کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
فکر میکنم باید به افیسر ثابت کنید که توانایی مالیتون برای ادامه تحصیل کافیه!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-11-25 ساعت 12:42)Goldenstar نوشته:  سلام. من هم به کلیریها پیوستم... فکر کنم به خاطر رشته ام (مامایی) و اینکه نوشته بودم میخوام اونجا کار مرتبط با رشته ام انجام بدم. من حتی ارشد قبول شدم و نرفتم. طرحم رو نرفتم و بیکاری کشیدم فقط واسه اینکه چک نخورم.... خدا کنه زود کلیر بشم... من ریسک کردم! اصلا انتظار نداشتم چک بخورم!!!!!!! حالا به نظر شما اگر الان برم برای طرحم کلیر شدنم طولانی تر میشه؟ پشیمونم که نگفتم تو مصاحبه من طرحم اجباری نیست و اینکه ارشد نرفتم فقط واسه اینکه زودتر ویزا بگیرم Sad

سلام دوست عزیز امیدوارم زود کایر بشید
اگه ممکنه شرایط کیس و شرح روز مصاحبه رو برامون بگید
ممنون

دوستان، منظور آقایون هست...آیا کسی بوده که سربازی رفته باشه اما ویزای یک ضرب گرفته باشه؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: goliii
سلام دوستان اگه ویزای یظرب بگیریم چند روز بعد مصاحبه ویزا میاد دفتر پستی تاریخ برگشت رو واسه چه روزی بذاریم بهتره
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
(2014-11-25 ساعت 16:51)fatan57 نوشته:  سلام دوستان اگه ویزای یظرب بگیریم چند روز بعد مصاحبه ویزا میاد دفتر پستی تاریخ برگشت رو واسه چه روزی بذاریم بهتره

جهت اطلاع دوستان
Courier Information:
Courier: Turkish Post
Pick Up Location:
Address: MITHATPASA KÜLTÜR
ANKARA ,
6441

این پست شنبه ها بازه
تشکر کنندگان: babak12 ، AliReza.Sh
سلام دوستان یه سوال داشتم اگه به امید خدا کلیرنسی همسرم تمام بشه وقتی کلیر شد من میتونم برم بجای ایشون پاسشو ببرم یعنی که دیگه همسرم نیاد. توی سایت که به انگلیسی خوندم فکر میکنم نوشته که میشه! کسی هست که مطمئن باشه که میشه !؟نرم اونجا بگن باید خودش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان:
با سلام ، افراد خانواده يك كيس نامبر ، بعد از آماده شدن كلرينس ، لازم نيست همشون براي گرفتن ويزا برن سفارت . يك نفر از اعضا ميتونه پاسپورت بقيه رو ببره .
البته اين فقط دريافت ويزا پس از رويت كيس نامبر به معني كلير شدن در سايت است .
انشاالله كه همسرتون هم زود كلير ميشند .

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، goliii
(2014-11-25 ساعت 21:28)goliii نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم اگه به امید خدا کلیرنسی همسرم تمام بشه وقتی کلیر شد من میتونم برم بجای ایشون پاسشو ببرم یعنی که دیگه همسرم نیاد. توی سایت که به انگلیسی خوندم فکر میکنم نوشته که میشه! کسی هست که مطمئن باشه که میشه !؟نرم اونجا بگن باید خودش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله دوست عزیز شما میتونی بری.....فقط برای انکارا باید یه وکالتنامه هم از همسرتون بگیرید , که به زبان ترکی استانبولی ترجمه کنید....ببرید.(تاپیک 2014 رو مطالعه بفرمایید)
تشکر کنندگان: goliii ، shandiz ، soruosh
(2014-11-25 ساعت 21:43)Samia نوشته:  سلام
دوستان يك سوال؟ معمولا ، نه دقيقا، بلكه بطور تقريبي براي شغل دولتي ، آفيسر چه مدت زماني رو به مصاحبه شونده براي AP ميگه؟ مثلا ميگه از چند ماه ديگه سايت رو چك كنين؟
ممنون
والله روتین کارشون 2 تا 4 ماهه.....البته پارسال که به ده ماه هم برای بعضی ها کشیدCool(ایشالله امسال تکرار نشهRolleyes)
نيازي به وكالت نامه نداريد دوستان ، به وضوح ذكر شده يكي از اعضاي خانواده كه نامش دو كيس نامبر باشه كافيه : One member of a family can return to Turkey on behalf of the entire family. The person returning to the Embassy must be one of the family members receiving a visa.

اين هم خود سايت ، مطالعه بفرماييد .
http://turkey.usembassy.gov/iv_administr...tatus.html

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
سلام دوستان
نمیدونم جاش اینجاست یا نه ولی
یه سوال که خیلی ذهنم رو مشغول کرده اینه که چرا به ما مردهای ایرانی کلیرنس میخوره؟
ایا فقط به این دلیل که سربازی اونم اجباری رفتیم باید تاوان پس بدیم؟
چرا به این موضوع فکر نمیکنن اگه کسی بخواد به عنوان مامور جمهوری اسلامی و یا هر عنوان دیگه ای که KCC مارو به اون دلیل وارد پروسه ی کلیرنس میکنه میتونه به راحتی یه کارت معافیت سربازی جور کنه و یا اسمی از شغل سازمانی یا دولتیش هم نبره؟ اخه کسی که جاسوسه که نمیره بگه من کارت پایان خدمت دو ساله دارم !!!یا فلان شغل دولتی حساس رو داشتم!!!
چطور میشه اینو به گوش KCC رسوند؟ از ما که گذشت بیایید یه حرکتی کنیم تا راه برا ایندگانمون هموارتر باشه. به امید موفقیت تک تک عزیزان
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
دوستان اینجوری که من سفرنامه ام رو گذاشتم درسته؟ چجوری باید بزارم دوستان یه جور دیگه گذاشتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ofrfar
(2014-11-25 ساعت 22:36)goliii نوشته:  دوستان اینجوری که من سفرنامه ام رو گذاشتم درسته؟ چجوری باید بزارم دوستان یه جور دیگه گذاشتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز شما باید شماره سفرنامه تون رو که بصورت #18 هستش رو کپی و تو امضاتون پست کنید
تشکر کنندگان:
(2014-11-25 ساعت 22:36)goliii نوشته:  دوستان اینجوری که من سفرنامه ام رو گذاشتم درسته؟ چجوری باید بزارم دوستان یه جور دیگه گذاشتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز ای تاپیک مطالعه کنید کاملا در خصوص همه موارد توضیح داده شده
http://www.mohajersara.com/thread-6199.html
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، goliii ، A_A ، kaamiran
(2014-11-25 ساعت 22:48)m.ghoreishi نوشته:  

دوست عزیز شما باید شماره سفرنامه تون رو که بصورت #18 هستش رو کپی و تو امضاتون پست کنید

دوست عزیز نشد
تشکر کنندگان:
(2014-11-25 ساعت 22:55)goliii نوشته:  
(2014-11-25 ساعت 22:48)m.ghoreishi نوشته:  

دوست عزیز نشد

پس این تاپیک که بابک خان توصیه کردن رو امتحان کنید
http://www.mohajersara.com/thread-6199.html
تشکر کنندگان: babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان