کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-11 ساعت 10:56)zohreh-gh نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 10:46)mehrdad_123 نوشته:  ی سوال از پاسپورت مشخصه من از قبل پاسپورت داشتم ؟ آخه افیسر از من نپرسید سفر خارج داشتی یا نه؟ پاسپورتم سفید بو د آخه
هیچ نیازی به ارائه اطلاعاتی بیش از ان چه می پرسند نیست. نگران نباشید. البته اگر سکونت و اقامت بیش از ۶ ماه در کشور دیگری داشتید باید در فرم 260 اطلاع می دادید و باز هم اگر مقیم بودید در صورتی که در نامه دعوت به مصاحبه از شما پلیس رپورت از کشور محل اقامت می خواستند باید با خودتان می بردید در غیر این صورت نیازی به ان هم نیست و اگر سفرتان توریستی بوده که دیگر هیچ موردی ندارد.
نه من کل سفرام نهایتش مشهد بوده ولی چیزی نپرسید اما تو سوابق کارو تحصیلم خلا نیست مشحصه همش ایران بوذم
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، p00ya2001 ، r.bazargan ، bahar101
(2015-05-11 ساعت 10:56)smhh7441 نوشته:  به به مخلص شیرازی‌ها همشهریهای عزیزمان
خوشحالیم که در اینجا هوشهریهای زیادی داریم.
البته ما که تازه کاریم ماشالا بقیه سابقه دار و رتبه دارن
کاش ما رو هم تو جمع خودشون راه بدن
به امید موفقیت و گرفتن ویزا به زودی زود

پرچم شيرازي ها بالا هست پسWink
من كه خيلي خوشحالم اينجا با دوست هاي خوبي مثل شما آشنا ميشمSmile
اميدوارم هرچه زودتر ويزامون بيات و در بلاد كفر با هم بيشتر در ارتباط باشيمWink
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: hilda60 ، مهدی هژ ، arezoue ، laleht ، bahar101 ، SAAM_60 ، vahid1432
(2015-05-11 ساعت 10:49)ریحانا نوشته:  دوستان شنیدم امشب کانال صدای آمریکا برنامه ای درخصوص لاتاری با حضور وزیر امور خارجه اش دارد .کسی از ساعت دقیق پخش آن مطلع هست بگه .بهرحال امشب را از دست ندهید و ببینید.

ممنون از اطلاع رسانیت درسته امشب ساعت 10 برنامه روی خط ساراگرو مهمان برنامه هست و قرار در رابطه با کسانی که به تازگی برنده لاتاری شدن صحبت کنه و سوال ها رو جواب بده بهتره بچها ما هم یکیمون زنگ بزنه و راجع به روند کارنتی ها و کلیر ها در ماه های آخر سوالات رو بپرسه تا اونهام یه ذره شاید نگرانی ما ها رو بفهمن و سرعت رو بیشتر کنن... به نظرم بی تاثیر نیست به هر حال خودمون هم شاید تکلیف خدمون رو تا حدی بفهمیم
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: hilda60 ، zohreh-gh ، p00ya2001 ، Shaft ، r.bazargan ، lotttery2015 ، bahar101 ، m.ghoreishi ، SAAM_60 ، jupiterx ، samane1363
دوستان اپدیتها شروع شد. Big Grin
رادوین عزیز ممنون از پیش بینیهاتون. Smile
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، hilda60 ، r.bazargan ، laleht ، bahar101 ، SAAM_60
(2015-05-10 ساعت 17:52)omid man نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 05:42)omid man نوشته:  با عرض سلام مجدد.دوستان این پاکت نارنجی که با پاس میدن روش در مورد مشخصات فردی کیس باید چیزی نوشته باشه؟چون مال من فقط نوشته باز نشود و یکمی اطلاعات دیگه عمومی برای همه اینجوریست؟
دوستان کسی جواب نداده که .لطف کنید جواب بدید.

بچه ها یعنی کسی نیست به سوال من جواب بده؟

اخه قبول نمیکنه سایت پول گرین رو

دوست من نگران نباش
برای همه اینجوریه
فقط گوشه پاکت رو بریدن که بتونین عکس خودتونو ببینین و مطمئن باشین پاکت خودتونه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht ، bahar101
(2015-05-10 ساعت 23:16)Iaccept نوشته:  وسطآ ماه رمضون، دبی ۲ نفر ، نبودددددد Smile Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

داداش منم با خودت میبری؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، SAAM_60 ، Iaccept ، samane1363
(2015-05-11 ساعت 11:34)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 10:49)ریحانا نوشته:  دوستان شنیدم امشب کانال صدای آمریکا برنامه ای درخصوص لاتاری با حضور وزیر امور خارجه اش دارد .کسی از ساعت دقیق پخش آن مطلع هست بگه .بهرحال امشب را از دست ندهید و ببینید.

ممنون از اطلاع رسانیت درسته امشب ساعت ۱۰ برنامه روی خط ساراگرو مهمان برنامه هست و قرار در رابطه با کسانی که به تازگی برنده لاتاری شدن صحبت کنه و سوال ها رو جواب بده بهتره بچها ما هم یکیمون زنگ بزنه و راجع به روند کارنتی ها و کلیر ها در ماه های آخر سوالات رو بپرسه تا اونهام یه ذره شاید نگرانی ما ها رو بفهمن و سرعت رو بیشتر کنن... به نظرم بی تاثیر نیست به هر حال خودمون هم شاید تکلیف خدمون رو تا حدی بفهمیم
وزیر امور خارجه که نه دوست عزیز
سارا گرو آفیسر سفارت امریکا در ابوظبی بود که حتی بچه های 2014 خیلی هاشون با اون مصاحبه شدن بعد ارتقاء شغلی گرفت و برگشت امریکا تو خود وزارت امور خارجه در ضمن دوست پسرش هم ایرانیه واسه همین هم خوب فارسی یاد گرفته Big Grin
اما سارا گرو کلا عادت نداره به سوالات خارج از موضوع جواب بده
امشب برنامه "روی خط" قراره به سوالات برندگان لاتاری 2016 جواب بده و بگین برنده 2015 هستین معمولا جواب نمیده البته بجز زنگ زدن ، در فیس بوک و اینستاگرام "روی خط" هم میتونین سوالتون رو مطرح کنین و خود ایشون بود که نوید کلیرنس کوتاه مدت تر رو واسه بچه های 2015 رو داد
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، p00ya2001 ، bahar101 ، SAAM_60 ، jupiterx ، samane1363
(2015-05-11 ساعت 11:34)ARSAMNEW نوشته:  

ممنون از اطلاع رسانیت درسته امشب ساعت ۱۰ برنامه روی خط ساراگرو مهمان برنامه هست و قرار در رابطه با کسانی که به تازگی برنده لاتاری شدن صحبت کنه و سوال ها رو جواب بده بهتره بچها ما هم یکیمون زنگ بزنه و راجع به روند کارنتی ها و کلیر ها در ماه های آخر سوالات رو بپرسه تا اونهام یه ذره شاید نگرانی ما ها رو بفهمن و سرعت رو بیشتر کنن... به نظرم بی تاثیر نیست به هر حال خودمون هم شاید تکلیف خدمون رو تا حدی بفهمیم
اگر امکانش هست یه خلاصه برا ما که ماهواره نداریم بذارید ممنونم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101
(2015-05-11 ساعت 12:08)zohreh-gh نوشته:  دوستان اپدیتها شروع شد. Big Grin
رادوین عزیز ممنون از پیش بینیهاتون. Smile

خواهش میکنم قابلی نداشت امروز یا فردا را بگید که نامه کلیر میاد. آپدیت که به خودی خود ارزش ندارد. پیشاپیش تبریک میگم. اینهفته هم بساط هورا انشاء الله حسابی داغ باشه و همه از شادی هم شاد باشیم.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: laleht ، lotttery2015 ، p00ya2001 ، zohreh-gh ، Samia ، SAAM_60
اواسط فوریه به بعد و مارچیها خودشان را برای آخر می آماده کنند. قبل از آن هم یعنی ژانویه ایها ها و نیمه اول فوریه و ماههای قبل هم در این فاصله به امید خدا به تعداد کمتر و به اصطلاح آهسته و پیوسته کلیر میشوند. در هرصورت به نظرم ماه شادی میشه این می.
بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم
فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم
نگاه کنید شاعر هم تأیید کرده که می خبرهای خوب زیادهBig GrinBig Grin
اصولا چون می از آن کاراست پس در می در آنکارا خبرهای زیادی میشه، مخصوصا اینکه در آنکارا در این ماه هیچ مصاحبه ویزاهای غیرمهاجرتی وجود ندارد و سرشان را حسابی خلوت کرده اند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
دوستانی که هی میگین تحلیل میخواهید
خوب تو منتظر سرا اگه عضو شده بودیم میشد کلی تحلیل کرد
الان هی باید منتظر فایل های سیمون باشیم و آپدیت های سفارت ها
تشکر کنندگان: Radwin ، bahar101 ، m.ghoreishi ، zohreh-gh ، Iaccept
(2015-05-11 ساعت 12:53)Radwin نوشته:  اواسط فوریه به بعد و مارچیها خودشان را برای آخر می آماده کنند. قبل از آن هم یعنی ژانویه ایها ها و نیمه اول فوریه و ماههای قبل هم در این فاصله به امید خدا به تعداد کمتر و به اصطلاح آهسته و پیوسته کلیر میشوند. در هرصورت به نظرم ماه شادی میشه این می.
اصولا چون می از آن کاراست پس در می در آنکارا خبرهای زیادی میشه، مخصوصا اینکه در آنکارا در این ماه هیچ مصاحبه ویزاهای مهاجرتی وجود ندارد و سرشان را حسابی خلوت کرده اند.
مگه ویزای ما جزء مهاجرتی نیست می هم مصاحبه داشتیم
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: Iaccept
اقای ورچندی ایشالا شما قبل از ماه رمضون میرید ابوظبی و ویزاتون رو میگیرید!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، varchandi ، Iaccept ، samane1363
آقایون داداشا سایت آنکارا همین الان آپدیت شد

بازم من اولین نفر بودم خبر دادم و ایندفعه دیگه رتبه فراموش نشه
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: zohreh-gh ، bahar101 ، SAAM_60 ، Iaccept ، jupiterx ، samane1363
(2015-05-11 ساعت 13:00)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 12:53)Radwin نوشته:  اواسط فوریه به بعد و مارچیها خودشان را برای آخر می آماده کنند. قبل از آن هم یعنی ژانویه ایها ها و نیمه اول فوریه و ماههای قبل هم در این فاصله به امید خدا به تعداد کمتر و به اصطلاح آهسته و پیوسته کلیر میشوند. در هرصورت به نظرم ماه شادی میشه این می.
اصولا چون می از آن کاراست پس در می در آنکارا خبرهای زیادی میشه، مخصوصا اینکه در آنکارا در این ماه هیچ مصاحبه ویزاهای مهاجرتی وجود ندارد و سرشان را حسابی خلوت کرده اند.
مگه ویزای ما جزء مهاجرتی نیست می هم مصاحبه داشتیم

ببخشید یک "غیر" جا افتاده بود. در ماه می مصاحبه های غیرمهاجرتی وجود ندارد البته تا بیستم می. فکر کنم خبرهایی باشه.
تشکر کنندگان: bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان