کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-20 ساعت 11:36)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 11:00)mfte.teacher نوشته:  دیروز سوالی رو مطرح کردم اما متاسفانه فعلا جوابی براش نگرفتم
با توجه به آپدیت های گروهی دیروز که از 20 آوریل شروع شده بود و تا همین اواخر می بوده. میشه نتیجه گیری کرد اگر آپدیت گروهی در بین باشه مخصوصا برای ابوظبی از ماه فوریه تا نیمه اول اوریل رو پوشش بده؟

رادوین خان و آقا رضا ۲۰۱۵ می تونین یه جواب بدین به سوال؟

با سلام ، من تخصص در این مساله ندارم . ولی در انرژی فرستادن تخصص بالایی دارم. انرژی فرستادم که همینطور که شما نتیجه گیری کردید باشه.
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، mfte.teacher ، Iaccept
(2015-05-20 ساعت 11:00)zohreh-gh نوشته:  پس کی اپدیت جدید با ایمیل میاد بابا دیگه صبر تا به کی؟؟؟!!!

زهره گرامی نمیدانم چرا ایمیل نمیدهند فکر کنم گذاشته اند با هم کلیر کنند. شما خیالتان راحت باشد.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، zohreh-gh ، Daneshjo ، Iaccept
امروز 20 may ما هم که آخرین آپدیتمون 20 مارچ بوده یعنی میشه این 20 مارچ امشب به 20 may تغییر مکان بده
ما که امیدواریم شما رو نمیدونم
فقط امیدوارم شما ها هم مثل من با تمام وجود امید داشته باشید که امشب این 20 مارچ تغییر میکنه
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan ، arezoue ، Daneshjo ، mfte.teacher ، hilda60 ، Iaccept
(2015-05-20 ساعت 11:57)satan نوشته:  امروز 20 may ما هم که آخرین آپدیتمون 20 مارچ بوده یعنی میشه این 20 مارچ امشب به 20 may تغییر مکان بده
ما که امیدواریم شما رو نمیدونم
فقط امیدوارم شما ها هم مثل من با تمام وجود امید داشته باشید که امشب این 20 مارچ تغییر میکنه
حیف نیست؟؟ همین 20 مارچ خوبه ها Big Grin Big Grin Big Grin
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، arezoue ، Daneshjo ، vahid1432 ، mfte.teacher ، Iaccept ، lotttery2015
(2015-05-20 ساعت 11:00)mfte.teacher نوشته:  دیروز سوالی رو مطرح کردم اما متاسفانه فعلا جوابی براش نگرفتم
با توجه به آپدیت های گروهی دیروز که از 20 آوریل شروع شده بود و تا همین اواخر می بوده. میشه نتیجه گیری کرد اگر آپدیت گروهی در بین باشه مخصوصا برای ابوظبی از ماه فوریه تا نیمه اول اوریل رو پوشش بده؟

به نظر من در آنکارا از ژانویه تا اوائل مارچ و در ابوظبی چون از آنکارا جلوتر است، از حدود یک ماه جلوتر را پوشش میدهد به نظر کلیرها حدود شصت کیس باشد. که این را با توجه به شکل آپدیتها عرض میکنم. ولی یک مقدار کندی میبینیم حالا علت چیست نمیدانم. مثلا آن کیسهایی که اعلام کردم باید تا الان ایمیل دریافت میکردن کما اینکه تعدادی که در چهار می اعلام کرده بودم در موقعیکه لیست را گذاشته بودم حداقل 60 درصدشان ایمیل کلیر دریافت کرده بودند. البته این را وقتی چهار پنج روز بعد چک کردم و دیدم ایشود شده اند متوجه شدم.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، areb1356 ، Daneshjo ، mfte.teacher ، Iaccept
من روز 20 اپریل مصاحبه داشتم همان روز کل کیس آپ داشت و روز 23اپریل هم کل کیس و روز 24 اپریل نفر اصلی آپ شبانه داشت می شود تحلیل کنید مفهوم آپ ها چی هست ؟///
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Daneshjo ، mfte.teacher ، Iaccept
(2015-05-20 ساعت 11:42)p00ya2001 نوشته:  دوستان من با KCCتماس داشتم شخصا بهم گفنه شده كه به شما هم بگم تا رتبه ندين يعني خيرات نكنين از آپ شبانه و روزانه و كلير خبري نيست
Big GrinBig GrinBig Grin

پويا جان شرمنده داداش ما دلمون ميخاد رتبه بديم ولي رتبه خودمون پايينه نميشهWinkBig Grin
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، m.ghoreishi ، mfte.teacher ، Iaccept
(2015-05-20 ساعت 11:57)Radwin نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 11:00)zohreh-gh نوشته:  پس کی اپدیت جدید با ایمیل میاد بابا دیگه صبر تا به کی؟؟؟!!!

زهره گرامی نمیدانم چرا ایمیل نمیدهند فکر کنم گذاشته اند با هم کلیر کنند. شما خیالتان راحت باشد.

يعني كفر منم داره در مياد اين انكارا خوابيده نه ابديت نه كلير لا مصبا حتي جواب ايميل هم نميدن.اه اه
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، Daneshjo ، Iaccept
کندی به علت شیفت کیس های انکارا به ابوظبی می تونه باشه چون ابوظبی رو سرش رو شلوغ کردن
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-20 ساعت 12:15)بابراس نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 11:42)p00ya2001 نوشته:  دوستان من با KCCتماس داشتم شخصا بهم گفنه شده كه به شما هم بگم تا رتبه ندين يعني خيرات نكنين از آپ شبانه و روزانه و كلير خبري نيست
Big GrinBig GrinBig Grin

پويا جان شرمنده داداش ما دلمون ميخاد رتبه بديم ولي رتبه خودمون پايينه نميشهWinkBig Grin

برادر شرمنده من رتبه ندارم والا خيلي دلم ميخواد كيلو كيلو رتبه بدم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Iaccept
(2015-05-20 ساعت 12:11)Kia robani نوشته:  من روز 20 اپریل مصاحبه داشتم همان روز کل کیس آپ داشت و روز 23اپریل هم کل کیس و روز 24 اپریل نفر اصلی آپ شبانه داشت می شود تحلیل کنید مفهوم آپ ها چی هست ؟///

دوست گرامی آپدیت متعاقب مصاحبه باارزش نیست و صرفا چکهای روتین پرونده است. آن آپدیت شبانه خوشگل هم که گفته میشود آپدیت شبانه دور از مصاحبه در اکثر مواقع است و اینکه میگویم اکثر مواقع به این خاطر است که در بعضی افراد که شرایط یکضربی داشته اند ولی کلیرنس خورده اند ممکن است خیلی زود آپدیت ارزشمند بخورند. این آپدیت شبانه شما اگر شرایط یکضربی نداشته اید به نظر من نشانه اینست که پرونده برای بررسی از سفارت به آمریکا رسیده است.
تشکر کنندگان: Kia robani ، Daneshjo ، m.ghoreishi ، mfte.teacher ، Iaccept
(2015-05-20 ساعت 12:18)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 11:57)Radwin نوشته:  

يعني كفر منم داره در مياد اين انكارا خوابيده نه ابديت نه كلير لا مصبا حتي جواب ايميل هم نميدن.اه اه
سه روز پیش منم ایمیل زدم ولی هنوز جواب ندادند. در صورتی که سری قبل ایمیل که فرستادم روز بعدش جواب دادند/ حالا دیگه چاره ای نیست بجز صبر. البته من فکر می کنم چون کلیر سری قبل زیاد بوده و فعلا سرشان گرم صدور ویزاهاست و طبق نظر دوستان آخرای می که سرشان خلوت تر شد دوباره اپدیت و کلیرنس جانانه منتظر ماست. ولی انتظار سختیه ،
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Iaccept
(2015-05-18 ساعت 20:17)Shahriar olad نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 20:08)Daneshjo نوشته:  [quote='saboktakin' pid='613064' dateline='1431933049']
[quote='رضا۲۰۱۵' pid='613014' dateline='1431926648']
ا Smile
ببخشید سیمون کی هست ؟؟

سلام
سیمون یک بنده خداییه که یه سایت داره که موضوعات مربوط به لاتری رو دنبال و تجزیه تحلیل میکنه.این هم ادرس سایتش:
http://britsimonsays.com
ممنون
اون بنده خدا مهمه که کدوم یکی از بندگان خداست
آیا از بنده خداهای سفارت هست Big Grin
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-19 ساعت 11:53)laleht نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 23:16)p00ya2001 نوشته:  شکستن دل کسی که بیدریغ کمک میکنه روا نبود
من پیشنهاد راه اندازی کمپین طرفداری از مدیریت لاله خانم را دارم
هوراااااا

پویا جان شما لطف داری ناراحت نباش اگه قرار باشه با یه نظر بی اهمیت دلم بشکنه چطور میخوام خودمو آماده مهاجرت و تغییر بزرگ تو زندگیم کنم.مطمئنا از این به بعد تو دیار غربت کلی مسایل پیش میاد که باید دلم بشکنه قرار نیست که تا این حد ناراحتم کنه Big Grin

کاملا حق با شماست ما باید خودمون رو برای یه زندگی مهاجرتی آماده کنیم و نباید با هر چیز کوچیکی کنترلمون رو از دست بدیم
بازم بهتون تبریک میگم موفق باشین
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: rima4499 ، p00ya2001
جناب آقای رادوین عزیز. با سلام لطفا یک تحلیل هم از کیس ما بفرمایید. با تشکر از زحمات شما و آرزوی موفقیت .
کیس نامبر: سه هزارو . . . / تعداد افراد کیس چهارنفر. مصاحبه نیمه اول مارچ ابوظبی. برنده اصلی خانمم. کلیر خانم و بچه ها بعد از بیست و پنج روز. خودم AP ، و سرانجام با عنایت خداوند متعال در تاریخ 26 جولای با ایمیل از طرف سفارت و تماس به موبایلم کلیر شدم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان