کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستای خوبم یه سوال فنی Smile
من بعد از 19 فبریه که 6 تا اپدیت داشتم یه اپدیت شب 23 اپریل و یه اپدیت روز 27 اپریل داشتم ، اما امروز که 28 اپریله دیگه اپدیت نداشتم به نظرتون اگه قرار باشه کلیر بشم ، بازم باید اپدیت بشم یا دیگه باید منتظر ایمیل بمونم ؟
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: r.bazargan ، turadjk
(2015-04-28 ساعت 17:24)somayeh1363 نوشته:  دوستای خوبم یه سوال فنی Smile
من بعد از 19 فبریه که 6 تا اپدیت داشتم یه اپدیت شب 23 اپریل و یه اپدیت روز 27 اپریل داشتم ، اما امروز که 28 اپریله دیگه اپدیت نداشتم به نظرتون اگه قرار باشه کلیر بشم ، بازم باید اپدیت بشم یا دیگه باید منتظر ایمیل بمونم ؟

فكر ميكنم منتظر باشي همين روزا ايميل كليرت ميادSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: turadjk ، somayeh1363 ، Reza-2015
خوب سمیه جان صدای هورررررررررررررررررا ی شما هم داره شنیده میشه Smile
شرایط شما چی بود؟
تشکر کنندگان: varchandi
(2015-04-28 ساعت 17:24)somayeh1363 نوشته:  دوستای خوبم یه سوال فنی Smile

منتظر بمونین ایشالا این هفته یا نهایتش هفته دیگه شما هم به قول یکی از دوستان میرین تیم ملی. فقط دقت کنین اگه تمام کیس آپدیت خورد یعنی دیگه کار تمومه و منتظر ایمیل بمونین
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: somayeh1363 ، Reza-2015
چرا از دوستان فوریه ای ابوظبی خبری نیست؟ یعنی کسی نمونده فوریه مال ابوظبی باشه و منتظر کلیر شدن.
یه آمار بگیریم دوستان فوریه ای ابوظبی با تاریخ مصاحبه شون حضور غیاب کنیم.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hilda60
(2015-04-28 ساعت 17:39)mfte.teacher نوشته:  چرا از دوستان فوریه ای ابوظبی خبری نیست؟ یعنی کسی نمونده فوریه مال ابوظبی باشه و منتظر کلیر شدن.

تيچر جان
كم كم داره نوبت ما مارچي ها ميشه
بكش هوررراي قشنگو
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: turadjk ، samane1363 ، hilda60
5 تا کیس الان کلیر شدن از ژانویه و فوریه مبارکشون باشه الان خودشون کم کم میان
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، p00ya2001 ، zohreh-gh ، Reza-2015 ، samane1363 ، jupiterx
(2015-04-28 ساعت 18:11)arash.hs نوشته:  5 تا کیس الان کلیر شدن از ژانویه و فوریه مبارکشون باشه الان خودشون کم کم میان

سلام. شما چي جوري خبر داري مي شيد؟ بگيد ما هم ياد بگيريم[emoji3]

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Reza-2015 ، samane1363 ، SAAM_60
سلام به همه دوستان عزیز

ما 25 مارچ ایروان مصاحبه داشتیم که من کلیرنس خوردم.یکبارم بیشتر آپدیت نداشتیم.از ماه مارچ در ایروان کسی بوده که کلیر شده باشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-28 ساعت 18:11)arash.hs نوشته:  5 تا کیس الان کلیر شدن از ژانویه و فوریه مبارکشون باشه الان خودشون کم کم میان

آرش جان ميشه لينكشو بزارين ما هم بتونيم ببينيمSmile
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: samane1363
خوب خوشبختانه این دفعه زیاد اینترنت بازی در نیاورد. نتیجه بررسی ابوظبی به این قراره:
از آخرین بار که 14 آپریل اعلام کرده بودم 6 نفر کلیر شدن هفته پیش یعنی 21 آپریل هم 3 نفر کلیر شدن. 2 نفر از مصاحبه های هفته اول فوریه کلیر شده اند و یک نفر از مصاحبه های هفته آخر مارچ که نصفه نیمه کلیر شده که با توجه به زمان مصاحبه و نصفه کلیر شدن احتمالا از نظر آفیسر شرایط یکضربی داشته.
نتیجه باقیمانده های کلیرنس خورده ابوظبی به این قراره:
سه ماه اول سال:
اکتبر: 1 نفر هندی ریجکتی و 1 نفر ایرانی که کلیرنسی باقی مونده. ایشون عضو مهاجرسراست ولی من ندیدم کلا پستی بگذاره . پیغام هم بهشون دادم جواب نداد. متاسفانه فکر کنم نقص مدرک داشته و اگر تکمیلش نکنه احتمالا کلیر نخواهد شد.

-----------------
ژانویه :3 کیس باقی موندن
فوریه : 10 کیس
مارچ : 33 کیس
و آپریل تا اینجا : 45 کیس (که یک کیس ازش CV خواسته بودند که فکر کنم جزو بچه های اینجاست)

جمعا 91 کیس.
باقیمانده ژانویه و فوریه ای ها بایستی به زودی کلیر بشوند.
علت تراکم کلیرنسی های مارچ و آپریل اول از همه انتقال کیس های آنکارا به ابوظبی در این دو ماه و در درجه دوم شروع نشدن کلیر های گروهی اونهاست که امیدوارم در ماه آینده شروع بشه و همه چیز بسته به کلیر های باقیمانده ژانویه و فوریه داره و حتی ممکنه هفته بعد از کلیر های باقیمانده ژانویه و فوریه و یا حتی دو روز بعدش نوبت مارچی ها بشه ولی تا اونها شروع نشن زیاد امیدوار نباشید.

البته این تراکم کیس در ابوظبی منجر به خلوت شدن سر آنکارا شده و دوستان آنکارایی هم ظرف همین ماه یا ماه بعد میبایست به ابوظبی و ایروان برسند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2015-04-28 ساعت 16:21)Reza-2015 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 15:50)hilda60 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 15:23)Reza-2015 نوشته:  دوستان همين الان ايميل كليري ما اومد.
ممنون از راهنماييها و همراهي همه عزيزان ...
هوووووووووووووووووررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااا Smile

تبریک فرااااااوان مبارک باشه ...
اگه امکانش هست میشه شرایطتون رو بگید؟ سربازی رفتید یا نه ؟ کجا؟ شغل چی؟
بعد از چند روز کلیر شدین؟؟؟
با تشکر

ممنون از لطف و محبتتون. آرزو ميكنم همه دوستان مهاجرسرايي اين حس قشنگ رو تجربه كنن.
شرايط كيس ما: برنده اصلي خودم، سربازي معاف، شغل شركت خصوصي، تحصيلات فوق ليسانس مهندسي. نفر دوم كيس همسرم، تحصيلات كارشناسي، شغل خانه دار. مدت زمان كليرنس: ١٠٤ روز.
به اميد كليري و ويزاي همه دوستان گل مهاجرسرا Smile

آقا با این وضعیت شما چرا اصلاً AP خورده بودین؟
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-04-28 ساعت 18:22)behdadK نوشته:  خوب خوشبختانه این دفعه زیاد اینترنت بازی در نیاورد. نتیجه بررسی ابوظبی به این قراره:
از آخرین بار که 14 آپریل اعلام کرده بودم 6 نفر کلیر شدن هفته پیش یعنی 21 آپریل هم 3 نفر کلیر شدن. 2 نفر از مصاحبه های هفته اول فوریه کلیر شده اند و یک نفر از مصاحبه های هفته آخر مارچ که نصفه نیمه کلیر شده که با توجه به زمان مصاحبه و نصفه کلیر شدن احتمالا از نظر آفیسر شرایط یکضربی داشته.
نتیجه باقیمانده های کلیرنس خورده ابوظبی به این قراره:
سه ماه اول سال:
اکتبر: 1 نفر هندی ریجکتی و 1 نفر ایرانی که کلیرنسی باقی مونده. ایشون عضو مهاجرسراست ولی من ندیدم کلا پستی بگذاره . پیغام هم بهشون دادم جواب نداد. متاسفانه فکر کنم نقص مدرک داشته و اگر تکمیلش نکنه احتمالا کلیر نخواهد شد.

-----------------
ژانویه :3 کیس باقی موندن
فوریه : 10 کیس
مارچ : 33 کیس
و آپریل تا اینجا : 45 کیس (که یک کیس ازش CV خواسته بودند که فکر کنم جزو بچه های اینجاست)

جمعا 91 کیس.
باقیمانده ژانویه و فوریه ای ها بایستی به زودی کلیر بشوند.
علت تراکم کلیرنسی های مارچ و آپریل اول از همه انتقال کیس های آنکارا به ابوظبی در این دو ماه و در درجه دوم شروع نشدن کلیر های گروهی اونهاست که امیدوارم در ماه آینده شروع بشه و همه چیز بسته به کلیر های باقیمانده ژانویه و فوریه داره و حتی ممکنه هفته بعد از کلیر های باقیمانده ژانویه و فوریه و یا حتی دو روز بعدش نوبت مارچی ها بشه ولی تا اونها شروع نشن زیاد امیدوار نباشید.

البته این تراکم کیس در ابوظبی منجر به خلوت شدن سر آنکارا شده و دوستان آنکارایی هم ظرف همین ماه یا ماه بعد میبایست به ابوظبی و ایروان برسند.

سلام بهداد جان. ممنون از اين اطلاعات خوب. فقط اوني كه ازش cv خواسته بودن كي بود. نكنه من باشم. از كجا مي شه فهميد؟

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
(2015-04-28 ساعت 17:07)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 16:55)Leila12020 نوشته:  ما كه با هزار اميد رفتيم و بعد از مدتي ...
بعد از مدتی چی؟؟ Wink همین بعد از مدتیش مهمه

آقا منم با این حرفتون موافقم . بعد مدتی چی؟ یه کم بعد از مدتی رو بگو ما هم حساب دستمون بیاد.
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان:
(2015-04-28 ساعت 17:39)mfte.teacher نوشته:  چرا از دوستان فوریه ای ابوظبی خبری نیست؟ یعنی کسی نمونده فوریه مال ابوظبی باشه و منتظر کلیر شدن.

ما ۱۰ فوریه بودیم از سفارت ابوظبی و منتظریم
تشکر کنندگان: mfte.teacher

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان