کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-30 ساعت 17:39)ben123 نوشته:  سلام دوستان وبا ارزوی موفقیت واسه همه دل نگران های پروسۀ کلیرنس
دوستان یه سوال
اگه من به خاطر خدمتم کلیرنس بخورم ولی خانومم یه ضرب ویزا بگیره خانومم چقدر فرصت داره که ایرانو ترک کنه؟
چون بعضی ویزاها میگن مثلا تا ۳ ماه فرصت دارین واسه رفتن و از ۳ ماه رد بشه باطل میشه.
ممنون

اگه برنده خانمتون باشه و ويزا بهش بدن از تاريخ مديكال به مدت 6 ماه ويزاتون اعتبار داره و اگه كليرنستون طولاني شد اون ميتونه تو اين مدت بره البته در صورتيكه خداي نكرده به شما ويزا نرسه اون ميتونه واسه شما اقدام كنه ولي فعلا جاي نگراني نيست
تا سپتامبر هنوز 4 ماهي موندهSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hilda60 ، ben123 ، Iaccept ، mohammad384 ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 17:37)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 17:19)babak12 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
امیدوارم که خوب باشید
ببخشید برای غیبت طولانی من
با ارزوی کلیر شدن هر چه زودتر همه دوستان عزیز

سلام آقا بهداد
اميدوارم غيبت طولاني شيريني بوده باشه
و در تدارك سفر به امريكا بود باشيد هرچند با توجه به سفرنامه دوم فكر كنم سفر شما بيافته تو پاييز و زمستونBig Grin
پويا جان منظورت بابك هست ديگه ؟! Wink Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hilda60 ، Iaccept ، mohammad384 ، babak12 ، Daneshjo
این کلیرهای نصفه نیمه هم مدام در حال افزایشه, در فایل جدید سیمون حداقل 100 کیس اینجوریند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: hilda60 ، Iaccept ، jupiterx ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 17:54)laleht نوشته:  
امیدوارم که خوب باشید

سلام آقا بهداد
و در تدارك سفر به امريكا بود باشيد هرچند با توجه به سفرنامه دوم فكر كنم سفر شما بيافته تو پاييز و زمستونBig Grin

Big Grin
اره آخه هر دوتاشون غيبشون زده بود
Wink
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، Iaccept ، babak12 ، Daneshjo
امیدوارم که خوب باشید

سلام آقا بهداد

منم نگرفتم. پست بابک رو پویا کووت کرده اسم من رو آورده از سفرنامه من نوشته.Big Grin
اگر منظورت با منه سلام.
نه بابا غیبت اصلا هم شیرین نبود. درگیر کار و تحویل منزل و فروش اسباب و لوازم و رصد قیمت دلار برای خرید در زمان مناسب (که لعنتی با اعصاب ما بازی میکنی و زیر 3300 نمیاد! و موندیم بخریم یا بگذاریم بعد از مذاکرات) و جور کردن مابقی پول مورد نیاز و خوندن برای امتحان PMP و چک کردن خونه و ... هستم.
دورانی است پر از نگرانی، استرس، اعصاب خوردی و خستگی . خونه رو دادیم صاب خونه رفت و بعد از عمری به صورت موقت و کوتاه سر پدر و مادر خراب شدیم. حالا خوبه سایشون بالا سرمونه و کمکشون از اینجا شروع شده.
امیدوارم به زودی نصیب همه بشه. شانسی که آوردم اینه که مثل همسرم ریشه در این خاک ندارم اما اونرو میبینم ناراحت میشم و بعضی وقتها بهم منتقل میشه. ولی مدام به هم یاداوری میکنیم که میریم دنیایی بهتر بسیازیم.
شرمنده امروز هم یه سر به شما زدم ببینیم چه میکنین. اونقدر سرمون شلوغه که نمیدونیم چه کار کنیم. از فرط درگیری و خستگی و استرس هم مریضی های جور واجور سراغمون میاد این اواخر هم بنده بعد از عمری دچار حساسیت بهاره شدم که یکی از علت هاش همین خستگی و استرس هست. خلاصه وقتتون رو طلف نکنید کلی کار دارید برنامه ریزی کنید. از بعد از کلیر شدن همه اش میشه کار کار کار و دودین و به هیچ چیز نرسیدن. پولاتونم تا میتونین جمع کنید که هر چه حساب میکنیم تا حالا 8 تمون گرو 9 امون بوده الان دیگه از اعداد تک رقمی و دو رقمی حساب خارج شده Big Grin شانس ما که قیمت نفت هم تپید و کارمون داستان شد.
ما هم قبل از پایان تابستون میریم تازه اونجوری تا آخرین فرصت اعتبار ویزا ایران موندیم. حالا یه هفته این ور اونور
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2015-05-30 ساعت 18:16)behdadK نوشته:  
امیدوارم که خوب باشید

سلام آقا بهداد

منم نگرفتم. پست بابک رو پویا کووت کرده اسم من رو آورده از سفرنامه من نوشته.Big Grin
اگر منظورت با منه سلام.
نه بابا غیبت اصلا هم شیرین نبود. درگیر کار و تحویل منزل و فروش اسباب و لوازم و رصد قیمت دلار برای خرید در زمان مناسب (که لعنتی با اعصاب ما بازی میکنی و زیر 3300 نمیاد! و موندیم بخریم یا بگذاریم بعد از مذاکرات) و جور کردن مابقی پول مورد نیاز و خوندن برای امتحان PMP و چک کردن خونه و ... هستم.
دورانی است پر از نگرانی، استرس، اعصاب خوردی و خستگی . خونه رو دادیم صاب خونه رفت و بعد از عمری به صورت موقت و کوتاه سر پدر و مادر خراب شدیم. حالا خوبه سایشون بالا سرمونه و کمکشون از اینجا شروع شده.
امیدوارم به زودی نصیب همه بشه. شانسی که آوردم اینه که مثل همسرم ریشه در این خاک ندارم اما اونرو میبینم ناراحت میشم و بعضی وقتها بهم منتقل میشه. ولی مدام به هم یاداوری میکنیم که میریم دنیایی بهتر بسیازیم.
شرمنده امروز هم یه سر به شما زدم ببینیم چه میکنین. اونقدر سرمون شلوغه که نمیدونیم چه کار کنیم. از فرط درگیری و خستگی و استرس هم مریضی های جور واجور سراغمون میاد این اواخر هم بنده بعد از عمری دچار حساسیت بهاره شدم که یکی از علت هاش همین خستگی و استرس هست. خلاصه وقتتون رو طلف نکنید کلی کار دارید برنامه ریزی کنید. از بعد از کلیر شدن همه اش میشه کار کار کار و دودین و به هیچ چیز نرسیدن. پولاتونم تا میتونین جمع کنید که هر چه حساب میکنیم تا حالا ۸ تمون گرو ۹ امون بوده الان دیگه از اعداد تک رقمی و دو رقمی حساب خارج شده Big Grin شانس ما که قیمت نفت هم تپید و کارمون داستان شد.
ما هم قبل از پایان تابستون میریم تازه اونجوری تا آخرین فرصت اعتبار ویزا ایران موندیم. حالا یه هفته این ور اونور

درسته من يه خورده قاطي كردم

دوستان ببخشن
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: behdadK ، hilda60 ، laleht ، samane1363 ، Iaccept ، Daneshjo
آقا بهداد عزیز امیدوارم سایه پدر و مادرت سالها بر سرتون باشه و کارهات هم هر چه زودتر به سامان برسه و بدون دغدغه و استرس به همراه همسرت بری اونور آب.
امیدوارم مثل دفعه قبل که یک هفته قبلش کلیر گروهی رو پیش بینی کردی یکی از همین روزها دوباره اون اتفاق بیافته.

از بقیه مدیران اینجا هم خیلی ممنونم بخاطر وقتی که میگذارن.
خداییش اگه این جمع صمیمی اونطرف هم میشد که بشه خوب میشد !
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: hilda60 ، behdadK ، laleht ، samane1363 ، behjat ، SAAM_60 ، HERMES7 ، Iaccept ، lotttery2015 ، varchandi ، Daneshjo
امیدوارم که خوب باشید

سلام بابك جان. خوش اومدي. در چه حالي؟رفتي يا ايراني؟
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Iaccept ، babak12 ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 18:16)behdadK نوشته:  
امیدوارم که خوب باشید

سلام آقا بهداد

اگر منظورت با منه سلام.
شرمنده امروز هم یه سر به شما زدم ببینیم چه میکنین. اونقدر سرمون شلوغه که نمیدونیم چه کار کنیم. از فرط درگیری و خستگی و استرس هم مریضی های جور واجور سراغمون میاد این اواخر هم بنده بعد از عمری دچار حساسیت بهاره شدم که یکی از علت هاش همین خستگی و استرس هست. خلاصه وقتتون رو طلف نکنید کلی کار دارید برنامه ریزی کنید. از بعد از کلیر شدن همه اش میشه کار کار کار و دودین و به هیچ چیز نرسیدن. پولاتونم تا میتونین جمع کنید که هر چه حساب میکنیم تا حالا ۸ تمون گرو ۹ امون بوده الان دیگه از اعداد تک رقمی و دو رقمی حساب خارج شده Big Grin شانس ما که قیمت نفت هم تپید و کارمون داستان شد.

اي كاش روزي برسه نگراني هاي ما هم اين جور مسائل باشن ، دستتون رو رو سر ما بكشين ، با ارزوي موفقيت و زندگي بهتر
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: behdadK ، samane1363 ، hilda60 ، behjat ، m.ghoreishi ، Iaccept ، Daneshjo
سلام دوستان عزیز
من کمتر مطلب می نویسم اما مطمئن باشید دونه به دونه مطالب شما را با دقت می خونم
الان داشتم مطالب مربوط به شما را می خوندم و دیدم که هنوز دوستان گیره اون مطلب 20 مارچ هستن و صحبت از آپدیت گروهی میشه به نظر من آپدیت گروهی مربوط به کیسهای مشابه تو یک نوع از چک شدن هست منم اگه قرار بود روی یک سری پرونده کار کنم پرونده هام را طبقه بندی می کردم مثلا موارد مشابهت اسمی را یک روز روشون کار میکردم موارد سربازی را یک روز و ... به نظر من این افرادی که توی یک روز همشون آپ میخورن از یک نظری که ما نمیدونیم همگی تو همون روز چک شدن یا پرونده هاشون رفته واسه چک شدن. من اگه جای شما بودم شاید میرفتم ببینم چه مشابهتی با بقیه افراد آپ خورده تو همون روز دارم.
البته این نظره منه شایدم اشتباه باشه.
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Iaccept ، SAAM_60 ، 2015reza ، Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 17:52)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 17:39)ben123 نوشته:  سلام دوستان وبا ارزوی موفقیت واسه همه دل نگران های پروسۀ کلیرنس
دوستان یه سوال
اگه من به خاطر خدمتم کلیرنس بخورم ولی خانومم یه ضرب ویزا بگیره خانومم چقدر فرصت داره که ایرانو ترک کنه؟
چون بعضی ویزاها میگن مثلا تا ۳ ماه فرصت دارین واسه رفتن و از ۳ ماه رد بشه باطل میشه.
ممنون

اگه برنده خانمتون باشه و ويزا بهش بدن از تاريخ مديكال به مدت ۶ ماه ويزاتون اعتبار داره و اگه كليرنستون طولاني شد اون ميتونه تو اين مدت بره البته در صورتيكه خداي نكرده به شما ويزا نرسه اون ميتونه واسه شما اقدام كنه ولي فعلا جاي نگراني نيست
تا سپتامبر هنوز ۴ ماهي موندهSmile

مرسی ولی برنده منم
الان اگه به خانومم یه ضرب ویزا بدن و کلیرنس من طولانی بشه اون ویزاش چقدر اعتبار داره؟
اگه من به ویزا نرسم و اون مجبور بشه تنها بره بازم میتونه واسه من اقدام کنه؟
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-30 ساعت 21:17)ben123 نوشته:  
دوستان یه سوال
ممنون

اگه برنده خانمتون باشه و ويزا بهش بدن از تاريخ مديكال به مدت ۶ ماه ويزاتون اعتبار داره و اگه كليرنستون طولاني شد اون ميتونه تو اين مدت بره البته در صورتيكه خداي نكرده به شما ويزا نرسه اون ميتونه واسه شما اقدام كنه ولي فعلا جاي نگراني نيست

مرسی ولی برنده منم
الان اگه به خانومم یه ضرب ویزا بدن و کلیرنس من طولانی بشه اون ویزاش چقدر اعتبار داره؟
دوست عزیز طوری که در قوانین خودشون گفتن،افراد زیر مجموعه،باید به همراه یا بعد از برنده ی اصلی وارد آمریکا بشن.پس،تا برنده ی اصلی ویزا نگیره به همراهان ویزا نمی دن.یا اگه بدن بعدش رو نمی دونم چی میشه.فقط می دونم تاریخ اعتبار ویزا به مدت ۶ ماه از تاریخ مدیکاله.
تشکر کنندگان: bahar101 ، ben123 ، Iaccept ، Daneshjo
دوستان یه سوال
ممنون

مرسی ولی برنده منم
دوست عزیز اگر برنده خودتان هستید تا به خودتان ویزا ندهند به همراهتان هم نمیدهند
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، bahar101 ، ben123 ، Iaccept ، nimanoush ، samane1363 ، Daneshjo
دوستان یه سوال
ممنون

مرسی ولی برنده منم

تا به نفر اصلی ویزا ندن به نفرات زیرگروه نمیدپن چون قانونا فقط همراه یا بعد از ورود کیس اصلی نفرات زیرگروه میتونن وارد بشن
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: bahar101 ، vidaa ، ben123 ، Iaccept ، samane1363 ، r.bazargan ، Daneshjo
دوستان یه سوال
ممنون

مرسی ولی برنده منم
سلام
اگر برنده شما هستید تا شما ویزا نگیرید خانمتون نمیتونه ویزا بگیره یعنی اگه شما کلیرنس بخورید خودبخود خانمتون هم کلیرنس میخورن
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن
تشکر کنندگان: bahar101 ، vidaa ، ben123 ، Macy ، samane1363 ، Amir shayan ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان