کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-28 ساعت 21:20)mamal amrikaei نوشته:  دوستان عزیز منم فکر میکنم کلیر شدن هر زمانی میتونه از طرف ceac اتفاق بیافته و ربطی به سهمیه ویزای اون ماه سفارت نداره و نیازی نیست کلیر کردنو بخاطر نبودن ویزا توی یک ماه متوقف کنن. سفارت خودش مختاره که هر وقت سهمیه ویزا داشت اعلام کنه . از این در عجبم که چرا ceac هم متوقف مونده. خدایا مارا دریاب. انتظار تمام منتظران را ختم بخیر بگردان.

قابل توجه دوستان, من یکی دوتا کیس را دیدم که این هفته در آنکارا کلیر شدند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: َalikh ، mamal amrikaei ، mfte.teacher ، r.bazargan ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 21:02)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 19:16)zohreh-gh نوشته:  من احتمال میدهم علت خوابیدن کار سفارتها تمام شدن سهمیه ویزای ماه می بوده چون در یک دوره در شروع این ماه تعداد کلیری زیادی را اعلام کردند. حال که ماه می رو به پایان است حتما در شروع ماه جون کلیر گروهی توپی رو اعلام خواهند کرد. بامید یک کلیر گروهی عالی.

من فکر نمیکنم آپدیت کردن ربطی به کلیر کردن داشته باشه. میتونن از آمریکا آپ کنن ولی سفارت هر وقت تشخیص داد کلیر رو اعلام کنه. به نظرتون اینطور نیست ؟
آخه اپدیت به تنهایی چه سودی داره مهم اینه که کار پیش بره، یکی از دوستان که با هم برای مصاحبه رفتیم بعد از آپدیت مصاحبه یک اپدیت دیگه داشتند. با هم ایمیل پیگیری فرستادیم ایشان به سلامتی کلیر شدند ولی ما این همه اپدیت بعد از ان. این اپدیتها به مسائلی که انها مورد پیگیری قرار می دهند برمیگردد. خوب ما کار دولتی + سربازی همسرم+ تحصیلات بالا + اقامت خارج از کشور و ... خوب معلومه پروسه ما طولانی و تعداد اپدیتها قاعدتا بیشتر میشود. پس هر چه اپدیت کمتر پرونده زودتر به نتیجه خواهد رسید. نگران نباشید اما پیگیر شوید و ایمیل بفرستید. موفق باشید.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: mamal amrikaei ، r.bazargan ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 21:20)mamal amrikaei نوشته:  دوستان عزیز منم فکر میکنم کلیر شدن هر زمانی میتونه از طرف ceac اتفاق بیافته و ربطی به سهمیه ویزای اون ماه سفارت نداره و نیازی نیست کلیر کردنو بخاطر نبودن ویزا توی یک ماه متوقف کنن. سفارت خودش مختاره که هر وقت سهمیه ویزا داشت اعلام کنه . از این در عجبم که چرا ceac هم متوقف مونده. خدایا مارا دریاب. انتظار تمام منتظران را ختم بخیر بگردان.
خوب مساله ای که هست دوستان بعد از کلیرشدن به سفارت مربوطه مراجعه و خواهان ویزا میشوند که امری طبیعی است و عدم موجودی از سهمیه ماه باعث خوابیدن کارا شده تا نوبت سهمیه جدید برسد.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: mamal amrikaei ، Nima4185 ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 21:34)khalilkhah نوشته:  

قابل توجه دوستان, من یکی دوتا کیس را دیدم که این هفته در آنکارا کلیر شدند
چند وقت منتظر کلیر بودن؟
تشکر کنندگان: mamal amrikaei ، Daneshjo
٢٠ مارچيا مطمئن باشيد تو دهه اول جون كلير ميشيم، تا الان اتفاق بدي نيفتاده كه هنوز، به نظر من برا ايميل زدن زوده چون اصلا هيچ تاثيري نداره و اونا كار خودشونو ميكنن چه ايميل بديم چه نديم
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: َalikh ، mamal amrikaei ، mfte.teacher ، Daneshjo
گفتم که ظاهرا یه مشکل فنی دارن کیسهای دعوت شده به مصاحبه هم هنوز اپدیت نشدن
تشکر کنندگان: mamal amrikaei ، Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 20:42)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 20:31)satan نوشته:  داغونما ، بدنم درد میکنه افتضاح ،..........
بعدم میام اینجا همه تو لک جز چند نفر البته
تازشم میبینی رتبه هم ندادین دیگه بدتر تب مکنم ، اقاجونم رتبه بدین شاید این درد پاهام افتاد

Satanجان اومدم رتبه بدم دیدم قبلا دادم شاد باشی
منم قبلا رتبه رو دادم
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 22:08)zohreh-gh نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 21:02)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 19:16)zohreh-gh نوشته:  من احتمال میدهم علت خوابیدن کار سفارتها تمام شدن سهمیه ویزای ماه می بوده چون در یک دوره در شروع این ماه تعداد کلیری زیادی را اعلام کردند. حال که ماه می رو به پایان است حتما در شروع ماه جون کلیر گروهی توپی رو اعلام خواهند کرد. بامید یک کلیر گروهی عالی.

من فکر نمیکنم آپدیت کردن ربطی به کلیر کردن داشته باشه. میتونن از آمریکا آپ کنن ولی سفارت هر وقت تشخیص داد کلیر رو اعلام کنه. به نظرتون اینطور نیست ؟
آخه اپدیت به تنهایی چه سودی داره مهم اینه که کار پیش بره، یکی از دوستان که با هم برای مصاحبه رفتیم بعد از آپدیت مصاحبه یک اپدیت دیگه داشتند. با هم ایمیل پیگیری فرستادیم ایشان به سلامتی کلیر شدند ولی ما این همه اپدیت بعد از ان. این اپدیتها به مسائلی که انها مورد پیگیری قرار می دهند برمیگردد. خوب ما کار دولتی + سربازی همسرم+ تحصیلات بالا + اقامت خارج از کشور و ... خوب معلومه پروسه ما طولانی و تعداد اپدیتها قاعدتا بیشتر میشود. پس هر چه اپدیت کمتر پرونده زودتر به نتیجه خواهد رسید. نگران نباشید اما پیگیر شوید و ایمیل بفرستید. موفق باشید.

دقیقا منظورم همین بود. اصلا ceac یه سازمانه که برای خودش کار میکنه...استعلام میکنه و نتیجه استعلام رو اعلام میکنه و این نتیجه به صورت آپ برای ما ظاهر میشه...کاری هم به سهمیه ماه نداره...سفارته که ایمیل میزنه به افراد و بهشون میگه که شما کلیر شدین و اون موقع میشه فهمید این آپی که ceac زده مربوط به کلیر شدن بوده.
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-28 ساعت 19:37)َalikh نوشته:  
ممکنه چون قبلش تعداد زیادیو کلیر کردن

موافقم منم همین احتمال رو میدم ولی به نظر من اینا به ۲۰ام هر ماه علاقه خاضی دارن اخرین اپدیت بدون نامه منم ۲۰فوریه بوده.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، Daneshjo
سلام به همه 20 مارچیها
بچه ها من نمی دونم شما چرا اینقدر ناراحتین ونگران من وقتی به بچه هایی که از ماههای قبل موندن فکر میکنم میگم دمشون گرم برای ما عادیه ببینید این و به فال نیک بگیرید که یه تعداد خیلی زیادی روی 20 مارچ گیر کردن شما همتون میدونید یه تعداد خاصی ویزا برای هر ماه صادر میشه اینم میدونید که این ماه ویزاهاش صادر شده .ما هنوز تازه رسیدیم به 104 یا 5 روز پس صبر کنید و خواهش میکنم اینقدر الکی پست نزارید وبه فکر دوستای خودتون که قراره بعد شما هم مصاحبه برن باشید
موفق باشید
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
تشکر کنندگان: hamidrezamg ، jadooo ، hilda60 ، Daneshjo
دوستان ولی پدر من که کیس خوانوادگی هست وویزا همیشه موجود هست هم ۲۰ مارچ گیر کرده. من فکر کنم درظرف چند روز اینده همه امید خدا اپدیت میشند
كيس:IR5 خانوادگي پدر و مادر، مصاحبه: ۲۳ فوریه ابوظبی، آپدیت: پدر ۲۸ فوریه, ۲۰ مارچ، هر دو ۴ جون، ۸ جون
کلیرنس: ۸ جون Big Grin پیکاپ: ۹ جون، اپدیت ۲۸، ۲۹, ۳۰ جون, ۱ جولای
ویزا: مادر ۱ جولای، پدر ۶ جولای Cool
تشکر کنندگان: ginjer ، mfte.teacher ، َalikh ، Daneshjo
(2015-05-25 ساعت 09:28)رضا2015 نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 09:18)رشید نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 18:21)aria802 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 17:57)رضا۲۰۱۵ نوشته:  خوب ظاهرا الان دوستان بسیار زیادی با سربازی س منتظر کلیرنس خودشون هستن و بعضی از دوستانی که من میشناسم تو اپ 17 اپریل سفارت ابوظبی هستن و بعضی ها هم از انکارا با تاریخ مصاحبه از نوامبر تا قوریه . ( از دوستان ایروانی با سربازی س اطلاع ندارم خوشحال میشم یه اماری بهم بدن)

خوب شاید خیلی هاتون بدونید یک بندی هست برای ریجکت به نام 306 که افرادی که در س خدمت کردن و ریجکت میکنه! البته به گفته سارا گرو این بند شامل ویزاهای مهاجرتی نمیشه و فقط ویزاهای توریستی و دانشجویی رو شامل میشه.

خوب من داشتم تحقیقات بنیادین میکردم که داستان این طولانی شدن کلیرنس پس چی هست!
خوشبختانه به امار جالبی خوردم که همین چند وقت در اومده: ظاهرا هیچ کیس ویزای مهاجرتی به خاطر این موضوع ریجکت نشده
طبق اماری که ازسال 2000 در اومده تعداد افراد ریجکتی رو بند ویزاهای غیر مهاجرتی بوده .
میتونم حدس بزنم تقریبا دلیل این طولانی شدن وجود رد پا در پرونده افراد هست که افیسر رو به شک و شبه میندازنه که داستان چیه.
یکی از بدترین کارها که بچه های سربازی رفته انجام میدن استفاده از کلمه "کار اداری" هست! که افیسر اینقدر این جمله رو شنیده که 99% شک میکنه که خوب طرف حتما داشته یه کاری میکرده! :/

پیشنهاد من به دوستانی که میرن مصاحبه و افیسر درمورد سربازی اشون ازشون سوال میپرسه که چه میکردی بگردن یه چیزی پیداکنن که به رشته یا کارشون بخوره و بگن .و سعی کنن از کلمه اداری استفاده نکنن. من خودم چون کلا تو کار ورزشی هستم خدمت هم از این داستان بی بهره نبودیم و گفتم که حدس زدم افیسر قبول کرد که من دروغ نگفتم!
امار هم ضمیمه کردم.
[عکس: 6lf0_table.jpg]
بنظرم دوستان سربازی س نگران نباشد و انشاله اگر به سپتامبر نخورن قطعا ریجکت نخواهند شد.
برای رشته مهندسی برق چی بگیم در سربازی انجام میدادیم که شک نکنن.

من س خدمت کردم اما تو مصاحبه اصلا از من هیچی نپرسید این نشونه خوبیه یا بد Sad
رشید جان شما چون برنده اصلی نبودی ازتون سوال نکرده! امضاتون رو کامل کنید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.

منم فکر میکنم منطقی باشه آخه منم سربازی سپاه بودم و واسه باشگاه فجر ورزش میکردم اصلا واسه ورزشم خواستندم و امیدوارم آفیسر به این موضوع توجه کنه و چون وقت کمی دارم واسه کلیر شدن حدودا یک ماه یا در بهترین شرایط 2 ماه زود کلیرم کنن SmileSmileSmileSmileSmile
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: َalikh ، Daneshjo
من ميخوام يه انتقاد كنم اون هم اينه كه وقتي كسي اينجا زياد پست نميذاره يه جورايط غريب و تنها ميمونه و به سوال هاش هم درست حسابي كسي جواب نميده بعد هم يه چند نفر با هم صميمي شدن و فقط ميان قربون صدقه هم ميرن ولي وقتي يكي سوال داره يه نفر به زور جوابشو ميده چرا؟؟؟؟؟؟ مگه قرار نيست اينجا به هم كمك كنيم و به سوالهاي هم جواب بديم ؟؟؟؟
شماره کیس : 3xxx - مصاحبه : 10 فوریه - آنکارا آپدیت ها :قبل از 20 مارچ یه چندتایی بوده - 4 جون فقط خودم ( برنده ) 5 جون هر دو ( ایمیل کلیرشدن من Big Grin ساعت حدودای 8 شب ) 9 جون هر دو - كليري همسر جان ١١ جون ساعت ٤ بعداز ظهر ( به دليل ايراد سيستم فعلاً ويزا نگرفتيم)
تشکر کنندگان: hilda60 ، ALIARAD ، tajhizgaran ، areb1356 ، fa15 ، mamal amrikaei ، Aghaman ، maryamb ، sinapco ، mahtaji ، lotttery2015 ، raminvet ، SAAM_60 ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-05-29 ساعت 00:42)jadooo نوشته:  من ميخوام يه انتقاد كنم اون هم اينه كه وقتي كسي اينجا زياد پست نميذاره يه جورايط غريب و تنها ميمونه و به سوال هاش هم درست حسابي كسي جواب نميده بعد هم يه چند نفر با هم صميمي شدن و فقط ميان قربون صدقه هم ميرن ولي وقتي يكي سوال داره يه نفر به زور جوابشو ميده چرا؟؟؟؟؟؟ مگه قرار نيست اينجا به هم كمك كنيم و به سوالهاي هم جواب بديم ؟؟؟؟
بنده ب شخصه اگه از جوابم مطمعن باشم ، کوتاهی نمیکنم دادآش Smile
خلاصه سوالی داشتی ما با اطلاعات محدودمون در خدمتیم
یا علی

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: hilda60 ، آلیس-1980 ، arezoue ، laleht ، samane1363 ، lotttery2015 ، SAAM_60 ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-05-29 ساعت 00:42)jadooo نوشته:  من ميخوام يه انتقاد كنم اون هم اينه كه وقتي كسي اينجا زياد پست نميذاره يه جورايط غريب و تنها ميمونه و به سوال هاش هم درست حسابي كسي جواب نميده بعد هم يه چند نفر با هم صميمي شدن و فقط ميان قربون صدقه هم ميرن ولي وقتي يكي سوال داره يه نفر به زور جوابشو ميده چرا؟؟؟؟؟؟ مگه قرار نيست اينجا به هم كمك كنيم و به سوالهاي هم جواب بديم ؟؟؟؟

ما كجا قربون صدقه هم رفتيم؟ ما الكي يه دعوا راه مي ندازيم كه بعدش آشتي كنان بزاريم روحيه همه عوض شه. [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
حالا جدا از شوخي. هر كي اگه جواب رو بدونه كمك مي كنه باور كن. من خودم ي چند تا مورد رو بلد بودم كه از بس اين كليرنس بهم فشار آورده همونا رو هم يادم رفته[emoji12][emoji12][emoji12]
حالا سئوال چي بود اصلاً؟؟؟؟[emoji6][emoji6]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001 ، samane1363 ، Iaccept ، SAAM_60 ، bahar101 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان