کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
کسی در مورد بند 306 اطلاعات دقیقی داره؟؟؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 22:55)َalikh نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 22:48)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 18:42)َalikh نوشته:  از دوستان کسی هست بیشتر از 100 روز منتظر کلیر باشه؟

بله دوست عزيز بنده خودم در خدمتم با ١٥٣روز سابقه. نببببببببببببببببووووود.
واقعاااااااااا؟!!!!!!!!!
امیدوارم این سری کلیر شین و دلتون شاد شه
خیلی عجیبه , میشه شرایط کیستونو بگین

من و خانمم هر دو فوق لیسانس رشته غیر حساس شغل آزاد و بدون هیچ ارتباطی با سازمانهای دولتی سربازی س و در دانش گاه ا م ا م ح س ی ن و خودم فکر میکنم که همین موضوع بابت طولانی شدن کلیرنس بنده شده از ۲۰ فوریه هم هیچ آپدیتی نخوردم تا ۲۰ آپریل که یه ایمیل فرستادم کل کیس آپدیت خورد و ۲۱ آپریل هم خودم آپدیت خوردم تا حالا هم هیچ خبری از آپدیت نیست چه برسه به کلیر.خانمم دچار سندرم آپدیت، کلیر شدهSad
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Mahboy ، rbrb-2015
What's this?
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 16:07)Manamehr نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 14:43)hassan8ir نوشته:  اگر اسم و فامیل من رو بزنند تو گوگل کلی اطلاعات در مورد من و کارم میده. من با توجه به کارم که صادرات مواد غذایی هست گاهن خبرگزاریهای داخلی و یا خبرگزاریهای خارجی مرتبط با مواد غذایی با من مصاحبه هایی می کنند. تو یکی از این مصاحبه ها یم با خبرگزاری فارس نوشتند که مثلا من گفتم کارشکنی‌های استکبار جهانی به‌منظور مقابله با ایران اسلامی. من عمرا اگر همچین حرفی زده باشم خود خبرنگار برای خود شیرینی اینو نوشته. بنظرتون تو جریان AP این چیزها می تونه تاثیرگذار باشه. گیری کردیم بخدا با این جماعت خبرنگار....

ای کاش میدونستیم دقیفا تو این فرایند کلیرنس چکار میکنن و از کجا اطلاعات میگبرن!

دونستنش كمكي به حالمون نميكنه
تناقض گويي و كتمان حقايق كه ممكنه رو بشه بيشتر احتمال ريجكت شدن هست بدونين آفيسر ها روانشناسان خوبي هستند 99 درصد كليرنس ها اگر زمان و ويزا باقيمانده باشد كلير خواهند شد
نگران نباشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، hassan8ir
(2015-05-12 ساعت 17:01)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 18:42)َalikh نوشته:  از دوستان کسی هست بیشتر از 100 روز منتظر کلیر باشه؟

واقعاااااااااا؟!!!!!!!!!

من و خانمم هر دو فوق لیسانس رشته غیر حساس شغل آزاد و بدون هیچ ارتباطی با سازمانهای دولتی سربازی س و در دانش گاه ا م ا م ح س ی ن و خودم فکر میکنم که همین موضوع بابت طولانی شدن کلیرنس بنده شده از ۲۰ فوریه هم هیچ آپدیتی نخوردم تا ۲۰ آپریل که یه ایمیل فرستادم کل کیس آپدیت خورد و ۲۱ آپریل هم خودم آپدیت خوردم تا حالا هم هیچ خبری از آپدیت نیست چه برسه به کلیر.خانمم دچار سندرم آپدیت، کلیر شدهSad

SAMBARجان تا 3 ماه كليرنس طبيعيه شما انشاءالله اواخر اين ماه كلير خواهيد شد منتظر خبر هاي خوب باشيد
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: SAMBAR ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 14:36)مير منصور نوشته:  با سلام .
دوستان با تجربه ، لطفا در خصوص پيكاپ گذرنامه يا ويزا و اژانس مربوطه و قيمت كمك كنند . با تشكر

آنچه من میدونم اینه که شما مدارکو به آژانس مربوطه تحویل میدین و ازش رسید میگیرید.
در هر شهر چند آژانس مشخص هستند که نمایندگی پیکاپ دارند. گذر نامه‌ های همه آژانسها به نماینده تحویل شده و هر روز افراد مشخصی اونارو میبرند به مقصد. در مورد من که باید به ابوظبی مراجعه بشه اون نماینده گفت که ما اینها رو به دبی میفرستیم . از اونجا هر روز یک نفر به ابوظبی میره و تحویل میده. و در روز مقرر مراجعه و دریافت میکنه و به ایران حمل میکنه. اون فردی که من باهاش صحبت کردم گفت از شیراز 450 هزار تومن برای ابوظبی میگیرن. حالا از شهرای دیگه و برای کشورهای دیگه چطور باشه من خبر ندارم. در ضمن اون به من اطمینان داد که کاملا امنه و مطمئنا بدستمون در اسرع وقت میرسونن.
در مقایسه با هزینه رفت و آمد و اقامت در اونجا و علافی چند روزه پیکاپ کردن بسیار با صرفه هست.
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: مير منصور
(2015-05-12 ساعت 17:14)p00ya2001 نوشته:  

واقعاااااااااا؟!!!!!!!!!

SAMBARجان تا ۳ ماه كليرنس طبيعيه شما انشاءالله اواخر اين ماه كلير خواهيد شد منتظر خبر هاي خوب باشيد

پویا جان ۳ ماه طبیعیه ولی من ۵ ماه منتظرم واقعا امیدوارم سریعتر تکلیف ما روشن بشه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Iaccept

واقعاااااااااا؟!!!!!!!!!

دوست گرامی از صمیم قلب آرزو دارم هرچه زودتر کلیر بشید . وقتی کیسی مثل کیس شمارو اینقدر طول میدن خدا میدونه با ما چکار خواهند کردRolleyes
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
دوستان گرامی درود بر همگی. بالاخره بعد از گذشت یکسال دوره پر هیجان و پر فراز و نشیب و پر استرس، الان سه روزه که ما در هیوستون تگزاس، مستقر شدیم و دنیای جدید رو داریم کشف میکنیم. مجددا از همه دوستان مجازی که ما رو همراهی کردن و تجربیات ارزشمند خودشون رو بی منت با بقیه شریک شدن، تشکر میکنم و با تمام وجود آرزوی موفقیت همه شما دوستان رو دارم. اولین فرصت سفر نامه خودم رو خواهم گذاشت.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
(2015-05-12 ساعت 16:36)mordad نوشته:  کسی در مورد بند 306 اطلاعات دقیقی داره؟؟؟
306 یک قانون هست در مورد افرادی که در گروه های ت خدمت کردن ! در چهار کشور ایران کوبا سوریه و سودان

این محدودیت در مورد ویزاهای توریستی و دانشجویی اعمال میشه و ربطی به ویزای مهاجرتی نداره!

البته من فکر کنم بهر حال روی این کیس ها حساس میشن ولی کلیر میشن
چندمورد هم داشتیم تا الان هم نسبت به کیس های دیگه یه کم دیرتر کلیر شدن
اینم لینک اطلاعاتش
http://travel.state.gov/content/visas/en...n-306.html

البته خیلی زیاد این موضوع به فاصله خدمت درجه و محل و مدرک دانشگاهی فرد دارد.
به نظرم اونهایی که 10 سال از خدمتشون میگذره با یه سربازی ن خیلی فرقی ندارن
تشکر کنندگان: kyakourosh ، Iaccept
(2015-05-12 ساعت 17:37)hrghoreshi نوشته:  دوستان گرامی درود بر همگی. بالاخره بعد از گذشت یکسال دوره پر هیجان و پر فراز و نشیب و پر استرس، الان سه روزه که ما در هیوستون تگزاس، مستقر شدیم و دنیای جدید رو داریم کشف میکنیم. مجددا از همه دوستان مجازی که ما رو همراهی کردن و تجربیات ارزشمند خودشون رو بی منت با بقیه شریک شدن، تشکر میکنم و با تمام وجود آرزوی موفقیت همه شما دوستان رو دارم. اولین فرصت سفر نامه خودم رو خواهم گذاشت.

كاش اطلاعات منتظرسراتون رو هم بروز ميكرديد
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mfte.teacher
(2015-05-12 ساعت 17:37)hrghoreshi نوشته:  دوستان گرامی درود بر همگی. بالاخره بعد از گذشت یکسال دوره پر هیجان و پر فراز و نشیب و پر استرس، الان سه روزه که ما در هیوستون تگزاس، مستقر شدیم و دنیای جدید رو داریم کشف میکنیم. مجددا از همه دوستان مجازی که ما رو همراهی کردن و تجربیات ارزشمند خودشون رو بی منت با بقیه شریک شدن، تشکر میکنم و با تمام وجود آرزوی موفقیت همه شما دوستان رو دارم. اولین فرصت سفر نامه خودم رو خواهم گذاشت.
اگر امکانش هست دوست گرامی در مورد شرایط اسکان و کار توضیح بدی ممنون میشم.
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: Iaccept ، samane1363
(2015-05-12 ساعت 17:23)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 17:14)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 22:48)SAMBAR نوشته:  بله دوست عزيز بنده خودم در خدمتم با ١٥٣روز سابقه. نببببببببببببببببووووود.
واقعاااااااااا؟!!!!!!!!!

SAMBARجان تا ۳ ماه كليرنس طبيعيه شما انشاءالله اواخر اين ماه كلير خواهيد شد منتظر خبر هاي خوب باشيد

پویا جان ۳ ماه طبیعیه ولی من ۵ ماه منتظرم واقعا امیدوارم سریعتر تکلیف ما روشن بشه.
اوه ببخشين
من فكر كردم مصاحبتون فوريه بوده اشتباه خوندم
معذرت فكر كنم بهتره يك ايميل پيگيري بزنين
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: Iaccept
ببخشيد كه اين سوالو اينجا ميپرسم، بعدا پاكش كنين لطفا،
يكي از آشنايان در امريكا مشغول به تحصيله با ويزاي سينگل، امسال جزء برندگان هستند، موقع پر كردن فرم و انتخاب سفارت كجارو بايد انتخاب كنند؟
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان:
(2015-05-12 ساعت 19:24)mitramagh نوشته:  ببخشيد كه اين سوالو اينجا ميپرسم، بعدا پاكش كنين لطفا،
يكي از آشنايان در امريكا مشغول به تحصيله با ويزاي سينگل، امسال جزء برندگان هستند، موقع پر كردن فرم و انتخاب سفارت كجارو بايد انتخاب كنند؟

طبق قانون افراد برنده و مقیم امریکا باید به دفتر امور مهاجرتی شهر یا ایالت خودشون مراجعه کنن و سفارت نمیرن.یه فرم مخصوص داره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mitramagh ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان