کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوست عزيز ، ساير سفارت ها هم هنوز هيچ كليري رو نشون نميده . براي مثال آنكارا هم هنوز ١ عدد كلرينس نگذاشته . كه البته به تجربه دوستان هنوز زوده ظاهرا

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan
(2014-11-29 ساعت 17:12)takecarenima نوشته:  دوست عزيز ، ساير سفارت ها هم هنوز هيچ كليري رو نشون نميده . براي مثال آنكارا هم هنوز ١ عدد كلرينس نگذاشته . كه البته به تجربه دوستان هنوز زوده ظاهرا

چرا یک عدد گذاشته ولی برای اسیا نیست! Wink
تشکر کنندگان: r.bazargan
بهداد کجایی شما ؟ اروم میای میری ؟ حواسمون هست ها ؛)
نا قلا نکنه نیت کردی از اونجا سوپرایزمون کنی؟کجایی بابا نگران شدیم Sad
تشکر کنندگان: babak12 ، saboteur ، A_A ، m.ghoreishi ، نیلان ، r.bazargan ، reza.aa ، ashkansoso65 ، hameddjj
حال بهداد خوبه
به زودی میاد با کلی خبر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
به به دست پر بیاد Smile
تشکر کنندگان: babak12 ، saboteur ، A_A ، kaamiran ، lighter ، behjat ، ashkansoso65 ، atlantis770
(2014-11-29 ساعت 23:27)رضا2015 نوشته:  به به دست پر بیاد Smile
نمیدونم. ولی یه حسی بهم میگه بهداد جان با یه ویزای خوشگل همه رو سوپرایز میکنه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: نیلان ، behjat ، kaamiran ، atlantis770
آقا بهداد بیا
آقا بهداد بیا
با یه ویزا خوشگل بیا
سرت سلامت بیا
لبت خندان بیا
تا آقا بهداد بیاد من برم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: قصه گو ، نیلان ، HERMES7 ، ریحانا ، behjat ، miyu ، ashkansoso65 ، hameddjj ، feidom30
(2014-11-29 ساعت 22:59)babak12 نوشته:  حال بهداد خوبه
به زودی میاد با کلی خبر

این حرف یعنی یه ضرب گرفته؟
Big GrinBig Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behjat ، m.ghoreishi
[font=Verdana][font=Courier]سلام بر همراهان جان
لطف کنید و در منتظر سرا ثبت نام کنید که یک اطلاعات کلی در مورد روند امسال به دست بیاد
ممنون از همه
[/font][/font]
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، atlantis770 ، lighter ، reza.aa ، saboteur ، m.ghoreishi ، goliii
سلام یک سوالی دارم تو این جدول کلیر شده ها که میرم مال سال های قبل مثلا 2009 هم هست اینها هم لاتاری بودن ؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-25 ساعت 22:16)takecarenima نوشته:  نيازي به وكالت نامه نداريد دوستان ، به وضوح ذكر شده يكي از اعضاي خانواده كه نامش دو كيس نامبر باشه كافيه : One member of a family can return to Turkey on behalf of the entire family. The person returning to the Embassy must be one of the family members receiving a visa.

اين هم خود سايت ، مطالعه بفرماييد .
http://turkey.usembassy.gov/iv_administr...tatus.html

چون پاس رو باید از اداره پست تحویل بگیرید حتما حتما وکالت نامه می خواد . ولی برای تحویل به سفارت نیازی نیست .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ofrfar ، goliii
(2014-11-22 ساعت 22:23)mendoosh نوشته:  
(2014-11-22 ساعت 14:34)reza.h نوشته:  سلام منم ۴ شنبه 19 نوامبر مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم، مهندس کامپیوتر و خدمت آموزشی نیروی زمینی ارتش و بعدش ستاد کل، حدود ۱۰ سال هم سابقه کار غیر دولتی.
اونروز اکثر افراد کلیرنس خوردن به جز ۲ تا خانم پیر و ۲ تا خانم جوون که من دیدم یکضرب گرفتن. دوستم هم که یه خانم مجرد هم بود به علت کار دولتی کلیرنس خورد. ضمنا از هر دو مون CV خواستن. برای من از قبل تو نامه مدارک خواسته بودن و برای دوستم همونجا گفتن اگه همراهش هست تحویل بده.

ا؟ من فك كردم شما دو نفر واسه ويزا دانشجويي اومده بودين Smile اون ٢ تا خانم هم يكي شون كيس نامزدي بود، ولي اون خانم مو فر بلنده لاتاري بود و يكضرب گرفت
من هر خانم پيري ديدم كليرنس خورد، يكي هم هتلي ما كه بازنشسته پرستار بود يكي هم بازنشسته بانك بود. يكي از طرف بچه شون كه سيتيزن بود اقدام كرده بودن يكي هم ازطريق برادرشون

با سلام
اونروز همه لاتاری ها کلیرنس خوردن جز خانم اولی که موهای بلندی داشت. اونهایی هم که گرفتن ، ویزای نامزدی وقت داشتن. چند نفر هم که خانم و آقای پیر بودن و کیس خانوادگی داشتن گرفتن به جز 3 مورد.
ما نه کار دولتی داشتیم و نه همسرم سربازی رفته بود. به ما هم ویزا ندادند.
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7
عاقا دهن دلار آسفالت شد سه هزار و پونصد

عاقا انقدر این پیج آنکارا رو چک میکنم شنبه یک شنبه که میشه انگار یه باری از رو دوشم برداشته میشه

من که کم کم دارم به روغن سوزی می اُفتم
سلامتی بهداد که امیدوارم با دست پر بیاد و سریع پستش کنیم عمه ریکا اونم با دی اچ ال ، یه یه یه خخخخخخخ

دوستتون دارم البته به یه شرط که کلیر بشم

عمو آفیسر
بله
من ویزا میخوام
بله
باید کلیر بشم
بله

بله نداره کلیر کن ویزا بده بزن برررررررررریم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: behjat ، ریحانا ، ofrfar ، m.ghoreishi ، kimfar ، ashkansoso65 ، atlantis770 ، MJAVADIAN ، goliii ، ramin5589
قبلاً آرزو داشتم همسرم زودترسربازیشو بره و تموم بشه حالا حسرت می خورم چرا رفته و کاش معاف بود و میشد که بخره و... خداااااااااااا شدیداً نگران AP ایشونم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: A_A ، reza.aa ، قصه گو ، goliii
سلام جواب سوال منو نمیدید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان