کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-03 ساعت 21:08)reza.aa نوشته:  
(2014-12-03 ساعت 20:53)behdadK نوشته:  کسی تاریخ مصاحبه ها رو سیو نکرده بود؟ اگر کسی داشته باشه میشه فهمید کی مصاحبه اش بوده. نکنه همینه که میگین اکتبر رفته بود مصاحبه؟

من یه تعدادی ازشون دارم الان نگاه میکنم و بهتون میگم

چک کردم لیست من از تاریخ بیست اکتبر هست و چیزی نبود.
یه جورایی خیالم راحت شد از من که نپریده ، اگه کیس نامبر بعد من بود نگران میشدم.

اصلا این کیس نامبر کیه رو کنید
سلام، کیس اعلام شده ما بودیم که تاریخ مصاحبه مون 14 اکتبر بود.
(2014-12-04 ساعت 03:28)hossein_neda نوشته:  
(2014-12-03 ساعت 21:08)reza.aa نوشته:  
(2014-12-03 ساعت 20:53)behdadK نوشته:  کسی تاریخ مصاحبه ها رو سیو نکرده بود؟ اگر کسی داشته باشه میشه فهمید کی مصاحبه اش بوده. نکنه همینه که میگین اکتبر رفته بود مصاحبه؟

من یه تعدادی ازشون دارم الان نگاه میکنم و بهتون میگم

چک کردم لیست من از تاریخ بیست اکتبر هست و چیزی نبود.
یه جورایی خیالم راحت شد از من که نپریده ، اگه کیس نامبر بعد من بود نگران میشدم.

اصلا این کیس نامبر کیه رو کنید
سلام، کیس اعلام شده ما بودیم که تاریخ مصاحبه مون 14 اکتبر بود.
به رسم مهاجرسرا

هوووووووووووورررررررررراااااااااا

این از طرف خودم و همه بچه های مهاجرسرا ، با اجازه بزرگترا

دوستانی که میخوان تبریک بگن لطفا با پیام خصوصی و لایک و رتبه تبریک بگن که تاپیک شلوغ نشه ،

دوست عزیز حسین یا ندا لطفا اگه ممکنه شرایط کیستون یه خلاصه از سفرتون رو بگید تا واسه همه یه روشنی باشه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
هوووووووووووووووووووووووووووورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
آقا تبریک . چقدر سریع چراغ رو روشن کردین.
شرایط کیس رو میفرمایید و به نظرتون چرا کلیرنس خوردین و چرا کلیر شدین؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: نیلان ، rbrb-2015 ، MJAVADIAN ، قصه گو ، behjat ، atlantis770 ، nilgoon1982 ، soruosh
دوست عزیز مبارک باشه
لطفا شرایط کیس و روز مصاحبه رو برامون بگید
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-12-03 ساعت 20:37)masouleh نوشته:  سلام من هم AP خوردم ولی نه فرم 9 سئوالی داد نه چیز دیگه ای .وقتی هم پرسیدم گفت thank you for being prepared but we have all the information we need.
بعدشم گفت 4 ماه دیگه چک کن ببین
در ضمن کل مصاحبه ما 7 دقیقه طول کشید.که راجع به خدمت و شغل پرسید.منم گفتم خرید خدمت آموزشی .که پرسید سپاه یا ارتش.گفتم ارتش .سپاه خرید خدمت نداشت.شغل دولتی هم که فقط تو سازمان آب کار کرده بودم.
در ضمن خانم و بچم برگه سفید گرفتن.ویزاشون هم تا 5 روز دیگه آمادست.ایشاالله که منم 4 ماه دیگه بگیرم .

دوست عزیز لطفا سفرنامه تون رو با شرایط کیس و شرایط روز مصاحبه بنویسید
ایشالا به زودی ویزاتون هم میاد و کلی خوشحالمون می کنید

(2014-12-03 ساعت 20:21)behdadK نوشته:  من در جریان نیستم این مدت نبودم.
از لاتاری امسال کسی 31 روزه کلیر شده؟ کدوم سفارت؟ چرا سایت ها ننوشتند؟!

اگر که پیداش کردم، برات می فرستم...توی همین تاپیک بچه ها نوشته بودن...بذار ببینم تو منتظر سرا هست یا نه...
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: behdadK ، soruosh
(2014-12-04 ساعت 08:41)نیلان نوشته:  
(2014-12-03 ساعت 20:37)masouleh نوشته:  سلام من هم AP خوردم ولی نه فرم 9 سئوالی داد نه چیز دیگه ای .وقتی هم پرسیدم گفت thank you for being prepared but we have all the information we need.
بعدشم گفت 4 ماه دیگه چک کن ببین
در ضمن کل مصاحبه ما 7 دقیقه طول کشید.که راجع به خدمت و شغل پرسید.منم گفتم خرید خدمت آموزشی .که پرسید سپاه یا ارتش.گفتم ارتش .سپاه خرید خدمت نداشت.شغل دولتی هم که فقط تو سازمان آب کار کرده بودم.
در ضمن خانم و بچم برگه سفید گرفتن.ویزاشون هم تا 5 روز دیگه آمادست.ایشاالله که منم 4 ماه دیگه بگیرم .

دوست عزیز لطفا سفرنامه تون رو با شرایط کیس و شرایط روز مصاحبه بنویسید
ایشالا به زودی ویزاتون هم میاد و کلی خوشحالمون می کنید

(2014-12-03 ساعت 20:21)behdadK نوشته:  من در جریان نیستم این مدت نبودم.
از لاتاری امسال کسی 31 روزه کلیر شده؟ کدوم سفارت؟ چرا سایت ها ننوشتند؟!

اگر که پیداش کردم، برات می فرستم...توی همین تاپیک بچه ها نوشته بودن...بذار ببینم تو منتظر سرا هست یا نه...
پیداش نمی کنم...شاید رضا بدونه...ببخشید Sad
تشکر کنندگان: behdadK
سلام دوستان
لطفا سايت ان جدولي كه شماره هاي كلير شدن را مي ببينيد را به ما نشان دهيد ازكجا بايد وارد اين سايت شد
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان:
(2014-12-04 ساعت 09:16)Amir shayan نوشته:  سلام دوستان
لطفا سايت ان جدولي كه شماره هاي كلير شدن را مي ببينيد را به ما نشان دهيد ازكجا بايد وارد اين سايت شد

دوست عزیز این سایت آنکاراست که فعلا یک کیس لاتاری کلیر شده
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
مصاحبه : اکتبر --- سفارت : آنکارا --- وضعیت : کلیرنس --- آخرین آپدیت : 4 نوامبر
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، soruosh
آنکارا:
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html

ایروان:
https://armenia.usembassy.gov/casenumber.html

ابوظبی:
http://www.abudhabiivo.net/

اگر کلیر شده باشید شماره کیس نامبر شما در جداول آنکارا یا ایروان (اگر در این دو سفارت مصاحبه شده باشید) و یا در سایت ابوظبی با زدن کیس نامبر میاد.
در حال حاضر یک کیس آفریقایی و یک کیس ایرانی در ترکیه کلیر شده اند و در دیگر سفارت ها هنوز کلیر کسی نشده است.
البته آپدیت لیست کلیر آنکارا هم برای دیروزه و به تازگی این دوستمون کلیر شدن که بهشون مجدد تبریک میگم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: نیلان ، rbrb-2015 ، behjat ، goliii ، AliReza.Sh
سلام دوستان ما هم به جمع این تاپیک پیوستیم . گویا یکی از دوستان کلیر شده اند که بسیار تبریک میگم و کلی خوشحال شدم . ولی من در لیست آنکارا هیچ کلیری از آسیا نمی بینم پس چطوری دوستمون فهمیده اند که کلیر شده اند ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:
بیشتر بگردید پیدا میکنید
تشکر کنندگان:
بیشتر گشتم آپدیت مال 21 نوامبر است و فقط یک مورد از آفریقا هست . باور کنید نمیتونم پیدا کنم
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:
آخرین اپدیت 3 دسامبره صفحه رو رفرش کنید.
تشکر کنندگان: afrand
(2014-12-04 ساعت 13:00)afrand نوشته:  بیشتر گشتم آپدیت مال 21 نوامبر است و فقط یک مورد از آفریقا هست . باور کنید نمیتونم پیدا کنم

اساتید کلیرنس یاب ما هم این کلیر شده محترم از آسیا و ایران عزیز را یافت نکردیم. البته آنچه یافت می نشود آنم آرزوست
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: afrand ، atlantis770
رفرش کردم یافت شد. اولین کلیر شده خدا رو شکر یافت شد. بسیار اتفاق مبارکیه
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: afrand ، atlantis770 ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان