کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-20 ساعت 13:42)h_researcher نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 11:37)Kia robani نوشته:  بچه ها براى چک کيس نامبر تو سايت ارمنستان که نبايد شماره کيس رو خودمون وارد کنيم ؟ بايد شماره ها رو کنترل کنيم؟ مى شه لينک مستقيم کنترل کيس نامبر رو بگذارىد ببينم اشتباهى نرفته باشم برا چک کىس نامبر

اینجارو ببینید
https://armenia.usembassy.gov/casenumber.html

ببخشىد کدوم مسير visa-immegeration?
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید.
تو ایمیلی که اومد گفته شده تا 30 می واسه گرفتن ویزا اقدام کنید.من میتونم برای 25 می آنکارا باشم؟مدیکال هم میخوام برم.
در ضمن در صورت امکان میخوام ناحیه پستی رو عوض کنم وبه یکی از شهرهای کوچیک انتقال بدم،آیا تو زمان تحویل پاسپورت تاثیر میزاره.
منتطر راهنمایی سبزتان هستمSmile
***/2015 .....1 نفر......آنکارا.......DS260:29 jun ......مصاحبه 12jan.....آپدیت:14jan و 2April ,3April , 8April , 10April
14April

کلیر 14April

تشکر کنندگان:
از دوستان کسی میدونه ap شدن کیسی که ویزا گرفته معنیش چیه؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 15:18)oldman نوشته:  سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید.
تو ایمیلی که اومد گفته شده تا 30 می واسه گرفتن ویزا اقدام کنید.من میتونم برای 25 می آنکارا باشم؟مدیکال هم میخوام برم.
در ضمن در صورت امکان میخوام ناحیه پستی رو عوض کنم وبه یکی از شهرهای کوچیک انتقال بدم،آیا تو زمان تحویل پاسپورت تاثیر میزاره.
منتطر راهنمایی سبزتان هستمSmile
سلام دوست عزیز، با توجه به اینکه آخر ماه میروید و ممکن است بگن تا آغاز ماه آینده صبر کنید. من مکان رو تغییر. ندادم، اما ریسکش زیاد میشه که زمان از دست بدین
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: oldman
(2015-04-20 ساعت 15:54)rima4499 نوشته:  از دوستان کسی میدونه ap شدن کیسی که ویزا گرفته معنیش چیه؟

ریما جان
ناراحت نشو از این مشکلات بعضاَ هست
همسرتون که کلیر شد و ویزاشو گرفت درست میشه
مهم اون ویزایی که تو پاستون خورده
Take it easy
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، rima4499 ، samane1363 ، hilda60
سلام دوستان سایت ایروان چند تا شماره کیس کلیر کرده امیدوارم ه چه زودتر همه کلیر بشیم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Samia ، hilda60 ، Reza-2015
هههههههههههههه بچه ها نمیدونم هورررررررررررررررررررررررا بکشم یا نکشم.بعد از شیش رو گذشتن از مصاحبه امروز ادمین پروسس تبدیل شده به حالت ready نوبرشه والا اما با توجه به تاریخ که ریدی زده و اونم امروز رو نوشته و پاسم رو داده بودم واسه ویزا.پس من هورررررررررررررررررررررررررا میکشم.هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: samane1363 ، behjat ، p00ya2001 ، jupiterx ، amindv15 ، oldman
(2015-04-20 ساعت 16:07)behjat نوشته:  سلام دوستان سایت ایروان چند تا شماره کیس کلیر کرده امیدوارم ه چه زودتر همه کلیر بشیم

2015AS287
2015AS2923
مبارک صاحبان کیس باشد.
ما هم امیدواریم...
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: samane1363 ، hilda60 ، behjat ، Reza-2015
سلام دوستان
من پنج روز پیش مصاحبم بود
دیروز اپدیت شدم
ولی هنوز سایت ابوظبی کیسمو نمیشنا۳ ، قضیه چیه!؟[emoji15]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 16:07)behjat نوشته:  سلام دوستان سایت ایروان چند تا شماره کیس کلیر کرده امیدوارم ه چه زودتر همه کلیر بشیم

ان شا ا...
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hilda60 ، behjat
(2015-04-20 ساعت 16:45)omid man نوشته:  هههههههههههههه بچه ها نمیدونم هورررررررررررررررررررررررا بکشم یا نکشم.بعد از شیش رو گذشتن از مصاحبه امروز ادمین پروسس تبدیل شده به حالت ready نوبرشه والا اما با توجه به تاریخ که ریدی زده و اونم امروز رو نوشته و پاسم رو داده بودم واسه ویزا.پس من هورررررررررررررررررررررررررا میکشم.هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

من که هیچی نفهمیدم
ولی
هورررررررررررررررررررررررررا
SmileSmileSmile
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، laleht ، Samia ، mohammad.1011
(2015-04-20 ساعت 17:15)varchandi نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 16:45)omid man نوشته:  هههههههههههههه بچه ها نمیدونم هورررررررررررررررررررررررا بکشم یا نکشم.بعد از شیش رو گذشتن از مصاحبه امروز ادمین پروسس تبدیل شده به حالت ready نوبرشه والا اما با توجه به تاریخ که ریدی زده و اونم امروز رو نوشته و پاسم رو داده بودم واسه ویزا.پس من هورررررررررررررررررررررررررا میکشم.هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

من که هیچی نفهمیدم
ولی
SmileSmileSmile

هورررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:

من که هیچی نفهمیدم
ولی
SmileSmileSmile
عزیز راستش من خودمم هیچی نفهمیدم اما با توجه به اینکه یکی از دوستانم هم همین مشکل رو داشت و فرداش ایشوز زده بودند منم میگم احتمالا مال منم همچین چیزی میشه اما اگر نشد بچه ها کسی میدونه که با این حالت باید چیکار کرد.
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، varchandi
(2015-04-20 ساعت 17:23)omid man نوشته:  

من که هیچی نفهمیدم
ولی
SmileSmileSmile
عزیز راستش من خودمم هیچی نفهمیدم اما با توجه به اینکه یکی از دوستانم هم همین مشکل رو داشت و فرداش ایشوز زده بودند منم میگم احتمالا مال منم همچین چیزی میشه اما اگر نشد بچه ها کسی میدونه که با این حالت باید چیکار کرد.
خوشحال باش و کلاتم بنداز هوا و نگیرش
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: varchandi ، omid man ، p00ya2001 ، Samia
تبریک میگم که اینقدر زود کلییر شدید!ممنون میشم بیشتر از شرایطتون بگید
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد