کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-29 ساعت 13:30)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 12:19)Radwin نوشته:  دوستان عزیز همانطور که میبنید قطار کلیر به اواسط ژانویه و فوریه رسیده است. حتما آپدیت سیس خود را چک نمائید و حتما به زمان آپدیتتان توجه فرمائید و آپدیت بعد از مدت طولانی در نیمه شب مترادف کلیر در طی هفت تا ده روز آینده میباشد و در پاکتی که در هنگام دریافت ویزا دریافت میفرمائید زمان کلیر شدن شما را همان زمان اولین آپدیت از جانب آمریکا ذکر میکنند پس باز هم میگویم که زمان آن خیلی مهم است و دوستانی که میخواهند پست بگذارند و آپدیت خود را اطلاع دهند حتما زمان آنرا بیان فرمایند.
در مورد دوست عزیز شما Nima4185 به نظرم دیگه به انتهای خط انتظار رسیدید البته اگر بگوئید زمان آپدیتتان شب بوده یا صبح دقیقتر میشود اظهارنظر کرد.
دوستان دیگری هم که مانند نگار عزیز و ... هم خیال نکنید کار با دقت نانو است. شماهایی که آپدیتهای مرتب بعد از مدت طولانی (منظور در حال حاظر مصاحبه شونده های ژانویه و فوریه و اوایل مارچ است) اگر یک یا دو آپدیت در نیمه شب داشته باشید باید به فکر فراهم کردن وسایل سفر باشید تا به محض دریافت ایمیل کلیر عازم شوید. در طول این یکی دوهفته بوی یک کلیر نسبتا خوب از آنکارا میاد و فکر کنم هوراهای متعدد شنیده شود.

سلام رادوين عزيز زمان اپديت من شب بوده.ارزو ميكنم همه دوستان به زودي كلير بشن و همش ما اينجا هورا بكشيم

پس به نظر من منتظر آپدیتهای پیاپی در این روزها و نهایتا کلیر در طول یکهفته تا ده روز آینده باشید. گویا بعد از همسر سامیای عزیز باید منتظر هوراهای شما و دیگر مانده های اکتبر و نوامبر و دسامبر در طول این هفته باشیم که البته وقتی کلیر میشوید این اتنظار طاقت فرسا جای خود را به شیرینی فوق العاده ای میدهد. با آرزوی اینکه هرچه زودتر با اعلام کلیر شدنتان ما را هم در شادی خود شریک نمائید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Samia ، Nima4185 ، jupiterx
(2015-04-29 ساعت 12:57)Samia نوشته:  سلام
دوستان خواهش ميكنم همه جدا جدا، تو دلشونم كه شده براي ما هوراااااااا بكشن. ؛)
هوراااااااااا
ايميل كليري همسر هم اومد.
آرزوي اين ايميل رو براي تك تك دوستان، خصوصا اكتبر و نوامبري هاي عزيز رو دارم.

مثل اینکه تا صبح گریه کردن جواب میدهWink

خوب مبارکه . دقیقا در عرض 24 ساعت از این رو به اون رو شد. امیدوارم زندگی خوبی در ینگه دنیا داشته باشید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: negar6043 ، Mahboy ، Samia ، rbrb-2015 ، habibhabib ، m.ghoreishi ، samane1363 ، Reza-2015 ، Alex 2014
(2015-04-29 ساعت 13:39)negarpak نوشته:  ما از ماه اكتبر منتظر كلير شدن شوهرم هستيم همچنان [emoji17]

2015AS19** 01 issued 02 AP

ایشاله زود دلتون خوشحال بشه
شغل و رشته شوهرتون چیه سربازی؟
تشکر کنندگان: Reza-2015
هوراااااااااا
ااااااااییییییییی جااااااان ... هووووورا برای شما.
انقدر خوشحال شدم که نگو [emoji1]
به امید سلامتی و دل خوش برای شما. موفق باشید.
تشکر کنندگان: Samia ، turadjk ، samane1363 ، Reza-2015
(2015-04-29 ساعت 13:30)Nima4185 نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 12:19)Radwin نوشته:  دوستان عزیز همانطور که میبنید قطار کلیر به اواسط ژانویه و فوریه رسیده است. حتما آپدیت سیس خود را چک نمائید و حتما به زمان آپدیتتان توجه فرمائید و آپدیت بعد از مدت طولانی در نیمه شب مترادف کلیر در طی هفت تا ده روز آینده میباشد و در پاکتی که در هنگام دریافت ویزا دریافت میفرمائید زمان کلیر شدن شما را همان زمان اولین آپدیت از جانب آمریکا ذکر میکنند پس باز هم میگویم که زمان آن خیلی مهم است و دوستانی که میخواهند پست بگذارند و آپدیت خود را اطلاع دهند حتما زمان آنرا بیان فرمایند.
در مورد دوست عزیز شما Nima4185 به نظرم دیگه به انتهای خط انتظار رسیدید البته اگر بگوئید زمان آپدیتتان شب بوده یا صبح دقیقتر میشود اظهارنظر کرد.
دوستان دیگری هم که مانند نگار عزیز و ... هم خیال نکنید کار با دقت نانو است. شماهایی که آپدیتهای مرتب بعد از مدت طولانی (منظور در حال حاظر مصاحبه شونده های ژانویه و فوریه و اوایل مارچ است) اگر یک یا دو آپدیت در نیمه شب داشته باشید باید به فکر فراهم کردن وسایل سفر باشید تا به محض دریافت ایمیل کلیر عازم شوید. در طول این یکی دوهفته بوی یک کلیر نسبتا خوب از آنکارا میاد و فکر کنم هوراهای متعدد شنیده شود.

سلام رادوين عزيز زمان اپديت من شب بوده.ارزو ميكنم همه دوستان به زودي كلير بشن و همش ما اينجا هورا بكشيم

نکته ای که بارها به دوستانی که در سه ماهه اول مصاحبه داشته اند تذکر داده شده است: در این مورد نیمای عزیز و چندین و چند دوست در گذشته دیده شده که بعد از پیگیری ایمیلی آپدیت اصلی و ارزشمند رخ میدهد پس دوستانی که مدت زیادی از مصاحبشون گذشته با شدت و حدت ایمیل بزنید یا تماس بگیرید که سریع کلیر بشوید بجنبید تنبلی ممنوعBig GrinBig Grin
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Samia ، Nima4185 ، samane1363
سلام دوستان من توی CEAC ایپدیت شدم ولی‌ تو سایت ابوظبی هیچی‌ نشون نمید آخه کیس من ۴ رقمیه ولی‌ باید ۵ رقم وارد کنیم ... راه حالش چیه ؟
For diversity visa (Visa Lottery) 4 numbers, 2 letters, and 5 numbers (Ex.: 2011AS12345)
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان:
(2015-04-29 ساعت 14:10)aria802 نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 13:39)negarpak نوشته:  ما از ماه اكتبر منتظر كلير شدن شوهرم هستيم همچنان [emoji17]

2015AS19** 01 issued 02 AP

ایشاله زود دلتون خوشحال بشه
شغل و رشته شوهرتون چیه سربازی؟

نگار جان حتما حتما ايميل براي پيگيري بزن، من به satanicboy هم گفتم و خصوصا اكتبر و نوامبري ها چون اكسپاير مديكالشون ماه مي هست. من با ايميل پدرشون رو دراوردم ديگه، تا حدي كه گفتم ايندفعه ديگه ميل ميزنن ايندفعه: خانم بس كن اينباكسمون پر شد. ؛)
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: samane1363
هوراااااااااا

سلام خییییییلییییی خیلی خوش حال شدیم از اینکه همسرتون کلیر شدن به امید موفقیت برای شما و همه ی مهاجرسرایی های عزیز
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Samia ، turadjk ، samane1363
دوستان ما هنوز از ۲۰ مارچ آپدیت نشدیم Sad
الان میبینم دوستان آپریل هم دارن کلیر میشن.... به نظرم هنوز زوده برای ایمیل زدن؛ نه؟
شماره کیس: 42XX - رویت قبولی: MAY 03, 2014 - کنسولگری: Armenia - تعداد افراد: 2 - مصاحبه: -March 9 وضعيت: یک نفر گرفته و یک نفر کلیرنس - آپديتهاي سيس: ۲۰ مارچ - ۲ جون همسرم (ap) و ۴ جون خودم (برنده اصلی) - ۲۶ جون هر دو نفر - ۴ آگوست خودم - ۱۲ آگوست خودم - ۱۸ آگوست هر دو - ۲۰ و ۲۱ آپدیت و کلیر ۲۱ آگوست. مقصد: ایتاکا
تشکر کنندگان: p00ya2001
هوراااااااااا
تبريك تبريك تبريك تبريك هوررررررررررراااااااااااااا
واقعا امروز رو براي ما همه درست كردي با اين خبر
تبرييييييييييييييييييييييييككككككككككككك
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: Samia ، m.ghoreishi ، turadjk ، Reza-2015
(2015-04-29 ساعت 14:31)SAAM_60 نوشته:  سلام دوستان من توی CEAC ایپدیت شدم ولی‌ تو سایت ابوظبی هیچی‌ نشون نمید آخه کیس من ۴ رقمیه ولی‌ باید ۵ رقم وارد کنیم ... راه حالش چیه ؟
For diversity visa (Visa Lottery) 4 numbers, 2 letters, and 5 numbers (Ex.: 2011AS12345)
شما همئن 4 رقم بعد as رو بزنید 2015as1234 میشناسه
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، samane1363
سلام
اولا تبریک میگم به samia عزیز خیلی خوشحال شدم
دوما یه هوراااااااا هم واسه من بکشید ایمیل کلیر خانمم اومددرسته جزو اقلیت خاموش گروهم ولی همیشه با خوندن مطالبتتون راهنمائی لازم گرفتم از همه ممنونم.کیسم به این ترتیب بود: کیس ***3 مصاحبه فوریه خودم و پسرم یک ضرب خانمم به خاطر کار دولتی ap
به به مبارکه.
برای آنکارایی ها نشونه خوبیه. یک نفر نصف و نیمه از فوریه. اما این 3 ماه اولی های آنکارا مثلکه تمومی ندارن. برین از اینجا دیگه. چه خبره شلوغش کردین. هر کی مونده زودتر اینجا رو خلوت کنه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: sunn789 ، SAAM_60 ، Mahboy ، samane1363 ، Reza-2015 ، jupiterx ، Alex 2014
موفق باشید.
تشکر کنندگان: turadjk
(2015-04-29 ساعت 14:43)Marmad نوشته:  دوستان ما هنوز از ۲۰ مارچ آپدیت نشدیم Sad
الان میبینم دوستان آپریل هم دارن کلیر میشن.... به نظرم هنوز زوده برای ایمیل زدن؛ نه؟

درسته دوست عزيز هنوز زوده شما روز بعد از ما مصاحبه داشتين
منم از 20 مارچ ديگه آپديت نشدم
يزودي نوبت خودمون ميرسهSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Samia ، Iaccept ، Marmad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان