کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-28 ساعت 00:29)emma نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 00:19)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 23:32)ginjer نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 23:11)emma نوشته:  کسی از اوایل اپریل کلیرنس شده؟ من ۴ بار اپدیت داشتم آخریش هم 17 آپریل بوده اما دیگه خبری نیست
اینجا من یکی دو تا دیدم اما گروهی نداشتن
کدوم سفارتی؟؟

سلام ببخشید مراحل پرونده شما بعد از اپروو شدن چی بوده میشه توضیح بدین
منظور شما کیه من یا جینجر؟
سلام وقتتون بخیر منظورم جینجر بود که نوع تقاضاشون eb1 بوده می خواستم ببینم بعد از اپروو uscis مراحل کار چی بوده و دیگه باید از کجا چک کرد ما وکیل داریم و من می خوام مطمین بشم که چون پولش را گرفته کارها را انجام داده یا نه
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 11:24)SAMBAR نوشته:  دوست عزیز شاید ۲۰۱۲ تاسیر نداشته ولی فکر نمیکنم امسال این طوری باشه من حتی کسی رو از سال ۲۰۱۳ میشناسم که بالای ۱۰سال سابقه کار در نی رو هوا ی ی رو داشته و یه ضرب ویزا گرفته ولی امسال هر از زیر پرچم رد شده کلیر خورده چه برسه به س البته این حساسیت ها تو سفارت انکارا بیشتر دیده شده کلا افسیر اونجت به همه چیز مشکوکه. و تا حالا هیچ یک از دوستان که تو س خدمت کردند زیر ۲۰۰روز کلیر نشدند البته کسی بجز یه نفر تا حالا کلیر نشده.
ظاهرا سخت گیری آنکارا بیشتره عجب اشتبهای کردم ابوظبی نزدم Sad
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Daneshjo
آقا اصلاً ربطي نداره كه انقدر مي گيد سپاه. كجاي سايتهاي آمريكا نوشته كه سربازي سپاه رو اكي نمي كنن؟ اگه سربازي در سپاه مشكل داشت كه همون روز اول در روز مصاحبه ريجكت مي كردن. من نمي دونم چرا بعضي از دوستان تمايل دارن با اعصاب مخاطبين بازي كنن. هممون تو اين تاپيك خيلي بايد مراقب حرف زدنامون باشيم. اينجا كسي اعصاب اضافه نداره كه برخي از دوستان به راحتي بخوان باهاش بازي كنن. هممون زندگيمون مختل شده. هممون اسير اين لاتاري لامصب شديم. تو رو خدا حواسمون به حرفامون باشه. ببخشيد قاطي كردم. همتونو دوس دارم[emoji4][emoji4]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-05-28 ساعت 12:07)1362amin1362 نوشته:  آقا اصلاً ربطي نداره كه انقدر مي گيد سپاه. كجاي سايتهاي آمريكا نوشته كه سربازي سپاه رو اكي نمي كنن؟ اگه سربازي در سپاه مشكل داشت كه همون روز اول در روز مصاحبه ريجكت مي كردن. من نمي دونم چرا بعضي از دوستان تمايل دارن با اعصاب مخاطبين بازي كنن. هممون تو اين تاپيك خيلي بايد مراقب حرف زدنامون باشيم. اينجا كسي اعصاب اضافه نداره كه برخي از دوستان به راحتي بخوان باهاش بازي كنن. هممون زندگيمون مختل شده. هممون اسير اين لاتاري لامصب شديم. تو رو خدا حواسمون به حرفامون باشه. ببخشيد قاطي كردم. همتونو دوس دارم[emoji4][emoji4]

آروم باشید Cool
این یه قانون نانوشته اس در سفارت آمریکا و واقعا روی سربازی مخصوصا در بخش های حساس مثل سپاه ممکنه حساسیتی براشون ایجاد کنه و فقط بخوان چک بیشتری کنن

در غیر اینصورت به ایرانی های عزیز هم مثل کشورهای دیگه مخصوصا نپال و اروپا ویزای یکضرب میدادن

به عنوان مثال من کارمند بخش خصوصی هستم به من یکضرب دادن اما به همسرم به دلیل سربازی ارتش که حتی پرسید کدام نیرو زمینی یا هوایی ویزا یکضرب نداد و گفت 4-5 ماه دیگه .قبل از مصاحبه هم زمان تحویل مدارک تاکید داشت روی شغل دولتی و سربازی و سوال پرسیدن
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: laleht ، Iaccept ، Daneshjo
سلام دوستان عزیز .

ببینید کلا هیچ ربطی به سربازی س - پ - ا - ه نداره . اصلا ریجکتی در این مورد نداریم . لذا در این مورد بحث نکنید .
دوستان زیادی در این تاپیک هستند و اصلا دوست نداریم تاپیک مکانی برای جر و بحث باشه .

از دوستان عزیز تقاضا دارم خویشتن داری کنید .

به امید کلیر گروهی عزیزان و هورا و جیغ های بنفش Wink

موفق باشید و سلامت
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: amirgharibi ، mfte.teacher ، fa15 ، karo.eng ، r.bazargan ، khalilkhah ، hilda60 ، laleht ، 2015reza ، m.ghoreishi ، ginjer ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 00:51)h_researcher نوشته:  کسی ورودم به 100 مین روز بدون آپدیت رو تبریک نمیگه؟؟؟

100 روزگیت مبارک ولی 36 روز عقبتر از منی .....136روز بدون آپ
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Iaccept
دوستان عزیز من واقعا معزرت میخوام که اعصابتون رو خرد کردم و ناراحتتون کردم بنده هم میدونم این موضوع به هیچ وجه قانون نوشته شده نیست اما متاسفانه حساسیتشون بیشتر هست و بیشتر چک میکنند بنده خودم دارم به ۶ماه نزدیک میشم و دارم میگم یکی از دوستان که شرایطش شبیه بنده بود کلیر شدن من دان ش گ اه ا م ام ح س ی ن خدمت کردم. و سر این موضوع بهم بد پیله کرد.البته افیسر ترکیه به همه چی مشکوکه به نظر من.باز هم متاسفم جو رو خراب کردم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: khalilkhah ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 12:04)َalikh نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 11:24)SAMBAR نوشته:  دوست عزیز شاید ۲۰۱۲ تاسیر نداشته ولی فکر نمیکنم امسال این طوری باشه من حتی کسی رو از سال ۲۰۱۳ میشناسم که بالای ۱۰سال سابقه کار در نی رو هوا ی ی رو داشته و یه ضرب ویزا گرفته ولی امسال هر از زیر پرچم رد شده کلیر خورده چه برسه به س البته این حساسیت ها تو سفارت انکارا بیشتر دیده شده کلا افسیر اونجت به همه چیز مشکوکه. و تا حالا هیچ یک از دوستان که تو س خدمت کردند زیر ۲۰۰روز کلیر نشدند البته کسی بجز یه نفر تا حالا کلیر نشده.
ظاهرا سخت گیری آنکارا بیشتره عجب اشتبهای کردم ابوظبی نزدم Sad

دوست عزیزم درسته که انکارا گیرش زیاده اما دوستانی که ابوظبی مصاحبه کردن وقتی کلیر میشن برای گرفتن ویزای امارات دردسر دارن نگران نباشید فقط صبر کنید و خوش باشید چون هنوز زمان به اندازه کافی داریم. بازم دارم میگم یکی از دوستان با همین شرایط ازانکارا ویزا گرفتن.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: laleht ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 13:42)SAMBAR نوشته:  دوستان عزیز من واقعا معزرت میخوام که اعصابتون رو خرد کردم و ناراحتتون کردم بنده هم میدونم این موضوع به هیچ وجه قانون نوشته شده نیست اما متاسفانه حساسیتشون بیشتر هست و بیشتر چک میکنند بنده خودم دارم به ۶ماه نزدیک میشم و دارم میگم یکی از دوستان که شرایطش شبیه بنده بود کلیر شدن من دان ش گ اه ا م ام ح س ی ن خدمت کردم. و سر این موضوع بهم بد پیله کرد.البته افیسر ترکیه به همه چی مشکوکه به نظر من.باز هم متاسفم جو رو خراب کردم.

برادر ما كه خيلي مخلصيم. نا سلامتي ما در سن خوزه همسايه ايم. من جسارت خدمت شما نكردم. منظورم اين بود كه سر موضوع هاي الكي ذهن خودمونو مشغول نكنيم. اگه بد عنوان كردم عذر خواهي مي كنم.
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 13:42)SAMBAR نوشته:  دوستان عزیز من واقعا معزرت میخوام که اعصابتون رو خرد کردم و ناراحتتون کردم بنده هم میدونم این موضوع به هیچ وجه قانون نوشته شده نیست اما متاسفانه حساسیتشون بیشتر هست و بیشتر چک میکنند بنده خودم دارم به ۶ماه نزدیک میشم و دارم میگم یکی از دوستان که شرایطش شبیه بنده بود کلیر شدن من دان ش گ اه ا م ام ح س ی ن خدمت کردم. و سر این موضوع بهم بد پیله کرد.البته افیسر ترکیه به همه چی مشکوکه به نظر من.باز هم متاسفم جو رو خراب کردم.

هر چند که طی جدولی که دادم خودم اعتقادی به رابطه بین این دو ندارم, ولی شما هم نظرتان را دادید که بسیار محترم است. یک توصیه هم هست برای دوستان, که خواهشنا ظرفیت ها را ببرید بالا, چون اینجا محل ابراز عقاید مثبت و منفی است.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: َalikh ، SAAM_60 ، Daneshjo
دوستان من هم فک میکنم موضوع کلیر شدن زیاد بر اساس قانون خاصی نیست. عوامل مختلفی هست که خیلی ها شو مت نمیدونیم. تا به حال هم کسی نتونسته با قطعیت بگه که دلیل ریجکت چی بوده یا چزا زمان کلیر کوتاه و یا زیاد هست. بنابراین اصلا ذهنتون رو اشفته نکنین. چون اصلا ماها از کارهای توی سفارت اطلاع دقیقی نداریم. و حدس و گمان هم زیاد کار معقولی نیست. به هر حال همه کسانیکه به کلیر برخورد میکنن ، ناخودآگاه محکوم به انتظار هستن. این هم به نوعی شاید نظم و روال برای ادامه زندگی باشه. اشفته کردن ذهنتون جز گرفتن انرژی کار دیگه ای نمیکنه.
بنده خودم نه دانشگاه دولتی درس خوندم، نه کار دولتی داشتم، نه اینکه خدمت رفتم ( خریدم) ، خودم شرکت دارم، به تنهایی کار میکنم، و خیلی چیزای دیگه که ظاهرا ربطی به کلیر نداره، ولی با این حال سه ماهه که تو کلیر هستم.
شاد بودن و اعتقاد داشتن به روال نظم و ترتیب موضوع گذشت زمان کلیر شدن رو حل میکنه.
مرسی از همتون. ببخشید که سخنرانی کردم. اولین بارم بود.
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، laleht ، SAMBAR ، Iaccept ، 2015reza ، ginjer ، Daneshjo
الان sambar عزيز رو رتبه بارون مي كنم تا از دلش در بيارم[emoji12][emoji12][emoji12][emoji12]

تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 14:01)khalilkhah نوشته:  

هر چند که طی جدولی که دادم خودم اعتقادی به رابطه بین این دو ندارم, ولی شما هم نظرتان را دادید که بسیار محترم است. یک توصیه هم هست برای دوستان, که خواهشنا ظرفیت ها را ببرید بالا, چون اینجا محل ابراز عقاید مثبت و منفی است.
به نظرم من هم بهتره خویشتن دار باشیم , این دوست هم نظرشو گفته نه توهینی کرده نه نظری داده که یه عده رو گمراه کنه و باعث به خطر افتادن شرایطشون بشه
تشکر کنندگان: hilda60 ، SAAM_60 ، Daneshjo
دوستان خوبم خواهش میکنم هیچ وقت از الفاظ منفی استفاده نکنید.
من خودم هر موقع که در مورد کلیر شدن همسرم نگران میشم و فکرم مشغول میشه میام به این تاپیک سر میزنم تا یکم آروم بشم
ولی گاهی اوقات یه مطالبی رو میخونم که کاملا ناامید میشم و بجای اینکه آروم بشم بدتر بهم میریزم
خواهش میکنم مثبت فکر کنید و به دیگران هم انرژی مثبت بدید

یقین داشته باشید که با داشتن کلامی مثبت درهای رحمت به رویتان گشوده می شود و به هرآنچه دوست دارید نائل خواهید شد. بر عکس اگر تمام روز را با بدبینی و منفی نگری سپری کنید چیزی جز تشویش و نگرانی نصیبتان نخواهد شد.
موفق باشید..
ببخشید اگه پرگویی کردم
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: laleht ، َalikh ، SAMBAR ، behjat ، fa15 ، p00ya2001 ، m.ghoreishi ، ginjer ، SAAM_60 ، Daneshjo
دوستان ایمیل پیگیری رو به سفارت بزنیم یا کی سی سی کدومش بهتره
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: elmira behdad ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان