کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-20 ساعت 15:29)rima4499 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 14:31)endeavour نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 14:22)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 01:51)rima4499 نوشته:  سلام دوستان برای ما یکشنبه 17 می نامه کلیر اومد و طبق نامه ما تا 27 می فرصت داریم ما همون یکشنبه واسه ویزای امارات اقدام کردیم ولی گفتن امارات دیگه ویزای فوری نمیده و باید حداقل ۵ روزه کاری منتظر باشین اونم 50 درصد احتمالش شاید بیشتر طول بکشه اگه ویزای ما تا اون موقع نیاد و ما دیرتر بریم مشکلی پیش میاد؟

مبارکه Smile

خیلی تبریک عرض میکنم.......شما اگه 18می برای ویزا اقدام کرده باشین خیلی طول بکشه۶ روز یعنی 24 می. ..همون روزم بلیط مستقیم بگیرین برای ابوظبی......میرسسین ..به آژانس مدام اهمیت موضوع رو گوشزد کنین....من اگه بودم روزی دو بار اونجا میرفتم أژانس....
خیلی ممنون ما همون 17 می اقدام کردیم ولی اژانس میگه نمیشه گفت بودن کسایی که 20 روز طول کشیده امروز اخرین فرصتی هست که میتونیم پیکاب کنیم نمیدونیم چیکار کنیم خیلی استرس داریم

استرس برا چی؟ فوقش اینه که به ویزاهای این ماه نرسید ماه دیگه تشریف میبرید میگیرید. محدودیت زمانی برای منقضی شدن مدیکال که ندارید؟ حالا حالا وقت دارید. اصل قضیه همون کلیر شدن بود که انجام شده.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: rima4499 ، endeavour
(2015-05-20 ساعت 09:31)a4542 نوشته:  سلام دوستان ۲۰۱۵.امیدوارم هرچه زودتر ویزاتون آماده بشه.من یه سوال داشتم .ترتیب پرکردن مدرک در فرم 260 مهمه.مثلا از دیپلم به لیسانس .در مقابل سولی که توی سربازی چکار میکردید چی بنویسم؟
سلام
اول بالاترین مدرک و بعد بترتیب مدارک پایینتر
درجه و رسته مثلا ستوان دو پیاده
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-20 ساعت 15:29)rima4499 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 14:31)endeavour نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 14:22)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 01:51)rima4499 نوشته:  سلام دوستان برای ما یکشنبه 17 می نامه کلیر اومد و طبق نامه ما تا 27 می فرصت داریم ما همون یکشنبه واسه ویزای امارات اقدام کردیم ولی گفتن امارات دیگه ویزای فوری نمیده و باید حداقل ۵ روزه کاری منتظر باشین اونم 50 درصد احتمالش شاید بیشتر طول بکشه اگه ویزای ما تا اون موقع نیاد و ما دیرتر بریم مشکلی پیش میاد؟

مبارکه Smile

خیلی تبریک عرض میکنم.......شما اگه 18می برای ویزا اقدام کرده باشین خیلی طول بکشه۶ روز یعنی 24 می. ..همون روزم بلیط مستقیم بگیرین برای ابوظبی......میرسسین ..به آژانس مدام اهمیت موضوع رو گوشزد کنین....من اگه بودم روزی دو بار اونجا میرفتم أژانس....
خیلی ممنون ما همون 17 می اقدام کردیم ولی اژانس میگه نمیشه گفت بودن کسایی که 20 روز طول کشیده امروز اخرین فرصتی هست که میتونیم پیکاب کنیم نمیدونیم چیکار کنیم خیلی استرس داریم
همونطور كه ميدونى من دادم واسه پيكاپ ولى اونم استرس خودشو داره
واقعا اين چيزا شانسيه من واسه مصاحبه ٦-٥ هفته قبل از اون اقدام كردم كه دو هفته طول كشيد و گفتن چون شب عيد بوده واسه كليرنس خودم چهارشنبه اقدام كردم فرداش پنج شنبه آماده شه (ويزاى عادى) حالا ايندفعه شانس شما اينقدر طول كشيده ولى اميدوارم تا شنبه بياد كه با پرواز صبح زود برين و ظهر تحويل سفارت بدين
دل قويدار عزيزم حتما مياد
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: rima4499 ، m.ghoreishi ، Shaft
(2015-05-20 ساعت 11:49)bidaad نوشته:  یک تحلیل کردم از کیس های پارسال ابوظبی.
با برنامه یک سری داده بدست آورم:
پارسال 316 پرونده در ابوظبی تشکیل شده. تعداد کلیر شده هر ماه به شکل زیر هست:
اکتبر:۳
نوامبر: ۲
دسامبر: 0
ژانویه : 0
فوریه: ۱
مارچ: 0
آوریل: 12
می: 49
ژوئن: 114
جولای: ۴
آگوست: ۱
سپتامبر: 0
جالبه که از شماره 3759 به بعد حتی یک نفر هم کلیر نشده! یا اگر شده فقط یکی از اعضای کیس کلیر شده و با ایمیل بهشون گفتن ولی سایت برای اون پرونده همچنان در وضعیت AP هست.
با این حساب تعداد 129 پرونده هرگز کلیر نشدند.

و اما آمار ارسال تا اینجا:
187 پرونده تشکیل شده
54 پرونده کلیر شدن و بقیه در وضعیت AP هستند.
تعدا کلیر شده های هر ماه

اکتبر:0
نوامبر: 0
دسامبر: ۲
ژانویه : ۱
فوریه: ۶
مارچ: ۱
آوریل: 38
می: ۶
ژوئن: ؟
جولای: ؟
آگوست: ؟
سپتامبر: ؟

امیدوارم ماه ژوئن امسال هم مثل پارسال باشه

دستت درد نکنه, ولی بهتر بود سال 2013 رو هم می گذاشتی, چون سال 2014 معیار خوبی برای مقایسه نیست
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Shaft ، SAAM_60
دوستان با تجربه
بعد از امدن نامه دوم مراحل تغییر در سایت سیس چیست؟
1-at nvc یعنی هنوز هیچ کاری برای مصاحبه انجام نشده است
2- ready یعنی کارنت شدید و پرونده شما به جریان افتاده است ولی هنوز وقت مصاحبه گذاشته نشده است
3- in transit یعنی پرونده شما در حال ارجاع به سفارت مذکور است

ایا موارد فوق درست است؟
با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 17:53)houshym نوشته:  دوستان با تجربه
۱-at nvc یعنی هنوز هیچ کاری برای مصاحبه انجام نشده است
۲- ready یعنی کارنت شدید و پرونده شما به جریان افتاده است ولی هنوز وقت مصاحبه گذاشته نشده است
۳- in transit یعنی پرونده شما در حال ارجاع به سفارت مذکور است

ایا موارد فوق درست است؟
با تشکر

بله
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Shaft
اگر از دوستانی که ماه پیش کارنت شدند لطفا کنند بگویند چه کسی دیرترین زمان برای مصاحبه به ایشان اختصاص داده شده است ممنون میشویم. به عبارتی میخواهم بدانم که طولانی ترین زمان تا مصاحبه احتمالا کی خواهد بود که بتوانیم برنامه ریزی کنیم
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 12:21)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 12:15)بابراس نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 11:42)p00ya2001 نوشته:  دوستان من با KCCتماس داشتم شخصا بهم گفنه شده كه به شما هم بگم تا رتبه ندين يعني خيرات نكنين از آپ شبانه و روزانه و كلير خبري نيست
Big GrinBig GrinBig Grin

پويا جان شرمنده داداش ما دلمون ميخاد رتبه بديم ولي رتبه خودمون پايينه نميشهWinkBig Grin

برادر شرمنده من رتبه ندارم والا خيلي دلم ميخواد كيلو كيلو رتبه بدم.
سلام.رتبه دادن چه شکلیه آقا پویا؟من بلد نیستم.بگید همشو بفرستم براتون.نا سلامتی همسفر بودیما.Big GrinWinkSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-20 ساعت 17:59)mfte.teacher نوشته:  
۲- ready یعنی کارنت شدید و پرونده شما به جریان افتاده است ولی هنوز وقت مصاحبه گذاشته نشده است

ایا موارد فوق درست است؟
با تشکر

بله

با تشکر فقط اینکه من در مورد موضوع ready ابهام دارم چونکه اگر نگاه کنید به این معنی است که مثلا هنوز برای شماه 5948 وقت مصاحبه گذاشته نشده است که منطقا باید گذاشته شده باشد
تشکر کنندگان:
چقدر جالب بود!
الان فایل سیس رو نگاه میکردم روی ابوظبی
انگار تا 17 اپریل یه طرفه بعدش یه طرف دیگه !
کیس های بعد 17 اپریل همشون برای 19 می اپ خوردن!
بعد اولین کیس 1 می رو همون اپ یک می مونده!

حالا بریم ببینیم چه میشود! Smile
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Shaft
(2015-05-20 ساعت 18:06)houshym نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 17:59)mfte.teacher نوشته:  

ایا موارد فوق درست است؟
با تشکر

بله

با تشکر فقط اینکه من در مورد موضوع ready ابهام دارم چونکه اگر نگاه کنید به این معنی است که مثلا هنوز برای شماه 5948 وقت مصاحبه گذاشته نشده است که منطقا باید گذاشته شده باشد
ایشون یا نرفته یا فرم 260 خیلی دیر پر کرده
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: Shaft
(2015-05-20 ساعت 18:12)رضا2015 نوشته:  چقدر جالب بود!
بعد اولین کیس ۱ می رو همون اپ یک می مونده!

جالب تر از همه این که 20-24مارچ قصد نداره تکونی به خودش بده

تشکر کنندگان: vahid1432 ، Shaft
سلام دوستان......یه سوال...به نظر شما هدف آفیسر از پرسیدن این چندمین باره که لاتاری شرکت کردین چیه؟به نظرم خیلی سوال مهمیه که تقریبا همه میپرسن......
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 18:15)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 18:12)رضا۲۰۱۵ نوشته:  چقدر جالب بود!
بعد اولین کیس ۱ می رو همون اپ یک می مونده!

جالب تر از همه این که 20-24مارچ قصد نداره تکونی به خودش بده
هفته اول می بود مصاحبه من ولی اپ نخوردم ......!!!!!
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 18:46)endeavour نوشته:  سلام دوستان......یه سوال...به نظر شما هدف آفیسر از پرسیدن این چندمین باره که لاتاری شرکت کردین چیه؟به نظرم خیلی سوال مهمیه که تقریبا همه میپرسن......

منم اوايل فكر ميكردم خيلى سوال مهميه و نميدونستم اينكه تعدادش زياد باشه مهمه يا كم تو فروم ايميگريشن از سايمون پرسيدم خنديد گفت گاهى وقتا وقتى ميبينن طرف از سر و صورت و صداش استرس ميباره يه سوال بيربط ميپرسن كه طرف فضاش عوض شه در مورد خودم هم گير داد به گردنبند فروهرم كه بعد شوهرم گفت اينقدر كه درباره شرح كارت با استرس و مبهم جواب دادى منم سر در نياوردم چى گفتى و فرداش هم بهم زنگ زدن بيا cv بيار Big Grin Big Grin Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Aghaman ، m.ghoreishi ، SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان