کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-26 ساعت 18:17)Shaft نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 15:55)Radwin نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 15:46)Shaft نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 15:23)Radwin نوشته:  دوستان عزیز قول میدهم که اینبار آخرین باری باشد که این مطلب را میگویم چون غیر از اینکه زیادی تکراری و نخ نما شده است من خودم هم از پررویی خودم در عجبم و ایندفعه دیگر عهد کردم آخرین دفعه ای باشد که میگویم و خلاص و علت اینکه دوباره دارم میگویم دیدن اسم یکی از دوستانی بود که عصو منتظرسرا بود و اکتبر مصاحبه شده بود و کلیر شد و حتی نکرد بگوید کلیر شدیم و الان میبینم پست گذاشته است. عزیزان به خداوندی خدا من دیگر الان ویزایم را گرفته ام پس برای خودم نمیگویم ولی واقعا این منتظرسرای به این شکیلی که اینقدر برای آن زحمت کشیده شده چه بدی دارد که حتی همت نمیکنید پنج دقیقه در آن عضو شوید یا عضو میشوید ولی حتی کلیر شدنتان را هم خبر نمیدهید؟؟؟؟؟ الان این دوستانی که عضو شده اند و به سلامتی کلیر هم شدند و ویزایشان را هم گرفتند مگر اتفاقی برایشان افتاد؟؟؟ به خدا برای یک انجمنی با این تعداد بد است که تعداد بسیار کمی در منتظرسرا عضو باشند. آخرین نفری که در آنکارا عضو شده 49 روز قبل بوده. خوب از آن زمان تا حالا اصلا مصاحبه نرفته اند؟ شما که بیشتر در پی این هستید که وضعیت کلیرنس چگونه است و دائم پست میگذارید و سوال میکنید که چه شده. برای شرکت کننده های لاتاری 2015 بسیار مایه آبروریزی است که اینگونه در یک پروژه مفید شرکت کنند. در هرصورت این آخرین پستی بود که در مورد این مسئله من گذاشتم و دوستان هم شاهدند که از ابتدا تا حال چقدر التماس و خواهش کرده ام ولی.....
كجا بايد عضو شد

http://montazersara.net
سلام
من ثبت نام كردم به ما رتبه بديد بتونيم به دوستامون رتبه بديم

من هم همین الان ثبت نام کردم فقط یه سوال اگر شما می فرمائید که بعضی ها کلیر شدند و در منتظر سرا اعلام نکردند پس نمی شه از لحاظ آماری بهش اعتماد کرد راهی نداره که بشه اسم کسایی که کلیر شدن رو از لیست منتظر ها حذف کرد که حداقل اطلاعاتی که اونجا هست مطمئن تر باشه ؟Cool
شماره کیس : 3xxx - مصاحبه : 10 فوریه - آنکارا آپدیت ها :قبل از 20 مارچ یه چندتایی بوده - 4 جون فقط خودم ( برنده ) 5 جون هر دو ( ایمیل کلیرشدن من Big Grin ساعت حدودای 8 شب ) 9 جون هر دو - كليري همسر جان ١١ جون ساعت ٤ بعداز ظهر ( به دليل ايراد سيستم فعلاً ويزا نگرفتيم)
تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 05:51)hamid66 نوشته:  دوستان عزیز که 11فوریه مصاحبه داشتند ایا آخرین آپدیت آنها 20 مارچ بوده ؟؟؟؟؟
جانم با مني؟؟ خبري نيس فعلا، آقا اونايي كه فوريه بودن و آخرين آپديت ٢٠ مارچ بوده چند تا هستيم اينجا؟
حدس من اينه كه ايشالا اين سري كه بخوان گروهي آپديت و بعدشم كلير كنن ما هم هستيم ايشالااااااااا
[/quote]

فکر کنم با من هم بودید Big Grin من هم فوریه مصاحبه داشتم و آخرین آپدیتم 20 مارچ بوده بچه ها شما چه حدس های قشنگی می زنید آدمو خوشحال می کنید Rolleyes
شماره کیس : 3xxx - مصاحبه : 10 فوریه - آنکارا آپدیت ها :قبل از 20 مارچ یه چندتایی بوده - 4 جون فقط خودم ( برنده ) 5 جون هر دو ( ایمیل کلیرشدن من Big Grin ساعت حدودای 8 شب ) 9 جون هر دو - كليري همسر جان ١١ جون ساعت ٤ بعداز ظهر ( به دليل ايراد سيستم فعلاً ويزا نگرفتيم)
تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 17:12)jadooo نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 05:51)hamid66 نوشته:  دوستان عزیز که 11فوریه مصاحبه داشتند ایا آخرین آپدیت آنها 20 مارچ بوده ؟؟؟؟؟
جانم با مني؟؟ خبري نيس فعلا، آقا اونايي كه فوريه بودن و آخرين آپديت ٢٠ مارچ بوده چند تا هستيم اينجا؟
حدس من اينه كه ايشالا اين سري كه بخوان گروهي آپديت و بعدشم كلير كنن ما هم هستيم ايشالااااااااا

فکر کنم با من هم بودید Big Grin من هم فوریه مصاحبه داشتم و آخرین آپدیتم 20 مارچ بوده بچه ها شما چه حدس های قشنگی می زنید آدمو خوشحال می کنید Rolleyes
[/quote]
ما هم مصاحبمون ۱۰فوریه ابوظبی بود.۲۲اپریل اپدیت داشتم بعد از ۶۵روز
تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 16:51)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 16:47)ehsan_pars نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 14:05)Kia robani نوشته:  مصاحبه ام 20 اپریل بود یک بار روز مصاحبه آپ داشتم یکبار 23 و یکبار 24 اپریل این خوبه یا مهم نیست
شرایط کیسم سربازی بدون کار دولتی و رشته حساس و.....

منم همون روز مصاحبه و فردای مصاحبه و 24 اپریل اپ دیت داشتم

راستی میشه تاریخ های اپ دیت رو یکجا مشاهده کرد؟

والله من هر كاري كردم نتونستم
نه نمیشه جناب
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
دوستان ما ايميل كلير دريافت كرديم اما سايت هنوز اپديت نشده ؟؟؟

تشکر کنندگان: sunn789 ، amindv15 ، arash.hs
سلام پس بعد از این آپدیتها هم هیچ خبری نشد
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
با اينكه سايت انكارا اپديت نشده مي تونيم اقدام كنيم ؟؟؟

تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 17:49)atefeh60 نوشته:  سلام پس بعد از این آپدیتها هم هیچ خبری نشد

صبر کن تا اپریل تموم بشه ....چند روز مونده فقط ....کلیرهای جدید تو ماه جدید اعلام میشن
تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 17:43)behnazrh نوشته:  دوستان ما ايميل كلير دريافت كرديم اما سايت هنوز اپديت نشده ؟؟؟

مبارکه امروز گرفتین ؟ یا چند روز پیش اومده ؟
نیازی به اپدیت سفارت نیست سریع برید برای تحویل ویزا
تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 17:43)behnazrh نوشته:  دوستان ما ايميل كلير دريافت كرديم اما سايت هنوز اپديت نشده ؟؟؟

هوراااااااا
كي؟!
كي مصاحبه داشتين؟!اپديتهاتون كي بوده؟!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان:
نه ١٤ اپريل دريافت كرديم تعداد اپديت ها زياد بود اكثرا تو اپريل بود

تشکر کنندگان: HERMES7
سلام ما دیروز مصاحبه داشتیم
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: mel
(2015-04-26 ساعت 00:03)Reza-2015 نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 23:41)turadjk نوشته:  دوستان کلیری
سلام ما بعداز 19 فوریه تا حال اپدیت نداشتیم (سفارت انکارا ) تا الان دیدم 23 اپریل اپدیت شده ایا اپدیت گروهی بوده یا باتوجه به تاریخ مصاحبه در هفته اول فوریه باید کم کم بارمون را ببندیم؟؟ لطفا مدیر و یا پیشکسوتها یا دوستان مطلع راهنمایی کنند و خانواده ای را از نگرانی نجات دهند شوخی کردم راهنمایی فرمابیید ممنون میشوم

سلام دوست عزيز
بنده مدير يا پيشكسوت نيستم ولي گفتم شايد بتونم خانواده اي رو از نگراني نجات بدم Wink
با توجه به اينكه روز ٢٣ اپريل سفارت آنكارا تعطيل بوده، پس ميشه نتيجه گيري كرد كه آپديت شما از امريكا بوده.
از طرفي آپديتهاي دوستان آنكارايي نشون ميده كه عمليات كليرسازي دوستان از ژانويه وارد فوريه شده كه شما هم فوريه اي هستيد.
علاوه بر اين آمار دوستان كلير شده نشون ميده اولين آپديت از سري آپديتهاي پشت سر هم كه منجر به كليري ميشه، از امريكا اتفاق ميفته!
اين نشانه ها كه كنار هم ميذاريم نتيجه مطلوبي حاصل ميشه و اونم اين كه به نظر ميرسه آپديتهاي منجر به كليري شما آغاز شده. البته آپديتهاي بعدي طي روزهاي آينده ميتونه مويد خوبي بر اين براورد باشه.
پيروز باشيد
سلام مجدد ممنون بابت پاسخ حرفه ای شما دقیقا مطابق فرمایش شما الان دیدم 27 اپریل اپدیت داشتیم حتی فرزند 18 ساله که از 19 فوریه اپدیت نشده بود هم 27 اپریل یعنی امروز اپدیت شد بنظرتون بازم اپدیت میشیم یا ایمیل میاد؟ انکارا کی سایتشو بروز میکنه؟؟ اول می؟؟/ شرمنده زحمات
تشکر کنندگان: Reza-2015
(2015-04-26 ساعت 00:46)Radwin نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 23:41)turadjk نوشته:  دوستان کلیری
سلام ما بعداز 19 فوریه تا حال اپدیت نداشتیم (سفارت انکارا ) تا الان دیدم 23 اپریل اپدیت شده ایا اپدیت گروهی بوده یا باتوجه به تاریخ مصاحبه در هفته اول فوریه باید کم کم بارمون را ببندیم؟؟ لطفا مدیر و یا پیشکسوتها یا دوستان مطلع راهنمایی کنند و خانواده ای را از نگرانی نجات دهند شوخی کردم راهنمایی فرمابیید ممنون میشوم

دوست گرامی با توجه به اینکه این آپدیت از آمریکا بوده شما به زمانهای آپدیتهاتون دقت کنید شاید یک آپدیت دیگر در شب پس فردا داشته باشید و بعد از آن چند آپدیت در وقت اداری که همه با هم یعنی کلی و باید منتظر ایمیل کلیر باشید با توجه به اینکه فوریه بوده اید و مدت طولانی از مصاحبه تان گذشته احتمال کلیر شدنتان هست.
سلام مجدد رادوین عزیز ممنون بابت پاسخ حرفه ای شما که حق گردن مادارید امیدوترم همیشه سلامت و در تمام مراحل زندگی موفق باشی ما از میانه رد شدیم برای بچه ها تلاش میکنم دقیقا مطابق فرمایش شما الان دیدم 27 اپریل اپدیت داشتیم حتی فرزند 18 ساله که از 19 فوریه اپدیت نشده بود هم 27 اپریل یعنی امروز اپدیت شد بنظرتون بازم اپدیت میشیم یا ایمیل میاد؟ انکارا کی سایتشو بروز میکنه؟؟ اول می؟؟/ شرمنده زحمات
تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 18:17)neda733 نوشته:  سلام ما دیروز مصاحبه داشتیم

خوب چی شد؟ AP خوردین؟ ( الکی مثلا من نمیدونم نتیجه مصاحبه تون چی شدهBig GrinBig GrinBig Grin)
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: mel ، aidaz ، Reza-2015 ، SAAM_60 ، r.bazargan ، samane1363 ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان