کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-28 ساعت 10:26)ریحانا نوشته:  دوستان یکی از دوستانم که پارسال از طریق لاتاری رفتند شرایطشون این بود که خانم برنده و بعد از آن ازدواج کرد و دیر هم برنده شدنشان را فهمیده بودند ولیکن به مصاحبه رفتند و هردو AP خوردند و 10 روزه کلیر شدند که ظاهرا بدلیل ازدواجشون بوده که AP خورده بودند و این درحالی بود که همسرش سربازی هم رفته بود و تازگی ها سربازیش تموم شده بود .
دوستم به من امیدواری می داد که چون همسرم بیش از 10 ساله از سربازیش گذشته دیگر AP نمیخورد و معمولا مواردی که همزمان با اتفاقات سال 89 بوده مشمول AP می شونددرحالیکه در این سایت همچنین استثنائاتی نشنیده بودم. نظرشما چیه؟
من هم یه جا تو سایت خوندم که اگه سربازی بالای ده سال پیش باشه احتمال ap خوردن کمتر میشه و یا دوران کلیرینس کوتاهتر میشه..... ما هم با همین امید رفتیم چون همسر من هم بالای ده سال از سربازیشون در س پ میگذره . ولی خب کلیرینس خوردن ایشون. الانم نزدیکه چهل روز از مصاحبمون میگذره.Sad
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: Aghaman ، ریحانا ، m.ghoreishi
(2015-04-28 ساعت 13:06)hilda60 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 10:26)ریحانا نوشته:  دوستان یکی از دوستانم که پارسال از طریق لاتاری رفتند شرایطشون این بود که خانم برنده و بعد از آن ازدواج کرد و دیر هم برنده شدنشان را فهمیده بودند ولیکن به مصاحبه رفتند و هردو AP خوردند و 10 روزه کلیر شدند که ظاهرا بدلیل ازدواجشون بوده که AP خورده بودند و این درحالی بود که همسرش سربازی هم رفته بود و تازگی ها سربازیش تموم شده بود .
دوستم به من امیدواری می داد که چون همسرم بیش از 10 ساله از سربازیش گذشته دیگر AP نمیخورد و معمولا مواردی که همزمان با اتفاقات سال 89 بوده مشمول AP می شونددرحالیکه در این سایت همچنین استثنائاتی نشنیده بودم. نظرشما چیه؟
من هم یه جا تو سایت خوندم که اگه سربازی بالای ده سال پیش باشه احتمال ap خوردن کمتر میشه و یا دوران کلیرینس کوتاهتر میشه..... ما هم با همین امید رفتیم چون همسر من هم بالای ده سال از سربازیشون در س پ میگذره . ولی خب کلیرینس خوردن ایشون. الانم نزدیکه چهل روز از مصاحبمون میگذره.Sad

دوستان نمیخام ناامیدتون کنم ولی مثال نقضش بنده هستم که پارسال با اینکه 15سال از سربازیم گذشته بود پس از 5ماه کلیرنس ویزا رو هم از دست دادم هیچ گونه حساب کتاب و منطقی بر کلیرنس حاکم نیست فقط امید به خدا داشته باشید
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: hilda60 ، Aghaman ، حاجی واشنگتن ، rbrb-2015 ، Darious ، jupiterx ، ریحانا ، exxedus
(2015-04-27 ساعت 16:14)behdadK نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 16:00)hrghoreshi نوشته:  درود به همگی. بالاخره ما هم طی یه سفر دو هفته ای به آنکارا و داستانهای طول و دراز، چشممون به جمال ویزای زیبای مهاجرتی ایالات متحده، روشن شد. لذا غیبت این مدت اینجانب در مهاجرسرا، به این خاطر بود. انشاالله سر فرصت سفرنامه دوم خود را به آنکارا برای شما دوستان نگارش خواهم کرد.

منتظر سراتون رو هم ایشالا آپدیت میکنین دیگه؟Big Grin

الان 90% بچه هایی که آنکارا قبل از ژانویه مصاحبه رفتن مثل شما کلیر شدن ولی کم لطفی میکننRolleyes

بهداد جان زمانی که من توی منتظرسرا ثبت نام کردم جزو اولین نفرات بودم. و قصدم هم صرفا به اشتراک گذاشتن اطلاعات بود تا بقیه دوستان هم به یه جمع بندی برسن و کمکی به آنالیز کردن شرایط خودشون بشه و مثل ما سردرگم نشن. لذا این ثبت نام نباید باعث گرفتاری و مشکل واسه ما بشه و به قول معروف اومدیم ثواب کنیم، کباب شدیم. این سایت که از قبل از اینکه من برم آنکارا واسه من باز نمیشد و الان سه روزه که میخام اطلاعات رو آپدیت کنم کلا بالا نمی یاد منم نمیتونم هر لحظه چک کنم ببینم کی درست میشه. خود سایت هم بر طبق گزینه هایی که گذاشته من اطلاعات رو وارد کردم و با توجه به اینکه بنده مصاحبه خودم رو از اکتبر به دسامبر تغییر داده بودم و این مسئله رو من توی منتظرسرا ثبت کردم، ولی به اشتباه انالیز کرده تاریخ مصاحبه اولیه بنده رو نشون میده و به همین خاطر با اینکه من چند بار توضیح دادم، مرتبا توی این پیج دوستان کم لطفی کرده و گاهی اهانت هم شده. لذا حقیقتا الان اگه راهی داشته باشه من حاضرم اطلاعات خودم رو حذف کنم که دیگه دوستان هم به اشتباه نیوفتن هم ما دیگه توهین نشنویم. ایام بکام.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، behdadK ، Aghaman ، rbrb-2015 ، Darious ، jupiterx ، ریحانا
(2015-04-28 ساعت 12:46)varchandi نوشته:  دوستان قدیمی
کم کم بار و بندیل رو ببندین که باید از اینجا برین و یکمی جا به ما بدین
خدایا این دوستامونو زود کلیر کن از این فروم برن (جای منو تنگ کردن)
منم اومدم به این جمع
خواهش میکنم قربان، بفرمایید، بفرمایید، خیلی خوش آمدید
اگر با تشریف فرمایی شما قراره ما بریم خب از اول میومدید که دیگه ما کلا مزاحم نمیشدیم. Big Grin Big Grin
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: varchandi ، hilda60 ، rbrb-2015 ، samane1363
(2015-04-28 ساعت 13:16)hrghoreshi نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 16:14)behdadK نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 16:00)hrghoreshi نوشته:  درود به همگی. بالاخره ما هم طی یه سفر دو هفته ای به آنکارا و داستانهای طول و دراز، چشممون به جمال ویزای زیبای مهاجرتی ایالات متحده، روشن شد. لذا غیبت این مدت اینجانب در مهاجرسرا، به این خاطر بود. انشاالله سر فرصت سفرنامه دوم خود را به آنکارا برای شما دوستان نگارش خواهم کرد.

منتظر سراتون رو هم ایشالا آپدیت میکنین دیگه؟Big Grin

الان 90% بچه هایی که آنکارا قبل از ژانویه مصاحبه رفتن مثل شما کلیر شدن ولی کم لطفی میکننRolleyes

بهداد جان زمانی که من توی منتظرسرا ثبت نام کردم جزو اولین نفرات بودم. و قصدم هم صرفا به اشتراک گذاشتن اطلاعات بود تا بقیه دوستان هم به یه جمع بندی برسن و کمکی به آنالیز کردن شرایط خودشون بشه و مثل ما سردرگم نشن. لذا این ثبت نام نباید باعث گرفتاری و مشکل واسه ما بشه و به قول معروف اومدیم ثواب کنیم، کباب شدیم. این سایت که از قبل از اینکه من برم آنکارا واسه من باز نمیشد و الان سه روزه که میخام اطلاعات رو آپدیت کنم کلا بالا نمی یاد منم نمیتونم هر لحظه چک کنم ببینم کی درست میشه. خود سایت هم بر طبق گزینه هایی که گذاشته من اطلاعات رو وارد کردم و با توجه به اینکه بنده مصاحبه خودم رو از اکتبر به دسامبر تغییر داده بودم و این مسئله رو من توی منتظرسرا ثبت کردم، ولی به اشتباه انالیز کرده تاریخ مصاحبه اولیه بنده رو نشون میده و به همین خاطر با اینکه من چند بار توضیح دادم، مرتبا توی این پیج دوستان کم لطفی کرده و گاهی اهانت هم شده. لذا حقیقتا الان اگه راهی داشته باشه من حاضرم اطلاعات خودم رو حذف کنم که دیگه دوستان هم به اشتباه نیوفتن هم ما دیگه توهین نشنویم. ایام بکام.
سلام دوستان ، همینطور که در یک پست دیگه عرض شد اسپانسر سایت در حال راه اندازی یک سایت جدید هستن که اطلاعات کیسهای خوشون و منتظر سرا اونجا آپ میشه ، بهمین خاطره که الان منتظر سرا به روز نیست . گفتن تو اردی بهشت حتما راه می افته برای اطلاعات بیشتر با دفتر پرواز سبز آرزو تماس بگیرین
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان:

این عکس بچه تپل, فرزند شماست؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: hilda60

من 25 سال پیش سرباز بودم یه نگاه به امضام بنداز.....
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، rbrb-2015 ، Darious ، jupiterx ، ریحانا
(2015-04-28 ساعت 14:14)hamidrezamg نوشته:  

من 25 سال پیش سرباز بودم یه نگاه به امضام بنداز.....
پدر من که در حدود ۷۰ ساله هست بیش از ۴۵ سال پیش سربازی کلیر خورد.
كيس:IR5 خانوادگي پدر و مادر، مصاحبه: ۲۳ فوریه ابوظبی، آپدیت: پدر ۲۸ فوریه, ۲۰ مارچ، هر دو ۴ جون، ۸ جون
کلیرنس: ۸ جون Big Grin پیکاپ: ۹ جون، اپدیت ۲۸، ۲۹, ۳۰ جون, ۱ جولای
ویزا: مادر ۱ جولای، پدر ۶ جولای Cool
تشکر کنندگان: hilda60 ، HERMES7 ، p00ya2001 ، rbrb-2015 ، jupiterx ، ریحانا
(2015-04-28 ساعت 14:13)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 13:06)hilda60 نوشته:  [quote='ریحانا' pid='599514' dateline='1430200588']

این عکس بچه تپل, فرزند شماست؟
ان شا الله در آینده بچمون میشهSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: samane1363
دوستان اگر کسی سابقه بیمه نداشته باشه و کارش کاملا خصوصی باشه و با رشته تحصیلیش مغایرت داشته باشه موقع مصاحبه به مشکل میخوره؟
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان:
(2015-04-28 ساعت 14:59)babak82 نوشته:  دوستان اگر کسی سابقه بیمه نداشته باشه و کارش کاملا خصوصی باشه و با رشته تحصیلیش مغایرت داشته باشه موقع مصاحبه به مشکل میخوره؟

نه فقط ازتون میپریه که چی کار میکنید و از این دست سوال ها و هیچ مدرکی دال بر صحت حرفاتون نمی خواد مگر اینکه CV بخواد
شما نه نیازی به مدارک دال بر سوابق بیمه دارین و نه گواهی اشتغال به کار
(البته داشتن گواهی اشتغال به کار ضرر نداره ولی سوابق بیمه به اطمینان میگم لازم نیست)
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hilda60 ، babak82 ، samane1363
(2015-04-28 ساعت 11:01)رضا2015 نوشته:  
ریحانا جان من یه تحقیق اساسی کردم!
ببین تو قوانین ویزای مهاجرت اگر طرف دوره نظامی دیده باشه چک میشه!
طرف بوده زمان بوق رفته ژاندارمری! بهش AP دادن!
ولی خوب هر چی از زمان اون گذشته باشه بهتر هست مخصوصا 10 سال به بالا!
خود افیسر ها کامل با دوره ها و طول مدت و حتی مواردی که طرف سربازی رو کمتر از زمان عادی انجام داده واقف هستن! که مشکلی خاصی هم نیست و دوستانی بودن که کلیر شدن.
حالا یک سری داستان ها هست مثل قانون بند 306 که برای کسانی که سربازی شون رو مثلا س بودن! خوب تو ویزای دانشجویی میتونن طرف رو باهاش ریجکت کنن! ولی به مهاجرتی این قانون نمیخوره! Smile
امسال من دو نفر رو میشناسم که با سربازی س کلیر شدن به صورت کاملا عادی حداکثر 90 روز!
حالا زمان ap برای بچه های سری اخر کمتر میشه ! من فکر کنم دلیلش هم این هست که دیگه سفارت ها قبل از مصاحبه ریکوست های تاییدشون رو میفرستند و روز مصاحبه اگر مغایرت ببینن داستان برانگیز میشه قضیه!
ولی خوب بعد مصاحبه حتما فینگر پرینت و اینا رو بهتون میدن ! و اون بچه های یه ضربی که دو روز طول میکشه ویزاشون صادر شه دلیلش همین هست! جواب فینگر 48 ساعته میاد! چون صادر کردن ویزا یه نصفه روزه نهایتا!
موفق باشید.
آقا رضای گل درود
میشه لطفا در مورد خط آخر و فینگر پرینت بعد از مصاحبه یه توضیح کوچیک بدین ، ببخشیدا من خوب موضوع رو نگرفتم .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: ریحانا
دوستان همين الان ايميل كليري ما اومد.
ممنون از راهنماييها و همراهي همه عزيزان ...
هوووووووووووووووووررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااا Smile
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
(2015-04-28 ساعت 15:23)Reza-2015 نوشته:  دوستان همين الان ايميل كليري ما اومد.

رضا جان واقعا خوشحال شدم مبارکتون باشهSmile
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: hilda60 ، Reza-2015 ، babak82 ، mfte.teacher ، turadjk ، samane1363
(2015-04-28 ساعت 15:23)Reza-2015 نوشته:  دوستان همين الان ايميل كليري ما اومد.

خیلی مبارکه
آقو من که گفتم خلوت کنین جامون تنگه اینجا Big Grin
برات آرزوی موفقیت می کنم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، hilda60 ، p00ya2001 ، Reza-2015 ، ریحانا ، Samia ، mohammad384 ، fati.d ، turadjk ، samane1363

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان