کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستاني كه انكارا ويزا گرفتن مي خواستم بدونم حداكثر چقدر طول مي كش به فرض اينكه دوشنبه اولين روز كاري برم سفارت؟؟؟؟

تشکر کنندگان: goliii
خوب دوستان منم دارم از این تایپیک نقل مکان میکنم Big GrinBig GrinWink هر سوالی بود در پیغام خصوصی بپرسید با کمال میل و تا حد امکان پاسخگو خواهم بود.
به امید مهاجرت همه شما عزیزان از این صفحه و از این کشور WinkWinkTongue
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
(2015-04-22 ساعت 21:35)Pm1212 نوشته:  سلام دوستان
منم كلير شدم[emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]
بعد از ي ايميل به سفارت جواب كامپليت شدن كيسم اومد و گفت كه هر چه زودتر بيا و ويزاتون رو بگير

Case number:1700
Submit ds260:22june
Current:August
4 people
Ankara
با عرض تبریک ، میشه لطف کنید و ادرس ایمیلی که به سفارت فرستادین رو بنویسید. پیشاپیش ممنونم
ورود به امریکا 16 جولای Smile
دوستان سلام
ما برای دریافت ویزا از طریق آژانس اقدام کردیم.حالا که پاس ها و پاکت زرد به دستمون رسیده ،یکی از گوشه های بالای پاکت به طور مورب باز هست !!! ایا از خود سفارت اینطوری تحویل دادند؟! چون آژانس گفته از بقیه هم به همین صورت هست.
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان:
(2015-04-22 ساعت 23:48)sh_mm10 نوشته:  دوستان سلام
ما برای دریافت ویزا از طریق آژانس اقدام کردیم.حالا که پاس ها و پاکت زرد به دستمون رسیده ،یکی از گوشه های بالای پاکت به طور مورب باز هست !!! ایا از خود سفارت اینطوری تحویل دادند؟! چون آژانس گفته از بقیه هم به همین صورت هست.

بله Big Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، goliii ، sh_mm10
بله گوشه پاكت ها بازه
مبارك باشد
تشکر کنندگان: Mahboy ، samane1363 ، Iaccept ، goliii ، Jefferson ، sh_mm10

(2015-04-22 ساعت 23:11)zohreh-gh نوشته:  
بعد از ي ايميل به سفارت جواب كامپليت شدن كيسم اومد و گفت كه هر چه زودتر بيا و ويزاتون رو بگير

4 people
Ankara
با عرض تبریک ، میشه لطف کنید و ادرس ایمیلی که به سفارت فرستادین رو بنویسید. پیشاپیش ممنونم

سلام با عرض تبریک .ببخشید میتونم بپرسم کی ایمیل زدین؟ادرس ایمیل این هست http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html به این سایت برین و فرم رو پر کنید و ارسال کنین
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: goliii ، mfte.teacher ، zohreh-gh ، fariborzzzzzz80
مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: Iaccept ، goliii
سلام دوستان
توي usvisa-info كه براي ptt ثبت نام كرديم، چطوري ميشه يك اكانت اصلي رو حذف كرد يا زير مجموعه يك اكانت ديگه كرد؟
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
سلام دوستان براي ptt بايد دوباره ثبت نام كنيم يا نه همون كه موقع مصاحبه ثبت نام كرديم كفايت ميكنه؟؟

(2015-04-23 ساعت 06:51)behnazrh نوشته:  سلام دوستان براي ptt بايد دوباره ثبت نام كنيم يا نه همون كه موقع مصاحبه ثبت نام كرديم كفايت ميكنه؟؟

سلام
اگر پاسپورتها رو عوض نكرده باشيد نيازي به ثبت نام جديد نيست.
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
مي خواستم از ulus به yenishehir تغيير بدم چون نزدكتر هست

تشکر کنندگان:
تبریک تبریک تبریک هزارتا تبریک به همه کلیریای عزیز
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، goliii ، Jefferson ، mfte.teacher ، SAAM_60
(2015-04-22 ساعت 21:37)Pm1212 نوشته:  

4 people
Ankara

در ضمن مصاحبه من ١٢ ژانويه بود

--------------------------------------------

4 people
Ankara

سلام
میشه لطفا بگین چه ایمیلی به سفارت زدین که مام بزنیم .
مرسی
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

تشکر کنندگان: مهدی هژ
مبارکه. ژانویه ای های آنکارا هم که بوی کلیرشون میاد.
دوستان زبان بنده مو در آورد از بس گفتم اگر از 3 ماه گذشت پیگیری کنید. الان همه دوستان ژانویه ای و هر کسی که قبلش مصاحبه رفته اگر میخواد ویزاش رو پیگیری بزنه به سفارت که ما ویزا میخوایم یالا.
حالا ببینید چقدر من گفتم ها!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان