کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلامممممممممم

من یه چیزی بگم ؟؟؟؟؟؟ بخدا فاز منفی نمیدما ولی فک میکنم ما مارچیها این هفته در بهترین حالت فقط آپ خواهیم داشت و کلیری در کار نیست تا هفته بعد....چون اگر قرار باشه مارچیها کلیر بشن کلیرنس میرسه به یک ماه !!!!! RolleyesRolleyes
من از روز اول همیشه میگفتم تا آخر خرداد ماه کلیر نخواهیم شد اما حالا یکم اوضاع بهتر شده پس انقد خودتونو اذیت نکنید....الان خانواده من انقد راحت با این مسئله کنار اومدن...چون من بهشون روز اول با یه حاشیه اطمینانی گفتم تا آخر تیر باید صبر کنن Big GrinBig Grin
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، lotttery2015 ، hilda60 ، p00ya2001 ، bahar101 ، m.ghoreishi
(2015-05-11 ساعت 09:32)laleht نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 21:38)hilda60 نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 21:35)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 21:21)hilda60 نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 21:12)mfte.teacher نوشته:  هورا فردا دوشنبه س ۵ روز داغ هورا کشیدن و آپدیت های اساسی ایشالا تو راهه. نمیدونم چرا به این هفته دلخوشم
امیدوارم .. ان شا الله ..
یعنی میشه همسر منم که جزو آخر مارچی هاس از کلیر های این ماه باشه
Rolleyes

هیلدا خانم نگران نباشین من همسرتون با هم کلیر میشیم. قول اصلا تا ایشون ویزاشون رو نگیرن من ویزا نمیخام خوب شد

ان شا الله همه منتظران هر چه سریعتر کلیر بشن... ان شا الله شما و همسر من در این ماه کلیر بشید با هم Smile
هیلدا جان شوهر من چیییییییی ؟؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
ایشالا شوهر من ، شوهر شما و mfte.teacher جان و راستی pooya2001 Big Grin و دوست عزیزم تندیس که با ما تو یه روز مصاحبه داشت و اونروز با هم حتی یک کلمه هم حرف نزدیم و حالا تازه دو تایی کشف کردیم که جفتمون شیرازی هستیم Big Grin
همه با هم همین هفته یه کلیر تر و تمیز ایشالا
راستی هم قایقی عزیزم رضا۲۰۱۵ (هرمس) هم یادم رفت اضافه کنم (که خودش خوب میدونه ما قراره با هم از یه قایق پیاده شیم و با اختلاف یکی دو روز از ما مصاحبه داشت)

لاله جون واسه من آشنايي با شما افتخارهWink حيف كه اون روز نشد با هم صحبت كنيم ولي اميدوارم زودتر شيراز بياي و همديگر رو ببينيم..بعدشم ديگه ايشالا همش اون ور آب ببينمتWink
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، p00ya2001
(2015-05-11 ساعت 10:01)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلامممممممممم

من یه چیزی بگم ؟؟؟؟؟؟ بخدا فاز منفی نمیدما ولی فک میکنم ما مارچیها این هفته در بهترین حالت فقط آپ خواهیم داشت و کلیری در کار نیست تا هفته بعد....چون اگر قرار باشه مارچیها کلیر بشن کلیرنس میرسه به یک ماه !!!!! RolleyesRolleyes
من از روز اول همیشه میگفتم تا آخر خرداد ماه کلیر نخواهیم شد اما حالا یکم اوضاع بهتر شده پس انقد خودتونو اذیت نکنید....الان خانواده من انقد راحت با این مسئله کنار اومدن...چون من بهشون روز اول با یه حاشیه اطمینانی گفتم تا آخر تیر باید صبر کنن Big GrinBig Grin

همون آپ هم خوبه..به شرطي كه آپ شبانه باشه البتهWink
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: laleht ، A L I R E Z A 67 ، mfte.teacher ، hilda60 ، p00ya2001 ، samane1363

عزیز من علیرضا جان
آدمیزاد با امید زندس همین هیجان این هفته و اون هفته هست که مزه داره بزار خوش باشیم Wink رویای زود کلیر شدن هم خودش عالمی داره ندیدی واسه من معجزه شد حالا من بچه پر رو دنبال معجزه بعدی واسه شوهرمم Big Grin Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: tandis_n_m ، A L I R E Z A 67 ، hilda60 ، p00ya2001 ، bahar101
(2015-05-11 ساعت 10:08)laleht نوشته:  

عزیز من علیرضا جان
آدمیزاد با امید زندس همین هیجان این هفته و اون هفته هست که مزه داره بزار خوش باشیم Wink رویای زود کلیر شدن هم خودش عالمی داره ندیدی واسه من معجزه شد حالا من بچه پر رو دنبال معجزه بعدی واسه شوهرمم Big Grin Big Grin
سلام
ایشالا زود کلیر میشین. من دیدم بعضیا یکم ناراحتن گفتم واقعیت رو بگم که از اون حال و هوا دربیان وگرنه امید جای خود داره...شما این هفته یه آپ شبانه داشته باشید باید بار و بندیل رو جمع کنید Big Grin
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، bahar101
(2015-05-11 ساعت 10:14)A L I R E Z A 67 نوشته:  

عزیز من علیرضا جان
سلام
ایشالا زود کلیر میشین. من دیدم بعضیا یکم ناراحتن گفتم واقعیت رو بگم که از اون حال و هوا دربیان وگرنه امید جای خود داره...شما این هفته یه آپ شبانه داشته باشید باید بار و بندیل رو جمع کنید Big Grin

ببخشيد آقاي عليرضا ميشه رفرنس اون قانوني كه در سفرنامه تون راجع به تعهد بچه هاي بالاي ١٦ سال رو بگذاريد ممنون
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-11 ساعت 10:25)Shahram914 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 10:14)A L I R E Z A 67 نوشته:  

عزیز من علیرضا جان
سلام

ببخشيد آقاي عليرضا ميشه رفرنس اون قانوني كه در سفرنامه تون راجع به تعهد بچه هاي بالاي ١٦ سال رو بگذاريد ممنون
سلام آقای شهرام عزیز
این ایمیلی هست که قبل از مصاحبه از سفارت برای ما اومد و مدارک لازم رو برای روز مصاحبه اعلام کرده بود. بند آخر رو بخونید :

Dear xxxx:

Greetings from US Embassy, Ankara

This is in regards to your immigrant visa application which is being processed at our office. We would like to inform you that your file has been prepared for your interview on:

04-MAR-2015 08:30(You will be admitted to the Embassy based on your appointment time)

You may use this e-mail message in lieu of an appointment letter.

Before coming to our office for an interview, all immigrant visa applicants need to register their passport pickup location through usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 (from Turkey) / (703) 439-2348 (from the U.S.). Please note that each passport holder needs to register visa pickup location separately. After successful registry, please print the receipt and bring it with you on your interview date.

On the day of your interview, please bring the following documents to our office and hand them to the Consular Greeter in the following order:

· Passport
· 2 Photos (please visit http://turkey.usembassy.gov/photo_requirements2.html for photo requirements)
· Medical report (please visit http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html for medical requirements)
· Diploma (original)
· Birth Certificate (Shenasname) (original)
· Marriage Certificate (original)
· Military Card (original)
· Financial Documents
· Either original I-134 Affidavit of Support from a sponsor along with his/her 1040 Individual Income Tax returns and W2 forms for XXXX, current employment letter and a copy of U.S. passport or green card (a copy of the original I-134 form is required for each family member)
· Or personal financial documents (i.e. bank statements) (original)
· $330 Diversity Visa application fee per person (please bring exact change).
· All unmarried children above 16 need to bring a signed copy and submit Single Statement Form at http://photos.state.gov/libraries/turkey...ges/Single statement Farsi Turkish English.pdf on the day of the interview.
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: hamidrkh ، p00ya2001
(2015-05-11 ساعت 10:08)tandis_n_m نوشته:  

همون آپ هم خوبه..به شرطي كه آپ شبانه باشه البتهWink
آقا همون آپ بیادش البته از نوع شبانه ش. بقیش دیگه خودش هندل میشه.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، laleht ، tandis_n_m ، lotttery2015 ، hilda60 ، p00ya2001 ، m.ghoreishi
ی سوال از پاسپورت مشخصه من از قبل پاسپورت داشتم ؟ آخه افیسر از من نپرسید سفر خارج داشتی یا نه؟ پاسپورتم سفید بو د آخه
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
كسي از مايك خبر داره؟اطلاع داريد ويزا رو كرفتن يا نه؟ من بهشون بيام دادم ولي خبري ازشون نيست.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-05-11 ساعت 10:46)mehrdad_123 نوشته:  ی سوال از پاسپورت مشخصه من از قبل پاسپورت داشتم ؟ آخه افیسر از من نپرسید سفر خارج داشتی یا نه؟ پاسپورتم سفید بو د آخه

نه جناب. اما سوابق تو اداره گذرنامه خودمون هستش
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-05-11 ساعت 10:03)tandis_n_m نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 09:32)laleht نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 21:38)hilda60 نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 21:35)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 21:21)hilda60 نوشته:  امیدوارم .. ان شا الله ..
یعنی میشه همسر منم که جزو آخر مارچی هاس از کلیر های این ماه باشه
Rolleyes

هیلدا خانم نگران نباشین من همسرتون با هم کلیر میشیم. قول اصلا تا ایشون ویزاشون رو نگیرن من ویزا نمیخام خوب شد

ان شا الله همه منتظران هر چه سریعتر کلیر بشن... ان شا الله شما و همسر من در این ماه کلیر بشید با هم Smile
هیلدا جان شوهر من چیییییییی ؟؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
ایشالا شوهر من ، شوهر شما و mfte.teacher جان و راستی pooya2001 Big Grin و دوست عزیزم تندیس که با ما تو یه روز مصاحبه داشت و اونروز با هم حتی یک کلمه هم حرف نزدیم و حالا تازه دو تایی کشف کردیم که جفتمون شیرازی هستیم Big Grin
همه با هم همین هفته یه کلیر تر و تمیز ایشالا
راستی هم قایقی عزیزم رضا۲۰۱۵ (هرمس) هم یادم رفت اضافه کنم (که خودش خوب میدونه ما قراره با هم از یه قایق پیاده شیم و با اختلاف یکی دو روز از ما مصاحبه داشت)

لاله جون واسه من آشنايي با شما افتخارهWink حيف كه اون روز نشد با هم صحبت كنيم ولي اميدوارم زودتر شيراز بياي و همديگر رو ببينيم..بعدشم ديگه ايشالا همش اون ور آب ببينمتWink

به به مخلص شیرازی‌ها همشهریهای عزیزمان
خوشحالیم که در اینجا هوشهریهای زیادی داریم.
البته ما که تازه کاریم ماشالا بقیه سابقه دار و رتبه دارن
کاش ما رو هم تو جمع خودشون راه بدن
به امید موفقیت و گرفتن ویزا به زودی زود
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: tandis_n_m ، hilda60 ، arezoue ، p00ya2001 ، laleht
(2015-05-11 ساعت 10:46)mehrdad_123 نوشته:  ی سوال از پاسپورت مشخصه من از قبل پاسپورت داشتم ؟ آخه افیسر از من نپرسید سفر خارج داشتی یا نه؟ پاسپورتم سفید بو د آخه
هیچ نیازی به ارائه اطلاعاتی بیش از ان چه می پرسند نیست. نگران نباشید. البته اگر سکونت و اقامت بیش از 6 ماه در کشور دیگری داشتید باید در فرم 260 اطلاع می دادید و باز هم اگر مقیم بودید در صورتی که در نامه دعوت به مصاحبه از شما پلیس رپورت از کشور محل اقامت می خواستند باید با خودتان می بردید در غیر این صورت نیازی به ان هم نیست و اگر سفرتان توریستی بوده که دیگر هیچ موردی ندارد.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان:
فعلا که ابوظبی به خواب بهاری فرو رفته. دریغ از یک آپدیت خشک و خالی!
ولی به بیست روز آینده خیلی امیدوارم.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، p00ya2001 ، rima4499 ، laleht ، samane1363
(2015-05-10 ساعت 18:50)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 16:50)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 15:54)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 13:02)mordad نوشته:  خدایا.... نمیگم ویزا رو برسون.... فقط تکلیفمون رو روشن کن زود تر.... هیچ حرکتی تو زندگیم نمیتونم بکنم.... یا بده ویزارو یا بگو نمیدم..... تکلیف روشن بشه همین....

دوست عزیز همون روز که قرعه به نامت افتاد تکلیفت مشخص شده ،Cool رفتنی هستی ساکتو ببند پیش به سوی usaWink

واقعاً حرف دل من رو زدي من هفت ماه ميشه اين حال شما رو دارم فقط منتظرم تكليف آينده ام مشخص بشه....[emoji19]

المیرا خانم شما هم ۷ ماهه منتظرید؟ شرایطتون چی هست؟برنده خودتون هستید؟

بله ما مصاحبه مون نوامبر بود برنده اصلي همسرم بودن كه پزشك هستن و سپاه خدمت كردن براي من دو ماه پيش تو سايت سيس زدن ready اما هنوز واسه همسرم هيچ خبري نشده چند بار هم ايميل زديم اما ميگن همه چيز به تصميم كنسول گر بستگي داره[emoji19]
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان