کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-01-27 ساعت 10:52)goliii نوشته:  درود دوستان یه سوال پارسال هم اپدیت شدن سایت انکارا همین شکل بوده؟

بله منم از برندگان پارسال بودم و آنکارا مصاحبه شدم دیر به دیر آپدیت میشد
ولی در کل پارسال آنکارا از ابوظبی و خصوصا ایروان خیلی بهتر بود
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: jupiterx ، rbrb-2015 ، bahar101 ، goliii ، farrokh1675 ، soruosh
کلیر بشیم دیگه
لاقل آپدیت شیم
بی زحمت
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii
درود دوستان ببخشید که من اینقدر سوال واسم پیش میادTongue یه سوال دیگه ممکنه که کلا بیخیال ماهایی بشن که به یکیمون ویزا دادن وبه اون یکی ندادن مثلا پیش خودشون بگن اینا که یکیشون گرفته بقیه هم مهم نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟SadSadSadSad
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان:
اميدوارم هر چه زودتر ، همه دوستان كلير بشن . فقط اميدوارم امسال طوري نشه كه ٢٠١٤ هايي ها بگن اينا كه وضعشون از ما بدتره !!!! در ضمن يك مورد جديد ، بسياري افرادي كه نامه دوم براشون به همراه تاريخ مصاحبه ميايد ، تو نامه اول آنكارا بودن و در دعوت به مصاحبه بدون درخواست خودشون به ايروان و جاهاي ديگه دعوت شدند. اين رو هم ميشه نشونه خوب ديد كه آنكارا اعلام كرده لود كاريش خيلي بالاست و براي همين خواسته كه مصاحبه هاش به جاهاي ديگه منتقل بشه تا بتون همين كيسهاي خودش به موقع و بدون لود كاري بالا انجام بده ، يا خداي نكرده خداي نكرده كلا امسال گير كرده تو پروسش و همين هايي را كه تا حالا مصاحبه كرده و به كلرينس فرستاده انجام بده هنر كرده كه اميدوارم به معني تأمل حضرات روي كيسها نشه ، كه از ٧-٨ تا نسل قبل تا الان رو چك كنن .
به هر صورت ، توكل به خدا ، انشاالله امشب كليرنس بده و ١٠-٢٠ تا شماره اعلام كنه بعد از تقريبا نزديك به ٢ هفته بي خبري و بيش از ٣ ماه و اندي انتظار براي بعضي دوستان .
يك نكته جالب ديگه ، توجه كرديد همين ٧-٨ شماره اي كه تا الان اعلام كرده همشون مصاحبشون بعد از ١٠ نوامبر بوده و كيسهاي اكتبر و اول نوامبر اصلا خبري ازشون نيست ! چرا ؟ خدا داند ......

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101 ، goliii
(2015-01-27 ساعت 17:37)takecarenima نوشته:  اميدوارم هر چه زودتر ، همه دوستان كلير بشن . فقط اميدوارم امسال طوري نشه كه ٢٠١٤ هايي ها بگن اينا كه وضعشون از ما بدتره !!!! در ضمن يك مورد جديد ، بسياري افرادي كه نامه دوم براشون به همراه تاريخ مصاحبه ميايد ، تو نامه اول آنكارا بودن و در دعوت به مصاحبه بدون درخواست خودشون به ايروان و جاهاي ديگه دعوت شدند. اين رو هم ميشه نشونه خوب ديد كه آنكارا اعلام كرده لود كاريش خيلي بالاست و براي همين خواسته كه مصاحبه هاش به جاهاي ديگه منتقل بشه تا بتون همين كيسهاي خودش به موقع و بدون لود كاري بالا انجام بده ، يا خداي نكرده خداي نكرده كلا امسال گير كرده تو پروسش و همين هايي را كه تا حالا مصاحبه كرده و به كلرينس فرستاده انجام بده هنر كرده كه اميدوارم به معني تأمل حضرات روي كيسها نشه ، كه از ٧-٨ تا نسل قبل تا الان رو چك كنن .
به هر صورت ، توكل به خدا ، انشاالله امشب كليرنس بده و ١٠-٢٠ تا شماره اعلام كنه بعد از تقريبا نزديك به ٢ هفته بي خبري و بيش از ٣ ماه و اندي انتظار براي بعضي دوستان .
يك نكته جالب ديگه ، توجه كرديد همين ٧-٨ شماره اي كه تا الان اعلام كرده همشون مصاحبشون بعد از ١٠ نوامبر بوده و كيسهاي اكتبر و اول نوامبر اصلا خبري ازشون نيست ! چرا ؟ خدا داند ......

دوست عزیز من فکر میکنم که توی فوریه گروه زیادی کلیر میشوند. در سایت آنکارا هم این توصیه مهم را اضافه کرده که کسانی که اعلام شده اند بیایند و ویزایشان را سریع بگیرند. در ضمن یک زمان یکماهه هم اینوسط تا 12 فوریه خالی شده بود که افراد بیایند و ویزاهاشون را بگیرند. مصاحبه های آنکارا هم تعدادشان کمتر شده. جمیع اینها میتواند نشانه خبری از آنکارا از 12 فوریه به بعد (البته بیشتر در اینزمان) باشد. الان هم 11 روز هست که لیست کلیرها آپدیت نشده همه اینها نشانه اینه که باید خبری بشه. چون تا الان هنوز ویزای چندانی داده نشده است.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، afrand ، bahar101 ، goliii
(2015-01-27 ساعت 15:56)goliii نوشته:  درود دوستان ببخشید که من اینقدر سوال واسم پیش میادTongue یه سوال دیگه ممکنه که کلا بیخیال ماهایی بشن که به یکیمون ویزا دادن وبه اون یکی ندادن مثلا پیش خودشون بگن اینا که یکیشون گرفته بقیه هم مهم نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟SadSadSadSad

با سلام دوست عزیز اتفاقا برعکس نظر شما فکر میکنن اونا برا خانواده اهمیت بسیار زیادی قایل هستند حتما به فکر شما و خانواده تون هستند ولی یک چیز براشون مهمتره و اون قانونه و اینکه کسی که میخواد وارد آمریکا بشه حتما پاک باشه و خطری برا امنیت شهروندانشون نداشته باشن پس نگرانی بیمورد است وباید بهشون حق داد که بررسی ها کمی طول میکشه تو سفر اولم که میخواستم از دالاس برم لاس وگاس تو فرودگاه قبل از سوار شدن به هواپیما ازمون خواستند کفشها و کمربند و ...رو تو سبدی بزاریم که از زیر دستگاه بگذره خوب تا اینجا مشکلی نبود چون تو ایران خودمون هم چنین کاری میکردن ولی وقتی ازمون خواستن بریم تو یک دستگاه شیشه ای و دستهامون رو ببریم بالا سرمون به من برخورد احساس کردم به من توهین شده ولی وقتی خوب فکر کردم دیدم برا امنیت پروازی که خودم هم توش سوار هستم هر کاری لازم هست باید انجام بدن مخصوصا وقتی دیدم همه چه ایرانی و چه آمریکایی مثل هم چک میشن .دوست عزیز برا امنیت خودت و خانواده ات که میخوای تو آمریکا زندگی کنی فکر کنم اگه کمی هم انتظار بکشی ارزشش رو داره و ترس از اینکه ویزا ها تموم بشه رو برا همیشه فراموش کن سال ۲۰۱۴ گذشت و رفت و خاطرات تلخش رو با خود برد امسال ۲۰۱۵ است و سالی خوب برا همه ایرانی هایی که تو لاتاری برنده شدن شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: ashkan.h56 ، afrand ، bahar101 ، m.ghoreishi ، goliii ، aaraam
با سلام
من واقعا هم ناراخت هم نگرانم من هفته اول اکتبر رفتم مصاحبه و فقط 1بار 1ماه بعدش اپدیت شدم دیگه هم هیچ خبری نه از اپدیت هست نه کلیر مثلا قرار بود کلیرنس کوتاه بشه این طوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: goliii ، soruosh
(2015-01-27 ساعت 19:18)Vandadi نوشته:  با سلام
من واقعا هم ناراخت هم نگرانم من هفته اول اکتبر رفتم مصاحبه و فقط 1بار 1ماه بعدش اپدیت شدم دیگه هم هیچ خبری نه از اپدیت هست نه کلیر مثلا قرار بود کلیرنس کوتاه بشه این طوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii ، siminbiazar
دوست عزیز یه جوری از آپ دیت صحبت میکنید که انگار وجود زیاد و پی در پیش چیزی رو تغییر میده یا اینکه اصلا این آپ دیت لعنتی نشون دهنده ی یک پیشرفت یا تغییر مطلوبه پارسال بعضی ها یه گونی آپ دیت داشتن و نگرفتن و بعضی ها یکی دوتا داشتن و گرفتن.....هیچ تحلیل و تفسیر محکمی نداره
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii ، hamidrezamg ، R-AL ، fa15 ، ریحانا ، r.bazargan
دوست عزیز و گرامی حالا اپدیت هیچی اما کلیر هم هیچ خبری نیست مثلا قرار بود زیر 4ماه کلیرنس طول بکشه...........
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii ، m.ghoreishi ، siminbiazar ، ریحانا
سلام دوستان
من توی فرم نه سوالی در جواب اینکه فرودگاه ورودی تون به آمریکا چیه، نوشتک آتلانتا
ولی بعد که بحث خرید بلیط شد، پرواز فیلادلفیا مناسب تر از همه بود و من اون رو خریدم
آیا مشکلی هست؟ دوستان کسی تجربه مشابه داره؟

تشکر کنندگان:
(2015-01-27 ساعت 21:11)mkamyab نوشته:  
دوست عزیز یه جوری از آپ دیت صحبت میکنید که انگار وجود زیاد و پی در پیش چیزی رو تغییر میده یا اینکه اصلا این آپ دیت لعنتی نشون دهنده ی یک پیشرفت یا تغییر مطلوبه پارسال بعضی ها یه گونی آپ دیت داشتن و نگرفتن و بعضی ها یکی دوتا داشتن و گرفتن.....هیچ تحلیل و تفسیر محکمی نداره

دوست عزیز منم ناراحتم 21 ژانویه مصاحبه داشتم اما چون کارم نفت میترسم کلیر نشمSad
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان: bahar101 ، r.bazargan
دوست عزیز شما 21 زانویه مصاحبه داشتید یعنی 6 روز پیش خیلی غیر منطقی که شما از الان نگرانید من حدود 4ماه منتظرم نگرانی شما بی دلیله.....
تشکر کنندگان: bahar101 ، m.ghoreishi ، siminbiazar ، r.bazargan
سلام
مثل اینکه اینجا همه بحث سنگین دارن اونم با لحن های ....
نکنین این کارو
انرژژژژیییی بدبن به هم دیگه و واقع بین باشین
اگه لاتاری نبود چی کار می کردین
همه کلیر میشین نگران نباشین
ما باید نگران باشیم که هنوز نامه دوم رو هم نگرفتیم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، R-AL ، ریحانا ، jupiterx ، SAAM_60 ، r.bazargan ، farrokh1675
(2015-01-27 ساعت 21:31)Vandadi نوشته:  دوست عزیز و گرامی حالا اپدیت هیچی اما کلیر هم هیچ خبری نیست مثلا قرار بود زیر 4ماه کلیرنس طول بکشه...........

كجا قرار بود؟
دوستان ببينيد اين لاتاريههه !
هيچ نظم و ترتيب و فرمتي نداره كه بتونيد روش حساب كنيد
الان همه ما سوار يه قايق در امواج اونيم
حالا ميتونيم هي گريه كنيم و از اوضاع بناليم !
يا لذت موج سواري رو ياد بگيريم و از اين سفر لذت ببريم
تهش زبونم لال به مقصد نرسيديم حداقل از يه سفر لذت برديم و خاطره تلخ نداريمSmile
به اميد پياده شدن توي يه ساحل روياييي
هيپييييييپ هوووووورورا Smile

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان