کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
ايا لازم هست كه هر دو نفرمون بريم براي گرفتن ويزا چون مثل اينكه پست فقط به خود فرد تحويل ميده

تشکر کنندگان:
شرايط كيسمون دو نفر مصاحبه ١٣ ژانويه انكارا ٧ بار اپديت شديم كه اخريش ١٤ اپريل بود كه بعدشم تو spam ايميل كلير امده بود كه تازه امروز ديديم

تشکر کنندگان: mfte.teacher ، zohreh-gh ، samane1363 ، Mahboy ، jupiterx ، bahar101 ، amindv15 ، Reza-2015
افيسر كلا ٣ تا سوال پرسيد شغل خودم وهمسرم و سربازي همسرم خيلي كوتاه بعد هم گفت ٤ ماه بعد يكيتون بياد ويزا رو بگيره كه الان ٣ ماه شد كه كلير شديم يعني زودتر كلير شديم كه الان هم مطمءن نيستم كسي از دوستان ميدونه بايد هر دو نفر بريم؟

تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101
خوب دوستان نوبتى هم باشه نوبت ماست ديگه.
لطفأ دوستان كليير شده تشريف ببرن تاپيك بعدى،، من از امروز اومدم اينجا فقط اميدوارم زياد اينجا متوقف نشم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
(2015-04-20 ساعت 19:17)m.ghoreishi نوشته:  خوب دوستان نوبتى هم باشه نوبت ماست ديگه.
لطفأ دوستان كليير شده تشريف ببرن تاپيك بعدى،، من از امروز اومدم اينجا فقط اميدوارم زياد اينجا متوقف نشم
خواهشا شمام تشریف ببرین تو کلیر شده ها که اصلا جا نداریمBig Grin، یعنی شما حیفی اینجا باشی بمب روحیهWinkSmile

(2015-04-20 ساعت 19:09)behnazrh نوشته:  ايا لازم هست كه هر دو نفرمون بريم براي گرفتن ويزا چون مثل اينكه پست فقط به خود فرد تحويل ميده

دوست من فقط یک نفر کافیه.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: laleht ، m.ghoreishi ، zohreh-gh ، samane1363 ، bahar101 ، lotttery2015 ، varchandi
(2015-04-20 ساعت 19:42)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 19:17)m.ghoreishi نوشته:  خوب دوستان نوبتى هم باشه نوبت ماست ديگه.
خواهشا شمام تشریف ببرین تو کلیر شده ها که اصلا جا نداریمBig Grin، یعنی شما حیفی اینجا باشی بمب روحیهWinkSmile

قربانت تيچر جان شما لطف دارى ولى واقعيت رو بايد پذيرفت،
در ضمن لطف كن تا اخر اپريل اينجارو تحويل بده و برو تاپيك اولين سفر به عمه ريكاWink
تشکر کنندگان: laleht ، samane1363 ، bahar101 ، lotttery2015 ، mfte.teacher ، somayeh1363 ، varchandi
تو تاپيك هاي قبلي دوستان نوشته بودن كه براي دريافت ويزاي ساير افراد خانواده بايد وكالت داد

تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 20:00)behnazrh نوشته:  تو تاپيك هاي قبلي دوستان نوشته بودن كه براي دريافت ويزاي ساير افراد خانواده بايد وكالت داد

معمولا به يكى از اعضاى كيس همه پاسهارو ميدن ولى شما محض احتياط يك وكالت همراهتون داشته باشين ضرر نداره
تشکر کنندگان: bahar101
وكالت بايد حتما محضري باش يا بصورت دستي هم مي ش داد؟

تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 20:16)behnazrh نوشته:  وكالت بايد حتما محضري باش يا بصورت دستي هم مي ش داد؟

دوست عزيز وكالت دست نويس در هيچ جاى دنيا اعتبار و ارزش قانونى ندارد و بايد بصورت قانونى توسط محضر صادر شود، جهت محكم كارى به زبان تركى هم ترجمه شود
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Nima4185 ، bahar101
(2015-04-20 ساعت 13:29)reza2015usa نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 13:05)amindv15 نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 12:56)reza2015usa نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 12:52)amindv15 نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 12:33)reza2015usa نوشته:  انشاالله ، واقعا امیدوارم - ضمنا نامه دوم پیگیری رو بعد از تقریبا 70 روز دوباره ارسال کردم البته جواب قبلی رو که هفته پیش زده بودم ندادند.
جواب دو تا ایمیل ما رو هم ندادن،فقط با دومیش آپدیت شدیم!!!!!!
میشه بفرمایید چند روز بعد از نامه دوم آپ شدید؟

اگر منظورتون نامه دوم بعد از کارنت شدن هست،نمی دونم،ما فقط آپدیتهای بعد از مصاحبه رو دنبال کردیم،اگر ایمیل دوم پیگیری منظورتون هست دقیقأ بعد از فرستادن ایمیل تو سیس آپ شدیم،چون قبل ایمیل رو هم چک کرده بودم مطمئنم قبلش نبود،فکر کنم سه چهار دقیقه طول کشید یا کمتر،ساعت بین سه وچهار بعد از ظهر

ضمن تشکر از پاسختون ، یک سوال دیگه هم داشتم اینکه از طریق سایت ارسال کردید یا اینکه آدرس ایمیل دیگه ای داشتید. و اگر بلی لطفا اون رو بفرمایید
باز هم ممنون
ما از طریق سایت ایمیل زدیم ،آدرس ایمیلی ندارم که بهتون کمک کنه،امیدوارم بهتون جواب بدن
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: reza2015usa
(2015-04-20 ساعت 20:00)behnazrh نوشته:  تو تاپيك هاي قبلي دوستان نوشته بودن كه براي دريافت ويزاي ساير افراد خانواده بايد وكالت داد

سلام دوست عزيز
توی تاییدیه CSC صراحتا اومده که پست پاسپورت رو به هریک از اعضای خانواده تحویل میده. خودتون هم ميتونيد از سايت يا برگه پرينت شده ملاحظه بفرماييد. ولي همونطور كه خودتون هم فرموديد بعضي از دوستان عقيده بر اين دارند كه وكالتنامه هم لازمه. به نظر بنده كه نيازي به وكالتنامه نيست.
به هر حال تصميم نهايي با خود شماست.

اينم متن تاییدیه CSC:
گذرنامه فقط به اعضای خانواده/یا سرپرست متقاضی زیر 18 سال تحویل داده می شود. تحویل دهنده باید کارت شناسایی خود و کارت شناسایی صاحب گذرنامه را ارائه بدهد.
در صورتی که شخص ثالثی ویزا را دریافت خواهد کرد، این فرد باید اجازه نامه ای از فرد متقاضی به همراه داشته باشد که به تایید رسمی دفترخانه های ترکیه رسیده باشد یا اینکه حکم دادگاه به همراه داشته باشد. PTT اطلاعات شناسایی فرد دریافت کننده را جمع آوری می کند.

و اينم متن انگليسي تاييديه CSC:
The passport can only be delivered to the family members and/or to the ward of applicant below 18 years old. The deliverer should present his/her ID and as well as the passport owner’s ID.
If a third party is picking up the visa, the individual must provide a letter notarized by Turkish Authorities from the applicant or a document showing a court decision. PTT will collect the ID data of the deliverer.
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، Mahboy ، bahar101 ، satan ، m.ghoreishi
سلام دوستان برای کسی امروز ایمیل کلیرنس امده؟مثل اینکه سفارتها دست نگه داشتن.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: negar6043 ، bahar101
(2015-04-20 ساعت 21:59)Nima4185 نوشته:  سلام دوستان برای کسی امروز ایمیل کلیرنس امده؟مثل اینکه سفارتها دست نگه داشتن.

مثل اینکه! شاید هم این ماه دیگه ویزا نامبر ندارن، مخصوصا آنکارا که اینهمه رو کلیر کرده. امیدوارم دلیلشون این باشه.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: Nima4185 ، Mahboy ، bahar101
نه عزيزم كلير ها معمولا اواخر هفته مياد Smile
تشکر کنندگان: negar6043 ، goliii ، amindv15 ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان