کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
(2014-09-28 ساعت 23:09)اشکان 3D نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 22:51)King Eagle نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 22:08)اشکان 3D نوشته:  سلام کامران جان انقدر گفتن همه بچه ها که دیگه زبونمون مو دراورد بعدم میبینی که امسال خیلی خیلی اینجا خلوت تره نسبت به سال های قبل که ما میومدیم و نگاه میکردیم و ثبت نام نمی کردیم و یاد میگرفتیم امسال خدارو شکر خلوته...

اشکان جان خیلی خوشحال نباش از خلوت بودن بزار پروسه شروع بشه بهت میگم چه خبر میشه مخصوصا 1 هفته آخر Big Grin

اره شهریار جان میدونم 1 هفته اخر 1 May که نگو اما منظورم ثبت نام بود که خبری نیست پارسال این موقعه خیلی شلوق تر بود صفحه های فروم...Big Grin

قضیه کلیرینس بچهای 2014 و ویزا نگرفتن خیلیا موثر بوده
وقتی یکی ببینه ممکنه بعد از کلی تلاش زحمت خرج کردن ویزا گیرش نیاد از شرکت کردن منصرف میشه
به نظر من اونایی هم که با این وجود و دیدن این مشکلات هنوز میخوان ثبت نام کنن مهاجران واقعی هست که واقعا قصد رفتن دارن امکانش رو هم دارن
تشکر کنندگان: lighter ، اشکان 3D ، King Eagle
مخلصیم...حاجی اشکان میگم قضیه چیه امسال تایپیک شمارش معکوس هم راه افتاده...الان آخه؟؟!!
تشکر کنندگان:
سلام به تمام دوستان
من و همسرم سه سال هست که ثبت نام میکنیم ولی اسممون در نمیاد. امسال هم برای چهارمین بار ثبت نام میکنیم و خیلی امید داریم. آخه قراره نیمه آبان امسال خدا یه کوچولو بهمون بده و مطمئن هستم خوش قدم هست.
برای تمام شما عزیزان هم آرزوی موفقیت دارم.
با درود فراوان خدمت همه دوستان عزیزم

یه سوالی از ریش سفیدان مجلس داشتم

پسر من 18 سالش تموم شده امسال میتونم براش جداگانه ثبت نام کنم؟

و یکبار هم تو گروه خودم و همسرم جاش بدم؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
شاید بعضی وقتها که
انتخابی وجود ندارد ،
اعتماد
بهترین راه باشد.
تشکر کنندگان: قصه گو
یعنی ایگل من خراب این امید دادنتم....خدای....ضد حال میزنی ها...خی یک امیدی چیزی....

همش یاد اون میوفتم رفیق ....من میدونم که موفق نمیشیم... Smile
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 18:41)King Eagle نوشته:  دوستان یه سر برید به این لینک اختلاف ساعت EST رو با ساعت خودمون ببینید متوجه میشید که شروع ثبت نام کی هستش

Eastern Standard Time
درود بر دوست عزیزم 'King Eagle'

ممنون از راهنمایی عالی شما . من برای راحتی دوستان یه سر رفتم و دیدم :

[عکس: 31856926892296934537.jpg]

شرق آمریکا = بالتیمور ( نزدیک واشینگتون DC ) در نظر گرفته شده و همانطور که مشخصه اختلاف ساعت ما با وقت استاندارد شرق آمریکا هفت ساعت و نیم می باشد . که البته در نوامبر این اختلاف به 8.5 ساعت تبدیل می شود . بقیه ش هم با خود دوستان (منظورم حساب و کتابه )
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: babak12 ، adonis2006 ، مریم فتوحی ، King Eagle
(2014-09-29 ساعت 14:12)MEHR52 نوشته:  با درود فراوان خدمت همه دوستان عزیزم

درود بر شما

دیگه نشد دیگه . هر خانواده 2 تا شانس داره . یکی آقا و یکی خانم .
هرچند شرطی برای سن شرکت کننده ها نیست ولی بنا بر دستور العمل ثبت نام DV افرادی که یا 12 سال تحصیلات عمومی (دیپلم 12 ساله) یا سابقه کار 2 سال در یک رشته که امتیازش بالای 7 باشه می تونن شرکت کنند و این به این معنی که بطور نرمال افراد 18 سال تمام کمتر نمی تونند این شرایط رو داشته باشند مگر موارد خاص .( مثلاً دو کلاس یکی یا بچه نخبه باشه که 12 سال رو مثلاً تو 10 سال تموم کرده باشه )
پس شما اگر فرزندتان که 18 سال تمام داره و شرط دیپلم هم داره می تواند جدا از شما بشه و شرکت کنه ولی دیگه زیر مجموعه شما نیست . (در واقع تا سن 21 سال به شرطی که مجرد باشه می تونه زیر مجموعه خانواده باشه ) اگر موقع ثبت نام فرزند شما جداگانه شرکت کنه و در زیر مجموعه شما و همسرتون هم بیاد فرزندتون کلاً از پروسه حذف می شه .
خواهشمندم دوستان و افراد با تجربه راهنمایی و در صورت لزوم اصلاح بفرمایند .
با تشکر
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: babak12 ، قصه گو ، MEHR52 ، King Eagle
شرایط شرکت در لاتاری 2016
دوستان با دقت بخونند که انشاله موفق بشوند.

اینجا
تشکر کنندگان: battosai ، S.gh ، hameddjj ، قصه گو ، مریم فتوحی ، MEHR52 ، ffrfar ، amirdadash ، King Eagle
دوستان كسي هست كه بدونه در صورت قبولي و حتي اكسپت شدن براي گرين كارت چقد هزينه نياز ميشه ؟؟؟
فرومي هست كه من بخوام بدونم هزينه ها رو ؟
يا كسي هست كه تجربه داشته باشه و بتونه راهنمايي كنه ؟
شايد خيليا هزينه هاش رو بدونن منصرف شن و حق كسي كه ميتونه از پس هزينه هاش بر بياد رو ضايع نكنن !
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان: S.gh ، hameddjj ، ramiz
ما هم به این تاپیک نقل مکان کردیم اصلا فکرشم نمیکردم سر از اینجا در بیارم امیدوارم همه مهاجرسرایی ها قبول بشن
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: babak12 ، S.gh ، ffrfar ، اشکان 3D ، قصه گو ، MEHR52 ، pari pari ، King Eagle ، shahin2737
دوستان هر چند خیلی زوده ولی یه توصیه: اگه ان شاا..... برنده شدین، تا زمانی که ویزا نگرفتین، به هیچ عنوان به کسی در مورد قبول شدنتون نگین
من خودم به تعداد انگشت شماری گفتم و به فامیل اصلا نگفتم ولی همون تعداد انگشت شمار حتی الان که همه چی تمام شده و ویزا نگرفتم انقدر سوال و جواب می کنند که صبر آدم رو سر می کنن. بحث حسادت و بقیه چیزا رو هم که خودتون بهتر می دونین. می دونم الان واسه گفتن این حرفا خیلی زوده ولی می گم که از همین الان یادتون بمونه و مواظب باشین مثل من یا امثال من اسمتون که در اومد یه دفعه ذوق زده نشین و به کسی بگین. اگرم خواستین بگین قبلش خوب فکر کنین مخصوصا به اینکه تضمینی واسه گرفتن ویزا نیست!
Rolleyes
بازمانده لاتاری 2014
(2014-09-29 ساعت 23:10)smart3461 نوشته:  دوستان هر چند خیلی زوده ولی یه توصیه: اگه ان شاا..... برنده شدین، تا زمانی که ویزا نگرفتین، به هیچ عنوان به کسی در مورد قبول شدنتون نگین
من خودم به تعداد انگشت شماری گفتم و به فامیل اصلا نگفتم ولی همون تعداد انگشت شمار حتی الان که همه چی تمام شده و ویزا نگرفتم انقدر سوال و جواب می کنند که صبر آدم رو سر می کنن. بحث حسادت و بقیه چیزا رو هم که خودتون بهتر می دونین. می دونم الان واسه گفتن این حرفا خیلی زوده ولی می گم که از همین الان یادتون بمونه و مواظب باشین مثل من یا امثال من اسمتون که در اومد یه دفعه ذوق زده نشین و به کسی بگین. اگرم خواستین بگین قبلش خوب فکر کنین مخصوصا به اینکه تضمینی واسه گرفتن ویزا نیست!
Rolleyes

اخه من موندم چرا ویزا نرسید ....؟ چی کار باید میکردید ؟ اخه که نکردید

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: اشکان 3D
(2014-09-29 ساعت 11:00)kamran293 نوشته:  مخلصیم...حاجی اشکان میگم قضیه چیه امسال تایپیک شمارش معکوس هم راه افتاده...الان آخه؟؟!!

(2014-09-29 ساعت 20:23)abbas09 نوشته:  ما هم به این تاپیک نقل مکان کردیم اصلا فکرشم نمیکردم سر از اینجا در بیارم امیدوارم همه مهاجرسرایی ها قبول بشن

کامران جان والا فکر کنم برای دادن انگیزه شور و حیجان بین بچه هاست می دونی که وضعیت هر سال از سال قبل بدتر میشه جای بهتر...Big Grin

دوستان دست عبرت بشه برای همه از این به بعد الکی و بی دلیل ثبت نام نکنن خیلی ها واجد شرایط نیستن به دلایل خیلی زیاد و روشنی که میدونید کلیر نمیشن و ویزا نمیرسه و کلی هزنه بلیت برای مصاحبه ترجمه مدارک و خیلی چیزهای دیگه دقت کنید از روی امتحان شانس بخت تون نرین ثبت نام کنید خواهش میکنم...(دوستان کلی گفتم به کسی بر نخره)...Smile
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
تشکر کنندگان: ffrfar
(2014-09-29 ساعت 14:12)MEHR52 نوشته:  با درود فراوان خدمت همه دوستان عزیزم

با سلام دوست عزیز.... بله میتونه مشکل ثبت نام نیست.... چون فرزند شما زیر 21 سال و مجرد هستش میتونه همراه با پرونده شما و همسرتون بعنوان فرزند ثبت کنین. همچنین اگر ایشون 12 سال تحصیلات یعنی پیش دانشگاهی داره می تونه ثبت نام کنه..... اگر سوال دیگری داشتین یا جواب تکمیلی نیاز بود در خدمتم. موفق باشید.
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: قصه گو ، MEHR52
(2014-09-29 ساعت 11:12)eagla نوشته:  سلام به تمام دوستان
من و همسرم سه سال هست که ثبت نام میکنیم ولی اسممون در نمیاد. امسال هم برای چهارمین بار ثبت نام میکنیم و خیلی امید داریم. آخه قراره نیمه آبان امسال خدا یه کوچولو بهمون بده و مطمئن هستم خوش قدم هست.
برای تمام شما عزیزان هم آرزوی موفقیت دارم.

دوست عزیز
من 33 سالمه و از 8 سالگی یادمه بابام فرمارو پر می کرد و می فرستاد و از وقتی که اینترنتی شد خودم برای همه خانواده پر می کردم تا اینکه 2014 خودم برنده شدم!!!! و با شماره 5600 !!!!!! از بازماندگان ویزا نگرفته هستم!!! تو خود خوان حدیث مفصل را!!!!!!!
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

تشکر کنندگان: babak12 ، S0SHiANT ، lighter ، pari pari ، ffrfar ، aidaz ، Death ‎Angel ، kasra ، اشکان 3D ، smart3461 ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان