کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان کسانی بوده اند کهه به خاطر سفر به خارج از کشور کلیرنس خورده باشند و کلیر شده باشند ، تا اینجا که فهمیدیم من و یکی دیگر از دوستان که با ما مصاحبه داشت به خاطر سفر کلیرنس خوردیم ، دو تا از دوستان همینطور که گفتند به خاطر شغل دولتی کلیرنس خورده بودند که آپدیت شده اند اما ما هنوز آپدیت نشده ایم، حال میخواهیم بدونیم برای سفر چه مدت باید صبر کرد ، کسی تجربه خاصی داره ؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، mel ، bahar101
بچه ها یه چیزی:
من کیس اصلی بودم ۱۴ آپریل هم ap خوردیم، سایت ابوظبی کیس نامبرمون رو شناخت ولی با اسم همسرم!!
ماجرا چیه؟ طبیعیه؟ جایی اسمی از من نیست
نفر به نفر آپدیت میشیم؟ یا کیس با هم؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
(2015-04-17 ساعت 01:33)sunn789 نوشته:  دوستان کسانی بوده اند کهه به خاطر سفر به خارج از کشور کلیرنس خورده باشند و کلیر شده باشند ، تا اینجا که فهمیدیم من و یکی دیگر از دوستان که با ما مصاحبه داشت به خاطر سفر کلیرنس خوردیم ، دو تا از دوستان همینطور که گفتند به خاطر شغل دولتی کلیرنس خورده بودند که آپدیت شده اند اما ما هنوز آپدیت نشده ایم، حال میخواهیم بدونیم برای سفر چه مدت باید صبر کرد ، کسی تجربه خاصی داره ؟
شما از کجا فهمیدید که به خاطر سفر کلیرنس خورده اید و از کجا میشه فهمید که به خاطر اون یا شغل دولتی کلیر شدید؟ چون ما هم سفر و اقامت داشتیم و هم شغل دولتی اما در هنگام مصاحبه به ما گفتند همه مدارکتون کاملیه و مشکلی نیست فقط باید یه پروسه کوچک اداری طی شود. البته راجع به سفر و اقامتمان هم سوال کردند ولی گفتند همه چیز اوکیه. ممنون میشم پاسخ دهید
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، fariborz63 ، bahar101
(2015-04-17 ساعت 06:06)zohreh-gh نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 01:33)sunn789 نوشته:  دوستان کسانی بوده اند کهه به خاطر سفر به خارج از کشور کلیرنس خورده باشند و کلیر شده باشند ، تا اینجا که فهمیدیم من و یکی دیگر از دوستان که با ما مصاحبه داشت به خاطر سفر کلیرنس خوردیم ، دو تا از دوستان همینطور که گفتند به خاطر شغل دولتی کلیرنس خورده بودند که آپدیت شده اند اما ما هنوز آپدیت نشده ایم، حال میخواهیم بدونیم برای سفر چه مدت باید صبر کرد ، کسی تجربه خاصی داره ؟
شما از کجا فهمیدید که به خاطر سفر کلیرنس خورده اید و از کجا میشه فهمید که به خاطر اون یا شغل دولتی کلیر شدید؟ چون ما هم سفر و اقامت داشتیم و هم شغل دولتی اما در هنگام مصاحبه به ما گفتند همه مدارکتون کاملیه و مشکلی نیست فقط باید یه پروسه کوچک اداری طی شود. البته راجع به سفر و اقامتمان هم سوال کردند ولی گفتند همه چیز اوکیه. ممنون میشم پاسخ دهید
سلام
منم شغلم دولتيه سربازي داشتم و هم كلي سفر خارج و اقامت تو خارج از من اصلا راجع به سفرام سئوال نكردن فقط راجع به سربازي سئوال شد و كارم و گفت همه چي اوكي هست و بايد مراحل اداري طي بشه
من هم CVو هم ليست سفرامو آماده كرده بودن ولي نخواستن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: zohreh-gh ، fariborz63 ، bahar101
(2015-04-17 ساعت 02:30)samane1363 نوشته:  بچه ها یه چیزی:
من کیس اصلی بودم ۱۴ آپریل هم ap خوردیم، سایت ابوظبی کیس نامبرمون رو شناخت ولی با اسم همسرم!!
والا تا جایی که من شنیدم افراد جداگانه اپدیت میشن
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان:
(2015-04-17 ساعت 07:42)omid man نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 02:30)samane1363 نوشته:  بچه ها یه چیزی:
والا تا جایی که من شنیدم افراد جداگانه اپدیت میشن
مگه میشه تو سایت ابوظبی وضعیت نفرات یک کیس را جداگانه دید؟ مگه فقط کیس نامبر نفر اصلی را نمیزنه؟
ولی تو سایت ceac وضعیت همه نفرات کیس را مشخص میکنه
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان:
از من در مورد سفر سوال نکرد فقط پرسید خارج از ایران زندگی کردی که من گفتم خیر ولی نپرسید توریستی رفتی جایی یا نه که من بخوام جواب بدم.
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: zohreh-gh ، bahar101
این نظر شخصی من بود باید اول مینوشتم اما اینکه مییفرمایید از کجا ، روز مصاحبه دو نفر از دوستان دیگر هم با ما بودند ، من نزدیک اون باجه ای بودم که از هر دونفر پرسید و بعد خود من و خانواده هم به همان باجه رفتیم، به اون خانمی که کلیر زد بیشتر روی سفرشون به اروپا تاکید داشت و به یه دوست دیگمون باببت شغل دولتی ازشون پرسید، از من هم فقط در مورد سفر هام پرسید ، از طرفی دوستی که شغل دولتی داشته اند چند روز پیش اپدیت شده اند و لی من و دوستی که سفر رفته بوده ایم هنوز آپدیت نشده ایم ، این بود دلیل Big GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، zohreh-gh ، bahar101
(2015-04-17 ساعت 08:37)sunn789 نوشته:  
این نظر شخصی من بود باید اول مینوشتم اما اینکه مییفرمایید از کجا ، روز مصاحبه دو نفر از دوستان دیگر هم با ما بودند ، من نزدیک اون باجه ای بودم که از هر دونفر پرسید و بعد خود من و خانواده هم به همان باجه رفتیم، به اون خانمی که کلیر زد بیشتر روی سفرشون به اروپا تاکید داشت و به یه دوست دیگمون باببت شغل دولتی ازشون پرسید، از من هم فقط در مورد سفر هام پرسید ، از طرفی دوستی که شغل دولتی داشته اند چند روز پیش اپدیت شده اند و لی من و دوستی که سفر رفته بوده ایم هنوز آپدیت نشده ایم ، این بود دلیل Big GrinBig GrinBig Grin
ولي من افسوس حرفهاي نزده رو نميخورم آخه
كيس ما آپ رو شاخش بود من فقط 10 در صد احتمال يه ضرب ميدادم د.م اينكه يه د.ستي ميگفت و فكر ميكنم درست ميگفت كليرنس واسه همه از پيش معلومه حضور در سفارت فقط واسه حضور فيزيكي و بررسي روانشناسي متقاضي و اينكه آيا تناقضي ميبينن تو گفته هاش و غيره
ولي آپ يه حسن خوب داره مطالعه مون واسه سفر و آمادگيمون واسه مهاجرت بيشتر ميشه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: sunn789 ، lotttery2015 ، zohreh-gh ، aryano ، bahar101

سلام دوست گرامی .من هم سربازی رفتم و هم به عراق و گرجستان و ترکیه سفر داشتم وکلیر شدم .نگران نباشید شما هم کلیر میشوید
شماره کیس$$31 تعداد افراد 2نفر مصاحبه نیمه اول دسامبر سفارت انکارا سربازی ارتش کیلرنس اپ دیتها :12 دسامبر و 16دسامبر 20 فوریه 25و 26 و 30و 31مارچSmile 1آپریل3اپریلBig Grinکلیر 3اپریل ایشود 9اپریل مقصد ایالت واشنگتن ورود به امریکا17سپتامبر2015شهر کرکلند ایالت واشنگتن
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، HERMES7 ، sunn789 ، Reza-2015 ، zohreh-gh ، laleht ، bahar101 ، m.ghoreishi ، jupiterx

ايشالا كه شما تا ٢٠ روز ديگه كلير ميشيد و به توضيحات من احتياج پيدا نميكنيد ولي اگه تا اونموقع خدايي نكرده هنوز تو اين فروم بوديد نتيجه مصاحبه من تا حد زيادي اين قضيه رو روشن ميكنه چون از اين لحاظ فكر كنم پيچيده ترين مورد باشم.
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: sunn789 ، zohreh-gh ، p00ya2001 ، bahar101 ، m.ghoreishi
سلام دوستان
امروز حدود ساعت ١٢:٠٠ ظهر براي سومين بار متوالي (طي اين چند روزه) كيس ما آپديت شد، كه با توجه به زمانش بايد از آنكارا باشه.
فكر كنم طي امروز تا دوشنبه براي ژانويه ايهاي آنكارا خبراي خوبي در راه باشه Smile
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: aryano ، negar6043 ، arash.hs ، fariborz63 ، zohreh-gh ، habibhabib ، omid man ، mfte.teacher ، mel
(2015-04-17 ساعت 08:58)p00ya2001 نوشته:  
ولي من افسوس حرفهاي نزده رو نميخورم آخه
كيس ما آپ رو شاخش بود من فقط 10 در صد احتمال يه ضرب ميدادم د.م اينكه يه د.ستي ميگفت و فكر ميكنم درست ميگفت كليرنس واسه همه از پيش معلومه حضور در سفارت فقط واسه حضور فيزيكي و بررسي روانشناسي متقاضي و اينكه آيا تناقضي ميبينن تو گفته هاش و غيره
ولي آپ يه حسن خوب داره مطالعه مون واسه سفر و آمادگيمون واسه مهاجرت بيشتر ميشه
ان شالله به زودی ویزا می گیرییدد .3 نفرید شما. شغلتون چی بوده که کلیرنس خوردین؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-17 ساعت 12:24)Reza-2015 نوشته:  سلام دوستان
امروز حدود ساعت ١٢:٠٠ ظهر براي سومين بار متوالي (طي اين چند روزه) كيس ما آپديت شد، كه با توجه به زمانش بايد از آنكارا باشه.
فكر كنم طي امروز تا دوشنبه براي ژانويه ايهاي آنكارا خبراي خوبي در راه باشه Smile
سلام آقای رضا منم امروز دوباره آپدیت داشتم
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، arash.hs ، negar6043 ، sunn789 ، Mahboy ، bahar101
(2015-04-17 ساعت 12:35)aryano نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 08:58)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 01:33)sunn789 نوشته:  دوستان کسانی بوده اند که...
شما از کجا فهمیدید...
این نظر شخصی من بود ...
ولي من افسوس ...
ان شالله به زودی ویزا می گیرییدد .3 نفرید شما. شغلتون چی بوده که کلیرنس خوردین؟
ما 4 نفر هستیم که فقط من کلیرینس خوردم و من توی بهداشت و پزشکی بودم
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان