کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-21 ساعت 14:47)behnazrh نوشته:  دوستان در نهايت ايا اين وكالت نامه براي همسر لازم هست يا نه من واقعا گيج شدم ؟؟؟؟

من اگر جای شما بودم مدارکم رو بر می داشتم و میرفتم. وقتی شما پاس همه افراد خانواده دستت تون هست از جمله خودتون دیگه جایی برای شک کردن باقی نمی مونه.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: farrokh33
مي ترسم برم و پاس بقيه رو ندن بهم

تشکر کنندگان:
(2015-04-21 ساعت 14:21)amindv15 نوشته:  هوووووووووووررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا
ما هم تو سایت ابوظبی کلیر شدیم،باورمون نمیشه،امیدوارم خدا هر چه زودتر این حس شیرین رو نصیبتون کنه،مرسی از همراهیتون،ممنون از آقا بهداد و آقا رضا
ضمن عرض تبريك
لطفا از كيستون بگيد ،خدمت ،شغل .
شكر خدا كليرتون سريع انجام شد
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، amindv15 ، samane1363 ، somayeh1363 ، mohammad384
[quote='behnazrh' pid='596776' dateline='1429612660']
مي ترسم برم و پاس بقيه رو ندن بهم

برنده اصلی کی هستش اون بره. راحت. اینقد خودتو رو معذب نکنین. به ما هم ابوظبی گفت روز مصاحبه هر وقت کلیر شدین یکی تون بیاد و ویزاها رو بگیره. روالم هم همه سفارتها یک جوره نگران نباشین
اگرم خیلی گران هستین یک وکالتامه بگیرین نهایتا 3 روزه کارتون حله
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Mahboy ، samane1363 ، farrokh33
اخه ما ايران نيستيم كه بتونيم وكالت نامه بگيريم

تشکر کنندگان:
(2015-04-21 ساعت 14:21)amindv15 نوشته:  هوووووووووووررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا
ما هم تو سایت ابوظبی کلیر شدیم،باورمون نمیشه،امیدوارم خدا هر چه زودتر این حس شیرین رو نصیبتون کنه،مرسی از همراهیتون،ممنون از آقا بهداد و آقا رضا

تبریک امین جان ایشالا همیشه موفق باشی خیلی خوشحال شدم برات . ایشالا کلیر ها همینجور پیوسته ادامه پیدا کنه
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: amindv15 ، samane1363 ، mohammad384
(2015-04-21 ساعت 15:28)behnazrh نوشته:  اخه ما ايران نيستيم كه بتونيم وكالت نامه بگيريم

پاس هاتو ن که دستت تون هست . شناسنامه هاتون یا کارت ملی که دارین؟! من فقط با پاس هامون میرم هیچ وکالت نامه ای رو هم نمی گیرم.

تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-04-21 ساعت 15:07)behnazrh نوشته:  مي ترسم برم و پاس بقيه رو ندن بهم

دوست عزيز من اين مراحل رو پارسال گذروندم وكالت الزامي است و از من خواستند حتما تهيه كنيد تا به دردسر نيفتيد
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
آپدیت واقعی بعد از مصا حبه از 2 جون تا 3 جولای 16 بار
تشکر کنندگان: Reza-2015
عزیزان خیلی ممنونم ،امیدوارم زودتر این انتظار واقعأ تلخ برای همه تموم بشه و هر روز بچه ها با دست پر اینجا بیان و خبرای خوب بدن،ما دو نفریم،شغل آزاد ،سربازی ارتش،رشته ادبیات ،خانمم هم زبان فرانسه خوندن و خانه دار هستن
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
عزیزان خیلی ممنونم ،امیدوارم زودتر این انتظار واقعأ تلخ برای همه تموم بشه و هر روز بچه ها با دست پر اینجا بیان و خبرای خوب بدن،ما دو نفریم،شغل آزاد ،سربازی ارتش،رشته ادبیات ،خانمم هم زبان فرانسه خوندن و خانه دار هستن
این رو هم اضافه کنم که روز مصاحبه افیسر گفت از سه چهار ماه دیگه چک کنین،بگذریم از اینکه ما از فردای مصاحبه روزی چند بار چک میکردیمBig Grin و در نهایت دو ماه و سیزده روز طول کشید اما چه طول کشیدنی ولی بالاخره تموم شد خدا رو شکر.
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

(2015-04-21 ساعت 15:46)amindv15 نوشته:  عزیزان خیلی ممنونم ،امیدوارم زودتر این انتظار واقعأ تلخ برای همه تموم بشه و هر روز بچه ها با دست پر اینجا بیان و خبرای خوب بدن،ما دو نفریم،شغل آزاد ،سربازی ارتش،رشته ادبیات ،خانمم هم زبان فرانسه خوندن و خانه دار هستن
این رو هم اضافه کنم که روز مصاحبه افیسر گفت از سه چهار ماه دیگه چک کنین،بگذریم از اینکه ما از فردای مصاحبه روزی چند بار چک میکردیمBig Grin و در نهایت دو ماه و سیزده روز طول کشید اما چه طول کشیدنی ولی بالاخره تموم شد خدا رو شکر.

تبریک
منم 35XX هستم و 23 فوریه مصاحبه بود و دیگه هیچ آپدیتی نداشتم و نگرانم
امیدوارم مثل شما بشه.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، samane1363
نگران نباشبن،به نقل از آقا بهداد ابوظبی به ترتیب داره میاد جلو،ما ۸ فوریه بودیم و کلا ۱۲ کیس تو فوریه دارن ،پس به زودی منتظر خبرای خوب باشین،توکل به خدا،امیدوارم هممون تو امریکا به آرزوهامون برسیم
So see all of you in the land of choic

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، behjat ، samane1363 ، pari pariaaa ، Reza-2015 ، farrokh33
(2015-04-21 ساعت 16:07)amirgharibi نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 15:46)amindv15 نوشته:  عزیزان خیلی ممنونم ،امیدوارم زودتر این انتظار واقعأ تلخ برای همه تموم بشه و هر روز بچه ها با دست پر اینجا بیان و خبرای خوب بدن،ما دو نفریم،شغل آزاد ،سربازی ارتش،رشته ادبیات ،خانمم هم زبان فرانسه خوندن و خانه دار هستن

تبریک
منم 35XX هستم و 23 فوریه مصاحبه بود و دیگه هیچ آپدیتی نداشتم و نگرانم
امیدوارم مثل شما بشه.
ایشالا امیدوارم که هر چه سریعتر کلیر بشین

تشکر کنندگان: Reza-2015
(2015-04-21 ساعت 12:49)Reza-2015 نوشته:  سلام Mahboy عزيز
ظاهرا اين سوال خيلي از دوستان هست و كسي هم پاسخ دقيقشو نميدونه، ممنون ميشم از پست بپرسيد و همينجا اطلاع رساني كنيد:
- آيا براي گرفتن پاسپورت اعضاي خانواده، حضور يك نفر از آنها با همراه داشتن مدارك شناسايي خودش و سايرين كفايت ميكنه يا علاوه بر مدارك شناسايي، وجود وكالتنامه از ساير افراد نيز لازمه؟
- مدارك شناسايي بايد همراه با ترجمه باشند يا فقط اصل مدارك نياز هست؟ ترجمه انگليسي يا تركي؟
- اگر وكالتنامه لازمه، ترجمه انگليسي كفايت ميكنه يا حتما بايد به تركي ترجمه شده باشه؟ مهر هاي وزارت خارجه و دادگستري نيز لازمه يا فقط مهر دارالترجمه كفايت ميكنه؟
ببخشيد سوالات زياد شد. ممنون كه وقت ميذاريد.
پيروز باشيد
آقا من قول میدم تا حد امکان کامل و جامع بپرسم و همینجا اطلاع رسانی عمومی کنم. از آنجائیکه زبون ترکی رو به اتدازه فارسی میدونم امیدورام بشه جواب درست و دقیق گرفت. Big Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Aghaman ، Reza-2015 ، jupiterx ، farrokh33
خيلي ممنون از كمكتون جناب Mahboy

تشکر کنندگان: Mahboy ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان