کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-28 ساعت 14:18)p00ya2001 نوشته:  دوستان ایمیل پیگیری رو به سفارت بزنیم یا کی سی سی کدومش بهتره

سفارت
پرونده دست سفارتى هست كه مصاحبه شديد و اگه به kcc هم بزنيد باز ميگه پرونده از دست ما خارجه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 14:18)p00ya2001 نوشته:  دوستان ایمیل پیگیری رو به سفارت بزنیم یا کی سی سی کدومش بهتره
شما سفارتو دریاب
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo
آقایون مدیر جواب ندادید.آیا تا حالا اینجوری بوده؟که یک ماه وقتشونو برا رسیدگی پرونده هامیزارن و یک ماه مصاحبه می کنن و خبری از آپدیت و کلیر نیست یا کمتره؟مدیران و تجزیه تحلیل کننده ها ی عزیزلطفا کمک کنن و جواب بدن.یعنی انشالا از اول ماه میشه تغیری حس کرد.و اینکه سرعت کلیر بازم کم شده یاکلیرمیشن ولی ما اطلاعی نداریم؟

2015 as47xx.مصاحبه 9می.شغل دولتی.
تشکر کنندگان: hamed shayan ، Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 14:07)hilda60 نوشته:  دوستان خوبم خواهش میکنم هیچ وقت از الفاظ منفی استفاده نکنید.
من خودم هر موقع که در مورد کلیر شدن همسرم نگران میشم و فکرم مشغول میشه میام به این تاپیک سر میزنم تا یکم آروم بشم
ولی گاهی اوقات یه مطالبی رو میخونم که کاملا ناامید میشم و بجای اینکه آروم بشم بدتر بهم میریزم
خواهش میکنم مثبت فکر کنید و به دیگران هم انرژی مثبت بدید

یقین داشته باشید که با داشتن کلامی مثبت درهای رحمت به رویتان گشوده می شود و به هرآنچه دوست دارید نائل خواهید شد. بر عکس اگر تمام روز را با بدبینی و منفی نگری سپری کنید چیزی جز تشویش و نگرانی نصیبتان نخواهد شد.
موفق باشید..
ببخشید اگه پرگویی کردم
حق با شماست دوست عزیز بنده متاسفم از نوشته هام.

(2015-05-28 ساعت 14:07)hilda60 نوشته:  دوستان خوبم خواهش میکنم هیچ وقت از الفاظ منفی استفاده نکنید.
من خودم هر موقع که در مورد کلیر شدن همسرم نگران میشم و فکرم مشغول میشه میام به این تاپیک سر میزنم تا یکم آروم بشم
ولی گاهی اوقات یه مطالبی رو میخونم که کاملا ناامید میشم و بجای اینکه آروم بشم بدتر بهم میریزم
خواهش میکنم مثبت فکر کنید و به دیگران هم انرژی مثبت بدید

یقین داشته باشید که با داشتن کلامی مثبت درهای رحمت به رویتان گشوده می شود و به هرآنچه دوست دارید نائل خواهید شد. بر عکس اگر تمام روز را با بدبینی و منفی نگری سپری کنید چیزی جز تشویش و نگرانی نصیبتان نخواهد شد.
موفق باشید..
ببخشید اگه پرگویی کردم
حق با شماست دوست عزیز بنده متاسفم از نوشته هام.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، َalikh ، Daneshjo
نمي دونم جريان stop ٢٠ مارچ چيه ؟ خيلي ها از كيس نامبرهاى ٣٠٠٠ تا ٣٨١٢ حدود ٣٠ نفر ٢٠ مارچ آپديتشون متوقف شده خدا كنه برأي ما ٢٠ مارچيهارو ها بعد از ٣١ مي كه جدول كليرها خالي ميشه كاري كنن
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: hilda60 ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 18:03)Amir shayan نوشته:  نمي دونم جريان stop ٢٠ مارچ چيه ؟ خيلي ها از كيس نامبرهاى ٣٠٠٠ تا ٣٨١٢ حدود ٣٠ نفر ٢٠ مارچ آپديتشون متوقف شده خدا كنه برأي ما ٢٠ مارچيهارو ها بعد از ٣١ مي كه جدول كليرها خالي ميشه كاري كنن
به نظر کلا سیستمشون فشل شده , خیلی از نامه های دوم هم جایگزین نشده , و سایت سیس هم آپدیت نشده اصلا
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo
من فکر میکنم احتمالا بجای آپدیت یکباره یه کلیر گروهی داشته باشیم
با توجه به خرابی سیس شایدم لازم باشه از طریق تماس با سفارت کسب اظلاع بشه
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo
دوستان اجازه بدین وارد جون بشیم، این ماه ک دیگه تمومه

ایشالا کلیرا گروهی شروع میشهههه

و همگی میریم تاپیک اولین سفر Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: hilda60 ، samane1363 ، SAAM_60 ، Daneshjo
سلام دوستان. يه سوال خيلي مهم كه شديدا ذهن مارو درگير كرده ممنون ميشم اگر جواب بدين. آدرسي كه من براي امريكا داده بودم تغيير كرده و من نخواستم كه فرم رو انلاك كنم كه مصاحبم عقب بيفته. هفته ديگه هم مصاحبه دارم و از آنكارا ايميل اومده كه اگه تغييري ميخاهيد تو فرمتون ايجاد بشه در بخش contact form اطلاع بديد. اگر اينكارو بكنيم ممكنه يهو مصاحبه رو لغو كنن؟ يا مشكلي پيش نمياد؟ قبل قسم بگيم چي؟

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: Daneshjo
اینم یه متن قشنگ برا صبر قبل از شادی دوستان Smile
همچنین مناسب برا پروسه ی لاتاری Smile

{{{هرگز هیچ یک از روزهای زندگیت را سرزنش نکن !
روز خوب به تو شادی میدهد،
روز بد به تو تجربه،
و بدترین روز به تو درس میدهد ...!
فصلها برای درختان هر سال تکرار میشود،
اما فصلهای زندگی انسان تکرار شدنی نیست ...
تولد ... کودکی ... جوانی... پیری و دیگر هیچ ...
تنها زمانی صبور خواهی شد که صبر را یک قدرت بدانی نه یک ضعف!
آنچه ویرانمان میکند، روزگار نیست،
حوصله ی کوچک و آرزوهای بزرگ است!!!}}}

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: hilda60 ، parastoo23 ، maryamb ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 18:52)yekta2015 نوشته:  سلام دوستان. يه سوال خيلي مهم كه شديدا ذهن مارو درگير كرده ممنون ميشم اگر جواب بدين. آدرسي كه من براي امريكا داده بودم تغيير كرده و من نخواستم كه فرم رو انلاك كنم كه مصاحبم عقب بيفته. هفته ديگه هم مصاحبه دارم و از آنكارا ايميل اومده كه اگه تغييري ميخاهيد تو فرمتون ايجاد بشه در بخش contact form اطلاع بديد. اگر اينكارو بكنيم ممكنه يهو مصاحبه رو لغو كنن؟ يا مشكلي پيش نمياد؟ قبل قسم بگيم چي؟

نه مهم نیست دیگه ایشالا تو فرودگاه تغییر میدی
تشکر کنندگان: Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 18:35)َalikh نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 18:03)Amir shayan نوشته:  نمي دونم جريان stop ٢٠ مارچ چيه ؟ خيلي ها از كيس نامبرهاى ٣٠٠٠ تا ٣٨١٢ حدود ٣٠ نفر ٢٠ مارچ آپديتشون متوقف شده خدا كنه برأي ما ٢٠ مارچيهارو ها بعد از ٣١ مي كه جدول كليرها خالي ميشه كاري كنن
به نظر کلا سیستمشون فشل شده , خیلی از نامه های دوم هم جایگزین نشده , و سایت سیس هم آپدیت نشده اصلا
منم که از نوامبر مصاحبم بوده واخرین اپ بدون میلم 20 مارچ هست .هنوز منتظر اپ وکلیر هستم
سفارت انکارا.مصاحبه نوامبر.اپ یه چندتایی تا 20 مارچ...
امید وارم صلاحم تو رفتن باشه.......
CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
(2015-05-28 ساعت 18:59)fariborzzzzzz80 نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 18:35)َalikh نوشته:  
منم که از نوامبر مصاحبم بوده واخرین اپ بدون میلم 20 مارچ هست .هنوز منتظر اپ وکلیر هستم
با سفارت تماس گرفتین؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان