کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-22 ساعت 17:15)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام ؛
خدایا این دوست های خوب من رو بدون ویزا، از تاپیک کلیرنس بیرون نکن، خواهش می کنم... WinkRolleyes

Smile الهی آمین
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
من نمیدونم چرا هرجا میخوایم بریم درصد تعطیلیاش زیاد میشه
این امریکا هم کم تعطیلی نداره ها
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ginjer ، Aghaman ، Daneshjo
(2015-05-22 ساعت 18:15)zhila1393 نوشته:  یه سوال دیگه. ای میل میزنن وقتی کلیر بشیم؟
بله
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان:
(2015-05-22 ساعت 23:17)satan نوشته:  من نمیدونم چرا هرجا میخوایم بریم درصد تعطیلیاش زیاد میشه
این آمریکا هم کم تعطیلی نداره ها

خیلی کار میکنند و پشت سر هم کلیر میکنند،2 روز هم به خودشون تعطیلی میدن خستگیشون برطرف شهBig Grin
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، vahid1432 ، tajhizgaran ، r.bazargan ، laleht ، Daneshjo
(2015-05-22 ساعت 23:07)varchandi نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 20:57)vahid1432 نوشته:  فکر کنم امشب هم گذشت از آپدیت شدن، بریم واسه دوشنبه ?

دوشنبه آمریکا تعطیله
لطفاً برین برای سه شنبه Big Grin

آره همین الان فهمیدم که دوشنبه هم تعطیله. این یه روز هم روش.
ولی من فکر میکنم که تعطیلیاشون رو عمدا میذارن روز غیرتعطیل که بیشتر بهشون حال بده. دقت کرده باشید همه تعطیلیاشون دوشنبه هست..Big Grin
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: 2015reza ، َalikh ، samane1363
تو تقویم 24 می روز یکشنبه می شه, دوشنبه فکر نکنم تعطیل باشه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Daneshjo ، samane1363
(2015-05-23 ساعت 00:40)khalilkhah نوشته:  تو تقویم 24 می روز یکشنبه می شه, دوشنبه فکر نکنم تعطیل باشه

Official name Memorial Day
Observed by United States
Type National
Observances Remembrance of American war dead
Date Last Monday in May
2014 date May 26
2015 date May 25
2016 date May 30
2017 date May 29
Frequency annual
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: vahid1432 ، Amir shayan ، satan ، zohreh-gh ، laleht
دوستان شروع کنید به زبان خوندن
اصلا این مهم رو پشت گوش نندازید
برید کلاس زبان مکالمه ، اسلنگ slang ، مکالمات تخصصی بزینس، و ..
همین امروز برید ثبت نام کنید
فیلم های زبان اصلی ببینید اونجایی که متوجه نمیشید به زیر نویسش دقت کنید به سادگی ازش نگذرید و مطالب جدیدشو بنویسید و جمع اوری کنید مطمئن باشید بیایید اینجا تک تکشون به کارتون میاد
این بهترین کاریه که در طول انجام پروسه تان میتونید بکنید. به جزییاتش فکر نکنید.
موفق خواهی شد.
ورود به امریکا: اکتبر2014

سلام کسی که reject میشه کجا کیس نامبرش رو مینویسن؟
البته انشاالله دور باشه از بچه های این تاپیک
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: Daneshjo
سلام به دوستان گلم من از بازماندگان لاتاری 2014 هستم که خانوم و وفرزندم ویزا گرفتند اما به خودم نرسید و همسر و فرزندم هم تنهایی نرفتند و موندن ایران و الان بعد از چندین ماه به این تاپیک سر میزنم.
فقط یه چیزی میخوام بهتون بگم:
همه چیز توی آمریکا خلاصه نشده و اگر ویزا نگرفتید دلسرد و مایوس نشید چون حکمتی داشته.برای خود من که اینطور بوده.ما نرفتیم در عوض اینجا کلی اتفاق خوب برام افتاد و از لحاظ کاری هم خیلی پیشرفت کردم.
در پایان امیدوارم به همه تون ویزا برسه و بلایی که سر ما اومد برای شما اتفاق نیوفته من 7 آگوست 2014 توی ایروان کلیر شدم اما گفتند برگه ویزایی برای چاپ وجود نداره حتی بیش از یک ماه یعنی تا پایان سپتامبر موندم ایروان و حتی آپارتمانی جلوی خونه سفیر گرفتیم با بچه ها و به هر کسی که فکرش رو بکنید ایمیل زدیم که بابا ما کلیر شدیم اما ویزامون رو چاپ نمی کنن فایده نداشت.
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
هوررررررررااااااااااااااااااااااااا جمعه هم خبری نشد. پیش به سوی این هفته با قدرت و انرژی تمام
اشکالی نداره بذار دوشنبه هم تعطیل باشه. اگه این هفته حتی اگه 1 دقیقه هم کار کنن ما باز امید مون رو از دست نمی دیم، آره ما این جوری سمجیم و ولکن قضیه هم نیستیم.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Shaft ، satan ، HERMES7 ، m.ghoreishi ، vahid1432 ، ginjer
من هنوز به شنبه امید دارم، شنبه هم فکر کنم کار میکنند کارمندان شریف سیس
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:
دوستان سلام چون این ماه میلادی هم رو به اتمام هستش. اصلا منتظر کلیری جدید نباید باشیم. 1. به خاطر سهیه ماهیانه سفارتها 2. و در نظر گرفتن این احتمال از طرف سفارت برای مصاحبه شونده گان که شاید نتونن تو یه بازه کوتاه زمانی ویزا برای ورود به کشوری که سفارت اونجا هستش گیرشون بیاد ( البته این فقط برای ابوظبی صادق هستش).
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: satan ، r.bazargan ، vahid1432 ، Iaccept ، samane1363
ببینید یکشنبه و دوشنبه تعطیل یعنی ما از سه شنبه شب و چهار شنبه صبح باید منتظر یه آپ خوشگل از ینگی دنیا باشیم یعنی سه روز، خوب این سه روز چیکار کنیم اینجا
خوب معلوم هیچ کاری نداریم جز بحث داغ رتبه
خانوما و آقایون محترم چرا رتبه نمیدین خوب همینکارا رو میکنین که کلیروتون عقب میفته پس رتبه بدین
راستی من هنوز 20 مارچ هستما
این آخری برای مرتبط بودن پست با تاپیک بود

(2015-05-23 ساعت 09:53)mfte.teacher نوشته:  دوستان سلام چون این ماه میلادی هم رو به اتمام هستش. اصلا منتظر کلیری جدید نباید باشیم. ۱. به خاطر سهیه ماهیانه سفارتها ۲. و در نظر گرفتن این احتمال از طرف سفارت برای مصاحبه شونده گان که شاید نتونن تو یه بازه کوتاه زمانی ویزا برای ورود به کشوری که سفارت اونجا هستش گیرشون بیاد ( البته این فقط برای ابوظبی صادق هستش).
من که شخصا فعلا منتظر یه آپ خوشگل شبانه هستم

تشکر کنندگان: ginjer
(2015-05-22 ساعت 10:20)h_researcher نوشته:  خدایا روزهای انتظار ۳ رقمی را از من و تمامی منتظران دور بگردان...

آمين[emoji120]?[emoji120]?
تشکر کنندگان: h_researcher

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان