کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-20 ساعت 18:46)endeavour نوشته:  سلام دوستان......یه سوال...به نظر شما هدف آفیسر از پرسیدن این چندمین باره که لاتاری شرکت کردین چیه؟به نظرم خیلی سوال مهمیه که تقریبا همه میپرسن......
میخواد ببینه چقدر خوش شانسی!
بابا بنده خدا چی بپرسه دیگه ! همه چیمون رو دایره وسط مانیتورش هست! حتی کارایی که ما کردیم یادمون نیست!

خواهشا این جو ها رو به تاپیک ندین!
تشکر کنندگان: laleht ، m.ghoreishi ، endeavour ، Iaccept ، Daneshjo ، SAAM_60
سلام
لطفا دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن
مصاحبه ما ۷ آپریل در ایروان بود و AP خوردیم چهار تا اپدیت در روزهای ۷ و ۸ و ۱۴ و ۱۵ آپریل داشتیم. میدونم که این اپدیتها مهم نیست تا امروز هم دیگه اپدیت نداشتیم ولی کسانی که بعد ما در تاریخ ۱۴ آپریل در ایروان و ابوظبی مصاحبه داشتن دیروز یعنی ۱۹می اپ داشتن حالا سوال من اینه که چرا ما اپدیت نداشتیم؟
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-20 ساعت 18:54)رضا2015 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 18:46)endeavour نوشته:  سلام دوستان......یه سوال...به نظر شما هدف آفیسر از پرسیدن این چندمین باره که لاتاری شرکت کردین چیه؟به نظرم خیلی سوال مهمیه که تقریبا همه میپرسن......
بابا بنده خدا چی بپرسه دیگه ! همه چیمون رو دایره وسط مانیتورش هست! حتی کارایی که ما کردیم یادمون نیست!

داش رضا اونهايي كه ١٧ آپريل آپ داشتند ،مثل ٢٠ مارچيها هيچ تغييري نداشتند
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: endeavour ، HERMES7
(2015-05-20 ساعت 18:53)laleht نوشته:  

منم اوايل فكر ميكردم خيلى سوال مهميه و نميدونستم اينكه تعدادش زياد باشه مهمه يا كم تو فروم ايميگريشن از سايمون پرسيدم خنديد گفت گاهى وقتا وقتى ميبينن طرف از سر و صورت و صداش استرس ميباره يه سوال بيربط ميپرسن كه طرف فضاش عوض شه در مورد خودم هم گير داد به گردنبند فروهرم كه بعد شوهرم گفت اينقدر كه درباره شرح كارت با استرس و مبهم جواب دادى منم سر در نياوردم چى گفتى و فرداش هم بهم زنگ زدن بيا cv بيار Big Grin Big Grin Big Grin
برای شما هم یه آقای میانسال تقریبا جدی آمریکایی قد متوسط با موهای بور کوتاه ژل زده مرتب بود؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
(2015-05-20 ساعت 19:28)endeavour نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 18:53)laleht نوشته:  

منم اوايل فكر ميكردم خيلى سوال مهميه و نميدونستم اينكه تعدادش زياد باشه مهمه يا كم تو فروم ايميگريشن از سايمون پرسيدم خنديد گفت گاهى وقتا وقتى ميبينن طرف از سر و صورت و صداش استرس ميباره يه سوال بيربط ميپرسن كه طرف فضاش عوض شه در مورد خودم هم گير داد به گردنبند فروهرم كه بعد شوهرم گفت اينقدر كه درباره شرح كارت با استرس و مبهم جواب دادى منم سر در نياوردم چى گفتى و فرداش هم بهم زنگ زدن بيا cv بيار Big Grin Big Grin Big Grin
برای شما هم یه آقای میانسال تقریبا جدی آمریکایی قد متوسط با موهای بور کوتاه ژل زده مرتب بود؟

راستش قدش رو نميدونم نشسته بود Big Grin ولى بله بقيه مشخصات همين بود كه گفتين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، endeavour ، Daneshjo
(2015-05-20 ساعت 19:13)Shahriar olad نوشته:  سلام
لطفا دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن
مصاحبه ما ۷ آپریل در ایروان بود و AP خوردیم چهار تا اپدیت در روزهای ۷ و ۸ و ۱۴ و ۱۵ آپریل داشتیم. میدونم که این اپدیتها مهم نیست تا امروز هم دیگه اپدیت نداشتیم ولی کسانی که بعد ما در تاریخ ۱۴ آپریل در ایروان و ابوظبی مصاحبه داشتن دیروز یعنی ۱۹می اپ داشتن حالا سوال من اینه که چرا ما اپدیت نداشتیم؟

دوست عزيز كيس با كيس فرق ميكنه بايد ديد واسه هر كسى چه فاكتورى رو زده واسه چك اصلا نميشه هيچ يك از كيس ها رو با هم مقايسه كرد
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Shahriar olad ، Shaft ، Iaccept ، Daneshjo
Big Grin

فهمید من حالم خرابه آقا رضا....چون اون اصرار داشت بگه صبح بخیر من هی می‌گفتم گود مورنینگ سر.........هی میگفت سلام من هی می‌گفتم هلو.....روانیش کردم بالاخره اونم منو روانی کرد یه برگه آبی داد دستم بعد گفت گود بای من گفتم خداحافظ Big GrinBig Grin
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: laleht ، HERMES7 ، Iaccept ، Daneshjo ، lotttery2015 ، SAAM_60
(2015-05-20 ساعت 19:45)endeavour نوشته:  Big Grin
(2015-05-20 ساعت 18:54)رضا۲۰۱۵ نوشته:  

فهمید من حالم خرابه آقا رضا....چون اون اصرار داشت بگه صبح بخیر من هی می‌گفتم گود مورنینگ سر.........هی میگفت سلام من هی می‌گفتم هلو.....روانیش کردم بالاخره اونم منو روانی کرد یه برگه آبی داد دستم بعد گفت گود بای من گفتم خداحافظ Big GrinBig Grin
تازه وسط اون همه استرس من كه مثلا ميخواستم ژستم بگيرم كه يعنى من خيلى ريلكسم پسرم هى ميگفت مامان چرا از من سوال نميكنن خوب بگو از منم سوال كنن منم هى با يه لبخند ژكوند ميگفتم مامان جون اجازه بده داريم صحبت ميكنيم دوباره پسرم ميگفت مامان بگو ديگه Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: Shaft ، endeavour ، Daneshjo ، rima4499
سلام
اىنجا کسى وىزاش رو با پىکاپ گرفته ىا نه؟ کدوم آژانس رو براى پىکاپ پىشنهاد مىکنىد و هزىنه تقرىبى چقدره. ؟
کیس نامبر: 2015AS4XXX>تعداد اعضای کیس: دو نفر > سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییر دادن> ارسال فرم ها: 30 jun> کارنت: 10 february> مصاحبه : 26 آپریل> خانم یکضرب و من AP > کلیر : 20 سپتامبر
(2015-05-20 ساعت 19:55)peyman55 نوشته:  سلام
اىنجا کسى وىزاش رو با پىکاپ گرفته ىا نه؟ کدوم آژانس رو براى پىکاپ پىشنهاد مىکنىد و هزىنه تقرىبى چقدره. ؟

من پاس شوهرم رو دادم پيكاپ خيلى هم استرس دارم
بزار بياد خيالمون راحت شه بعد جوابتون رو ميدم Big Grin
تشکر کنندگان: peyman55 ، hilda60 ، rbrb-2015 ، Daneshjo ، lotttery2015
رضا جان سلام
ما که بعد 17 آپریل بودیم آپ 19 می رو نخوردیم
این فایل سیس که میگین کجا میشه بهش دسترسی داشت
ممنون میشم اگه لینک آدرسشو بدین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-20 ساعت 20:25)varchandi نوشته:  رضا جان سلام
ما که بعد 17 آپریل بودیم آپ 19 می رو نخوردیم
این فایل سیس که میگین کجا میشه بهش دسترسی داشت
ممنون میشم اگه لینک آدرسشو بدین
بله کسی از 17 اپریل اپ نخورده هنوز

فایل ادرسش اینجاس http://britsimonsays.com/ceac-data-extract-april-16/
بعد که باز شد از منوی فایل download رو بزنید و با فرمت اکسل ذخیره کنید.
بعد میتونید با سیستم ف یلتر Big Grin کردن و مرتب کردن کیس ها و تاریخ ها انالیز انجام بدین.

اقا شما که انکارایی من ابوظبی رو میگم البته دو سه تا کیس هم اپ نخوردن که تاریخ اپشون بین 18 تا 30 اپریل هست. اونا هم نگران نباشن .
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، varchandi ، Daneshjo
آقا رضا, من حساب کردن 25 درصد کیس های ap قبل از ماه می ابوظبی, آپ 19 می را خوردند. بنظر شما اینها جز کلیر گروهی هستند؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-05-20 ساعت 20:00)laleht نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 19:55)peyman55 نوشته:  سلام

من پاس شوهرم رو دادم پيكاپ خيلى هم استرس دارم
بزار بياد خيالمون راحت شه بعد جوابتون رو ميدم Big Grin

سلام
منم هشت روزه که پیکاپ کردم و امروز که با آژانس تماس گرفتم، گفت حداقل ده روز طول میکشه تا به دستم برسه . توی سیس هم چک کردم و ویزام پرینت شده بود. ضمنا هزینه پیکاپ هم 350 تومن شد.
کیس نامبر: 2015AS1XXX | سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی| تعداد اعضای کیس: 3 نفر | مصاحبه: نیمه اول فوریه | AP: یک نفر | آپدیت ها: در سایت ابوظبی یک مورد در روز مصاحبه - در ceac یک مورد 12 روز بعد از مصاحبه , با نامه پیگیری22 Apr و 11 May - کلیر 12 May
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo

به نظر من که تقریبا اکثر سوالایی که میپرسن فورمالیته هستش، از من که 3 تا سوال کرد که جواب همش تو 260 همونارو نوشته بودم .....
تشکر کنندگان: HERMES7 ، endeavour ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان