کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-23 ساعت 00:17)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 23:11)zohreh-gh نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 21:35)Pm1212 نوشته:  سلام دوستان
منم كلير شدم[emoji2][emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]
بعد از ي ايميل به سفارت جواب كامپليت شدن كيسم اومد و گفت كه هر چه زودتر بيا و ويزاتون رو بگير

Case number:1700
Submit ds260:22june
Current:August
4 people
Ankara
با عرض تبریک ، میشه لطف کنید و ادرس ایمیلی که به سفارت فرستادین رو بنویسید. پیشاپیش ممنونم

سلام با عرض تبریک .ببخشید میتونم بپرسم کی ایمیل زدین؟ادرس ایمیل این هست http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html به این سایت برین و فرم رو پر کنید و ارسال کنین
ممنونم. بله 4 روز پیش به همین ادرس ایمیل زدم ولی هنوز جوابی نداده اند.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان:
(2015-04-23 ساعت 12:39)zohreh-gh نوشته:  ممنونم. بله 4 روز پیش به همین ادرس ایمیل زدم ولی هنوز جوابی نداده اند.

من هم 4 روز پیش یه ایمیل زدم جواب ندادن.به احتمال زیاد فردا جواب میدن چون امروز سفارت تعطیل هست.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: zohreh-gh
(2015-04-23 ساعت 12:52)hilda60 نوشته:  سلام دوستان اولا تبریک به دوستانی که کلیر شدن امیدوارم که همیشه موفق و سلامت باشن..
دوما من یه سوال داشتم.. روزی که من ویزام رو گرفتم و پاکت زرد رنگ مدیکال رو تحویل گرفتم . روی پاکت اسم خودم رو نوشته ولی فامیلیم رو فامیلیه همسرم رو نوشته.. بعدشم فامیلی همسر من سر هم هستش ولی رو پاکت زرد رنگ فامیلیه همسرم رو بصورت جدا نوشته . انقدر اون روز خوشحال بودم که متوجه این قضیه نشدم . حالا باید چه کار کنم؟
مشکلی هست؟ ایمیل بزنم بگم یا اصلا ایمیل کمتر رد و بدل بشه بهتره؟ یا انشا الله اگر همسرم کلیر شد بدم پاکت زرد منو ببره سفارت بگه مشکلش رو؟
یا اصلا کلا بیخیال شم و با همون پاکت برم اون ور آب؟!
ممنون میشم کمکم کنید...
ایشون که کلیر شدن پاکت ها رو بدین ببره نشون بده اگر نیاز باشه اونجا براتون عوض میکنن.
تشکر کنندگان: hilda60
سلام به همه
یه سوال دارم مخصوصا از مدیران که ماشالا آمار اینجا رو دارن

اینجا مارچی آنکارا خیلی کم داریم درسته ؟؟؟ یا من به چشمم نخورده ؟؟؟
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: sara mohajer ، SAAM_60
امشب شب آرزوهاست. دعا ميكنم همه بچه هاي مهاجرسرا به هرچي ميخوان برسن. مخصوصا ويزاي امريكا
آممميييييين
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
(2015-04-23 ساعت 14:00)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام به همه
یه سوال دارم مخصوصا از مدیران که ماشالا آمار اینجا رو دارن

اینجا مارچی آنکارا خیلی کم داریم درسته ؟؟؟ یا من به چشمم نخورده ؟؟؟

كلا انكارا در ماه مارچ تعداد كمي مصاحبه كرده
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، r.bazargan
سلام دوستان كلا چند روز طول مي كش كه تا ويزا رو از پست بعد از سفارت طحويل بگيري

تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من از بچه هاي ابوظبي هستم. تازه دو روزه به جمع شما پيوستم[emoji3][emoji3][emoji3] اميدوارم از تجربياتتون بتونم استفاده كنم

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: rima4499 ، Reza-2015 ، satan ، sh_mm10 ، amindv15
(2015-04-23 ساعت 12:37)behdadK نوشته:  مبارکه. ژانویه ای های آنکارا هم که بوی کلیرشون میاد.
دوستان زبان بنده مو در آورد از بس گفتم اگر از 3 ماه گذشت پیگیری کنید. الان همه دوستان ژانویه ای و هر کسی که قبلش مصاحبه رفته اگر میخواد ویزاش رو پیگیری بزنه به سفارت که ما ویزا میخوایم یالا.
حالا ببینید چقدر من گفتم ها!

با سلام خدمت مدیر گرامی
من ایمیل زدیم گفتن در حال بررسی می باشد من که تا حالا آپدیت هم نداشتم ، حالا چه جوری پی گیری کنم به نظر شما دوباره ایمیل بزنم ؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2015-04-23 ساعت 08:18)behnazrh نوشته:  مي خواستم از ulus به yenishehir تغيير بدم چون نزدكتر هست

با سلام
شما ميتونيد از سايت usvisa-info وارد اكانتتون بشيد و يكبار ديگه مسير تعيين وقت رو جلو بريد و وقتي كه به مرحله انتخاب پست رسيد، پست دلخواهتون رو انتخاب كنيد. در نهايت از تاييديه نهايي به زبان انگليسي پرينت بگيريد.
پيروز باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز ،

صمیمانه از همه مهاجرسراها ای‌ عزیز تشکر می‌کنم من نمیتونم همه دوستان رو تک تک نام ببرم از بهداد عزیز مخصوصاً *** و از شرکت ایمگرنجیل آقای مهدوی عزیز که بیشترین کمک رو به ما کردن در همهٔ مراحل سپاسگزارم ***

ما امروز وقت مصاحبه داشتیم من که برندهٔ اصلی‌ بودم یک ضرب گرفتم ولی‌ خانم بنده باید وضعیت مراحل اداری رو طی‌ کنن آیا ممکن به خاطره باردار بودنشان چک خورده باشه ؟

به نظر شما این پروسه چقدر طول میکشه ؟

ممنون میشم اگه از تجربیات دوستان بشه استفاده کرد

(( در ضمن: حتما سفرنامه خودم رو تکمیل می‌کنم برای دوستانِ عزیز البته سفرنامه که نه، چون من امارات زندگی‌ می‌کنم مجبورم اطلاعاتی‌ در مورد سفارت و نحو مصاحبه رو براتون بنویسم ))
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان: behjat ، zohreh-gh ، jupiterx ، hilda60 ، Jefferson ، Reza-2015 ، bidad
(2015-04-23 ساعت 15:35)sunn789 نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 12:37)behdadK نوشته:  مبارکه. ژانویه ای های آنکارا هم که بوی کلیرشون میاد.
دوستان زبان بنده مو در آورد از بس گفتم اگر از 3 ماه گذشت پیگیری کنید. الان همه دوستان ژانویه ای و هر کسی که قبلش مصاحبه رفته اگر میخواد ویزاش رو پیگیری بزنه به سفارت که ما ویزا میخوایم یالا.
حالا ببینید چقدر من گفتم ها!

با سلام خدمت مدیر گرامی
من ایمیل زدیم گفتن در حال بررسی می باشد من که تا حالا آپدیت هم نداشتم ، حالا چه جوری پی گیری کنم به نظر شما دوباره ایمیل بزنم ؟

ما هم ابمیل زدیم گفتن در حال بررسی هست و فقط یه اپدیت بعد ار ایمیل داشتیم تازه گفتن تا ۶ ماه ما موظف به پاسخ گویی نیستبم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Reza-2015
سلام دوستان منم امروز دباره ساعت 12:30 ایمیل زدم به ابوظبی. جالب اینکه بلافاصلع کانفرمیش ایمیل برام اومد و بعد 45 دقیق هم جواب ایمیلم رو گرفتم.

خواستم در ای باره نکاتی رو یاد آوری کنم شاید افاقه کرد
1. من هر وقت حول و حوش ساعت 12 تا 1 به وقت ایران ایمیل زدم جواب گرفتم.
2. زیادی به دنبال قالبی نوشتن متن ایمیل نباشین، یه متن کاملا ساده و سر راست. ( مثلا کلا حرفاتو بشه یک یا نهایت دو خط). به قولی صاف برین سر اصل مطلب.

حالا نمیدونم چرا دوستان جواب ایمیل هایی گرفتن تمپلپت هستش. اما ابوظبی که دقیقا بهم جواب دادن. این آخرین جواب شون به من بود

Dear Sir or Madam,

Thank you for your email. Your case remains pending under administrative processing. We will update the website we gave you as soon as its been concluded.

Thank you,
IV Unit, Abu Dhabi

(2015-04-23 ساعت 18:00)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان منم امروز دباره ساعت 12:30 ایمیل زدم به ابوظبی. جالب اینکه بلافاصلع کانفرمیش ایمیل برام اومد و بعد 45 دقیق هم جواب ایمیلم رو گرفتم.

خواستم در ای باره نکاتی رو یاد آوری کنم شاید افاقه کرد
1. من هر وقت حول و حوش ساعت 12 تا 1 به وقت ایران ایمیل زدم جواب گرفتم.
2. زیادی به دنبال قالبی نوشتن متن ایمیل نباشین، یه متن کاملا ساده و سر راست. ( مثلا کلا حرفاتو بشه یک یا نهایت دو خط). به قولی صاف برین سر اصل مطلب.

حالا نمیدونم چرا دوستان جواب ایمیل هایی گرفتن تمپلپت هستش. اما ابوظبی که دقیقا بهم جواب دادن. این آخرین جواب شون به من بود

Dear Sir or Madam,

Thank you for your email. Your case remains pending under administrative processing. We will update the website we gave you as soon as its been concluded.

Thank you,
IV Unit, Abu Dhabi

و یک آپدیت هم داشتم.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2015-04-23 ساعت 14:04)sara mohajer نوشته:  امشب شب آرزوهاست. دعا ميكنم همه بچه هاي مهاجرسرا به هرچي ميخوان برسن. مخصوصا ويزاي امريكا
آممميييييين

پارسال شب آرزوها مصادف با اول ماه می بود،
همون شبی که خیلی هامون فهمیدیم برنده لاتاری شدیم.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: negar6043 ، SAAM_60 ، Jefferson ، arezoue ، Reza-2015 ، bidad ، satan ، mohammad384
دوستان من یک هفته پیش ابوظبی مصاحبه داشتم، ولی هنوز سایت سفارت کیسمو نمیشناسه!؟
دوستان کسی مثل من بوده!؟
تا چند روز طبیعیه!؟
ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Aghaman

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان