کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-21 ساعت 11:59)Reza-2015 نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 11:12)behnazrh نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 02:21)Reza-2015 نوشته:  [quote='satan' pid='596538' dateline='1429557248']
[quote='Reza-2015' pid='596485' dateline='1429548348']

.....
..... افراد زير ١٨ سال حضور سرپرست رو لازم دونسته.
- و براي ساير افراد خانواده، حضور هريك از اعضا كفايت ميكنه.
با احترام

با تشكر هر كدام از افراد كيس مي تونن پاسپورت ها رو بگيرن پس احتياج به وكالت نامه نيست ديگه؟

دوست عزيز، بنده چون خودم هنوز كلير نشدم و تجربه گرفتن پاسپورتها از پست رو ندارم، نميتونم با اطمينان كامل بگم. فقط به عنوان يك مرجع قابل استناد، متن تاييديه خود پست رو گذاشتم كه خودتون هم ميتونيد ملاحظه بفرماييد. همچنين ناگفته نماند كه در ادامه همين متن انواع كارتهاي شناسايي از قبيل شناسنامه، كارت ملي، سند ازدواج و ... رو هم آورده كه براي اثبات عضو يك خانواده بودن كفايت ميكنه. با اين حال از اونجايي كه تركيه هم از بعضي جهات دست كمي از وطن عزيزمون نداره، بهتره دوستاني كه تجربه گرفتن پاسپورتهاي خانوادشون رو از پست دارند راهنمايي كنند.
با احترام

دوست عزیز. من الان آنکارا هستم و شعبه پستیم هم Yenisehir هستش، فکر میکنم تا فردا یا نهایتا جمعه برم پست. اگر فکر میکنی با شرایطی که توضیح دادم پرسیدنم به دردت میخوره بگو دقیقا چی میخوای و شرایط کیست چیه تا برات از مسئول پست سوال کنم.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: farrokh33 ، m.ghoreishi
(2015-04-21 ساعت 12:27)Mahboy نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 02:21)Reza-2015 نوشته:  [quote='satan' pid='596538' dateline='1429557248']

.....
با احترام

با تشكر هر كدام از افراد كيس مي تونن پاسپورت ها رو بگيرن پس احتياج به وكالت نامه نيست ديگه؟

دوست عزيز، بنده چون خودم هنوز كلير نشدم و تجربه گرفتن پاسپورتها از پست رو ندارم، نميتونم با اطمينان كامل بگم. فقط به عنوان يك مرجع قابل استناد، متن تاييديه خود پست رو گذاشتم كه خودتون هم ميتونيد ملاحظه بفرماييد. همچنين ناگفته نماند كه در ادامه همين متن انواع كارتهاي شناسايي از قبيل شناسنامه، كارت ملي، سند ازدواج و ... رو هم آورده كه براي اثبات عضو يك خانواده بودن كفايت ميكنه. با اين حال از اونجايي كه تركيه هم از بعضي جهات دست كمي از وطن عزيزمون نداره، بهتره دوستاني كه تجربه گرفتن پاسپورتهاي خانوادشون رو از پست دارند راهنمايي كنند.
با احترام

دوست عزیز. من الان آنکارا هستم و شعبه پستیم هم Yenisehir هستش، فکر میکنم تا فردا یا نهایتا جمعه برم پست. اگر فکر میکنی با شرایطی که توضیح دادم پرسیدنم به دردت میخوره بگو دقیقا چی میخوای و شرایط کیست چیه تا برات از مسئول پست سوال کنم.
هر چند در متن انگلیسی کاملا واضح است ولی دوست عزیز برای از بین رفتن شبهه در ذهن بعضی از دوستان لطفا از پست بپرسید که آیا وکالتنامه برای افراد یک خانواده لازم است یا صرفا حضور یک نفر از افراد خانواده برای تحویل پاسپورتها کافی است؟
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Mahboy
سلام Mahboy عزيز
ظاهرا اين سوال خيلي از دوستان هست و كسي هم پاسخ دقيقشو نميدونه، ممنون ميشم از پست بپرسيد و همينجا اطلاع رساني كنيد:
- آيا براي گرفتن پاسپورت اعضاي خانواده، حضور يك نفر از آنها با همراه داشتن مدارك شناسايي خودش و سايرين كفايت ميكنه يا علاوه بر مدارك شناسايي، وجود وكالتنامه از ساير افراد نيز لازمه؟
- مدارك شناسايي بايد همراه با ترجمه باشند يا فقط اصل مدارك نياز هست؟ ترجمه انگليسي يا تركي؟
- اگر وكالتنامه لازمه، ترجمه انگليسي كفايت ميكنه يا حتما بايد به تركي ترجمه شده باشه؟ مهر هاي وزارت خارجه و دادگستري نيز لازمه يا فقط مهر دارالترجمه كفايت ميكنه؟
ببخشيد سوالات زياد شد. ممنون كه وقت ميذاريد.
پيروز باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: jupiterx ، Mahboy

.....
با احترام

با احترام

باسلام دوستان عزیز در اداره پست ینی شهیر مرد میانسالی است که فارسی هم بلده وخیلی هم با شخصیت هست وبا ایرانیها با احترام برخورد میکنه اصلا برا گرفتن پاسپورتها گیر نمیده نمیدونم چرا ما باید به خودمون گیر بدیم مثل اینکه ما ایرانی ها دوست داریم به خودمون استرس وارد کنیم وهمه چیز رو مشکل کنیم .وقتی شما ترجمه عقد نامه+ترجمه شناسنامه ها +کپی پاسپورتهای همراهان رو داشته باشید دیگه مشکلی نیست سعی کنیم از مسافرتمون لذت ببریم و لحظه های شاد رو از دست ندیم .همگی شاد باشید
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، m.ghoreishi ، Reza-2015 ، lotttery2015 ، jupiterx ، satan ، Alex 2014 ، Mahboy
(2015-04-21 ساعت 11:44)atefeh60 نوشته:  سلام از دوستان ژانویه خبری نیست

همونطور كه قبلا هم ذكر شد به نظر ميرسه سفارتها صبر ميكنن تا تعداد نفرات (كيسهاي) كلير شده به يك حداقل مشخص برسه و بعد همگي رو با هم كلير اعلام كنن، ما هم با همين اميد و با يك خروار آپديت منتظر نشستيم تا ايميل كليريمون بياد! Big Grin
اميدواريم امروز يا نهايتا تا آخر هفته كليري عده زيادي بخصوص ژانويه ايها بياد Smile
تشکر کنندگان: negar6043 ، behjat ، farrokh33
با تشكر از دوستان عزيز به خاطر پي گيري مي جهت دريافت پاس پورتها كدوم منطقه پستي بهتره و دوستان اونو ترجيح ميدن؟

تشکر کنندگان: Reza-2015
(2015-04-21 ساعت 13:41)behnazrh نوشته:  با تشكر از دوستان عزيز به خاطر پي گيري مي جهت دريافت پاس پورتها كدوم منطقه پستي بهتره و دوستان اونو ترجيح ميدن؟

دفترyenisehir بهترينه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-04-21 ساعت 11:17)behnazrh نوشته:  ما با اين كه كلير شديم و ويزا رو نگرفتيم امروز ٢١ اپريل اپديت شديم دوباره دليلش چيه؟

منم کلیر شدم ولی هنوز ویزا رو نگرفتم و امروز دوباره آپدیت شدم
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: laleht ، behdadK ، Reza-2015 ، Siavash-M
(2015-04-21 ساعت 12:41)zohreh-gh نوشته:  

.....
با احترام

با احترام

هر چند در متن انگلیسی کاملا واضح است ولی دوست عزیز برای از بین رفتن شبهه در ذهن بعضی از دوستان لطفا از پست بپرسید که آیا وکالتنامه برای افراد یک خانواده لازم است یا صرفا حضور یک نفر از افراد خانواده برای تحویل پاسپورتها کافی است؟
سلام
وكالت نامه براي همسر الزامي است و ترجيحا به زبان تركي براي راحتي كار ولي براي فرزندان نياز نيست.
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
آپدیت واقعی بعد از مصا حبه از 2 جون تا 3 جولای 16 بار
تشکر کنندگان:
هوووووووووووررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا
ما هم تو سایت ابوظبی کلیر شدیم،باورمون نمیشه،امیدوارم خدا هر چه زودتر این حس شیرین رو نصیبتون کنه،مرسی از همراهیتون،ممنون از آقا بهداد و آقا رضا
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تبریک میگم
ههههههههههههههوووووووووووووووراااااااااااااا
یعنی قسمت ما هم میشه ؟؟؟؟؟ بخدا پکیدیم اینقدر انتظار کشیدیم
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Reza-2015 ، jadooo ، HERMES7 ، Memolk ، samane1363 ، farrokh33
(2015-04-21 ساعت 14:21)amindv15 نوشته:  هوووووووووووررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا
ما هم تو سایت ابوظبی کلیر شدیم،باورمون نمیشه،امیدوارم خدا هر چه زودتر این حس شیرین رو نصیبتون کنه،مرسی از همراهیتون،ممنون از آقا بهداد و آقا رضا

امین خان تبریکات گرم و صمیمانه من رو بپذیرین امیدوارم که موفق باشین. هم گروهی عزیز.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Reza-2015 ، ARSAMNEW ، amindv15 ، samane1363 ، farrokh33
(2015-04-21 ساعت 14:21)amindv15 نوشته:  هوووووووووووررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا
هوووررررررررااااااا ...
تبرييييييييييييييك، با آرزوي موفقيتهاي بزرگ و بزرگتر Smile
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، powermohsen ، ARSAMNEW ، Memolk ، amindv15 ، farrokh33
دوستان در نهايت ايا اين وكالت نامه براي همسر لازم هست يا نه من واقعا گيج شدم ؟؟؟؟

تشکر کنندگان:
(2015-04-21 ساعت 14:47)behnazrh نوشته:  دوستان در نهايت ايا اين وكالت نامه براي همسر لازم هست يا نه من واقعا گيج شدم ؟؟؟؟

سلام
فكر كنم بهتره منتظر آقاي Mahboy عزيز باشيد تا خبر داغ داغ از پست ينيشهير بيارن و ديگه روزه شك دار نگيريد Wink
تشکر کنندگان: farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان