کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-30 ساعت 00:38)hilda60 نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 00:06)maryamb نوشته:  به امید زودتر کلیر شدن همسرم .

هــــر غروبي را
طلــوعي در پــس است
مـــــا به اميـــــد طلـوعــت مـــانده ايم....

کیس نامببر : 20159xx
تاریخ مصاحبه : ۲۰۱۵ 13 jan
تعداد افراد : ۲
خودم کلیر بعد ۳ ماه
همسرم هنوز منتظر
به امید کلیر شدن هر چه سریعتر همسرتون و همسریه منSmile
و به امید هر چه سریع تر کلیر شدن همه دوستان مهاجرسرایی
و هر کسی که تو این انتظار سهمی داره ...
امروز خیلی دعا کردم برای هممون .... امیدوارم که هر چه سریع تر خبرهای خوبی در راه باشه برا هممونRolleyesRolleyes

ممنونم دوست عزیز که دلگرمی میدین Smile
2015as9xx
محل مصاحبه : آنکارا
تاریخ روئیت قبولی خودم : بعد 3 ماه
تاریخ روئیت فبولی همسرم : هوراا
محل اقامت : یه جای گرررررم
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، hilda60 ، Daneshjo
سيس باز نمي شه. احتمالا خبري در راه هست.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: Iaccept ، Daneshjo
دوستان سفارت ارمنستان
کسی آپ خورده ؟ من که دیگه دارم نا امید میشم، دیروزم تولدم بود و چشم انتظار بودم اما هیچ خبری نشد.
مردم ار بس چک کردم :-(
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

تشکر کنندگان: ALISHARIFI ، bahar101 ، hilda60 ، Iaccept ، Daneshjo
دوستان سایت سیک خراب شده؟ من که هرچی میزنم پیتم خطا میده!
2015ad49xx
مصاحبه 15 می
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، Iaccept ، Daneshjo
سلام براي من كه هيچ مشكلي نداره دوست عزيز و خيلي راحت باز ميشه !
شماره کیس: ***2015AS5 ,کنسولگری: Yerevan ,تعداد افراد منظور در کیس : 1 ,مصاحبه: May , کلیر بعد از ۲۱ روز
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، Iaccept ، Daneshjo
سلام دوستان
هفته آخر آپریل برای مصاحبه رفتیم ارمنستان غیر از آپدیت های همون روزها مدت هاست آپدیت نداشتم
چطور تحلیل می کنید؟:-(

تشکر کنندگان: bahar101 ، Iaccept ، Daneshjo
سلام یه سوالی برام پیش اومده ممنون میشم دوستان جواب بدن
همونطور که هر کشوری نمی تون بیش از 7٪ ویزا ها رو بگیره
آیا هر قاره ای هم سهمیه ای مشخصی داره
مثلاَ آسیا سهمیش 5000 تا بیشتر نباشه و اگه تو آسیا به این سهمیه برسن دیگه پرونده های کشور آسیا بررسی نخواهد شد؟
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
(2015-05-30 ساعت 09:29)varchandi نوشته:  سلام یه سوالی برام پیش اومده ممنون میشم دوستان جواب بدن
همونطور که هر کشوری نمی تون بیش از ۷٪ ویزا ها رو بگیره
آیا هر قاره ای هم سهمیه ای مشخصی داره
مثلاَ آسیا سهمیش 5000 تا بیشتر نباشه و اگه تو آسیا به این سهمیه برسن دیگه پرونده های کشور آسیا بررسی نخواهد شد؟

بعله اسیا نزدیکه 8500 تا سهمیه ویزاش در سال میباشد .
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: 2015reza ، bahar101 ، varchandi ، Iaccept ، Daneshjo
بله قاره ای هم سهمیه دارند طبق گفته سیمون الان برای آسیا 4500 ویزا مانده که احتمالا 2700 برای ایران و 1800 برای الباقی کشورهای آسیاست.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، varchandi ، Iaccept ، Daneshjo
بله طبق قانون مصوب لاتاری درست برعکس چیزی که مهاجر از طریق روش های دیگه به آمریکا میاد لاتاری عمل میکنه. یعنی اگر از آسیا و آمریکای جنوبی مهاجر خانوادگی و سرمایه گذاری و کاری زیاده در عوض در لاتاری سهم کمتری از 55000 دارند و به اروپا و آفریقا بیشتر میرسه. این سهم منتشر نمیشه و هر ساله راجع بهش تصمیم گیری میشه ولی از اونجا که نسبت مهاجران بصورت سالانه تغییرات چندانی نمیکنه و میشه سهمیه هر قاره رو از تعداد ویزاهایی که سال گذشته از اون قاره داده شده تشخیص داد.
دو سال گذشته نشون داده که آسیا 8000-8500 ویزا داره در لاتاری که 500 تاش رو واسه AOS و ناکارا بزارید کنار 8000 ویزا تعلق میگیره بهش که 4253 تاش ایشود شده. میمونه 3800 تا حدودا. نپال باقیمانده ویزاش یعنی 1200 تا رو حتما میگیره . ایران هم 700 تا AP تا این لحظه داره که باید اینها هم اکثریت کلیر بشن در بقیه آسیا هم 244 تا کلیرنسی وجود داره که اینها هم 200 تاشون کلیر میشن. میمونه 1700 تا که سهم مصاحبه نرفته های ایران و باقی آسیا در این چهار ماه پایانی است. اگر روند کلیرنس ها دوباره روی غلطک بیوفته و یه آپدیت اساسی داشته باشیم و مثل ماه گذشته کلی ایشود شده کارنتی ها می بایست حداکثر در 9500 و 10000 در آسیا متوقف بشه و ویزا کافی برای کلیر دوستانی که دو ماه آخر هم مصاحبه میرن باشه.
البته به فرض اینکه هیچ چیز امسال تغییر نکنه و مثل سالهای گذشته باشه.

بقیه بحث چون به اینجا مرتبط نمیشه و تاپیک مرتبط داره با محاسبات اونجا برید و ادامه بدید.
با تشکر
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
درسته فايل سيس باز نميشه. ايشالا خبرهاي خوبي تو راهه.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 08:04)amirgharibi نوشته:  دوستان سفارت ارمنستان
کسی آپ خورده ؟ من که دیگه دارم نا امید میشم، دیروزم تولدم بود و چشم انتظار بودم اما هیچ خبری نشد.
مردم ار بس چک کردم :-(
علی الحساب تولدتون مبارک
هر موقع زمانش برسه انجام میشه. باور کنین . چرا سالهای پیش در لاتاری برنده نشدیم؟ چون زمانش 2015 بود ! حالا کی پامون برسه اونور؟ هر وقت زمان مناسب باشه
اندکی صبر...
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: amirgharibi ، p00ya2001 ، bahar101 ، hilda60 ، SAAM_60 ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 09:51)behdadK نوشته:  بله طبق قانون مصوب لاتاری درست برعکس چیزی که مهاجر از طریق روش های دیگه به آمریکا میاد لاتاری عمل میکنه. یعنی اگر از آسیا و آمریکای جنوبی مهاجر خانوادگی و سرمایه گذاری و کاری زیاده در عوض در لاتاری سهم کمتری از 55000 دارند و به اروپا و آفریقا بیشتر میرسه. این سهم منتشر نمیشه و هر ساله راجع بهش تصمیم گیری میشه ولی از اونجا که نسبت مهاجران بصورت سالانه تغییرات چندانی نمیکنه و میشه سهمیه هر قاره رو از تعداد ویزاهایی که سال گذشته از اون قاره داده شده تشخیص داد.
دو سال گذشته نشون داده که آسیا 8000-8500 ویزا داره در لاتاری که 500 تاش رو واسه AOS و ناکارا بزارید کنار 8000 ویزا تعلق میگیره بهش که 4253 تاش ایشود شده. میمونه 3800 تا حدودا. نپال باقیمانده ویزاش یعنی 1200 تا رو حتما میگیره . ایران هم 700 تا AP تا این لحظه داره که باید اینها هم اکثریت کلیر بشن در بقیه آسیا هم 244 تا کلیرنسی وجود داره که اینها هم 200 تاشون کلیر میشن. میمونه 1700 تا که سهم مصاحبه نرفته های ایران و باقی آسیا در این چهار ماه پایانی است. اگر روند کلیرنس ها دوباره روی غلطک بیوفته و یه آپدیت اساسی داشته باشیم و مثل ماه گذشته کلی ایشود شده کارنتی ها می بایست حداکثر در 9500 و 10000 در آسیا متوقف بشه و ویزا کافی برای کلیر دوستانی که دو ماه آخر هم مصاحبه میرن باشه.
البته به فرض اینکه هیچ چیز امسال تغییر نکنه و مثل سالهای گذشته باشه.

بقیه بحث چون به اینجا مرتبط نمیشه و تاپیک مرتبط داره با محاسبات اونجا برید و ادامه بدید.
با تشکر
آقا بهدا خوش اومدي دلمون برا اين تحليلات لك زده بود
تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan ، tandis_n_m ، bahar101 ، samane1363 ، SAAM_60 ، Iaccept ، Daneshjo
راستي كسي بوده كه نه سربازي معاف شده باشه كار دولتي هم نداشته ، طرح و اينجور چيزام نداشته باز
اي پي خورده باشه ؟
(2015-05-30 ساعت 09:51)behdadK نوشته:  بله طبق قانون مصوب لاتاری درست برعکس چیزی که مهاجر از طریق روش های دیگه به آمریکا میاد لاتاری عمل میکنه. یعنی اگر از آسیا و آمریکای جنوبی مهاجر خانوادگی و سرمایه گذاری و کاری زیاده در عوض در لاتاری سهم کمتری از 55000 دارند و به اروپا و آفریقا بیشتر میرسه. این سهم منتشر نمیشه و هر ساله راجع بهش تصمیم گیری میشه ولی از اونجا که نسبت مهاجران بصورت سالانه تغییرات چندانی نمیکنه و میشه سهمیه هر قاره رو از تعداد ویزاهایی که سال گذشته از اون قاره داده شده تشخیص داد.

مدير عزيز.خوش اومديد...جاتون خيلي خالي بودSmile
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، SAAM_60 ، Iaccept ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان