کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان کارتی که بخاطر ای پی خوردن به من دادن روز مصاحبه فقط در قسمت مدیکال علامت زدن و به من گفت که جواب مدیکالت هنوز بدست ما نرسیده و همین که برسه مشکل کیستون حله.ایا از بچه های دیگر هم که در حالت انتظارن تو کارتشون قسمتی رو علامت زدن؟میشه یکی توضیح بده
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان:
اميد جان جواب ميدكال رو شما خودتون بايد مي بردين سفارت !!!
مديكال ندادين؟
تشکر کنندگان: Siavash-M
(2015-04-16 ساعت 20:59)رضا2015 نوشته:  اميد جان جواب ميدكال رو شما خودتون بايد مي بردين سفارت !!!
مديكال ندادين؟

چرا مدیکال را که دادم یه سی دی دادن با یه برگه .اما روز مصاحبه گفتن این نتایج به ما هم ارسال میشه که هنوز نشده.Sad
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101
سلام دوستان. من امروز آپدیت داشتم . این 6 امین اپدیتم هست. سایت ارمنستان رو که چک کردم کلیر داشتش. امیدوارم دوستان کلیر شده داشته باشیم تو ارمنستان.
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، bahar101 ، Marmad ، mfte.teacher
(2015-04-16 ساعت 21:23)omid man نوشته:  
(2015-04-16 ساعت 20:59)رضا2015 نوشته:  اميد جان جواب ميدكال رو شما خودتون بايد مي بردين سفارت !!!
مديكال ندادين؟

چرا مدیکال را که دادم یه سی دی دادن با یه برگه .اما روز مصاحبه گفتن این نتایج به ما هم ارسال میشه که هنوز نشده.Sad
مديكال كه پيش دكتر بدين دو تا پاكت ميده يكيش رو بايد بدين سفارت و اون پاكت ايكس ري و كپي واكسن رو نگه دارين . پاكت اول رو دادين سفارت؟
كسي مديكال شما رو به سفارت نميرسونه ها ! هر كي خودش ميبره.
تشکر کنندگان: Mahboy ، Siavash-M
الان نفر اصلی کیس ما آپدیت شد،۱۶ آپریل
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: negar6043 ، HERMES7 ، Mahboy ، rbrb-2015
امروز در منتظرسرا دیدم که mick عزیز بعد از 190 روز کلیر شده اند ولی چقدر مظلومانه و بی صدا؟؟
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Mahboy ، Samia ، rima4499 ، Siavash-M ، Nima4185 ، habibhabib ، mfte.teacher
بعد از پشیمانی سفارت از کلیر کردن ما cv رو با ذکر اینکه شما به ما گفتین کلرین ما کلی هزینه کردیم واسه اومدن الان ضرر میکنیم فرستادیم تا الان خبری ازشون نشده کسی اطلاع داره اگه قرار باشه زود جواب بدن چند روزه جواب میدن ما از کجا بدونیم موندیم واسه کلیر گروهی یا نه اخه مدارکمونم مونده دسته اژانس نمیدونیم بگیریم یا نه بلاتکلیف موندیم؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان:
(2015-04-16 ساعت 23:14)amindv15 نوشته:  الان نفر اصلی کیس ما آپدیت شد،۱۶ آپریل

این آپدیت شما از آمریکاست، به احتمال قوی فردا یا پس فردا نیز یک آپدیت شب دیگر خواهید داشت و با فاصله کم آپدیتهایی در وقت اداری. اگر اینگونه شد باید منتظر کلیر در طول دو هفته آینده باشید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، rbrb-2015 ، Nima4185 ، u3f ، Siavash-M ، amindv15
(2015-04-16 ساعت 23:25)Radwin نوشته:  امروز در منتظرسرا دیدم که mick عزیز بعد از 190 روز کلیر شده اند ولی چقدر مظلومانه و بی صدا؟؟
سلام من هم متوجه این موضوع شدم ولی عجیبه که اطلاع نداده.با توجه به کلیر شدن mick انشاالله من هم به زودی کلیر خواهم شد. دوستان لطفا دعا کنین و انرژی مثبت بدین.ممنونم از همه شما.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Siavash-M ، habibhabib ، Radwin
(2015-04-16 ساعت 19:32)atefeh60 نوشته:  سلام. من 21 ژانویه مصاحبه داشتم. چند روز به اینترنت دسترسی نداشتم امروز دیدم آخرین آپدیتم 14 آپریل هست. کسی شرایط مشابه داره؟ امیدی هست به کلیر شدنم آخه کارم دولتیه

سلام دوست عزيز
همونطور كه توي امضاء بنده ديده ميشه، شرايط كيس ما و شما تقريبا مشابه هم هست. احتمال داره كيس شما علاوه بر ١٤ اپريل آپديتهايي قبل از اون هم داشته كه شما نتونستين ببينين. به جز ما و شما كيسهاي ديگه اي از ژانويه هستند كه مشابه ما آپديت شدن كه اين ميتونه نشونه خوبي باشه. انشالله بزودي تمامي كيسهاي ژانويه كلير ميشن Smile
اندكي صبر سحر نزديك است ...
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: Siavash-M ، aaraam
(2015-04-17 ساعت 00:42)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-16 ساعت 23:25)Radwin نوشته:  امروز در منتظرسرا دیدم که mick عزیز بعد از 190 روز کلیر شده اند ولی چقدر مظلومانه و بی صدا؟؟
سلام من هم متوجه این موضوع شدم ولی عجیبه که اطلاع نداده.با توجه به کلیر شدن mick انشاالله من هم به زودی کلیر خواهم شد. دوستان لطفا دعا کنین و انرژی مثبت بدین.ممنونم از همه شما.

نيما جان ، چيزي نمونده ، ايشالا زود زود مياي هورا ميكشي ، در ضمن از راهنمايي ها و نكات رادوين عزيز غافل نشو كه براي من كه يك دنيا دلگرمي و كمك بود .

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: Nima4185 ، Siavash-M
(2015-04-16 ساعت 23:26)rima4499 نوشته:  بعد از پشیمانی سفارت از کلیر کردن ما cv رو با ذکر اینکه شما به ما گفتین کلرین ما کلی هزینه کردیم واسه اومدن الان ضرر میکنیم فرستادیم تا الان خبری ازشون نشده کسی اطلاع داره اگه قرار باشه زود جواب بدن چند روزه جواب میدن ما از کجا بدونیم موندیم واسه کلیر گروهی یا نه اخه مدارکمونم مونده دسته اژانس نمیدونیم بگیریم یا نه بلاتکلیف موندیم؟

معمولا سفارتها 3-4 روز کاری طول میکشه تا جواب بدن.البته روال کار انکارا تا به حال اینطوری بوده .فکر میکنم روال کار سفارتهای دیگر هم اینطوری باشه.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: rima4499
(2015-04-17 ساعت 00:42)Nima4185 نوشته:  

نيما جان، اين كليري شما دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره Wink
حتما بزودي كلير ميشيد، ما كه الان چند وقته كمين زديم شما كلير شدنت رو اعلام كني تا ما هوووورررررراااااا بكشيم، كه البته مطمئنم اون روز نزديكه.
به اميد اون روز Smile
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: Nima4185 ، Siavash-M
ممنونم دوستان انشالله همه به زودی کلیر میشیم.ارزوی قلبی من واقعا اینه.تا میتونین انرژی مثبت به هم بدیم و امیدوار باشیم.
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Siavash-M ، pari pari ، r.bazargan ، bahar101 ، mfte.teacher ، jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان