کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-26 ساعت 14:59)Radwin نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 08:00)elmira esteghbal نوشته:  سلام دوستان من مصاحبه ام اكتبر بوده اما هنوز هيچ خبري نشده ٢ بار هم ايميل زدم سفارت كه جواب نداد امريكا هم نوشت در حال بررسي... از زمان مصاحبه تا الان آپديتي هم نداشتم[emoji19]به نظرتون چيكار كنم ٦ ماه گذشته هنوز اميدي هست؟

معلومه امیدی هست. حتما باید ایمیل پیگیری بفرستید و ایمیلتان هم فقط بصورت کسب اطلاع نباشد دقیقا اینکه شش ماه گذشته را بیان کنید و ایمیل جونداری بفرستید چون خودشان هم شش ماه را گفته اند و بیشتر از شش ماه خودشان هم خودشان را پاسخگو میدانند و قطعا جواب خواهند داد. و دائم پیگیر باشید و رها نکنید. تمام دوستان که در سه ماه اول مصاحبه داشته اند باید اینگونه پیگیر باشند.

يعني من براي چهارمين بار ايميل بزنم به نظرتون؟
تشکر کنندگان:
من جای شما بودم المیرا جان زنگ میزدم!
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز قول میدهم که اینبار آخرین باری باشد که این مطلب را میگویم چون غیر از اینکه زیادی تکراری و نخ نما شده است من خودم هم از پررویی خودم در عجبم و ایندفعه دیگر عهد کردم آخرین دفعه ای باشد که میگویم و خلاص و علت اینکه دوباره دارم میگویم دیدن اسم یکی از دوستانی بود که عصو منتظرسرا بود و اکتبر مصاحبه شده بود و کلیر شد و حتی نکرد بگوید کلیر شدیم و الان میبینم پست گذاشته است. عزیزان به خداوندی خدا من دیگر الان ویزایم را گرفته ام پس برای خودم نمیگویم ولی واقعا این منتظرسرای به این شکیلی که اینقدر برای آن زحمت کشیده شده چه بدی دارد که حتی همت نمیکنید پنج دقیقه در آن عضو شوید یا عضو میشوید ولی حتی کلیر شدنتان را هم خبر نمیدهید؟؟؟؟؟ الان این دوستانی که عضو شده اند و به سلامتی کلیر هم شدند و ویزایشان را هم گرفتند مگر اتفاقی برایشان افتاد؟؟؟ به خدا برای یک انجمنی با این تعداد بد است که تعداد بسیار کمی در منتظرسرا عضو باشند. آخرین نفری که در آنکارا عضو شده 49 روز قبل بوده. خوب از آن زمان تا حالا اصلا مصاحبه نرفته اند؟ شما که بیشتر در پی این هستید که وضعیت کلیرنس چگونه است و دائم پست میگذارید و سوال میکنید که چه شده. برای شرکت کننده های لاتاری 2015 بسیار مایه آبروریزی است که اینگونه در یک پروژه مفید شرکت کنند. در هرصورت این آخرین پستی بود که در مورد این مسئله من گذاشتم و دوستان هم شاهدند که از ابتدا تا حال چقدر التماس و خواهش کرده ام ولی.....
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: ریحانا ، Shaft ، SAAM_60 ، behdadK ، Reza-2015 ، Mahboy ، Reza20002 ، مهدی هژ ، omid man ، farrokh33 ، samane1363 ، AliReza.Sh
(2015-04-26 ساعت 15:23)Radwin نوشته:  دوستان عزیز قول میدهم که اینبار آخرین باری باشد که این مطلب را میگویم چون غیر از اینکه زیادی تکراری و نخ نما شده است من خودم هم از پررویی خودم در عجبم و ایندفعه دیگر عهد کردم آخرین دفعه ای باشد که میگویم و خلاص و علت اینکه دوباره دارم میگویم دیدن اسم یکی از دوستانی بود که عصو منتظرسرا بود و اکتبر مصاحبه شده بود و کلیر شد و حتی نکرد بگوید کلیر شدیم و الان میبینم پست گذاشته است. عزیزان به خداوندی خدا من دیگر الان ویزایم را گرفته ام پس برای خودم نمیگویم ولی واقعا این منتظرسرای به این شکیلی که اینقدر برای آن زحمت کشیده شده چه بدی دارد که حتی همت نمیکنید پنج دقیقه در آن عضو شوید یا عضو میشوید ولی حتی کلیر شدنتان را هم خبر نمیدهید؟؟؟؟؟ الان این دوستانی که عضو شده اند و به سلامتی کلیر هم شدند و ویزایشان را هم گرفتند مگر اتفاقی برایشان افتاد؟؟؟ به خدا برای یک انجمنی با این تعداد بد است که تعداد بسیار کمی در منتظرسرا عضو باشند. آخرین نفری که در آنکارا عضو شده 49 روز قبل بوده. خوب از آن زمان تا حالا اصلا مصاحبه نرفته اند؟ شما که بیشتر در پی این هستید که وضعیت کلیرنس چگونه است و دائم پست میگذارید و سوال میکنید که چه شده. برای شرکت کننده های لاتاری 2015 بسیار مایه آبروریزی است که اینگونه در یک پروژه مفید شرکت کنند. در هرصورت این آخرین پستی بود که در مورد این مسئله من گذاشتم و دوستان هم شاهدند که از ابتدا تا حال چقدر التماس و خواهش کرده ام ولی.....
كجا بايد عضو شد
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:
(2015-04-26 ساعت 15:46)Shaft نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 15:23)Radwin نوشته:  دوستان عزیز قول میدهم که اینبار آخرین باری باشد که این مطلب را میگویم چون غیر از اینکه زیادی تکراری و نخ نما شده است من خودم هم از پررویی خودم در عجبم و ایندفعه دیگر عهد کردم آخرین دفعه ای باشد که میگویم و خلاص و علت اینکه دوباره دارم میگویم دیدن اسم یکی از دوستانی بود که عصو منتظرسرا بود و اکتبر مصاحبه شده بود و کلیر شد و حتی نکرد بگوید کلیر شدیم و الان میبینم پست گذاشته است. عزیزان به خداوندی خدا من دیگر الان ویزایم را گرفته ام پس برای خودم نمیگویم ولی واقعا این منتظرسرای به این شکیلی که اینقدر برای آن زحمت کشیده شده چه بدی دارد که حتی همت نمیکنید پنج دقیقه در آن عضو شوید یا عضو میشوید ولی حتی کلیر شدنتان را هم خبر نمیدهید؟؟؟؟؟ الان این دوستانی که عضو شده اند و به سلامتی کلیر هم شدند و ویزایشان را هم گرفتند مگر اتفاقی برایشان افتاد؟؟؟ به خدا برای یک انجمنی با این تعداد بد است که تعداد بسیار کمی در منتظرسرا عضو باشند. آخرین نفری که در آنکارا عضو شده 49 روز قبل بوده. خوب از آن زمان تا حالا اصلا مصاحبه نرفته اند؟ شما که بیشتر در پی این هستید که وضعیت کلیرنس چگونه است و دائم پست میگذارید و سوال میکنید که چه شده. برای شرکت کننده های لاتاری 2015 بسیار مایه آبروریزی است که اینگونه در یک پروژه مفید شرکت کنند. در هرصورت این آخرین پستی بود که در مورد این مسئله من گذاشتم و دوستان هم شاهدند که از ابتدا تا حال چقدر التماس و خواهش کرده ام ولی.....
كجا بايد عضو شد

http://montazersara.net
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، Reza-2015 ، mfte.teacher ، samane1363
تو منتظرسرا تو قسمت Lottery Information هیچی نمیتونم وارد کنم...فقط منوهای کشویی رو میشه وارد کرد. مشکل داره سیستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2015-04-26 ساعت 16:14)A L I R E Z A 67 نوشته:  تو منتظرسرا تو قسمت Lottery Information هیچی نمیتونم وارد کنم...فقط منوهای کشویی رو میشه وارد کرد. مشکل داره سیستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Register Information >>>> Sign Up
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان:
(2015-04-26 ساعت 16:18)SAAM_60 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 16:14)A L I R E Z A 67 نوشته:  تو منتظرسرا تو قسمت Lottery Information هیچی نمیتونم وارد کنم...فقط منوهای کشویی رو میشه وارد کرد. مشکل داره سیستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست گلم sign up کردم و یه سری اطلاعات رو وارد کردم ولی تو Register Information تب lottery Information نیمه فعاله !!!
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2015-04-26 ساعت 16:20)A L I R E Z A 67 نوشته:  

دوست گلم sign up کردم و یه سری اطلاعات رو وارد کردم ولی تو Register Information تب lottery Information نیمه فعاله !!!
حل شد قضیه...با کروم ناسازگاری داره!!!
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، Reza-2015
(2015-04-26 ساعت 16:20)A L I R E Z A 67 نوشته:  

بد از اینکه SAVE کردین ، برین از OVERVIEW ایدی خودتونو میتونین مشاهده کنین
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان:
هوووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
یکی از دوستان ویزا گرفت ! Smile
اینم یه شروع خوب برای این هفته !
انرژی مثبت هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تشکر کنندگان: hilda60 ، Reza-2015 ، fati.d ، Iaccept ، zohreh-gh ، khalilkhah ، Radwin ، farrokh33 ، samane1363 ، jupiterx
(2015-04-26 ساعت 17:11)رضا2015 نوشته:  هوووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا
انرژی مثبت هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
رضاجون فک کنم مرحله آخر اپ ،شمایییین[emoji16] [emoji16] [emoji16]
بعد اینکه جنابعالی کیسو تایید کنی ، سفارت ایمیل میزنه، میزاره تو سایت و سیک ایشود میشه[emoji23] [emoji23] [emoji23]
کلا کارت ۲۰تتتتتتته
[emoji117] [emoji575] [emoji574] [emoji631]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: HERMES7 ، Reza-2015 ، omid man ، samane1363
(2015-04-26 ساعت 15:55)Radwin نوشته:  
كجا بايد عضو شد

سلام
من ثبت نام كردم به ما رتبه بديد بتونيم به دوستامون رتبه بديم
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: Radwin ، SAAM_60
(2015-04-26 ساعت 18:17)Shaft نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 15:55)Radwin نوشته:  
كجا بايد عضو شد

سلام
من ثبت نام كردم به ما رتبه بديد بتونيم به دوستامون رتبه بديم
بنده هم ثبت نامم رو تکمیل کردم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Radwin ، SAAM_60
(2015-04-26 ساعت 17:11)رضا2015 نوشته:  هوووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا

کلیر شدن یا یکضرب؟؟؟
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، hilda60 ، مهدی هژ ، hu24505 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان