کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
سلام به همه
امسال برای دهمین بار هست که شرکت میکنم (البته اگه درست یادم باشه ، با یک سال پایین بالا !!)
به امید قبولی همه عزیزان
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان: babak12 ، MEHR52 ، lighter ، pari pari ، Death ‎Angel ، hameddjj ، اشکان 3D ، Sam2014 ، King Eagle
دوستای گل مهاجر سرا امیدوارم همه مون ان شا الله امسال برا 2016 قبول بشیم ویزا هم بگیریم .بعد بیاییم مهاجر سرا خاطرات تمون را تعریف کنید . واسه همتون ارزوی بهترینها را دارم .
تشکر کنندگان: مریم فتوحی ، babak12 ، S0SHiANT ، MEHR52 ، lighter ، ffrfar ، King Eagle ، babak433
(2014-09-30 ساعت 02:04)hameddjj نوشته:  
(2014-09-29 ساعت 23:10)smart3461 نوشته:  دوستان هر چند خیلی زوده ولی یه توصیه: اگه ان شاا..... برنده شدین، تا زمانی که ویزا نگرفتین، به هیچ عنوان به کسی در مورد قبول شدنتون نگین
من خودم به تعداد انگشت شماری گفتم و به فامیل اصلا نگفتم ولی همون تعداد انگشت شمار حتی الان که همه چی تمام شده و ویزا نگرفتم انقدر سوال و جواب می کنند که صبر آدم رو سر می کنن. بحث حسادت و بقیه چیزا رو هم که خودتون بهتر می دونین. می دونم الان واسه گفتن این حرفا خیلی زوده ولی می گم که از همین الان یادتون بمونه و مواظب باشین مثل من یا امثال من اسمتون که در اومد یه دفعه ذوق زده نشین و به کسی بگین. اگرم خواستین بگین قبلش خوب فکر کنین مخصوصا به اینکه تضمینی واسه گرفتن ویزا نیست!
Rolleyes

دقیقا موافقم...هرچی میکشیم از این چشم حسادت

اخه من موندم چرا ویزا نرسید ....؟ چی کار باید میکردید ؟ اخه که نکردید
تشکر کنندگان: taherifar ، amirdadash ، feidom30 ، 2600kasra ، m_yek ، Death ‎Angel ، hameddjj ، King Eagle
از زمانی که نامه قبولی با پست میومد در خونه ثبت نام می کنم شمارش از دستم در رفته، امسال می خوام برای آخرین بار ثبت نام کنم و از دنیای لاتاری خداحافظی کنم. ثبت نام از کی شروع می شه؟
تشکر کنندگان: lighter ، aidaz
پس امشب 1 اکتبر میشه ثبت نام کرد ---
تشکر کنندگان:
سلام..من اولین باره میخوام واسه خودم و همسرم ثبت نام کنم.... اصلا نمیدونم باید چیکار کنم...گیج شدم SadSadSad میشه راهنماییم کنین لطفا
تشکر کنندگان: pari pari
اخه میدونی در کل که ما ایرانی هستیم هنوزم که مشرف نشدیم به انور اخلاق اونا رو بگیریم..به هر حال دیگه من که دقیقه 90 هستم...هر سال دقیقه اول بودم امسال دقیقه 90..تایپیک سال پیشو نگاه کن اشکان جان..همه هفته آخر سوالاتشونو پرسیدند.. Smile
تشکر کنندگان: اشکان 3D
(2014-09-30 ساعت 14:18)zey نوشته:  سلام..من اولین باره میخوام واسه خودم و همسرم ثبت نام کنم.... اصلا نمیدونم باید چیکار کنم...گیج شدم SadSadSad میشه راهنماییم کنین لطفا

سلام...اصلا گیج نشو آروم و ریلکس....برگرد برو تایپیک رو بخون و بچه ها زحمت کشیدند و صفحاتیی که قرارا پر کننین رو ترجمه کردند...فقط یک نکته یادت نره اگه پاسپورت داری که اسمها طبق همون نوشته شه اگه نداری انگلسشو یادداشت کن که بعدا طبق همون پاسپورت بگیرین...سوال بود بپرسی اینجا ملت جواب میدن...شما کلی وقت دارین نگران نباشین
تشکر کنندگان: Farhadj ، Sam2014
سلام
براي دوستان عزيزم كه در سايت مهاجرسرا هستن و براي باز شدن لينك ثبت نام 2016 چشم انتظاري ميكشن آرزوي موفقيت دارم.
انشاله كه همتون امسال قبول ميشيد..
تشکر کنندگان: babak12 ، m_yek ، Death ‎Angel ، اشکان 3D ، King Eagle
با سلام به کلیه دوستان .امیدوارم که همه امسال به آرزوتون برسید ودر کنار شما شانسی هم واسه من و خانواده رقم بخوره تا قبولی را جشن بگیریم امسال چهارمین بار است که داریم من و خانم شرکت میکنیم .به امید قبولی شما و ما.Rolleyes
تشکر کنندگان: babak12 ، m_yek ، اشکان 3D ، pari pari ، King Eagle
امسال بار 6اُم که شرکت میکنم، دیگه مثل سال های اول شوق و ذوق اونجوری ندارم چون فهمیدم که واقعاً شانس برنده شدن بسیار پایین ولی به هر حال ثبت نام میکنم، یه سنگی میندازیم دیگه Big Grin Wink[/align]
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: babak12 ، lighter ، m_yek ، اشکان 3D ، King Eagle
منم هستم، ولی خستم!
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
تشکر کنندگان: m_yek ، hameddjj ، ramiz
(2014-09-17 ساعت 18:30)mahssa نوشته:  یعنی واقن باید از کلیرنس 2014 به این تاپیک نقل مکان کنم؟؟؟؟... Sad
اره مهسا خانوم چرا که نه Big Grin
روشون رو کم کنید
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: m_yek
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

ویدیو: نکات مهم پیرامون ثبت نام در قرعه کشی گرین کارت از زبان سارا گرو http://goo.gl/enrKix
قابل توجه علاقمندان به شرکت در قرعه کشی گرین کارت آمریکا: برنامه قرعه کشی گرین کارت برای سال ۲۰۱۶ از فردا اول اکتبر ساعت دوازده ظهر به وقت شرق آمریکا آغاز می شود.
دستورالعمل شرکت در قرعه کشی و پاسخ پرسشهای متداول درباره این برنامه http://go.usa.gov/v4fA
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: alireza.nayyeri ، shanks ، Ali_Hunter
سلام بچهاها خبری نبود تا امدم دیدم همه ماشالا 6 بار 8 بار 10 با و از زمانی که نامه بازی بود دوستان ثبت نام کردن جا موندن ماکه تازه شوع کردیم کمی نا امید شدم که نکنه ماهم بیفتیم رو روال قبول نشدن سال به سال البته امید وارم شدم از این همه پشت کار دوستان واقعا افرین جانانه داره....

اما امید وارم امسال از ایران فقط بچه های مهاجر سرا قبول شن و بس...Big Grin
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
تشکر کنندگان: lighter ، kamran293

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان