کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-31 ساعت 12:01)houshym نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 11:16)houshym نوشته:  
[/quote]
دوستانی که مصاحبه رفته اند ایا اگر بخواهی توضیح بیشتر بدهی افیسر نمیگذارد؟!!!!!
[/quote]
آفیسر از همسر من پرسید تو خدمت چیکار میکردی که همسر من یه توضیح کوتاه و مفید داد و کاملا منظورشون رو رسوندن
و همچنین در مورد شغلش....
کلا نباید توضیح اضافه و بیش از حد داد . برا خودتون یکی دوجمله آماده شده داشته باشید...
بعد یه وقت پیش خودشون میگن ایرانی ها چقدر زیاد حرف میزنن.... والله Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan ، khalilkhah ، areb1356 ، bahar101 ، samane1363 ، Daneshjo
سلام دوستان
تو رو خدا كمك كنين هر كار ميكنم نميتونم وارد سيس بشم
مگه ادرسش اين نيست؟www.ceac.state.gov چرا پس وارد نميشههههههههههههههههههههههههههههههه
تشکر کنندگان: bahar101 ، Daneshjo
(2015-05-31 ساعت 14:28)ican2015 نوشته:  سلام دوستان
تو رو خدا كمك كنين هر كار ميكنم نميتونم وارد سيس بشم
مگه ادرسش اين نيست؟www.ceac.state.gov چرا پس وارد نميشههههههههههههههههههههههههههههههه
دوست عزيز، سايت سيس تو اين چند روز بعضا دچار مشكل ميشه. هر يكي دو ساعت چك كنيد، بالاخره باز ميشه.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، samane1363 ، Daneshjo
يه خبر بد براي پزشكان گروه. متاسفانه ارزيابي مدارك پزشكي در امريكا توسط ECFMG متوقف شده. البته احتمالا موقت باشه ولي اگه به سلامتي كلير بشيم ، فعلا تو امريكا بايد دنبال يه شغل ديگه بگرديم. منم آواتار پروفايلمو از لوگوي دانشگاه هاروارد به مك دونالد تغيير مي دم Smile Smile
اين هم از ماخذ اين خبر:
http://www.ecfmg.org/news/2015/05/29/ver...EOiLg.dpbs

◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: karo.eng ، p00ya2001 ، areb1356 ، bahar101 ، sadaf44 ، Daneshjo
جناب 2015 reza شما چیکار کردید?!یادمه برای استرالیا هم اقدام کردید?!!!!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، samane1363 ، Daneshjo
کسی نظری در مورد تحلیل سیمون جان نداره?!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، بابراس ، bahar101 ، Daneshjo
ممنونم از لطفتون!ایشالا که هر چی زودتر کلییر بشید!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: bahar101 ، Daneshjo
(2015-05-31 ساعت 13:14)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 12:53)zohreh-gh نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 11:01)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 10:35)zohreh-gh نوشته:  دوستان گرامی، الان داشتم صفحه کلیرهای سفارت انکارا رو نگاهی مینداختم. ماه می تموم شد و برای ماه جون فقط ۲ مورد کلیری دارند که براشون ویزا صادر کنن. یعد برای ماه جولای هم اکثریت قریب باتفاق به جز تعدادی انگشت شمار کلیرنسی های ترکیه است. به نظرم خلوت گذاشتن تا طی یکی دو روز اینده کلیر بزرگ ماه جوون اعلام شه. به امید هورررراهای بسیار بلند و فراوون. دوستان اگه نظر دیگه ای دارند لطفا به ما هم اطلاع دهید.

زهره خانم شما از کجا میدونین که واسه جون دو نفر کلیرنس دارن!!!!!! اگه از قبل بزنن ملت چرا خودشو علاف آپدیت ها میکنه؟!! ماهی یه بار سر میزنه اگه اسمش بود واسه ماه آینده میدنه که کلیر میشه اگرم نه که میمونه واسه ماه بعد.
لطف آمار غلط ندیدن.
دوست گرامی، من با توجه به سایت سفارت انکارا - جهت دوستانی که در انکارا مصاحبه داشته اند - عرض کردم. اگر به سایت مراجعه کنید میبینید که ماه جون فقط دو نفر هست و ماه جولای هم اکثریت قریب به اتفاق ترک هستند جز عده ای انگشت شمار. همین . و این نویدی است برای دوستان که در ماه جون کلیری قابل توجه داشته باشیم.
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
ضمنا امید که شما نیز اگر تا الان کلیر نشده اید جزء دوستان کلیرشده ماه جون باشید.

مچکرم از لطف تون ایشالا با شما و بقیه دوستا ن کلیرنس خورده هر چه سریعتر تو این ماه کلیر بشیم. اما نه دیدم و نه تا حالا شنیدم که مثلا تو ماه آینده این تعداد نفرات کلیر بشن.
مدیران و دوستان مطلع تر مطلب رو روشئن کنن ممنونم میشم.
تيچر جان منظور زهره خانم اينه كه ٢ نفر هستن كه مهلت دريافت ويزاشون تا جون هستش و بقيه تا آخر مي بايد ميرفتن ويزا رو بگيرن، يه كوچولو به صحبتهاشون دقت ميكردين كاملا منظورشون مشخص بوداااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: Daneshjo
بابا مگه چي شده
فردا سايت اپديت ميشه همه بلا استثنا يه اپ شبانه ميخورين كه مقدمه كلير شدن كامله اگه حدسم درست بود رتبه بارونم كنين
Big GrinBig GrinBig Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: بابراس ، hilda60 ، r.bazargan ، ginjer ، mohammad384 ، bahar101 ، Marmad ، vahid1432 ، samane1363
(2015-05-31 ساعت 15:40)p00ya2001 نوشته:  بابا مگه چي شده
فردا سايت اپديت ميشه همه بلا استثنا يه اپ شبانه ميخورين كه مقدمه كلير شدن كامله اگه حدسم درست بود رتبه بارونم كنين
Big GrinBig GrinBig Grin
آقا پویا امید که پیش بینی شما درست بشه من خودم بلافاصله به شما رتبه میدم. هر چند 11 می ساعت 10 شب ما اپدیت شدیم ولی از کلیر خبری نشد. Wink
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: بابراس ، r.bazargan ، p00ya2001 ، bahar101
آقا ظاهرا تو ماه جون یک نمایشگاه هست دبی که تمام ویزاهای دبی رو خورده. ویزا واسه دبی راحت گیر میاد یا نه? چکار کنیم
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-05-31 ساعت 15:35)hamid66 نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 11:01)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 10:35)zohreh-gh نوشته:  دوستان گرامی، الان داشتم صفحه کلیرهای سفارت انکارا رو نگاهی مینداختم. ماه می تموم شد و برای ماه جون فقط ۲ مورد کلیری دارند که براشون ویزا صادر کنن. یعد برای ماه جولای هم اکثریت قریب باتفاق به جز تعدادی انگشت شمار کلیرنسی های ترکیه است. به نظرم خلوت گذاشتن تا طی یکی دو روز اینده کلیر بزرگ ماه جوون اعلام شه. به امید هورررراهای بسیار بلند و فراوون. دوستان اگه نظر دیگه ای دارند لطفا به ما هم اطلاع دهید.

زهره خانم شما از کجا میدونین که واسه جون دو نفر کلیرنس دارن!!!!!! اگه از قبل بزنن ملت چرا خودشو علاف آپدیت ها میکنه؟!! ماهی یه بار سر میزنه اگه اسمش بود واسه ماه آینده میدنه که کلیر میشه اگرم نه که میمونه واسه ماه بعد.
لطف آمار غلط ندیدن.
دوست گرامی، من با توجه به سایت سفارت انکارا - جهت دوستانی که در انکارا مصاحبه داشته اند - عرض کردم. اگر به سایت مراجعه کنید میبینید که ماه جون فقط دو نفر هست و ماه جولای هم اکثریت قریب به اتفاق ترک هستند جز عده ای انگشت شمار. همین . و این نویدی است برای دوستان که در ماه جون کلیری قابل توجه داشته باشیم.
ضمنا امید که شما نیز اگر تا الان کلیر نشده اید جزء دوستان کلیرشده ماه جون باشید.

مچکرم از لطف تون ایشالا با شما و بقیه دوستا ن کلیرنس خورده هر چه سریعتر تو این ماه کلیر بشیم. اما نه دیدم و نه تا حالا شنیدم که مثلا تو ماه آینده این تعداد نفرات کلیر بشن.
تيچر جان منظور زهره خانم اينه كه ٢ نفر هستن كه مهلت دريافت ويزاشون تا جون هستش و بقيه تا آخر مي بايد ميرفتن ويزا رو بگيرن، يه كوچولو به صحبتهاشون دقت ميكردين كاملا منظورشون مشخص بوداااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بهتر نبود شما به جای دفاع یه نیگا میکردین و توضیحات زهره خانم رو با دقت بیشتری میخوندین !!!!! ایشون صحبت از کلیرنس کردن اونم برنامه ریزی شده
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101
(2015-05-31 ساعت 17:48)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 11:01)mfte.teacher نوشته:  زهره خانم شما از کجا میدونین که واسه جون دو نفر کلیرنس دارن!!!!!! اگه از قبل بزنن ملت چرا خودشو علاف آپدیت ها میکنه؟!! ماهی یه بار سر میزنه اگه اسمش بود واسه ماه آینده میدنه که کلیر میشه اگرم نه که میمونه واسه ماه بعد.
لطف آمار غلط ندیدن.

بهتر نبود شما به جای دفاع یه نیگا میکردین و توضیحات زهره خانم رو با دقت بیشتری میخوندین !!!!! ایشون صحبت از کلیرنس کردن اونم برنامه ریزی شده
بله تیچرجان من اشتباها بجای مهلت صدور ویزا نوشتم کلیر (البته فکر نمیکنم فرقی داشته باشند چون با کلیرشدن ، مهلت ویزا اعلام میشه و اگر مهلت ویزا در این تاریخ -ماه جون- بیش از دو مورد نیست پس تا الان کلیر برای ماه جون نداشتیم و ویزا هم بالتبع اماده نبوده) امید که ظرف هفته آینده کلیر گروهی و صدور ویزای انچنانی داشته باشیم.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، p00ya2001 ، SAAM_60 ، bahar101 ، Daneshjo
سلام دوستان
ما نامه تمديد مديكال را دريافت كرديم و همچنين پاسپورت

تشکر کنندگان: bahar101 ، babak90 ، Daneshjo
(2015-05-31 ساعت 18:09)zohreh-gh نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 17:48)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 12:53)zohreh-gh نوشته:  دوست گرامی، من با توجه به سایت سفارت انکارا - جهت دوستانی که در انکارا مصاحبه داشته اند - عرض کردم. اگر به سایت مراجعه کنید میبینید که ماه جون فقط دو نفر هست و ماه جولای هم اکثریت قریب به اتفاق ترک هستند جز عده ای انگشت شمار. همین . و این نویدی است برای دوستان که در ماه جون کلیری قابل توجه داشته باشیم.

بله تیچرجان من اشتباها بجای مهلت صدور ویزا نوشتم کلیر (البته فکر نمیکنم فرقی داشته باشند چون با کلیرشدن ، مهلت ویزا اعلام میشه و اگر مهلت ویزا در این تاریخ -ماه جون- بیش از دو مورد نیست پس تا الان کلیر برای ماه جون نداشتیم و ویزا هم بالتبع اماده نبوده) امید که ظرف هفته آینده کلیر گروهی و صدور ویزای انچنانی داشته باشیم.

دوستان خلقتونو واسه اينجور بحث ها تنگ نكنيد
به فردا فكر كنين كه آپديت و بعدش كلير قشنگ و ويزاي زيبا در انتظارتونهSmileSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mfte.teacher ، zohreh-gh ، mehrdad_123 ، laleht ، SAAM_60 ، 2015reza ، bahar101 ، samane1363 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان