کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام - من هم در منتظرسرا عضو شدم فقط اینکه ما کیس 3 نفره ایم و فقط یک نفر از ما AP خورده ، توی این سایت جایی برای تفکیک کردین این موضوع نیست و فکر کنم با این وجود آمارها کمی مغایرت خواهد داشت. لطفا راهنمایی کنید
کیس نامبر: 2015AS1XXX | سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی| تعداد اعضای کیس: 3 نفر | مصاحبه: نیمه اول فوریه | AP: یک نفر | آپدیت ها: در سایت ابوظبی یک مورد در روز مصاحبه - در ceac یک مورد 12 روز بعد از مصاحبه , با نامه پیگیری22 Apr و 11 May - کلیر 12 May
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan ، samane1363 ، SAAM_60
(2015-04-26 ساعت 20:29)Shaft نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 20:22)مهدی هژ نوشته:  چطوری باید ثبت نام کنیم نمیدونم کودوم قسمتش برم همش انگلیسیه
ابتدا ميرين بالا دست راست روي ادامك كليك ميكني
Register information
بعد كه ساين اپ كردي دوباره بر ميگردي ساين اين ميكني

نوشته اطلاعات خواسته شده را وارد کنید ولی ننوشته چی میخواد یه جدول خالی با چهارتا خانه بعد هم نوشته ثبت نام چکار کنم الان
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-26 ساعت 20:46)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 20:36)Shaft نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 20:32)Nima4185 نوشته:  دوستان من رفتم تو روز 200 ام .بهشون ایمیل زدم الان یک هفته گذشته جواب ندادن به نظرتون الان چه کاری رو انجام بدم درسته؟
انشالله بزودي كلير ميشين ، ولي حتما زود به زود باهاشون تماس يا ايميل بزنيد

زود به زود ایمیل بزنین و حتی اگه امکان داره تماس بگیرین. اگر نمی تونین انگلیسی حرف بزنین خصوصی پیغام بذاری براتون حلش کنم

جناب تیچر میخوام رتبه بدم بهتون نمیشه میگه امروز دیگه نمیتونی من که هنوز به کسی رتبه ندادم
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mfte.teacher ، samane1363
(2015-04-27 ساعت 05:51)hamid66 نوشته:  دوستان عزیز که 11فوریه مصاحبه داشتند ایا آخرین آپدیت آنها 20 مارچ بوده ؟؟؟؟؟
جانم با مني؟؟ خبري نيس فعلا، آقا اونايي كه فوريه بودن و آخرين آپديت ٢٠ مارچ بوده چند تا هستيم اينجا؟
حدس من اينه كه ايشالا اين سري كه بخوان گروهي آپديت و بعدشم كلير كنن ما هم هستيم ايشالااااااااا
[/quote]

حدود 50 تا کیس از انکارا تو تاریخ 20 مارچ آپ خوردن Smile
یه همچین لیستی هم از 17 اپریل تو ابوظبی هست!
با توجه به اینکه انکارا تو کلیر یه ماه از ابوظبی عقب هست ببینیم این 70 80 نفر تو جون یا زودتر اواخر می کلیرشون میاد یا نه ! انشالله Smile
تشکر کنندگان: hilda60 ، zohreh-gh ، jadooo ، samane1363
(2015-04-26 ساعت 18:37)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 17:11)رضا2015 نوشته:  هوووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
یکی از دوستان ویزا گرفت ! Smile
اینم یه شروع خوب برای این هفته !
انرژی مثبت هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کلیر شدن یا یکضرب؟؟؟
کلیر بسیار کوتاه مدت! ( سفارشش رو کرده بودیم! Smile )
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Shaft ، A L I R E Z A 67 ، hilda60 ، atefeh60 ، samane1363 ، amindv15
(2015-04-27 ساعت 08:53)مهدی هژ نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 20:22)مهدی هژ نوشته:  چطوری باید ثبت نام کنیم نمیدونم کودوم قسمتش برم همش انگلیسیه
Register information

نوشته اطلاعات خواسته شده را وارد کنید ولی ننوشته چی میخواد یه جدول خالی با چهارتا خانه بعد هم نوشته ثبت نام چکار کنم الان
يكيش كه بايد ايميل رو بدي ٢ تا هم پسورد كه دومي براي تأييد اولي هستش و آخري اسمي كه براي خودت توي مهاجرسرا انتخاب كردي رو مينويسي
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: HERMES7 ، p00ya2001 ، مهدی هژ ، samane1363
(2015-04-27 ساعت 09:12)Shaft نوشته:  
Register information

يكيش كه بايد ايميل رو بدي ٢ تا هم پسورد كه دومي براي تأييد اولي هستش و آخري اسمي كه براي خودت توي مهاجرسرا انتخاب كردي رو مينويسي
اينم لينكش
http://montazersara.net/signup.php
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 09:12)رضا2015 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 17:11)رضا2015 نوشته:  هوووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
انرژی مثبت هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کلیر شدن یا یکضرب؟؟؟
داش رضا ما رو هم سفارش كن
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan ، samane1363
(2015-04-26 ساعت 15:23)Radwin نوشته:  دوستان عزیز قول میدهم که اینبار آخرین باری باشد که این مطلب را میگویم چون غیر از اینکه زیادی تکراری و نخ نما شده است من خودم هم از پررویی خودم در عجبم و ایندفعه دیگر عهد کردم آخرین دفعه ای باشد که میگویم و خلاص و علت اینکه دوباره دارم میگویم دیدن اسم یکی از دوستانی بود که عصو منتظرسرا بود و اکتبر مصاحبه شده بود و کلیر شد و حتی نکرد بگوید کلیر شدیم و الان میبینم پست گذاشته است. عزیزان به خداوندی خدا من دیگر الان ویزایم را گرفته ام پس برای خودم نمیگویم ولی واقعا این منتظرسرای به این شکیلی که اینقدر برای آن زحمت کشیده شده چه بدی دارد که حتی همت نمیکنید پنج دقیقه در آن عضو شوید یا عضو میشوید ولی حتی کلیر شدنتان را هم خبر نمیدهید؟؟؟؟؟ الان این دوستانی که عضو شده اند و به سلامتی کلیر هم شدند و ویزایشان را هم گرفتند مگر اتفاقی برایشان افتاد؟؟؟ به خدا برای یک انجمنی با این تعداد بد است که تعداد بسیار کمی در منتظرسرا عضو باشند. آخرین نفری که در آنکارا عضو شده 49 روز قبل بوده. خوب از آن زمان تا حالا اصلا مصاحبه نرفته اند؟ شما که بیشتر در پی این هستید که وضعیت کلیرنس چگونه است و دائم پست میگذارید و سوال میکنید که چه شده. برای شرکت کننده های لاتاری 2015 بسیار مایه آبروریزی است که اینگونه در یک پروژه مفید شرکت کنند. در هرصورت این آخرین پستی بود که در مورد این مسئله من گذاشتم و دوستان هم شاهدند که از ابتدا تا حال چقدر التماس و خواهش کرده ام ولی.....

دوست گرامی سخن شما کاملا متین است ولی به نظر من دو نکته ذیل قابل تامل است:
1) اول در اینکه مسئولین منتظرسرا امسال سنگ تمام گذاشته و منتظرسرایی با شکیلی هرچه تمام تر طراحی کردند شکی نیست, ولی شکسپیر یک جمله دارد که می گوید: Small is beautiful. در واقع یکی از دلایل عدم رغبت افراد به عضویت در منتظرسرا, تکنیکی و شلوغی بودن آن است, در سال های قبل یک صحفه بود و شما به سادگی داده وارد می کرده و عضو می شدی
2) عامل دوم سرخوردگی و واماندگی از نتایج سال قبل است که به جرات می توان گفت که نتایج فاجعه سال قبل اگر بیشتر از خسارات جنگ ت ح م ی ل ی نباشد کمتر هم نیست, در نتیجه یک روحیه دلمردی, واماندگی, ناکامی و . . . در سطح سایت پخش شده تو گویی گرد مرده در این سایت پاشیده اند, و برای ترمیم آن نیاز به زمان و اعتماد متقابل است.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Aghaman ، r.bazargan ، Shahram914 ، hilda60
(2015-04-27 ساعت 09:12)Shaft نوشته:  
Register information

ممنون ثبت نام کردم حالا چطور میشه باید کجا برم ببخشید ایقد ر میپرسم اخه سردر نمیارم انگلیسیم افتضاحهSad
تشکر کنندگان:
اصلا این منتظر سرا برا چه منظوره چی هست میشه لطفا یه توضیحی بدین متچکرم
تشکر کنندگان:
دوست عزيز
اين يك آماري از شركت كنندگان رو نشون ميده كه از لحاظ تاريخ مصاحبه كه بتنونيد براورد كنيد كه كيستون در چه وضعيتيه( البته اين چيزه كه من استنباط كردم)
اما براي ادامه ثبت نام ميري سمت چپ توقسمت register information يك صفحه برات باز ميشه كه كل موارد كيست اعم از شماره كيس و تاريخ كارنت ،نامه دوم ،مصاحبه .......... همه رو وارد كن
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
تشکر کنندگان: مهدی هژ

کلیر شدن یا یکضرب؟؟؟

مگه زمان کلیرشون چقدر طول کشید
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-27 ساعت 11:24)مهدی هژ نوشته:  

کلیر شدن یا یکضرب؟؟؟

مگه زمان کلیرشون چقدر طول کشید

مباركه رضا جان يكم از شرايطش بگو سربازي كجا بوده ؟ كار دولتي داشته ؟ چقدر كليرش طول كشيده؟
تشکر کنندگان:
میاد میگه خودشون! Smile تا اینجاشم نباید میگفتم! Wink
تشکر کنندگان: Shahram914

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان