کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام ما تازه واردها ی این تاپیک گاهی سوالاتی می کنیم که شاید برای قدیمی ها کسل کننده باشه ولی مارو تحمل کنید.
تغریبا 1/3 کل این تاپیک رو خوندم و یه ابهام برام پیش اومده . اون هم اینکه انشاالله ،گوش شیطان کر و کور ، چشم نزینیم اگه یکی از دوستان کلیر بشه چگونه باید برای ویزا اقدام کنه ؟ اولیش اینکه خودش زحمت بکشه بره سفرت مربوطه ؟مثل اینکه تو سفارت های مختلف فرق میکنه ؟ بعضی از آژانس های مسافرتی هم این کار رو میکنن؟ دلیل سوال من اینه که من و همسرم ر دو AP خوردیم و احتمالا دو بار باید بریم سفارت ارمنستان . اگه توضیحاتی بدید مخصوصا تو سفارت ارمنستان ممنون میشم . آخه ما ارمنستانی ها خیلی مظلوم هستیم تو این تاپیک . خدا رو خوش نمیاد .
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: hilda60 ، hamed shayan ، Iaccept
(2015-05-18 ساعت 08:01)ALISHARIFI نوشته:  سلام ما تازه واردها ی این تاپیک گاهی سوالاتی می کنیم که شاید برای قدیمی ها کسل کننده باشه ولی مارو تحمل کنید.
تغریبا ۱/۳ کل این تاپیک رو خوندم و یه ابهام برام پیش اومده . اون هم اینکه انشاالله ،گوش شیطان کر و کور ، چشم نزینیم اگه یکی از دوستان کلیر بشه چگونه باید برای ویزا اقدام کنه ؟ اولیش اینکه خودش زحمت بکشه بره سفرت مربوطه ؟مثل اینکه تو سفارت های مختلف فرق میکنه ؟ بعضی از آژانس های مسافرتی هم این کار رو میکنن؟ دلیل سوال من اینه که من و همسرم ر دو AP خوردیم و احتمالا دو بار باید بریم سفارت ارمنستان . اگه توضیحاتی بدید مخصوصا تو سفارت ارمنستان ممنون میشم . آخه ما ارمنستانی ها خیلی مظلوم هستیم تو این تاپیک . خدا رو خوش نمیاد .

بهجت جان خودشون تشریف بردن واسه ویزای همسرشون

در خصوص پیکاپ ویزا از ارمنستان برخی آژانسها اینکار رو میکنن اما خوب باید دید که چقدر مطمئن هست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mehrdad_123 ، ALISHARIFI ، hilda60 ، samane1363
(2015-05-18 ساعت 08:01)ALISHARIFI نوشته:  سلام ما تازه واردها ی این تاپیک گاهی سوالاتی می کنیم که شاید برای قدیمی ها کسل کننده باشه ولی مارو تحمل کنید.
تغریبا ۱/۳ کل این تاپیک رو خوندم و یه ابهام برام پیش اومده . اون هم اینکه انشاالله ،گوش شیطان کر و کور ، چشم نزینیم اگه یکی از دوستان کلیر بشه چگونه باید برای ویزا اقدام کنه ؟ اولیش اینکه خودش زحمت بکشه بره سفرت مربوطه ؟مثل اینکه تو سفارت های مختلف فرق میکنه ؟ بعضی از آژانس های مسافرتی هم این کار رو میکنن؟ دلیل سوال من اینه که من و همسرم ر دو AP خوردیم و احتمالا دو بار باید بریم سفارت ارمنستان . اگه توضیحاتی بدید مخصوصا تو سفارت ارمنستان ممنون میشم . آخه ما ارمنستانی ها خیلی مظلوم هستیم تو این تاپیک . خدا رو خوش نمیاد .

منم ارمنستان بودم، اره یکم فرق میکنه ...
اما شما اول باید ببینی کی کلیر میشی ، من که اگه کلیر بشم باید دوباره تست مدیکال بدم ، چون 3 ماه گذشته و نمیخوام تو 3 ماه آینده برم ...
امروز منتظر آپدیت هستم Big Grin
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، rbrb-2015 ، mehrdad_123 ، ALISHARIFI ، samane1363 ، Iaccept
خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile
یه تحلیل الان داده که کیس های اسیا به چه صورت خواهند شد در سال 2015
اول از نپال شروع کرده و گفته زلزله تاثیری نداشته و دارن به سرعت ویزا صادر میکنن! ولی شاید بعضی از کیس ها بخاطر تغییر شرایطشون به مصاحبه نرن و کات اف نپال رو برده رو 7800 حداکثر!
بعد رسیده به ایران و میگه ایران سرنوشت اصلی بولتن اسیا رو مشخص میکنه که تا چقدر کارنت میشن! ولی چیزی که من مببینم این هست که افرادی که در سه ماهه اول مصاحبه رفتن اکثرا کلیر شدن و الان میتونم بگم در 6 هفته گذشه تعداد ویزاهای صادر شده ایران به دو برابر رسیده( یوهو) بعد گفته کیس های ایران تا 8200 فکر میکنم سیف باشن و بتونن ویزا بگیرن
چون کشور های دیگه اسیا که کیس نامبر هاشون از 9000 تا 13000 هزار هست و معمولا کلیرنس هم ندارن میان و ویزا های مونده حدود 1800 تا رو میگیرن.

بنظرم ما توی رنج 8000 تا 9000 خیلی کیس زیادی نداریم و امیدوارم بچه ها برن و یه ضربی ویزاها رو بزنن تو پاساشون ! Smile ویزا هم زیاد هست اصلا نگران نباشن.

برای بچه های 2015 هیپییییییییییییییییییپ هوووووووووووووووووووووووووووووووووورا Smile
So please start to reading the original text to improve your language skill
http://britsimonsays.com/asia-estimate/
(2015-05-18 ساعت 09:54)رضا2015 نوشته:  خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile
یه تحلیل الان داده که کیس های اسیا به چه صورت خواهند شد در سال ۲۰۱۵
اول از نپال شروع کرده و گفته زلزله تاثیری نداشته و دارن به سرعت ویزا صادر میکنن! ولی شاید بعضی از کیس ها بخاطر تغییر شرایطشون به مصاحبه نرن و کات اف نپال رو برده رو 7800 حداکثر!
بعد رسیده به ایران و میگه ایران سرنوشت اصلی بولتن اسیا رو مشخص میکنه که تا چقدر کارنت میشن! ولی چیزی که من مببینم این هست که افرادی که در سه ماهه اول مصاحبه رفتن اکثرا کلیر شدن و الان میتونم بگم در ۶ هفته گذشته تعداد ویزاهای صادر شده ایران به دو برابر رسیده( یوهو) بعد گفته کیس های ایران تا 8200 فکر میکنم سیف باشن و بتونن ویزا بگیرن
چون کشور های دیگه اسیا که کیس نامبر هاشون از 9000 تا 13000 هزار هست و معمولا کلیرنس هم ندارن میان و ویزا های مونده حدود 1800 تا رو میگیرن.

بنظرم ما توی رنج 8000 تا 9000 خیلی کیس زیادی نداریم و امیدوارم بچه ها برن و یه ضربی ویزاها رو بزنن تو پاساشون ! Smile ویزا هم زیاد هست اصلا نگران نباشن.

برای بچه های ۲۰۱۵ هیپییییییییییییییییییپ هوووووووووووووووووووووووووووووووووورا Smile
ايول
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، m.ghoreishi ، samane1363
اون خط یکی مونده به آخر منو کشته

6 هفته خیلییییییییییی من دیگه طاقت ندارم
میخوام هر چه سریعتر برم سانتامونیکا
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، samane1363
(2015-05-18 ساعت 10:18)Shaft نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 09:54)رضا۲۰۱۵ نوشته:  خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile
بعد رسیده به ایران و میگه ایران سرنوشت اصلی بولتن اسیا رو مشخص میکنه که تا چقدر کارنت میشن! ولی چیزی که من مببینم این هست که افرادی که در سه ماهه اول مصاحبه رفتن اکثرا کلیر شدن و الان میتونم بگم در ۶ هفته گذشته تعداد ویزاهای صادر شده ایران به دو برابر رسیده( یوهو) بعد گفته کیس های ایران تا 8200 فکر میکنم سیف باشن و بتونن ویزا بگیرن

برای بچه های ۲۰۱۵ هیپییییییییییییییییییپ هوووووووووووووووووووووووووووووووووورا Smile
ايول
شروع هفته و خبرهای خوش ، امید که دوستان ap خورده، هفته بسیار پرباری رو داشته باشن و کسایی هم که تازه پرونده هاشون باز شده یه ضرب ویزا بخوره به پاسشون تا زودتر برنامه ریزیهاشون رو انجام بدهند. ممنون از خبرای خوب
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: laleht ، kimfar ، p00ya2001 ، mfte.teacher ، بابراس ، vahid1432 ، samane1363
(2015-05-18 ساعت 09:54)رضا2015 نوشته:  خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile

رضا جون روزمو ساختی داداش .
مرسی از این همه انرژی .

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: laleht ، kimfar ، p00ya2001 ، zohreh-gh ، بابراس ، vahid1432 ، samane1363
(2015-05-18 ساعت 09:54)رضا۲۰۱۵ نوشته:  خوب این سیمون هم وعده سوپر کلیر ما رو داد! Smile

ايول
رضا جان ،نوشته در ٦ هفته گذشته ويزاهاي ايران دوبل صادر شده نه آينده
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، p00ya2001 ، بابراس
واينكه ايرانيها شماره كيس بالاتر ٨٢٠٠ ندارند
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
تشکر کنندگان: HERMES7 ، p00ya2001 ، laleht ، بابراس
چرا داریم تک وتوک Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، بابراس ، m.ghoreishi ، samane1363
(2015-05-18 ساعت 08:00)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 07:47)laleht نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 00:19)Shaft نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 21:46)Iaccept نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 21:44)reza.aa نوشته:  ای اونی که کلیر میکنی ، جان عزیزت بچه های ما رو کلییر کن
قول میدم اومدم یه فلافل سمبوسه توپ دعوتت کنم ، فق تا جمعه یه صدتایی کلییر کن
سلام دآآآآآآآآآششششش رضاآآآآآ
سس انبشممممم با من Smile
داش رضا ماهم جزو ۱۰۰ تا هستیم [emoji4]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

حال هواي خوزستان مياد اينجا، شما دوتا مشكوك ميزنيد همشهري ما باشيد( لشكر آباد)
من فوق ليسانسم رو اهواز خوندم
سلام به تمام بروبچ با صفاى جنوب

منم اصليتم جنوبيه ولي نه خوزستانيBig GrinBig Grin

من هم جنوبی هستم, البته جنوب اهوازBig Grin
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، بابراس ، m.ghoreishi ، samane1363 ، Iaccept
(2015-05-18 ساعت 11:00)khalilkhah نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 08:00)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 07:47)laleht نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 00:19)Shaft نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 21:46)Iaccept نوشته:  سلام دآآآآآآآآآششششش رضاآآآآآ
سس انبشممممم با من Smile
داش رضا ماهم جزو ۱۰۰ تا هستیم [emoji4]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

حال هواي خوزستان مياد اينجا، شما دوتا مشكوك ميزنيد همشهري ما باشيد( لشكر آباد)
من فوق ليسانسم رو اهواز خوندم
سلام به تمام بروبچ با صفاى جنوب

منم اصليتم جنوبيه ولي نه خوزستانيBig GrinBig Grin

من هم جنوبی هستم, البته جنوب اهوازBig Grin
من هم ابادانی هستم??ولی ساکن مشهد
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، m.ghoreishi ، samane1363 ، AliReza.Sh

خوب دوستان دیدید که سیمون هم یک سوپرکلیر را پیش بینی میکنه. و اینکه امسال طلایی ترین سال لاتاری خواهد بود هم از نظر ایشان قابل پیش بینی است. این هفته هم که کلیر درست حسابی داریم. حدود یکهفته تا ده روز دیگر هم که سه ماه آینده کلی از ژانویه و فوریه و اوایل مارچ کامیاب میشوند پس با انرژی مثبت و با امید فراوان به استقبال این هفته و دهه آخر می بروید. فقط باز خواهشمندم که آپدیتها را دقیق رصد کنید و اطلاع دهید تا بشود حماسه آخر می را درست بررسی کرد. کم کم داره داستان حماسی میشه هاBig GrinBig Grin
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، zohreh-gh ، بابراس ، r.bazargan ، babak90 ، vahid1432 ، hilda60 ، hamed shayan ، samane1363 ، Iaccept
(2015-05-18 ساعت 10:38)Shaft نوشته:  

ايول
رضا جان ،نوشته در ٦ هفته گذشته ويزاهاي ايران دوبل صادر شده نه آينده
give me 5 Smile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان