کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-13 ساعت 00:29)hilda60 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 23:55)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 23:51)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 23:48)َalikh نوشته:  [quote='elmira esteghbal' pid='610816' dateline='1431455243']
دو نفر هستيم و همسرم پزشك هستن و سپاه خدمت كردن هيچ كدوم هم شغل حساس نداشتيم نوامبر براي مصاحبه رفتيم و فقط يه آپديت تو اكتبر داشتيم و بس...

ببخشید . همسر شما چند سال پیش تو سپاه خدمت کردن؟

سه يا چهار سال پيش چطور مگه؟
تشکر کنندگان:
بچه ها من نیم ساعت پیش آپدیت داشتم نفر اصلی کیس م
همسرم نداشت
این یعنی چی؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، p00ya2001 ، rbrb-2015 ، laleht ، حاجی واشنگتن ، Iaccept
(2015-05-13 ساعت 02:18)samane1363 نوشته:  بچه ها من نیم ساعت پیش آپدیت داشتم نفر اصلی کیس م
همسرم نداشت
این یعنی چی؟

این یعنی از امریکا اپدیت شدی و خبرهای خوب در راه است Wink
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: samane1363 ، rima4499 ، p00ya2001 ، mfte.teacher
و ما همچنان در حسرت یک اپدیت کوچیکه شبانه روزی صد بار چک میکنیم
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، p00ya2001 ، Aghaman ، laleht ، حاجی واشنگتن ، mfte.teacher ، Iaccept
اين دفه سايتو باز كنم باز ٢٠ مارچ باشه خودم با خودكار تاريخشو عوض ميكنم ?
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
و کماکان ۲۰ مارچ....
شماره کیس: 42XX - رویت قبولی: MAY 03, 2014 - کنسولگری: Armenia - تعداد افراد: 2 - مصاحبه: -March 9 وضعيت: یک نفر گرفته و یک نفر کلیرنس - آپديتهاي سيس: ۲۰ مارچ - ۲ جون همسرم (ap) و ۴ جون خودم (برنده اصلی) - ۲۶ جون هر دو نفر - ۴ آگوست خودم - ۱۲ آگوست خودم - ۱۸ آگوست هر دو - ۲۰ و ۲۱ آپدیت و کلیر ۲۱ آگوست. مقصد: ایتاکا
تشکر کنندگان: satan ، Iaccept
ماهم ٢٠ مارچ آخه اين چه وضعيه ؟
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: satan ، mfte.teacher ، Marmad ، Iaccept
من اميد دارم تا آخر اين هفته يا هفته بعد تكليف ما ٢٠ مارچيا رو معلوم ميكنن، همه باهم بگين ايشالا بلكن فرجي بشه
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: arezoue ، mfte.teacher ، jadooo ، Marmad ، Iaccept
من هم همچنان 20 مارچ فراموش نشدنی و زیبا
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Marmad ، Iaccept
سلام دوستان... خواهش می‌کنم ازتون دوستانی که می‌تونن به ما کمک کنن...ما دیروز امدیم آمریکا .. ولی‌ هنوز نتونستم پول گرین کرتمنو واریز کنم. .. بعد از ۴۰ روز از گرفتن ویزا هنوز سایت یو س سی‌‌‌‌ای س می‌زنه که ا نومبرتن اشتباهست .... حالا باید چجوری من این پولو پرداخت کنم ... ممنون میشم دوستان راهنمایی‌ کنن
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: Iaccept
ما هم همچنان ١٧ آپريل
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
(2015-05-13 ساعت 07:28)Habib120 نوشته:  سلام دوستان... خواهش می‌کنم ازتون دوستانی که می‌تونن به ما کمک کنن...ما دیروز امدیم آمریکا .. ولی‌ هنوز نتونستم پول گرین کرتمنو واریز کنم. .. بعد از ۴۰ روز از گرفتن ویزا هنوز سایت یو س سی‌‌‌‌ای س می‌زنه که ا نومبرتن اشتباهست .... حالا باید چجوری من این پولو پرداخت کنم ... ممنون میشم دوستان راهنمایی‌ کنن
به سلامتي ، شما تو سايت uscis كه ميگي اصلا ثبتنام كردي يا نه
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
(2015-05-13 ساعت 06:56)Amir shayan نوشته:  ماهم ٢٠ مارچ آخه اين چه وضعيه ؟

دوستان
آپدیت ما و خیلی های دیگه هم 20 فوریه بود و اصلا تکون نمیخورد. تا اینکه 25 مارچ آپدیت از آمریکا و بعدش هم آپدیت های پشت سر هم از سفارت داشتیم که 30 مارچ تو سایت سفارت زد که کلیر شدیم (البته مال من هنوز پندینگ هست).
کاملا مطمئنم که شما 20 مارچی ها هم همگی با هم آپدیت و بعدش کلیر میشید.
خوشبینانش اواخر می هست.
اتفاقا وقتی هیچ کسی آپدیت نمیشه و بعدش همه باهم آپدیت بشن یه جورایی نشونه خوبیه چون یعنی چیز خاصی تو پروندتون نبوده و روال طبیعی داره طی میشه.
پس خیلی نگران نباشید!
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Abdorrezaa ، HERMES7 ، Mahboy ، samane1363 ، m.ghoreishi ، Iaccept ، reza2015usa ، SAAM_60
سلام از اینکه سوال من شاید پیش پا افتاده باشه به حساب تازه وارد بودن من بزارید.
من نفر اصلی کیس هستم . من و خانومم هر دو اف.بی. ای چک خوردیم . آیا پرونده هر دو مون با هم و همزمان برسی میشه و هم زمان جواب هردو میاد ؟ یا نه شاید جواب من بیاد و جواب همسرم یا نیاد یا اینکه چند وقت بعد من بیاد ؟
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
(2015-05-13 ساعت 08:07)ALISHARIFI نوشته:  سلام از اینکه سوال من شاید پیش پا افتاده باشه به حساب تازه وارد بودن من بزارید.
من نفر اصلی کیس هستم . من و خانومم هر دو اف.بی. ای چک خوردیم . آیا پرونده هر دو مون با هم و همزمان برسی میشه و هم زمان جواب هردو میاد ؟ یا نه شاید جواب من بیاد و جواب همسرم یا نیاد یا اینکه چند وقت بعد من بیاد ؟

نه هر کس بسته به شرایطش AP میخوره و ممکنه مواردی که برای ایشون جهت چک زدن با شما فرق کنه.
من و همسرم هم هردو AP خوردیم اما من و پسرم بعد از 21 روز کلیر شدیم و ویزا گرفتیم و شوهر من همچنان بصورت AP هست و الان منتظر کلیرنس ایشون هستیم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: samane1363 ، ALISHARIFI ، m.ghoreishi ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان