کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سوال از ریش سفیدا و معتمدین تاپیک دارم. آیا 17 آپریل های ابوظبی باید منتظر کلیر باشند یا نه? فایل سیمون میگه فقط هفت تا کیس 17 آپریل داریم. یا اشتباه میگم.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، ginjer ، Iaccept ، samane1363
(2015-05-23 ساعت 10:13)dashtibox نوشته:  سوال از ریش سفیدا و معتمدین تاپیک دارم. آیا 17 آپریل های ابوظبی باید منتظر کلیر باشند یا نه? فایل سیمون میگه فقط هفت تا کیس 17 آپریل داریم. یا اشتباه میگم.

شما کجا لیست همه رو میبینید میشه ادرسشو برام بزارید
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-23 ساعت 09:54)satan نوشته:  ببینید یکشنبه و دوشنبه تعطیل یعنی ما از دوشنبه شب و سه شنبه صبح باید منتظر یه آپ خوشگل از ینگی دنیا باشیم یعنی سه روز، خوب این سه روز چیکار کنیم اینجا
خوب معلوم هیچ کاری نداریم جز بحث داغ رتبه
خانوما و آقایون محترم چرا رتبه نمیدین خوب همینکارا رو میکنین که کلیروتون عقب میفته پس رتبه بدین
راستی من هنوز 20 مارچ هستما
این آخری برای مرتبط بودن پست با تاپیک بود

(2015-05-23 ساعت 09:53)mfte.teacher نوشته:  دوستان سلام چون این ماه میلادی هم رو به اتمام هستش. اصلا منتظر کلیری جدید نباید باشیم. ۱. به خاطر سهیه ماهیانه سفارتها ۲. و در نظر گرفتن این احتمال از طرف سفارت برای مصاحبه شونده گان که شاید نتونن تو یه بازه کوتاه زمانی ویزا برای ورود به کشوری که سفارت اونجا هستش گیرشون بیاد ( البته این فقط برای ابوظبی صادق هستش).
من که شخصا فعلا منتظر یه آپ خوشگل شبانه هستم
Satan عزیز وقتی میگن دوشنبه یعنی کلاد دوشنبه رو بی خیال شین برین رو سه شنبه شبش.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Daneshjo ، bahar101 ، Iaccept
تو فروم خوندم بعد 2 -3 هفته اپدیت واسه اینه که پرونده از سفارت رفته به سیس واسه بررسی، حالا من که از روز دوم بعد مصاحبه اپدیت نداشتم یعنی هنوز پروندمو نفرستادن؟؟
تشکر کنندگان: Daneshjo ، r.bazargan
کنسواگری آمریکا در دوبی و سفارت در ابوظبی قاعدتا تعطیلی هاشون یکیه.
سایت ابوظبی تعطیلی هاشو هنوز از 2014 آپدیت نکرده ولی دوبی آپدیت کرده اینم لینکش:
dubai.usconsulate.gov/dubai/holidays.html
طبق این جدول، این حضرات یکشنبه 24 می تعطیل هستن بخاطر Memorial Day

مژده بدم که تو جولای سه روز پشت سر هم بخاطر عید فطر تعطیلن که البته یک روزش شانس اینها شنبه شده.
کلا اینها کل هفتش هیچ کاری نمیکنن یک روز دو روز که فرقی نمیکنه برای ما !
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: Daneshjo ، bahar101 ، َalikh ، ginjer ، Iaccept ، samane1363
(2015-05-23 ساعت 10:30)lilimohajer2015 نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 10:13)dashtibox نوشته:  سوال از ریش سفیدا و معتمدین تاپیک دارم. آیا 17 آپریل های ابوظبی باید منتظر کلیر باشند یا نه? فایل سیمون میگه فقط هفت تا کیس 17 آپریل داریم. یا اشتباه میگم.

این نظر شخصی منه . فک نکنم این ماه دیگه کسی رو کلیر کنن. اما منتظر آپدیت باشین چون شنبه دیگه ماه تمومه ، ای هفته هم تا سه شنبه تعطیله از اون ور هم باز شنبه یک شنبه تعطیله پس عملا 4 روز کاری می مونه اونا کی بیان آپدیت کنن و نایمیل کلیری بزنن و شما هم کی بری و بررسی به سه تا 5 روز کاری صدور ویزا!
این کار با منطق جور در نمیاد. و هر جور حساب کنین سهمیه ویزا میوفته تو ماه دیگه.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: Daneshjo ، p00ya2001 ، Iaccept ، samane1363
(2015-05-23 ساعت 10:36)behzadsh نوشته:  تو فروم خوندم بعد ۲ -۳ هفته اپدیت واسه اینه که پرونده از سفارت رفته به سیس واسه بررسی، حالا من که از روز دوم بعد مصاحبه اپدیت نداشتم یعنی هنوز پروندمو نفرستادن؟؟

تجربه میگه که آپدیت ها نه بی ارزش هست و نه با ارزش. آپدیت صرفا جهت ااطلاع شماس که پرونده تون داره بررسی میشه. حالا بعضی ها آفیسر چک های بیشتری رو برااشون درخواست کرده که طبیعتا آپدیت هاشون هم باید بیشتر باشه چون جواب بررسی پرونده از ادارات مختلفی میاد و برای بعضی ها آپدیت کمتره چون احتمالا چک های کمتری رو تقاضا کردن. بعضیا بودن بودن با دو -سه آپدیت کارشون تموم شده و بعضی ها هم مثل من با 5 آپدیت ( البته ایمیل رو حساب نکردم) هنوز جوابی نگرفتم. شماا اگه حداقل 45 روز ازآخرین آپدیت تون گذشته و ابوظبی بودین کمک منتظر کلیر شدن باشین. به امید موفقیت و کلیری همه دوستان

تشکر کنندگان: Daneshjo ، p00ya2001 ، َalikh ، hilda60 ، samane1363
(2015-05-23 ساعت 10:30)lilimohajer2015 نوشته:  

دو روز دیگه صب کنین تا این جناب سیمون که فک کنم میخوان واردد کی سی سی شون کنن جدیدترین فایل و تحلیل تحلیل هاشون رو بذارن. چشم لینکش رو هم براتون می ذارم.

تشکر کنندگان: Daneshjo ، p00ya2001 ، r.bazargan ، samane1363

ما که هنوز ریشمون سفید نشده !Wink
حدود 24 کیس هستن!
جالبه که یک سری از ویزاهای دیگه امریکا مثل f2 , ... هم روز 17 اپریل اپ خوردن و هنوز اپ جدید نیومده براشون
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Daneshjo ، p00ya2001 ، karo.eng ، Iaccept ، samane1363
(2015-05-23 ساعت 06:26)moqadam نوشته:  دوستان شروع کنید به زبان خوندن
اصلا این مهم رو پشت گوش نندازید
برید کلاس زبان مکالمه ، اسلنگ slang ، مکالمات تخصصی بزینس، و ..
همین امروز برید ثبت نام کنید
فیلم های زبان اصلی ببینید اونجایی که متوجه نمیشید به زیر نویسش دقت کنید به سادگی ازش نگذرید و مطالب جدیدشو بنویسید و جمع اوری کنید مطمئن باشید بیایید اینجا تک تکشون به کارتون میاد
این بهترین کاریه که در طول انجام پروسه تان میتونید بکنید. به جزییاتش فکر نکنید.
موفق خواهی شد.

من هم کاملا با شما موافقم
بلاخره همه کلیر میشن
مهم بعدشه که موفق باشیم
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hamidrezamg ، Iaccept ، samane1363
(2015-05-23 ساعت 10:50)رضا2015 نوشته:  

حدود 24 کیس هستن!
جالبه که یک سری از ویزاهای دیگه آمریکا مثل f2 , ... هم روز 17 اپریل اپ خوردن و هنوز اپ جدید نیومده براشون

آقا فک کنم دیگه کلیرنس بمونه واسه ماه آینده و این ماه دیگه نهایتا منتظر آپدیت ها باشیم و کلیرنس ها ی گروهی روندی مثل آوریل داشته باشه نظر تون چیه؟

تشکر کنندگان: Daneshjo ، Iaccept ، samane1363
Shy
(2015-05-23 ساعت 08:57)reza_top60 نوشته:  سلام به دوستان گلم من از بازماندگان لاتاری ۲۰۱۴ هستم که خانوم و وفرزندم ویزا گرفتند اما به خودم نرسید و همسر و فرزندم هم تنهایی نرفتند و موندن ایران و الان بعد از چندین ماه به این تاپیک سر میزنم.
فقط یه چیزی میخوام بهتون بگم:
همه چیز توی آمریکا خلاصه نشده و اگر ویزا نگرفتید دلسرد و مایوس نشید چون حکمتی داشته.برای خود من که اینطور بوده.ما نرفتیم در عوض اینجا کلی اتفاق خوب برام افتاد و از لحاظ کاری هم خیلی پیشرفت کردم.
در پایان امیدوارم به همه تون ویزا برسه و بلایی که سر ما اومد برای شما اتفاق نیوفته من ۷ آگوست ۲۰۱۴ توی ایروان کلیر شدم اما گفتند برگه ویزایی برای چاپ وجود نداره حتی بیش از یک ماه یعنی تا پایان سپتامبر موندم ایروان و حتی آپارتمانی جلوی خونه سفیر گرفتیم با بچه ها و به هر کسی که فکرش رو بکنید ایمیل زدیم که بابا ما کلیر شدیم اما ویزامون رو چاپ نمی کنن فایده نداشت.

روزای سختی رو‌پشت سر گذاشتین ولی خدا رو شکر که ایران موندن هم براتون بد نشده
شما که این شرایط رو داشتی امسال هیچ امتیازی نداشتید واسه ویزا گرفتن ؟ دوباره شرکت کردین ؟
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، َalikh ، Iaccept
(2015-05-23 ساعت 11:40)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 10:50)رضا۲۰۱۵ نوشته:  

حدود 24 کیس هستن!
جالبه که یک سری از ویزاهای دیگه آمریکا مثل f2 , ... هم روز 17 اپریل اپ خوردن و هنوز اپ جدید نیومده براشون

آقا فک کنم دیگه کلیرنس بمونه واسه ماه آینده و این ماه دیگه نهایتا منتظر آپدیت ها باشیم و کلیرنس ها ی گروهی روندی مثل آوریل داشته باشه نظر تون چیه؟

فکر کنم رفت برا نیمه اول جون کلیر بشن دوستان
البته بنظرم هفته اینده اپ بخوریم خوبه! تشنه مونه والا !
مسولین رسیدگی کنن Tongue
تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، m.ghoreishi ، babak90 ، Daneshjo ، hilda60 ، vahid1432 ، varchandi ، Iaccept ، samane1363
(2015-05-23 ساعت 11:40)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 10:50)رضا۲۰۱۵ نوشته:  

حدود 24 کیس هستن!

من امیدوارم Big Grin 29 می تولدمه، تا اون موقع باید کادومو بگیرم از سفارت Tongue
همچنان چک میکنم ، دوشنبه آمریکا تعطیله، سفارت ایروان که تعطیل نیست ! درسته ؟
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، ginjer ، Iaccept
سلام دوستان یه سوال:
سفارت ایروان هم برای افرادی که کلیر میشن ایمیل کلیر میفرسته یا نه و فقط باید سایت سفارت رو چک کنیم؟
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان