کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
همینو بزن تو امضات
کنترل پنل کاربر>ویرایش امضا
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن
كشتم خودمو. امضا درست كردم. همينه ديگه. آره؟

شماره كيس: 43xx
تعداد نفرات در كيس: ٤ نفر
تاريخ مصاحبه: ٢١ و ٢٢ آپريل
وضعيت ويزا: AP
تاريخ آپديتها: ٢١ آپريل- ٢٢ آپريل- ٢٧ آپريل
[/quote]

فكر نمي كنم اين باشه. اين كه همه زندگي ناممونو زير همه پيام هام مي آره. چي كار كنم؟[emoji22][emoji22]

❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان:
دوست من مگه این اطلاعات چی هستن؟
خوب راضی نیستی امضا نساز
راستی یه کیس چطور ممکنه تو دو روز مصاحبه داشته باشه؟
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
آقای امین با همین دست فرمون برید تا دقایقی دیگه میریم صفحه 410 Wink
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: habibhabib ، varchandi ، rbrb-2015 ، javadgorgani ، samane1363
(2015-04-28 ساعت 18:52)omid man نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 18:35)varchandi نوشته:  از من CV خواستن بهداد جان که امروز فرستادم و OK سفارت رو هم گرفتم
از ما از هر دو نفر کیسمون CV خواستن
سفارت هم خیلی خوب و عالی جواب ایمیل هامون رو داد طوری که میتونم بگم تقریباً اونقدر ایمل زدن هامون نزدیک به هم بود و چند بار رد و بدل شد که شبه چت بودBig Grin
تنها مشکل این بود که تا 2 روز بعد مصاحبه سایت سفارت تاریخ مصاحبمون رو نمی شناخت
یه مسئله دیگه که البته فکر کنم هادیه با اینکه امروز CV بدستشون رسید و به تاریخ امروز آپدیت خوردیم سیس هنوز کیسمون رو Ready میزنه نه AP البته مطمئنم چیز خاصی نیست

تبریک عزیز مال من که بعد از ای پی ریدی شد فردا شبش ای پی شد دو ساعت بعدش ایشوز شد البته من پاس رو تحویل داده بودم معلومه تو همین هفته ویزا دستت میاد هورااااااااااااا

دوست من ممنون بابت انرژیت
ولی همونطور که گفتم و تو امضام هم هست من دو روز پیش مصاحبه شدم و سربازی هم رفتم بعید میدونم کیس من مطابق فرمایش شما پیش بره
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: nora-nora
(2015-04-28 ساعت 18:08)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 17:39)mfte.teacher نوشته:  چرا از دوستان فوریه ای ابوظبی خبری نیست؟ یعنی کسی نمونده فوریه مال ابوظبی باشه و منتظر کلیر شدن.
یه آمار بگیریم دوستان فوریه ای ابوظبی با تاریخ مصاحبه شون حضور غیاب کنیم.

تيچر جان
كم كم داره نوبت ما مارچي ها ميشه
بكش هوررراي قشنگو
ایشالا پویا جان

فقط بذار یه آماری از فوریه ای ها داشته باشیم آخرین آمری که من از شون داشتم فک کنم 14 نفر بودن. مدیرا تایید یا تکذیب کنن.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-04-28 ساعت 18:36)mehdiii82 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 18:22)behdadK نوشته:  خوب خوشبختانه این دفعه زیاد اینترنت بازی در نیاورد. نتیجه بررسی ابوظبی به این قراره:
از آخرین بار که 14 آپریل اعلام کرده بودم 6 نفر کلیر شدن هفته پیش یعنی 21 آپریل هم 3 نفر کلیر شدن. 2 نفر از مصاحبه های هفته اول فوریه کلیر شده اند و یک نفر از مصاحبه های هفته آخر مارچ که نصفه نیمه کلیر شده که با توجه به زمان مصاحبه و نصفه کلیر شدن احتمالا از نظر آفیسر شرایط یکضربی داشته.
نتیجه باقیمانده های کلیرنس خورده ابوظبی به این قراره:
سه ماه اول سال:
اکتبر: 1 نفر هندی ریجکتی و 1 نفر ایرانی که کلیرنسی باقی مونده. ایشون عضو مهاجرسراست ولی من ندیدم کلا پستی بگذاره . پیغام هم بهشون دادم جواب نداد. متاسفانه فکر کنم نقص مدرک داشته و اگر تکمیلش نکنه احتمالا کلیر نخواهد شد.

-----------------
ژانویه :3 کیس باقی موندن
فوریه : 10 کیس
مارچ : 33 کیس
و آپریل تا اینجا : 45 کیس (که یک کیس ازش CV خواسته بودند که فکر کنم جزو بچه های اینجاست)

جمعا 91 کیس.
باقیمانده ژانویه و فوریه ای ها بایستی به زودی کلیر بشوند.
علت تراکم کلیرنسی های مارچ و آپریل اول از همه انتقال کیس های آنکارا به ابوظبی در این دو ماه و در درجه دوم شروع نشدن کلیر های گروهی اونهاست که امیدوارم در ماه آینده شروع بشه و همه چیز بسته به کلیر های باقیمانده ژانویه و فوریه داره و حتی ممکنه هفته بعد از کلیر های باقیمانده ژانویه و فوریه و یا حتی دو روز بعدش نوبت مارچی ها بشه ولی تا اونها شروع نشن زیاد امیدوار نباشید.

البته این تراکم کیس در ابوظبی منجر به خلوت شدن سر آنکارا شده و دوستان آنکارایی هم ظرف همین ماه یا ماه بعد میبایست به ابوظبی و ایروان برسند.
ما چه گناهي كرديم هم سفارتي نيستيم با بهداد اخه؟!
بهداااد بيا و امار انكارا هم بزار!!!!:d

آقا بی نهایت ممنون از لطف تون. من آمار 14 نفر رو داشتم اما خوشبختانه فوریه ابوظبی 10 نفر موندن
آقا بهداد پس میشه انتظار داشت قطار کیلری زودتر تو ابوظبی به مارچ برسه نه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
دوستان كلير شده جديد مباركتون باشه ما رو هم به همراه samia دعا كنيد
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: satan
(2015-04-28 ساعت 19:06)varchandi نوشته:  دوست من مگه این اطلاعات چی هستن؟
خوب راضی نیستی امضا نساز
راستی یه کیس چطور ممکنه تو دو روز مصاحبه داشته باشه؟

اين اطلاعات چيز خاصي نيست. اما نبايد بياد خوب زير نوشته هام. مثل بقيه بچه ها. ضمناً آره به خاطر نقص مدرك دو روز رفتيم مصاحبه.

تشکر کنندگان:
کسی از ماه مارچ ارمنستان نبود که کلیر شده باشه؟
ما یکبار بیشتر آپدیت نداشتیم آیا نیاز هست به سفارت ایمیل بزنیم یا خیر؟
تشکر کنندگان:
هوررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مبارک باشه ای کسانی که کلیر شدید.
همانا انرژی مثبت بفرستید برای کسانی که منتظرند که کلیر شوند ، باشد که همه کلیر شوند.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: zohreh-gh ، samane1363 ، hilda60 ، Reza-2015
(2015-04-28 ساعت 19:57)k1_m_1358 نوشته:  هوررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مبارک باشه ای کسانی که کلیر شدید.
همانا انرژی مثبت بفرستید برای کسانی که منتظرند که کلیر شوند ، باشد که همه کلیر شوند.

تبیرک میگم.
برای ما هم دعا کنین.به امید بهترینها برای شما
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، zohreh-gh ، Reza-2015
(2015-04-28 ساعت 17:39)mfte.teacher نوشته:  چرا از دوستان فوریه ای ابوظبی خبری نیست؟ یعنی کسی نمونده فوریه مال ابوظبی باشه و منتظر کلیر شدن.
یه آمار بگیریم دوستان فوریه ای ابوظبی با تاریخ مصاحبه شون حضور غیاب کنیم.

سلام - بعد از ارسال دوبار نامه، فقط یک آپ توی CEAC و دیگر هیچ.!
به امید کلیر همه دوستان
کیس نامبر: 2015AS1XXX | سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی| تعداد اعضای کیس: 3 نفر | مصاحبه: نیمه اول فوریه | AP: یک نفر | آپدیت ها: در سایت ابوظبی یک مورد در روز مصاحبه - در ceac یک مورد 12 روز بعد از مصاحبه , با نامه پیگیری22 Apr و 11 May - کلیر 12 May
تشکر کنندگان:
با سلام و تبریک فراوان به دوستان کلیر شده
من همین الان آپدیت داشتم. جالبه که همسرم که نفر اصلی هستند و سربازی رفتند آپدیت نداشتند.
مدیران عزیز، بهداد جان و بقیه دوستان تحلیل بفرمایید.
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان: Iaccept ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان