کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
هی من میگم حالم خوب نیست شما ها هم رتبه که نمیدین هیچ سر به سر منم میزارین
بعنوان مثال الان پرونده من و 30 40 نفر دیگه برای استعلام یه کوفتی رفته به یه سازمانی که اونا پرس و جو کنند یه تکونی بدن خودشون و و جواب را به سازمانی که درخواست داده بدهند درسته یا نه ؟
اگه درسته پس جواب یه استعلام برای مورد کوفت اونم برای کیس لاتاری بیش از دو ماه خیلی زیاده وقتی ما ها آپدیت نشدیم یعنی جواب اون استعلام نیمده دیگه
حالا فرض کنید یه کیسی چند مورد برای استعلام کردن داشته باشه اونوقت بیا او درستش کن که میشه مثل نیما که زد بالای 200 روز

من فقط میگم اگه ما به سفارت فشار بیاریم بالاخره اونا هم خسته میشن یه پیگیری میکنن ببینن او ن پرونده کجا است این موضوع اصلا ربطی به تعداد ویزایی که سفارت در ماه باید صادر کنه نداره فوقش جواب استعلام کیس میاد ولی سفارت یه مقدار تاریخ ویزا دادن رو میندازه عقب

این مشکل هم بیشتر بیشتر مال سفارت آنکاراست الان داشتم نگاه میکردم 38 تا کیس آخرین آپدیتشون در آنکارا 20 مارچه
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo
(2015-05-29 ساعت 00:54)satan نوشته:  هی من میگم حالم خوب نیست شما ها هم رتبه که نمیدین هیچ سر به سر منم میزارین
بعنوان مثال الان پرونده من و 30 40 نفر دیگه برای استعلام یه کوفتی رفته به یه سازمانی که اونا پرس و جو کنند یه تکونی بدن خودشون و و جواب را به سازمانی که درخواست داده بدهند درسته یا نه ؟
اگه درسته پس جواب یه استعلام برای مورد کوفت اونم برای کیس لاتاری بیش از دو ماه خیلی زیاده وقتی ما ها آپدیت نشدیم یعنی جواب اون استعلام نیمده دیگه
حالا فرض کنید یه کیسی چند مورد برای استعلام کردن داشته باشه اونوقت بیا او درستش کن که میشه مثل نیما که زد بالای 200 روز

من فقط میگم اگه ما به سفارت فشار بیاریم بالاخره اونا هم خسته میشن یه پیگیری میکنن ببینن او ن پرونده کجا است این موضوع اصلا ربطی به تعداد ویزایی که سفارت در ماه باید صادر کنه نداره فوقش جواب استعلام کیس میاد ولی سفارت یه مقدار تاریخ ویزا دادن رو میندازه عقب

این مشکل هم بیشتر بیشتر مال سفارت آنکاراست الان داشتم نگاه میکردم 38 تا کیس آخرین آپدیتشون در آنکارا 20 مارچه

من مي گم اگه ما براشون قاطي كرديم. بعد اونا هم براي ما قاطي كردن چه خاكي تو سرمون بريزيم؟
اگه همه با هم فشار بهشون بياريم مي فهمن دستمون تو ي كاسه ست. نظر شخصي من اينه كه اون دوستاني كه دير شده كلير شدنشون اين چند روز رو هم دندون رو جيگر بزارن. حالا خود دانيد. ما كه ٢٠ مارچي نيستيم[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: satan ، p00ya2001 ، samane1363 ، Iaccept ، bahar101
سلام، این سپتامبر لعنتی داره می آد، آرزو می کنم غم نبینید...

خدایی از ماست که بر ماست
ما ایرانیا عادت کردیم فقط الکی انتقاد کنیم.
همین دوستانی که میان اینجا زجه میزنن اگه راست میگن برن منتظر سرا ثبت اطلاعات کنن تا ببینیم وضعیت از چه قراره و یه نتیجه گیری کنیم. هیچ سودی نداشته باشه ضررم نداره و حداقل یه سرگرمی براتون بوجود میاد که تاپیک کلیرنس رو مورد حمله قرار ندید.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، hilda60 ، samane1363 ، Iaccept ، Shaft ، آزاده_امین ، SAAM_60 ، Daneshjo
(2015-05-29 ساعت 01:08)m.ghoreishi نوشته:  خدایی از ماست که بر ماست
همین دوستانی که میان اینجا زجه میزنن اگه راست میگن برن منتظر سرا ثبت اطلاعات کنن تا ببینیم وضعیت از چه قراره و یه نتیجه گیری کنیم. هیچ سودی نداشته باشه ضررم نداره و حداقل یه سرگرمی براتون بوجود میاد که تاپیک کلیرنس رو مورد حمله قرار ندید.

اگه منظورت به من
من زجه نزدم و حرف دلم رو زدم به کسی هم توهین نکردم بر خلاف شما که بیشتر افراد این تاپیک توهین کردین
در مورد منتظر سرا هم تا وقتی ویزا نگیرم ثبت نام نمیکنم مشکلی داری؟
درثانی این تاپیک جای این حرفا است اگه خیلی ناراحتی نخون یا نیا برو با همون منتظر سرا سرگرم شو واسه چی پا میشی میای اینجا حرف مردم رو بصورت زجه زجه گوش میدی

اگر هم منظورت به من نبود که یه تیکه بالا رو کات کن
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-29 ساعت 01:01)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام، این سپتامبر لعنتی داره می آد، آرزو می کنم غم نبینید...

حاجی ترسوندیمون...Sad
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: ginjer ، bahar101 ، Daneshjo
از ماست که بر ماست ما ایرانیا یاد گرفتیم فقط انتقاد کنیم نه عزیز اگه بلد بودیم انتقاد کنیم اوضاع احوال مون این نبود ما ایرانی خیلی چیزا رو با چیزای دیگه اشتباه گرفتیم
مثلا انتقاد و با توهین و پر کردن یه فرم دلبخواهی رو با درخواست های مکرر توهین آمیز یا شوخی رو با توهین نه عزیز ما ایرانیا تنها چیزی که بلد نیستیم انتقاد
انتقاد یعنی چیزی را بیطرفانه نقد کردن در جهت بهبود ان اثر نه اینکه او ل بیاییم کل ایرانیا رو زیر سوال ببریم واسه اینکه بعد یه حرفی میخوایم بزنیم

تشکر کنندگان: vahid1432 ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-05-29 ساعت 01:46)satan نوشته:  
(2015-05-29 ساعت 01:08)m.ghoreishi نوشته:  خدایی از ماست که بر ماست

اگه منظورت به من
من زجه نزدم و حرف دلم رو زدم به کسی هم توهین نکردم بر خلاف شما که بیشتر افراد این تاپیک توهین کردین
در مورد منتظر سرا هم تا وقتی ویزا نگیرم ثبت نام نمیکنم مشکلی داری؟
درثانی این تاپیک جای این حرفا است اگه خیلی ناراحتی نخون یا نیا برو با همون منتظر سرا سرگرم شو واسه چی پا میشی میای اینجا حرف مردم رو بصورت زجه زجه گوش میدی

اگر هم منظورت به من نبود که یه تیکه بالا رو کات کن

برادر من مگه به خودت شک داری؟ اصلآ طرف صحبت من با شما نبوده و نیست شما مختاری هر کاری دوس داری بکنی. نه میشناسم شمارو نه برام مهم که کی هستی و طرف صحبت بنده صرفآ دوستان خودم بودن که قبل از نوشتن این مطلب در فضایی دیگه با هم صحبت میکردیم.
در ضمن عضویت در منتظر سرا یک پیشنهاد بود و شما میتونی انجام ندی و به همون نسبت نمیتونی بگی چیو بنویسم یا چیو کات کنم.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: z.khodarahmi ، Daneshjo
منم دقیقا نه شما رو میشناسم و نه واسم مهمه که کی هستی اگه منظورت دوستات بودن اسم دوستات و میاوردی نه اینکه همه ایرانیارو خطاب قرار بدی و بهشون بگی زجه میزنین . اینجا دو تا مساله یا نمیدونی زجه زدن یعنی چی و بکار بردی که اشتباه بزرگی کردی اگر هم میدونستی و بکار بردی باز هم اشتباه بزرگی گردی 
پس لطفا از این به بعد هر وقت خواستی برای دوستان و همنشینان گلت لفظ زجه زدن رو بکار ببری دقیقا نام ببر نه اینکه تمام ایرانی ها رو به مانند اون چیزی که نمیخوام اسمشو بیارم تشبیه کنی
در ثانی اگه طرف حسابت من و امثال من که تو این تاپیک هستیم نبود اینچنین قاطع جمع ایرانیان رو اول حرف نمی اوردی

دوستان عزيز درسته كه ما ٢٠ مارچ مونديم ولي ته دلم ميگه بعد از ٣١ مي شروع مي كنن به كلير كردن اما اگر غير از اين شد حتما همه شروع ميكنيم يه ايميل زدن بايد توكلمون به خدا باشه و مطمئن باشيم خودش بهترينهارو برامون رغم ميزنه به اميد كلير شدن همه دوستان خصوصا اين ٢٠ مارچيها
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: Aghaman ، p00ya2001 ، arezoue ، hilda60 ، SAAM_60 ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 20:49)َalikh نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 20:42)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 20:31)satan نوشته:  داغونما ، بدنم درد میکنه افتضاح ،..........
بعدم میام اینجا همه تو لک جز چند نفر البته
تازشم میبینی رتبه هم ندادین دیگه بدتر تب مکنم ، اقاجونم رتبه بدین شاید این درد پاهام افتاد

Satanجان اومدم رتبه بدم دیدم قبلا دادم شاد باشی
شما چرا کیست یه نفر کم شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

satan جان پس سفرنامه منو نخونديBig Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

سلام دوستان
كسي ايميل سفارت ابوظبي رو داره واسه من بزاره ممنون ميشم

نميدونم اين آدرس درسته يا نه؟

آدرس ایمیل ابوظبی برای ویزاهای مهاجرتی: AbuDhabiIV@state.gov
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-05-29 ساعت 08:01)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 20:31)satan نوشته:  داغونما ، بدنم درد میکنه افتضاح ،..........
تازشم میبینی رتبه هم ندادین دیگه بدتر تب مکنم ، اقاجونم رتبه بدین شاید این درد پاهام افتاد

اینو من ننوشتم ، اتفاقا سفرنامتونو خوندم و در جریان هستم که چرا یک نفر کم شده از کیستون قربان اینو alikh پرسیده از شما

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-05-29 ساعت 09:03)satan نوشته:  
(2015-05-29 ساعت 08:01)p00ya2001 نوشته:  

اینو من ننوشتم ، اتفاقا سفرنامتونو خوندم و در جریان هستم که چرا یک نفر کم شده از کیستون قربان اینو alikh پرسیده از شما

درست ميگي من اشتباه كردم
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: bahar101 ، Daneshjo
دوستان آدرس ايميل سفارت امريكا در ابوظبي همين هست؟

AbuDhabiIV@state.gov
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان