کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-27 ساعت 15:52)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 15:44)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 15:35)zohreh-gh نوشته:  امروز ما اپدیت شدیم. یعنی خبر خوش در راهه؟؟ Big Grin البته ایمیل هم دریافت کردیم که پروسه پرونده هنوز تمام نشده و به محض اینکه کامل شه براتون ایمیل میفرستیم. احتمال هم داره این اپدیت که قطعا از طرف سفارته بخاطر ایمیل باشه ولی خوب دوستای دیگه ای هم اپدیت شدن. ایشالا که هر چه زودتر اوکی شه.
آپدیت مال نامه تون هست آپدیت معمولیه؟
اگر آپدیت تون به خاطر ایمیل نیست خوشحال باشین که خبر های خوبی در راهه ( به نظر شخصی خودم بین دو هفنه تا یک ماه دیگه نهایتا کلیر میشین)
ممنون ، بامید خدا برای همه دوستان اینطور باشه . ضمنا اپدیتمون برا هر دو نفر بوده . اگر بخاطر ایمیل باشه ایا هر دو رو اپدیت می کنن یا فقط سرکیس رو؟
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: javadgorgani
دوستان ضمن آرزوی موفقیت و گرفتن ویزا ، دعا کنید ماهم امسال برنده بشیم. فعلا که تاپیک شمارش معکوس لاتاری 2016 به دلیل تجمع زیاد منتظران پوکید Smile
تشکر کنندگان: amin_j ، mona_ir ، amindv15 ، Mahboy ، r.bazargan ، mfte.teacher ، khalilkhah ، hilda60
ما بليطمون رو گرفتيم بدون همسرم البته. من و دخترم چه غريبانه، رفتيم از اين خانه ....
من برم تا صبح گريه كنم ، بعد كه خوب شدم پاشم بار و بنه سفرم رو ببندم ....
همسر عزيزززززم ، تاج سررررررمSad(((((
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
(2015-04-27 ساعت 23:27)Samia نوشته:  ما بليطمون رو گرفتيم بدون همسرم البته. من و دخترم چه غريبانه، رفتيم از اين خانه ....

تبریک میگم به شما
امیدوارم همسرتون هم هرچه زودتر کلیر بشن و به شما و دخترتون بپیوندند
در آنسوی آبها موفق و سربلند باشید
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، r.bazargan ، Samia ، حاجی واشنگتن
(2015-04-27 ساعت 22:44)zohreh-gh نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 15:52)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 15:44)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 15:35)zohreh-gh نوشته:  امروز ما اپدیت شدیم. یعنی خبر خوش در راهه؟؟ Big Grin البته ایمیل هم دریافت کردیم که پروسه پرونده هنوز تمام نشده و به محض اینکه کامل شه براتون ایمیل میفرستیم. احتمال هم داره این اپدیت که قطعا از طرف سفارته بخاطر ایمیل باشه ولی خوب دوستای دیگه ای هم اپدیت شدن. ایشالا که هر چه زودتر اوکی شه.
آپدیت مال نامه تون هست آپدیت معمولیه؟
اگر آپدیت تون به خاطر ایمیل نیست خوشحال باشین که خبر های خوبی در راهه ( به نظر شخصی خودم بین دو هفنه تا یک ماه دیگه نهایتا کلیر میشین)
ممنون ، بامید خدا برای همه دوستان اینطور باشه . ضمنا اپدیتمون برا هر دو نفر بوده . اگر بخاطر ایمیل باشه ایا هر دو رو اپدیت می کنن یا فقط سرکیس رو؟
زهره خانم عزیز. شمام وارد لیست کلیزها شدی به سلامتی هورررررراااااااااااااااااا
به زودی منتظر نامه کلیری شدنت باش.
بله اگه کل کیس آپدیت بشه یعنی به زودی کلیر خواهی شد
شیرینیش یادتون نره
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: samane1363 ، zohreh-gh
من به سئوال از دوستان عزيز دارم.
ما ٢٢ آپريل مصاحبه داشتيم تو ابوظبي. يه آپ تو همون روز داشتيم هممون خانوادگي. يه آپ هم هممون تو ٢٧ آپريل داشتيم. اين يعني چي؟ دوس دارم يه جوري بگيد خوشحال شماااااااا[emoji3][emoji3][emoji3]

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: samane1363 ، SAAM_60
(2015-04-27 ساعت 23:36)javadgorgani نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 23:27)Samia نوشته:  ما بليطمون رو گرفتيم بدون همسرم البته. من و دخترم چه غريبانه، رفتيم از اين خانه ....

تبریک میگم به شما
امیدوارم همسرتون هم هرچه زودتر کلیر بشن و به شما و دخترتون بپیوندند
در آنسوی آبها موفق و سربلند باشید
ایشالا ایشونم هرچه سریعتر کلیر بشین و جمع خانوادگی تون جمع باشه و خودم همین جا هورررررراااااااااااااا بکشم واستون
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: Samia ، hilda60 ، p00ya2001 ، حاجی واشنگتن
(2015-04-27 ساعت 23:47)1362amin1362 نوشته:  من به سئوال از دوستان عزيز دارم.
ما ٢٢ آپريل مصاحبه داشتيم تو ابوظبي. يه آپ تو همون روز داشتيم هممون خانوادگي. يه آپ هم هممون تو ٢٧ آپريل داشتيم. اين يعني چي؟ دوس دارم يه جوري بگيد خوشحال شماااااااا[emoji3][emoji3][emoji3]

دوست من عجله نکنین لدفا ایشالا م اشتباه کنم و به زودی کلیر بشین. اما این آپدیت ها فعلا طبیعییه و ایشالا نهایتا 2 ماه دیگه کلی کلیر میشین

تشکر کنندگان: hilda60 ، samane1363
از صمیم قلب بهتون تبریک میگم ( به خاطر عزمی که برای زندگی بهتر در خودتون شکل دادید) ایشالا تا کارها رو ردیف کنید اونجا، همسرتون هم بهتون خواهد پیوست [emoji2] امیدوارم همیشه حال و احوالتون خوش باشه... وگرنه این دوری ها سبب پختگیه.
سفر سلامت
تشکر کنندگان: Samia ، hilda60 ، samane1363 ، p00ya2001
(2015-04-28 ساعت 00:26)saboktakin نوشته:  
از صمیم قلب بهتون تبریک میگم ( به خاطر عزمی که برای زندگی بهتر در خودتون شکل دادید) ایشالا تا کارها رو ردیف کنید اونجا، همسرتون هم بهتون خواهد پیوست [emoji2] امیدوارم همیشه حال و احوالتون خوش باشه... وگرنه این دوری ها سبب پختگیه.
سفر سلامت

مرسي از لطف همه ي عزيزان Smile
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، behjat ، SAAM_60
دوستان من با ویزا برگشتم
اومدم تا از تمام دوستانی که تو این صفحه با بینهایت صبر و مهربونی تو این مدت انتظار کمکمون کردن تشکر کنم و با آرزوی کلییر شدن هر چه سریعتر دوستان از این صفحه خداحافظی کنم
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
من هم ٢٢ آوريل مصاحبه داشتم، ap شدم، ٢٣ و ٢٤ آوريل هم يك آپديت داشتم. به هر حال اميدوارم دوره ap من هم كوتاه باشه، براي همتون آرزوي دريافت سريعتر ويزا رو دارم،
شماره کیس : ---1 ارسال فرم ٢٦٠ : سپتامبر، تعداد افراد كيس : ١ نفر، تاريخ مصاحبه : ٢٢ آوريل 2015 ، محل مصاحبه : آنكارا ⬅️ ابوظبي
آپديتها : ٢٢، ٢٣، ٢٤ آوريل - ٢٣ ژوئن - 1 جولای
اعلام کلیر در سایت سفارت 2 جولای 2015
دريافت ويزا : ٩ جولاي 2015
مقصد : كاليفرنيا
اولین ورود به آمریکا : 18 سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، SAAM_60
ضمنا مصاحبه من در ابوظبي بود و كيس من هم يك نفره هست
شماره کیس : ---1 ارسال فرم ٢٦٠ : سپتامبر، تعداد افراد كيس : ١ نفر، تاريخ مصاحبه : ٢٢ آوريل 2015 ، محل مصاحبه : آنكارا ⬅️ ابوظبي
آپديتها : ٢٢، ٢٣، ٢٤ آوريل - ٢٣ ژوئن - 1 جولای
اعلام کلیر در سایت سفارت 2 جولای 2015
دريافت ويزا : ٩ جولاي 2015
مقصد : كاليفرنيا
اولین ورود به آمریکا : 18 سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: Reza-2015
(2015-04-27 ساعت 21:37)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
کسی از دوستان بوده ک تو آپریل ابوظبی رفته باشه مصاحبه و هنوز سایت سفارت کیسشو نشنا۳ !؟!؟
من الان دارم وارد روز دوازدهم میشم ک سفارت کیسمو نمیشنا۳ [emoji17] [emoji19] [emoji20]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

سلام laccept عزیز
خب چرا بهشون ایمیل نمیزنی؟ کیس ما رو شناخته ولی بااینکه من برنده بودم به اسم همسرم شناخته یذره گ ی ج میزنند انگار... بهشون میل زدم گفتند اشتباه شده و مهم نیست
درمورد رزومه هم، مجدد رزومه ی خودم رو میخولستند ولی شماره کیس رو اشتباه فرستاده بودند. ازطریق سایت سفارت بنظرم بهشون ایمیل بزن
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 14:03)mfte.teacher نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 13:44)arash.hs نوشته:  چند تا از بچه های فوریه 23 و امروز اپ خوردن فکر کنم یه کلیر مشتی از فوریه ها تو راه باشه

از کدوم سفارت بودن؟

انکارا
تشکر کنندگان: zohreh-gh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان