کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-04 ساعت 19:56)atlantis770 نوشته:  
(2014-12-04 ساعت 17:51)afrand نوشته:  [quote='atlantis770' pid='566414' dateline='1417698619']
سلام.
من کلـــیـــر شدم.
Smile
==============
هــــــوراااااا
چه خبرهای خوبی امروز اینجا هست . بهتون تبریک میگم . میشه از شرایطتتون بیشتر بگید [/b]
ممنون از لطفتون. توی امضام سفرنامه م رو نوشتم. فکر میکنم بد نباشه.سوالی بود در خدمتم.
مبارکه Smile
دیدی گفتم Smile
ما هنوز کارنت نشده جنابعالی کلیر شدید Smile Smile
یا علی

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: atlantis770 ، mbsamani
وووووااایییی چه قد خوب که تا الان دو نفر از بچه های اینجا کلیر شدن. ایشالاه هرچی زودتر تو تاپیک اولین سفر پستاتونو بخونیم[emoji4]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: atlantis770 ، A_A ، soruosh
(2014-12-04 ساعت 21:15)Iaccept نوشته:  
(2014-12-04 ساعت 19:56)atlantis770 نوشته:  
(2014-12-04 ساعت 17:51)afrand نوشته:  [quote='atlantis770' pid='566414' dateline='1417698619']
سلام.
من کلـــیـــر شدم.
Smile
==============
هــــــوراااااا
چه خبرهای خوبی امروز اینجا هست . بهتون تبریک میگم . میشه از شرایطتتون بیشتر بگید [/b]
ممنون از لطفتون. توی امضام سفرنامه م رو نوشتم. فکر میکنم بد نباشه.سوالی بود در خدمتم.
مبارکه Smile
دیدی گفتم Smile
ما هنوز کارنت نشده جنابعالی کلیر شدید Smile Smile
یا علی

ان شالله روزیه شما. به زودیه زووود Smile
تشکر کنندگان: Iaccept ، behjat ، rbrb-2015 ، aidaz ، kimfar
(2014-12-04 ساعت 21:27)aidaz نوشته:  وووووااایییی چه قد خوب که تا الان دو نفر از بچه های اینجا کلیر شدن. ایشالاه هرچی زودتر تو تاپیک اولین سفر پستاتونو بخونیم[emoji4]

ممنونم عزیزم...
تشکر کنندگان: HERMES7 ، behjat ، aidaz ، نیلان
(2014-12-04 ساعت 22:32)atlantis770 نوشته:  
(2014-12-04 ساعت 21:27)aidaz نوشته:  وووووااایییی چه قد خوب که تا الان دو نفر از بچه های اینجا کلیر شدن. ایشالاه هرچی زودتر تو تاپیک اولین سفر پستاتونو بخونیم[emoji4]

ممنونم عزیزم...
به احساسی که الان داری حسودیم (غبطه Smile ) میخورم !
Smile
ایشالا همه امسال کارشون ردیفه ، ب امید خدااااا Smile

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: HERMES7 ، atlantis770 ، m.ghoreishi ، aidaz ، kimfar
تبریک به دوستان کلیر شده
کاربر محترم nilgoon1982 دریافت پیغامتون غیر فعال هستش فعال کنید جواب ایمیلتون رو بدم
تشکر کنندگان: soruosh
سلام دوستان سایت امشب دوباره اعلام کرده؟ چون من بجز یک نفر دیشب دیگه شماره دیگه ای رو نمیبینم
تشکر کنندگان:
(2014-12-05 ساعت 02:17)majid.sp نوشته:  سلام دوستان سایت امشب دوباره اعلام کرده؟ چون من بجز یک نفر دیشب دیگه شماره دیگه ای رو نمیبینم
نه دوست من، سفارت ابوظبی جدید اعلام کرده
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: atlantis770
سفارت ابوظبی مثل سفارت ترکیه نیست که لیست مشخص باشه ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: sahar nafisi
(2014-12-05 ساعت 09:44)afrand نوشته:  سفارت ابوظبی مثل سفارت ترکیه نیست که لیست مشخص باشه ؟
خیر دوست گرامی
ابوظبی باید شماره کیس را بزنید تا وضعیت کیس را بتوانید ببینید. اعلام گروهی و عمومی ندارد
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: kaamiran ، soruosh ، atlantis770 ، afrand
هورررررررررا تبریک. چراغ ابوظبی هم روشن شد.
من یه حدس میزدم شما اصلا جز کلیرنس خورده ها نباشید و مثل پارسال که سیستم ایراد داشت شده باشه.
چطور فهمیدید. اخر کیستون شناخته شد؟ مستان هم شرایط مشابه شما داشت یعنی اونم ممکنه کلیر شده باشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: reza.aa ، hameddjj ، soruosh ، atlantis770 ، goliii
دوستانی که کلیرنس خوردن توی چه سایتی ویزاتون رو چک میکنید و اینکه بهتون شماره ی جدیدی دادن یا یا کیس نامبرتون وارد میشید
چون ما برای مصاحبه رفتیم و فقط به ما برگه 9 سوالی دادن و هیچ برگه دیگه ای ندادن
تشکر کنندگان:
(2014-12-05 ساعت 16:53)behdadK نوشته:  هورررررررررا تبریک. چراغ ابوظبی هم روشن شد.
من یه حدس میزدم شما اصلا جز کلیرنس خورده ها نباشید و مثل پارسال که سیستم ایراد داشت شده باشه.
چطور فهمیدید. اخر کیستون شناخته شد؟ مستان هم شرایط مشابه شما داشت یعنی اونم ممکنه کلیر شده باشه

خیلی ممنون آقا بهداد.
خدارو شکر که ظاهرا ایراد از سیستم نبوده.
من توی همون سایت ابوظبی بهشون ایمیل زدم و شرایطم رو گفتم.
بعد از حدود 2 روز که مجدد کیس نامبرم رو وارد کردم متن زیر برای من اومد :

Dear ..........,

We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

Last Updated: Thursday, December 04, 2014
تشکر کنندگان: goliii ، m.ghoreishi ، vahidbaq
(2014-12-05 ساعت 17:48)MAHSA9812 نوشته:  دوستانی که کلیرنس خوردن توی چه سایتی ویزاتون رو چک میکنید و اینکه بهتون شماره ی جدیدی دادن یا یا کیس نامبرتون وارد میشید
چون ما برای مصاحبه رفتیم و فقط به ما برگه 9 سوالی دادن و هیچ برگه دیگه ای ندادن

بستگی به سفارت داره.
برای کسانی که در ابوظبی مصاحبه شدند باید سایت زیر رو چک کنن:
http://www.abudhabiivo.net/
توی این سایت فقط کافیه کیس نامبرتون رو بدون صفر وارد کنید.
مثل: 2015AS123
تشکر کنندگان:
بچه ها منم کلیر شدم Smile

جالبه که دیشب ایمیل زدم همینجوری که 2 ماه گذشته از مصاحبه، کیس من تو چه وضعیتیه؟ 7:30 صبح ایمیل زد که دیروز کلیر شدی، امروز ویزات رو میزنیم. (پاسپورتم دستشون بود)

هنوز این بخش امضا واسم فعال نشده در نتیجه این شرایطم:

کیس: 2015AS8XX
کنسولگری: استکهلم، سوئد
تاریخ مصاحبه: Oct 3
کلیرنس : Dec 5
سربازی معاف بودم، کار دولتی هم نداشتم. دانشجوی فوق لیسانس نرم افزار
کیس نامبر: 2015AS8XX> پسر 25 ساله، دانشجو در زمان مصاحبه، بدون سابقه کار دولتی و معاف از سربازی> سفارت: استکهلم> ارسال فرم ها: 26 May> کارنت: 22 August> مصاحبه : 3 October > کلیر: December 5 > ورود به آمریکا: March 4> دریافت سوشیال: March 16> دریافت گرین کارت: April 17
تشکر کنندگان: farslm ، babak12 ، atlantis770 ، reza.aa ، m.ghoreishi ، kimfar ، y.n ، goliii ، afrand ، saboteur ، rbrb-2015 ، آزاده_امین ، MJAVADIAN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان