حساس که نداشتید؟
CV رو براشون ایمیل کنید. در ایمیل اطلاع بدید که اول کلیر شده بودید و الان برنامه ریزی کردید و هتل و بلیط گرفتید و کلی ضرر میکنید و در خواست کنید که پاس رو از شما بگیرند و ویزا بدهندBig Grin

بله از این موارد سالهای بصورت خیلی نادر بوده. اکثرا بعد از دریافت CV آفیسر مورد خاصی ندیده و ویزا رو صادر کرده ولی یک مورد بوده که طرف دوباره مشمول کلیرنس شده و مجبور شده تا کلیرهای گروهی همزمانش صبر کنه.
بادرود
1- یه بار هم قبلا سووال کرده بودم که دوستان لطف کنند سایتی که مشاغل حساس رو توش نوشته اعلام کنن.
2- CV رو برای چه افرادی میخوان معمولا؟ من شغل دولتی دارم به افیسر هم گفتم که اگه CV و نامه رسمی شرح وظایف و سوابق کاری رو میخواد اوردم ولی ایشون گفتن الان نیاز نیست و هر اطلاعات بیشتری رو که بخوایم بعدا ایمیل میکنیم.
باتشکر
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 18:20)varchandi نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 15:21)rima4499 نوشته:  دوستان تو سایت ابوظبی این پیامو داده چیکار کنیم معنیش چیه؟We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.
Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.
Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

بیا دیگه
هی گفتی کیس منو نمی شناسه
هی گفتی استرس دارم
حالا یه هورااااااااای بلند بکش Smile
مبارکه و برای ما هم دعا کن
شیرینی نداده نری ینگه دنیا Big GrinBig GrinBig Grin

(2015-04-12 ساعت 15:27)rima4499 نوشته:  واییی باورم نمیشهههههه

ریما جان اگه ممکنه فقط بگو وضعیت همسرتون چی بوده
Wink
اگه به 2 پست بالاتر نگاه کنین میبینین که چشمون زدین و کلیر مارو پس گرفتن و به قول اقای همسایه داغونم کردن
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، نیلان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان