کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
من مصاحبم ابوظبی بود توی ژانویه و کلیرنس خوردم که گفت دوماه دیگه کلیر میشی...آپدیت ها 20 . 21 . 22 ژانویه
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii ، soruosh
شما همون تاییدیه آموزش پرورش رو ترجمه کن البته فکر کنم رو ترجمه اش اگر تایید وزارت امور خارجه هم باشه بهتره. که البته خود دارالترجمه این کار رو براتون انجام میده. بعد با ترجمه بقیه مدارکتون بفرستین سفارت.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: sinapco ، bahar101 ، goliii
(2015-01-24 ساعت 12:57)santi نوشته:  دوستان سلام
ما بیش از دو ماه پیش تو ابوظبی مصاحبه داشتیم ولی هنوز توسایت ابوظبی کیسمون رو نمیشناسه ایمیل هم زدم ولی جوابی ندادند.
به نظرتون میشه کار دیگری کرد؟
سلام
دوست عزیز مال من رو هم از نوامبر که مصاحبه داشتیم نمی شناسه اما حتما ای میل بزن. من زدم گفتن در حال AP است ولی شما یزن شاید خبر خوبی بود. امیدوارم خبر خوب بشنوید در ضمن بند مربوز را هم CASE NOT FOUND انتخاب کنید
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: bahar101
چرا ابوظبي هيچ خبري نيست............ من ويزامو ميخوام..... لااقل آپديت كنن دل ادم خوش بشه. نامه بنويسيم به نظرتون از دوماه بيشتر طول كشيده؟ D:
تشکر کنندگان:
(2015-01-24 ساعت 19:58)MASTAN1 نوشته:  
ما بیش از دو ماه پیش تو ابوظبی مصاحبه داشتیم ولی هنوز توسایت ابوظبی کیسمون رو نمیشناسه ایمیل هم زدم ولی جوابی ندادند.
سلام
دوست عزیز مال من رو هم از نوامبر که مصاحبه داشتیم نمی شناسه اما حتما ای میل بزن. من زدم گفتن در حال AP است ولی شما یزن شاید خبر خوبی بود. امیدوارم خبر خوب بشنوید در ضمن بند مربوز را هم CASE NOT FOUND انتخاب کنید
سلام دوستان،
درکیس نامبرتان صفر های بعد از 2015ASنباید وارد کنید، بطور مثال لازم است به ترتیب زیر نوشته شود:
2015AS1234
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-01-24 ساعت 16:14)mofateh1984 نوشته:  من مصاحبم ابوظبی بود توی ژانویه و کلیرنس خوردم که گفت دوماه دیگه کلیر میشی...آپدیت ها 20 . 21 . 22 ژانویه

شما هم کار دولتی دارید و هم سربازی؟
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان:
دوستان پارسال توی چه ماهی دیگه ویزا تموم شد؟ واینکه تو این مراحل AP چند درصد از کیسها تا قیل از سه ماه کلیر میشوند ؟
تشکر کنندگان:
لطفا خارج از موضوع بحث نکنید. نه سوال نه جواب
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: soruosh ، bahar101
(2015-01-25 ساعت 00:58)mkamyab نوشته:  دوستان پارسال توی چه ماهی دیگه ویزا تموم شد؟ واینکه تو این مراحل AP چند درصد از کیسها تا قیل از سه ماه کلیر میشوند ؟

جون به بعد دیگه کلیر گروهی نشد.
پارسال زیر 3 ماه هم کلیر گروهی نشد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: soruosh ، HERMES7 ، bahar101 ، afrand ، Radwin
چه سکوت نفس گيريSad
هيچ کاري هم از دستمون برنمي يادSad
شماره کيس :***2015AS2 -تعداد افراد کيس: 4 نفر-رويت قبولي:1 May - ارسال فرمها:May 29- کارنت شدن:July- کنسولگري:آنکارا-تاريخ مصاحبه: Dec 3- وضعيت: کلير توسط ايميل 3 April ورود به کالیفرنیا: 28jun
تشکر کنندگان: ریحانا ، bahar101
درود
متن زیر عینا از سایت سفارت مجازی ایالات متحده (http://persian.iran.usembassy.gov)کپی پیست شده و جهت اطلاع دوستان نقل میشه:

"اطلاعات مربوط به فرایند اداری
برخی از درخواست های صدور روادید به طی مراحل طولانی تری از نظر اداری نیاز دارند که سبب می شود رسیدگی به مدارک، پس از مصاحبه کارمند کنسولگری با متقاضی دریافت روادید، زمان بیشتری بگیرد. این موضوع هنگامی که متقاضیان درخواست خود را برای دریافت روادید ارائه می دهند، به اطلاع آنها رسانده می شود. قسمت عمده مراحل اداری، تا 60 روز پس از مصاحبه صدور روادید به پایان می رسد. هنگامی که این فرایندهای اداری ضرورت دارد، زمان آن بسته به شرایط خاص هر پرونده متفاوت است.
"
تشکر کنندگان: Radwin ، babak12 ، Habib120 ، afrand ، bahar101 ، milad.nas ، goliii ، jupiterx ، m.ghoreishi ، ریحانا ، Leila18 ، R-AL ، soruosh
(2015-01-24 ساعت 19:58)MASTAN1 نوشته:  
سلام
این هم نمونه نامه اگر بازم مشکل دارید
نمونه نامه به سفارت ابوظبی اگر وب سایت کیس شما را نمی شناسد:
Date:
Case no:
Category: DV
Principal Applicant:
Accompany:
Interview date:
Re: Case no:
Dear Officer,
We had our interview on ……….. in US embassy in Abu Dhabi. I have been told to check the website for any update in my Administrative Process.
I checked many times but following message has been appeared.
“No information has been found about the application number you entered…”
You are kindly requested to check this issue and let me know how I have to check my visa status and what is the reason that my application number has not been found in the website?
Your kind reply is highly appreciated.
Sincerely,
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: bahar101 ، Leila18
دوستان به نظرم قراره خبرهایی بشه این آرامش قبل از طوفانه، آماده باشید. من خودم البته در طوفان ایندفعه اصلا منتظر نیستم چون آپدیتم در سیس توی خواب زمستانیه فقط خدا کنه خواب زمستانی باشه و مثل اصحاب کهف به خواب سیصدساله نره. ولی فوریه امسال که بعد از 853 سال تکرار شده آبستن اتفاقات زیادی خواهد شد آماده باشید که ویزا دارد می آید آب زنید راه را چونکه ویزا میرسد.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: milad.nas ، goliii ، solid_mercury ، bahar101 ، farrokh1675 ، siminbiazar ، m.ghoreishi ، mick ، afrand ، Leila18
سلام به همه دوستان
ميخواستم بدونم اولين كيس ايراني كه مصاحبه شده و Ap خورده چند روز از تاريخش ميگذره و اين كه از دوستان محاجرسرا هست يا نه ؟ ممنون با ارزوي هرچه زودتر كلير شدنتون
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
از اول اکتبر شما حساب کن. فکر کنم آنکارایی ها با این تاریخ هستند.
تشکر کنندگان: milad.nas ، bahar101 ، Leila18 ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان