کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
تایید شد سیس مثل بنز داره کار میکنه
کماکان عدد نحس 20 مارچ رو هم داره نشون میده
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: bahar101 ، arezoue ، p00ya2001 ، SAAM_60 ، Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 13:33)satan نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 13:30)رضا۲۰۱۵ نوشته:  عدم تایید کردمش!!! خخخخخخ

من از اینجا اوکیم سایت باز میشه
چرا شفاف سازی نمیکنی کجایی؟ همش میگی از اینجا از اونجا
مسئولین رسیدگی کنن خوب

رفته تركيه ديگه[emoji6][emoji6][emoji6]
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: r.bazargan ، satan ، bahar101 ، َalikh ، Iaccept ، Daneshjo
دوستان یک چیز جالبی که من در سایت ابوظبی دیدم اینکه بیشتر اوقات شبها رنگ فونت افراد را قرمز می زنه و روزا آبی, شاید از طرف طرفدارهای دو تیم باشند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: َalikh ، p00ya2001 ، ginjer ، Shahram914 ، SAAM_60 ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 13:47)khalilkhah نوشته:  دوستان یک چیز جالبی که من در سایت ابوظبی دیدم اینکه بیشتر اوقات شبها رنگ فونت افراد را قرمز می زنه و روزا آبی, شاید از طرف طرفدارهای دو تیم باشند
باید به شما یه مدیریت بدن با این دقتت !
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، khalilkhah ، ginjer ، Shahram914 ، SAAM_60 ، Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 10:44)amirgharibi نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 10:13)zhila1393 نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 08:04)amirgharibi نوشته:  دوستان سفارت ارمنستان
کسی آپ خورده ؟ من که دیگه دارم نا امید میشم، دیروزم تولدم بود و چشم انتظار بودم اما هیچ خبری نشد.
مردم ار بس چک کردم :-(
علی الحساب تولدتون مبارک
هر موقع زمانش برسه انجام میشه. باور کنین . چرا سالهای پیش در لاتاری برنده نشدیم؟ چون زمانش ۲۰۱۵ بود ! حالا کی پامون برسه اونور؟ هر وقت زمان مناسب باشه
اندکی صبر...

ممنون ، اره، منم پس از سالها تو ۲۰۱۵ اسمم اومد...
امیدوارم ، مرسی از انرژیتون

خیلی جالب بود! من امروز در یک پیام وایبری این لینک رو دریافت کردم در باره زمانبندی خدا!!!! امیدوارم ازش لذت ببرینSmile
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، satan ، Mahboy ، samane1363 ، Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 15:13)zhila1393 نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 10:44)amirgharibi نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 10:13)zhila1393 نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 08:04)amirgharibi نوشته:  دوستان سفارت ارمنستان
کسی آپ خورده ؟ من که دیگه دارم نا امید میشم، دیروزم تولدم بود و چشم انتظار بودم اما هیچ خبری نشد.
مردم ار بس چک کردم :-(
علی الحساب تولدتون مبارک
هر موقع زمانش برسه انجام میشه. باور کنین . چرا سالهای پیش در لاتاری برنده نشدیم؟ چون زمانش ۲۰۱۵ بود ! حالا کی پامون برسه اونور؟ هر وقت زمان مناسب باشه
اندکی صبر...

ممنون ، اره، منم پس از سالها تو ۲۰۱۵ اسمم اومد...
امیدوارم ، مرسی از انرژیتون

خیلی جالب بود! من امروز در یک پیام وایبری این لینک رو دریافت کردم در باره زمانبندی خدا!!!! امیدوارم ازش لذت ببرینSmile

http://www.aparat.com/v/FwZjE
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تشکر کنندگان: satan ، p00ya2001 ، samane1363 ، 2015reza ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 09:51)behdadK نوشته:  بله طبق قانون مصوب لاتاری درست برعکس چیزی که مهاجر از طریق روش های دیگه به آمریکا میاد لاتاری عمل میکنه. یعنی اگر از آسیا و آمریکای جنوبی مهاجر خانوادگی و سرمایه گذاری و کاری زیاده در عوض در لاتاری سهم کمتری از 55000 دارند و به اروپا و آفریقا بیشتر میرسه. این سهم منتشر نمیشه و هر ساله راجع بهش تصمیم گیری میشه ولی از اونجا که نسبت مهاجران بصورت سالانه تغییرات چندانی نمیکنه و میشه سهمیه هر قاره رو از تعداد ویزاهایی که سال گذشته از اون قاره داده شده تشخیص داد.
دو سال گذشته نشون داده که آسیا 8000-8500 ویزا داره در لاتاری که 500 تاش رو واسه AOS و ناکارا بزارید کنار 8000 ویزا تعلق میگیره بهش که 4253 تاش ایشود شده. میمونه 3800 تا حدودا. نپال باقیمانده ویزاش یعنی 1200 تا رو حتما میگیره . ایران هم 700 تا AP تا این لحظه داره که باید اینها هم اکثریت کلیر بشن در بقیه آسیا هم 244 تا کلیرنسی وجود داره که اینها هم 200 تاشون کلیر میشن. میمونه 1700 تا که سهم مصاحبه نرفته های ایران و باقی آسیا در این چهار ماه پایانی است. اگر روند کلیرنس ها دوباره روی غلطک بیوفته و یه آپدیت اساسی داشته باشیم و مثل ماه گذشته کلی ایشود شده کارنتی ها می بایست حداکثر در 9500 و 10000 در آسیا متوقف بشه و ویزا کافی برای کلیر دوستانی که دو ماه آخر هم مصاحبه میرن باشه.
البته به فرض اینکه هیچ چیز امسال تغییر نکنه و مثل سالهای گذشته باشه.

بقیه بحث چون به اینجا مرتبط نمیشه و تاپیک مرتبط داره با محاسبات اونجا برید و ادامه بدید.
با تشکر
آقا بهداد اولا ممنون به خاطر تحلیلهایی که زحمت میکشی و بعد تشکر به خاطر حس خوب و مثبت وامیدبخشت که به این تاپیک دادی.

2015 as47xx.مصاحبه 9می.شغل دولتی.
تشکر کنندگان: behdadK ، p00ya2001 ، hilda60 ، SAAM_60 ، Iaccept ، nimanoush ، Daneshjo
سلام آقا بهداد رسيدن بخير
اگه ممكنه لطف كنيد يك تحليلي در مورد اين كه تعدادي از كيسها روي ٢٠ مارچ متوقف شدن بفرمائيد و برآورد كنيد كلير اينها تقريبا كي خواهد بود البته اين ٢٠ مارچيها حدود ٣٨ كيس هستيم
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: Daneshjo
دست از سر آپدیت 20 مارچ بردارید Big Grin

وقتی یک آپدیتی گروهیه اما تا مدتها بعدش اتفاقی نمی افته و سایت سفارت ها آپدیت میشه و کلیر های دیگه اعلام میشه مشخصه که آپدیت اصلی نبوده. مخصوصا که آپدیت 20 مارچ بوده و دو ماه و نیم گذشته و مشکل پر شدن سهمیه ماهانه نیست حالا مارچ سهمیه نبود آپریل که بود. آپریل هم هماهنگ نکرده بودن با KCC برای می باید هماهنگ میشد.
اما با توجه به این که مدت زیادی از مصاحبه تون گذشته با اولین آپدیت از آمریکا میتونین امیدوار باشید که به زودی کلیر بشین. این آپدیت میتونه همین امروز و فردا باشه میتونه هفته دیگه یا ماه بعد اما نظر شخصی من با توجه به زمان مصاحبه ها اینه که به زودی خواهد بود. مخصوصا برای ژانویه ای فوریه ای های آنکارا و تا آخر مارچ ابوظبی و ایروان.
اون آپدیت خوشکله بعد از یکی دو ماه بیخبری و آپدیت نشدن میاد. منتظرش باشید که میرسه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
دوستان شدیدا توصیه میکنم دیدن این کلیپ رو از دست ندین
http://www.aparat.com/v/FwZjE
به زمانبندی خداوند اعتماد کنید.. جول اوستین
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Shahram914 ، hilda60 ، samane1363 ، Iaccept ، 2015reza ، Daneshjo
والا بخدا ما به ٢٠ مارچ گير نداديم بلكه ٢٠ مارچ به ما گير داده ?
از جوابتون خيلي سپاسگزارم
ميشه بدون آپديت شمارمون در جدول كليرها بياد ممنونم از پاسخگوءيتان
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: hilda60 ، Iaccept ، Marmad ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 16:30)behdadK نوشته:  دست از سر آپدیت 20 مارچ بردارید Big Grin

وقتی یک آپدیتی گروهیه اما تا مدتها بعدش اتفاقی نمی افته و سایت سفارت ها آپدیت میشه و کلیر های دیگه اعلام میشه مشخصه که آپدیت اصلی نبوده. مخصوصا که آپدیت 20 مارچ بوده و دو ماه و نیم گذشته و مشکل پر شدن سهمیه ماهانه نیست حالا مارچ سهمیه نبود آپریل که بود. آپریل هم هماهنگ نکرده بودن با KCC برای می باید هماهنگ میشد.
اما با توجه به این که مدت زیادی از مصاحبه تون گذشته با اولین آپدیت از آمریکا میتونین امیدوار باشید که به زودی کلیر بشین. این آپدیت میتونه همین امروز و فردا باشه میتونه هفته دیگه یا ماه بعد اما نظر شخصی من با توجه به زمان مصاحبه ها اینه که به زودی خواهد بود. مخصوصا برای ژانویه ای فوریه ای های آنکارا و تا آخر مارچ ابوظبی و ایروان.
اون آپدیت خوشکله بعد از یکی دو ماه بیخبری و آپدیت نشدن میاد. منتظرش باشید که میرسه
بهداد عزیز شدیدا منتظر پیش بینی شما و آقا رضا هستم، و البته امیدوار. ضمنا جواب ایمیل ما رو 27 می بعد از دو هفته دادند و طبق جواب همه که خبر میدهند و همچنین میتوانید شماره را در سایت ببینید. بهر حال به امید ان روز.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Iaccept ، Daneshjo
سلام به همه دوستان عزیز
امیدوارم که خوب باشید
ببخشید برای غیبت طولانی من
با ارزوی کلیر شدن هر چه زودتر همه دوستان عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
(2015-05-30 ساعت 17:19)babak12 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
امیدوارم که خوب باشید
ببخشید برای غیبت طولانی من
با ارزوی کلیر شدن هر چه زودتر همه دوستان عزیز

سلام آقا بهداد
اميدوارم غيبت طولاني شيريني بوده باشه
و در تدارك سفر به امريكا بود باشيد هرچند با توجه به سفرنامه دوم فكر كنم سفر شما بيافته تو پاييز و زمستونBig Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: samane1363 ، Iaccept
سلام دوستان وبا ارزوی موفقیت واسه همه دل نگران های پروسۀ کلیرنس
دوستان یه سوال
اگه من به خاطر خدمتم کلیرنس بخورم ولی خانومم یه ضرب ویزا بگیره خانومم چقدر فرصت داره که ایرانو ترک کنه؟
چون بعضی ویزاها میگن مثلا تا 3 ماه فرصت دارین واسه رفتن و از 3 ماه رد بشه باطل میشه.
ممنون
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Iaccept ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان