کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان توي سايت سيمون نوشته كه سفارت آمريكا در نپال تا هفته آينده تمام مصاحبه ها رو كنسل كرده و نوشته بود كه ممكن عده اي از برندگان در بين كشته شدگان باشند .
واقعا ناراحت كننده هستش ، يك لحظه بياد زلزله بم افتادم.
خدا صبر بده به تمام خانوادهاي نپاليها .
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
سلام دوستان
از همه عزيزاني كه واسه كلير شدن ما ابراز شادي و محبت كردند صميمانه سپاسگزارم، همچنين از دوستاني كه لطف كردند و رتبه دادند.
آرزو ميكنم همه دوستان گلم در اين فروم بزودي انتظارشون تموم شه و ويزاهاشونو بگيرن.
هميشه پيروز باشيد و سربلند
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
(2015-04-29 ساعت 01:24)Reza-2015 نوشته:  سلام دوستان
از همه عزيزاني كه واسه كلير شدن ما ابراز شادي و محبت كردند صميمانه سپاسگزارم، همچنين از دوستاني كه لطف كردند و رتبه دادند.
آرزو ميكنم همه دوستان گلم در اين فروم بزودي انتظارشون تموم شه و ويزاهاشونو بگيرن.
مبارك باشه.
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: Nima4185 ، Reza-2015
با سلام کیس نامبر بنده ۸۴xx با توجه به این که خدمت نرفته ام و شغل دولتی ندارم احتمال بکگراند چک کمتر است و فرصتی برای کلیر شدن ندارم . اگر در مدت چند هفته ۲ سفر به ترکیه داشته باشم ممکن هست موجب شود که بکگراند چک بخورم؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-29 ساعت 06:06)mkia1365 نوشته:  با سلام کیس نامبر بنده ۸۴xx با توجه به این که خدمت نرفته ام و شغل دولتی ندارم احتمال بکگراند چک کمتر است و فرصتی برای کلیر شدن ندارم . اگر در مدت چند هفته ۲ سفر به ترکیه داشته باشم ممکن هست موجب شود که بکگراند چک بخورم؟

دوست گرامی چرا می خواهی روزه شک دار بگیری, اگر ضرورری نیست نرو, به قول یکی از دوستان شانس یک بار در خونه آدم را می زنه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: babak82
(2015-04-29 ساعت 06:06)mkia1365 نوشته:  با سلام کیس نامبر بنده ۸۴xx با توجه به این که خدمت نرفته ام و شغل دولتی ندارم احتمال بکگراند چک کمتر است و فرصتی برای کلیر شدن ندارم . اگر در مدت چند هفته ۲ سفر به ترکیه داشته باشم ممکن هست موجب شود که بکگراند چک بخورم؟

سفرهای کوتاه و توریستی اصلا مورد سوال قرار نمیگیره فقط اقامت طولانی مورد نظر کنسوله برای منم پیش امد کنسول در مورد سفرهای خارجی پرسید وقتی گفتم توریستی گفت عیبی نداره
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: ریحانا ، babak82 ، samane1363
(2015-04-28 ساعت 22:59)behjat نوشته:  دوستان امروز کیس شوهرم بعد از دوماه و شش روز از آپدیت اول دوباره آپدیت خورده گفتم شاید خدا بخواد یک خبری در راه باشه انشاالله بزودی همه کلیر بشوند.مصاحبه ۱۰ فوریه آپدیت اول ۲۲ فوریه آپدیت آخر امروز .

مبارکه
منم ایروانم و امروز 2 ماه 3 روزه بی آپدیتم
امیدوارم واسه منم بشه
Wink
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

تشکر کنندگان:
(2015-04-28 ساعت 23:45)Jefferson نوشته:  دوستان عزیز.با سلام وشبتون بخیروآرزوی موفقیت برای همگی 2015 ها
خواهشمندم یه بزرگواری بنده رو دقیق راهنمائی بفرمایند قبلا هم پرسیدم ولی یه جواب مختصرداده شد،پرونده ما درسیس ازحالت نشنال ویزا سنترNVC به حالت Ready تغییریافته،یعنی چی؟آخرین آپدیت زده 28 اپریل.منظورازاین آپدیت ها چیه؟که مثلا بعضی دوستان میگن تا حالا 4 یا 6 آپدیت داشته ام؟؟
با تشکرازجوابتان

سلام دوست من
این آپدیت یعنی پرونده شما آماده مصاحبه شده
اگه میبینی دوستان میگن چند تا آپدیت دارن به خاطر اینکه مصاحبه رفتن و پروندشون در حال استعلام از ارگان های مختلف تو آمریکاست که هر استعلام و جواب استعلام یه آپدیت رو به همراه خودش داره
بنابراین کیس شما که احتمالاَ تازه نامتون اومده و Ready شده همون یه آپدیت Ready شدن و داره و روز مصاحبه یه آپدیت دیگه میخوری و بعد از اون میشی عین بقیه دوستان
البته امیدوارم به اینجا کشیده نشی و اگه شرایطش رو داری یه ضرب بگیری که در اون صورت بعد از مصاحبه فقط یه آپدیت میخوری اونم وقتیه که Issued بشی
سعی کردم کامل تر توضیح بدم
موفق باشی
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: ریحانا

نه دوست من مهم نیست
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: ریحانا
بهداد جان افیسر به همسرم گفت از ۴ هفته دیگه سایت رو چک کن!به نظر شما واقعا بعد از ۴ هفته کلیر میشن یا خیلی بیشتر طول میکشه?شغلشون خصوصیه!سربازی ارتش
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
دوستان اگه امکان داره سایت تعطیلات رسمی سفارت ابوظبی رو بزارین
تشکر کنندگان:
(2015-04-29 ساعت 10:27)mirchenari نوشته:  دوستان اگه امکان داره سایت تعطیلات رسمی سفارت ابوظبی رو بزارین

http://abudhabi.usembassy.gov/embassy-holidays.html

The Prophet's Ascension Day* May 14, 2015 Thursday UAE
Memorial Day May 24, 2015 Sunday
USA
Independence Day (observed) Jul 5, 2015 Sunday
USA
Eid Al Fitr* Jul 18-20, 2015 Sat-Mon
UAE
Labor Day Sep 7, 2015 Sunday USA
Arafat (Haj) Day* Sep 24, 2015 Thursday UAE
Eid Al Adha* Sep 25-27, 2015 Fri-Sun UAE
Columbus Day Oct 11, 2015 Sunday USA
Islamic New Year* Oct 15, 2015 Thursday
UAE
Veteran's Day Nov 11, 2015 Wednesday
USA
Thanksgiving Day Nov 26, 2015 Thursday USA
National Day Dec 2, 2015 Wednesday
UAE
Christmas Day Dec 24, 2015 Thursday
USA
كيس:IR5 خانوادگي پدر و مادر، مصاحبه: ۲۳ فوریه ابوظبی، آپدیت: پدر ۲۸ فوریه, ۲۰ مارچ، هر دو ۴ جون، ۸ جون
کلیرنس: ۸ جون Big Grin پیکاپ: ۹ جون، اپدیت ۲۸، ۲۹, ۳۰ جون, ۱ جولای
ویزا: مادر ۱ جولای، پدر ۶ جولای Cool
تشکر کنندگان: reza2015usa ، Mahboy ، samane1363
البته چون بعضی قمری هستند تغییر می کنند
كيس:IR5 خانوادگي پدر و مادر، مصاحبه: ۲۳ فوریه ابوظبی، آپدیت: پدر ۲۸ فوریه, ۲۰ مارچ، هر دو ۴ جون، ۸ جون
کلیرنس: ۸ جون Big Grin پیکاپ: ۹ جون، اپدیت ۲۸، ۲۹, ۳۰ جون, ۱ جولای
ویزا: مادر ۱ جولای، پدر ۶ جولای Cool
تشکر کنندگان:
(2015-04-29 ساعت 01:24)Reza-2015 نوشته:  سلام دوستان

رضای عزیز همانطور که قبلا هم بهتون گفته بودم، شما کاندید کلیر بودی و بالاخره هم شدی. واقعا بهت تبریک میگم
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Siavash-M ، ریحانا ، samane1363 ، Reza-2015
(2015-04-29 ساعت 08:56)amirgharibi نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 22:59)behjat نوشته:  دوستان امروز کیس شوهرم بعد از دوماه و شش روز از آپدیت اول دوباره آپدیت خورده گفتم شاید خدا بخواد یک خبری در راه باشه انشاالله بزودی همه کلیر بشوند.مصاحبه ۱۰ فوریه آپدیت اول ۲۲ فوریه آپدیت آخر امروز .

مبارکه
منم ایروانم و امروز 2 ماه 3 روزه بی آپدیتم
امیدوارم واسه منم بشه
Wink
امیدوارم برای همه خیر بشه
69 روز از آخرین آپدیت میگذره
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان