کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
حله اقا Smile
نگران نباش بزودی اس ام اس شما هم میاد Smile
تشکر کنندگان:
یه تاپیک خوب زدم ! دوستان برن اونجا و تجربیات رو منتقل کنن تا ویزا ها برسه Smile

من الله التوفیق
تشکر کنندگان: laleht ، samane1363 ، حاجی واشنگتن
(2015-05-17 ساعت 21:35)رضا2015 نوشته:  یه تاپیک خوب زدم ! دوستان برن اونجا و تجربیات رو منتقل کنن تا ویزا ها برسه Smile

من الله التوفیق

اسمش چيه؟ ما هم بيايم تجربياتمونو منتقل كنيم[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji16][emoji16]

كيس:43xx
تاريخ مصاحبه :٢٢ آپريل
وضعيت:AP
تعداد افراد كيس: ٤
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: laleht
ای اونی که کلیر میکنی ، جان عزیزت بچه های ما رو کلییر کن
قول میدم اومدم یه فلافل سمبوسه توپ دعوتت کنم ، فق تا جمعه یه صدتایی کلییر کن
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: laleht ، areb1356 ، farrokh33 ، samane1363 ، m.ghoreishi
(2015-05-17 ساعت 21:39)1362amin1362 نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 21:35)رضا۲۰۱۵ نوشته:  یه تاپیک خوب زدم ! دوستان برن اونجا و تجربیات رو منتقل کنن تا ویزا ها برسه Smile

من الله التوفیق

اسمش چيه؟ ما هم بيايم تجربياتمونو منتقل كنيم[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji16][emoji16]

چكونه از زمان كليرنس بهترين بهره را ببريم

(2015-05-17 ساعت 21:39)1362amin1362 نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 21:35)رضا۲۰۱۵ نوشته:  یه تاپیک خوب زدم ! دوستان برن اونجا و تجربیات رو منتقل کنن تا ویزا ها برسه Smile

من الله التوفیق

چگونه از زمان كليرنس بهترين بهره را ببريم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 21:44)reza.aa نوشته:  ای اونی که کلیر میکنی ، جان عزیزت بچه های ما رو کلییر کن
سلام دآآآآآآآآآششششش رضاآآآآآ
سس انبشممممم با من Smile
داش رضا ماهم جزو ۱۰۰ تا هستیم [emoji4]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht ، samane1363 ، m.ghoreishi
(2015-05-17 ساعت 21:46)Iaccept نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 21:44)reza.aa نوشته:  ای اونی که کلیر میکنی ، جان عزیزت بچه های ما رو کلییر کن
سلام دآآآآآآآآآششششش رضاآآآآآ
سس انبشممممم با من Smile
داش رضا ماهم جزو ۱۰۰ تا هستیم [emoji4]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
آقا 200 تاش کن چشم انتظار زیاد داریم
تشکر کنندگان: farrokh33
با عرض شرمندگی دوستان میدونم این حرف جاش اینجا نیستا اما چون همه بزرگان اینجا میاند و من خودمو فعلا در این تاپیک به سر میبرم ی سوال دارم اگه میدونید جواب بدید ثواب داره یکی از دوستان ما امسال قبول شدند و دیپلم ندارند ولی تاجر فرش اند به همه کشورهای اروپایی و عربی و اسیایی و مدارک تجاری و کارت بازرگانی و گمرگ هم دارند من میخواستم بدونم این مهارتی که براشون پیدا کردم شامل حاشون هست یا نه ؟ اگر هم چیزی دیگه دارید بگید و میدونید بگید ممنون میشم چون خیلی نگرانند ؟ و مدارک چی میخوتد؟
http://www.onetonline.org/link/summary/13-1199.06
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
مجبورم لو بدم ديگه Smile))
هر كي قرمه سبزي خونگي دعوتم كنه كليرش زود تر ميادSmile
تشکر کنندگان: samane1363 ، farrokh33 ، laleht ، حاجی واشنگتن
(2015-05-17 ساعت 23:01)رضا2015 نوشته:  مجبورم لو بدم ديگه Smile))
هر كي قرمه سبزي خونگي دعوتم كنه كليرش زود تر ميادSmile
رضا جان ما انواع غذاهای خونگی و ایرانی در خدمتتیم[emoji3] [emoji56] [emoji39] [emoji2]
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان: samane1363 ، HERMES7 ، mfte.teacher
(2015-05-15 ساعت 13:54)Nima4185 نوشته:  سلام.بالاخره پاسپورت مزین به ویزا رو دریافت کردم. به تحلیلهای رادوین عزیز اعتماد کنین. واقعا 90 در صد چیزهایی که حدس میزنند درسته. منم با نظر رادوین عزیز موافقم .به زودی یه عده زیادی کلیر خواهد شد.خیلی ها کلیر شده اند ولی ایمیل کلیرشون رو دیر تر ارسال میکنند.به عنوان مثال من بر اساس اطلاعاتی که تو پاسپورتم هست 28 اپریل کلیر شدم ولی ۷ می ایمیل کلیر رو دریافت کردم.لطفا صبر داشته باشین .خبرهای خوب تو راه هست.
تبریک فراااون نیما جان, انشاله آینده درخشانی رو در پی داشته باشی
تشکر کنندگان: mfte.teacher
دوستان اين قضيه پاكت زرد چيه كه به محض ورود ميگيرن ! سفارت همراه ويزا كه در پاسپورت پرينت ميكنه اينم باهاش ميفرسته ؟
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

تشکر کنندگان: farrokh33 ، samane1363
سلام دوستان میشه در مورد تمدید آزمایشات پزشکی راهنمایی کنین . من مصاحبم 21 ژانویه بود که کلیرنس خورده بودم و به تازگی کلیر شدم . که حدودا 4 ماه از تاریخ آزمایشات پزشکی گذشته و 2 ماه مونده . و چون من میخوام ویزام 6 ماهه باشه تا فرصت زیادی داشته باشم بایستی تمدید کنم . چطور باید تمدید کنم مدیکالمو ؟ آیا واکسن بازم میزنه دکتر ؟ در مورد هزینه ها هم کسی اطلاعاتی داره ؟ چون هزینه مدیکالم باره اول 350$ شده بود .
(2015-05-17 ساعت 13:29)Radwin نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 12:55)h_researcher نوشته:  90 روز از آخرین آپدیت گذشت
آخریش 13 روز بعد از مصاحبه بود Sad

دوستانی که مدت زیادی است که آپدیت نداشته اند ناراحت که نباشند هیچ خوشحال هم باشند چون اولین آپدیت بعد از این زمان طولانی یعنی کلیر. در این هفته های پیش رو به احتمال قوی شاهد کلیرهای زیادی خواهیم بود همه دوستان از فردا بنشینند و ببینند که آپدیتها با شدت و حدت آغاز خواهند شد. این نیمه می بمباران کلیر خواهید دید. میگم که بعدا نگید نگفتمBig Grin
رادوین جان ی سوال داشتم, من و همسرم 4 می مصاحبه داشتیم که ویزای منو ی ضرب دادن ولی همسرم ap خورد و بهشون گفتن 1 تا 4 ماه طول میکشه تا جواب شما بیاد و طی این این مدت ب سایت... مراجعه کنید
سوال من اینه ک ب ایشون کارت آبی ندادن فقط ی برگه دادن ک توش ی سری توضیحات بود و آدرس سایت, چرا به ایشون کارت آبی ندادن؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 22:52)mehrdad_123 نوشته:  با عرض شرمندگی دوستان میدونم این حرف جاش اینجا نیستا اما چون همه بزرگان اینجا میاند و من خودمو فعلا در این تاپیک به سر میبرم ی سوال دارم اگه میدونید جواب بدید ثواب داره یکی از دوستان ما امسال قبول شدند و دیپلم ندارند ولی تاجر فرش اند به همه کشورهای اروپایی و عربی و اسیایی و مدارک تجاری و کارت بازرگانی و گمرگ هم دارند من میخواستم بدونم این مهارتی که براشون پیدا کردم شامل حاشون هست یا نه ؟ اگر هم چیزی دیگه دارید بگید و میدونید بگید ممنون میشم چون خیلی نگرانند ؟ و مدارک چی میخوتد؟
http://www.onetonline.org/link/summary/13-1199.06
سلام دوست عزیز شرط اصلی شرکت درلاتاری داشتن دیپلم ۱۲ساله ویا داشتن سابقه ومهارت درکاری است که اونا قبول دارن میتونید به تاپیک مربوطه سری بزنید وشرایط دوستتون رو بررسی کنید.شاد باشید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان