کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-31 ساعت 18:29)kamranzareipour نوشته:  سلام دوستان
ما نامه تمديد مديكال را دريافت كرديم و همچنين پاسپورت

مبارکه دوست عزیز
شرایط کیستون و تاریخ مصاحبتون بیزحمت بگذارید
اکه تونستید امضا را تکمیل کنید
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bahar101 ، َalikh ، Daneshjo
من امضا را نميدونم چي هست
تاريخ مصاحبه :اكتبر
كيس خانوادگي
اگر سوال ديگه اي هست بفرماييد

تشکر کنندگان: Daneshjo
سلام به دوستان. یک سوال؟اگه ایشالا این 20 مارچ بختش باز شد و کلیر شدیم میشه قبل از دریافت ویزا مجدد مدیکال برم و مدیکالم رو آپدیت کنم تا دیرتر برم؟؟؟مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ممنون
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
(2015-05-31 ساعت 19:05)mohammad384 نوشته:  سلام به دوستان. یک سوال؟اگه ایشالا این 20 مارچ بختش باز شد و کلیر شدیم میشه قبل از دریافت ویزا مجدد مدیکال برم و مدیکالم رو آپدیت کنم تا دیرتر برم؟؟؟مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ممنون

منم مثل شما مارچی هستم و آخرین آپدیت بدرد بخورم 24 مارچ بوده. اما با تمام این اوصاف ایشالا بعد از کلیر شدن وقت دارین تا سپتامبر برین. اگر میخایین مسافرت رو به تعویق بندازین حتما این کار رو انجام بدین و با مدیکال جدید برین سفارت.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: bahar101 ، samane1363 ، Daneshjo
هورآآآآآآآآ
هورآآآآآ‌آآ
.
.
.

آره درس فک کردی Smile
قراره این هفته خبرایی بشه Smile
نمیدونم چرا من فک میکنم ۷ جون یه روز خیلی خوبه!!! Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: SAAM_60 ، 2015reza ، bahar101 ، hilda60 ، emma ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-31 ساعت 20:08)Iaccept نوشته:  هورآآآآآآآآ
هورآآآآآ‌آآ
.
.
.

آره درس فک کردی Smile
قراره این هفته خبرایی بشه Smile
نمیدونم چرا من فک میکنم ۷ جون یه روز خیلی خوبه!!! Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

7 جون یکشنبس ها Wink
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-05-31 ساعت 10:44)rezasadeghi نوشته:  دوستان که شامل پروسه کلیرنس شدن باید یه نیم نگاهی هم به بولتون این ماه داشته باشن .
اگر این ماه هم مثل ماه های قبل حساب شده و با یه عدد مناسب کارنت کنن دیگه نباید نگرانیی از بابت کمبود ویزا یا اتمام سال ۲۰۱۵ داشته باشن .
ولی اگه زیاد و بدون اصول کارنت شه احتمالا داستان پارسال تکرار میشه که یه همچین حرکتی از kcc بعیده چون تا الان همه ی کاراشون حساب شده بوده .

--> به امید ویزای یکضرب <--
فکر کنم با این روند امسال ویزا زیاد هم بیاد
تشکر کنندگان: 2015reza ، Daneshjo ، nimanoush
(2015-05-31 ساعت 19:05)mohammad384 نوشته:  سلام به دوستان. یک سوال؟اگه ایشالا این 20 مارچ بختش باز شد و کلیر شدیم میشه قبل از دریافت ویزا مجدد مدیکال برم و مدیکالم رو آپدیت کنم تا دیرتر برم؟؟؟مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ممنون
آره بسته به اعتبار مدیکالتون تا 6 ماه ویزاتی صادره میتونه اعتبار داشته باشه
اگه میخاین دیرتر برین قبل بردن پاستون برین مدیکال مجدد بگیرین فقط تعللتون باعث اتمام ویزا و ... نشه
تشکر کنندگان: samane1363 ، Daneshjo ، mohammad384
(2015-05-31 ساعت 18:58)kamranzareipour نوشته:  من امضا را نميدونم چي هست
تاريخ مصاحبه :اكتبر
كيس خانوادگي
اگر سوال ديگه اي هست بفرماييد

برین user CP ==>edit profilr ==> edit signature
(2015-05-31 ساعت 07:15)Amir shayan نوشته:  دوستان شده تا حالا كسي بدون آپديت اسمش توي جدول كلير ها بياد؟ يا براش ايميل بياد؟

(2015-05-31 ساعت 10:10)rasoul3711 نوشته:  سلام دوستان
من چند روز پیش ایمیل زدم ابوضبی امروز واسم ایمیل فرستادن و به تاریخ 31می اپ شدم ولی همسرم همون تاریخ24 مارچ مونده کیسه اصلی منم دوستان نظری دارن بدن

باسلام: لطفاً بفرماييد جواب ايميل سفارت چى بوده ؟
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: َalikh ، Daneshjo
دوستان یک مقایسه آماری نشان می دهد که تعداد کلیر از 16 نفر در ماه ژانویه به 32 نفر در فوریه (100 درصد افزایش) و 74 نفر در مارس (دو و نیم برابر) و 182 در آوریل رسیده (دو و نیم برابر (سوپرکلیر اول)) و در ماه می با همه مظلومیتش به 192 (حدود 5 درصد افزایش نسبت به ماه قبل) رسید که اگر برای 4 ماه بعد هم به همین منوال ادامه یابد حدود 800 نفر از 1400 نفر احتمالی چک امنیتی, کلیر خواهند شد (این با فرض نبود سوپرکلیر دوم است که مقدار آن باید 400 نفر باشد که در یکی از چهار ماه پیش رو, رخ خواهد داد)
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: َalikh ، Iaccept ، zohreh-gh ، Aghaman ، hilda60 ، بابراس ، samane1363 ، mfte.teacher ، Daneshjo ، nimanoush
Wink 
سلام بر همه عزیزان منتظر
من هم شوهرم کلیر خورد مصاحبه ما 14 آپریل بود در طول این یک ماه و نیم یکبار بیشتر به اون آدرسی که آفیسر داد سر نزدیم چون باز نمیشه و فقط سایت ceacرو چک کردم که فقط یک آپدیت داشته
دوستانی که کلیر شدند از ایروان
زودتر ایمیل میاد یا در سایت ceacآپدیت میشه یا در اون سایت سفارت که باز نمیشه
ببخشید شاید سوالم تکراری و تو صفحات قبل نوشته شده باشه ولی باور کنید وقت ندارم برم اونا رو بخونم همینطورش هم پسر کوچولوم داره از سر و کولم بالا میرهBig Grin
تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، SAAM_60 ، Daneshjo
راه حل اینه که حسادت را از خودمون دور کنیم تا درهای موفقیت به روی ما باز بشه،
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Aghaman ، fa15 ، laleht ، bahar101 ، Amir shayan ، hilda60 ، ginjer ، p00ya2001 ، samane1363 ، ALISHARIFI ، lotttery2015 ، Daneshjo
(2015-05-31 ساعت 22:58)مریم معینی نوشته:  سلام بر همه عزیزان منتظر
من هم شوهرم کلیر خورد مصاحبه ما 14 آپریل بود در طول این یک ماه و نیم یکبار بیشتر به اون آدرسی که آفیسر داد سر نزدیم چون باز نمیشه و فقط سایت ceacرو چک کردم که فقط یک آپدیت داشته
دوستانی که کلیر شدند از ایروان
زودتر ایمیل میاد یا در سایت ceacآپدیت میشه یا در اون سایت سفارت که باز نمیشه
ببخشید شاید سوالم تکراری و تو صفحات قبل نوشته شده باشه ولی باور کنید وقت ندارم برم اونا رو بخونم همینطورش هم پسر کوچولوم داره از سر و کولم بالا میرهBig Grin

سلام حدودا دو سه ماهی طول میکشه تا انشاالله همسرتون هم کلیر شن هر هفته سایت سفارت آمریکا تو ارمنستان را چک کنید خوبه چون اگر کلیر شن شماره کیستون را آنجا میبینید برای ما ایمیل نیومد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: bahar101 ، hilda60 ، Daneshjo
(2015-05-31 ساعت 22:58)behjat نوشته:  راه حل اینه که حسادت را از خودمون دور کنیم تا درهای موفقیت به روی ما باز بشه،

اين حرف بهجت خانم رو بايد با طلا نوشت به خدا
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: khalilkhah ، bahar101 ، behjat ، hilda60 ، r.bazargan ، p00ya2001 ، samane1363 ، ALISHARIFI ، ginjer ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان