کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
دوستانی که میگن لینک ثبت نام هنوز نیومده بهتره از یک مرورگر دیگه استفاده کنید بهترین گزینه اینترنت اکسپلورر هست .همانطور که بابک عزیز گفتند ثبت نام از دیروز 9 مهر ساعت 7:30 بعدظهر شروع شده است .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، sami70 ، babak12 ، King Eagle
(2014-09-21 ساعت 11:08)ارسلان66 نوشته:  دوستان ثبت نام قطعی هست و همونطور که dvb30000 عزیز گفت در تاریخ یک اکتبر شروع میشه ثبت نام و تا سه نوامبر 2014 ادامه داره
و همچنین در صفحه های سفارت مجازی در ایران ویدیوی به اشتراک گذاشته شده که خانم سارا گرو نکات-رو گوشزد میکنه دیدنش
دیدنش ضرر نداره
با آرزوی موفقیت برای همه 3>

حداقل لینکشو واسه شیرازیا میذاشتیCool
تشکر کنندگان: milade
سلام خدمت دوستان بنده 24 سال سن دارم و داری مدرک فوق دیپلم هستم . و هم اکنون هم در دانشگاه تهران دارم از اول لیسانس رو در رشته دیگری تحصیل میکنم اما هنوز درسم تموم نشده .علاقه مند به کار و تحصیل در ایالات متحده هستم . تصمیم گرفتم که از راه لاتاری وارد بشم . اما هنوز ثبت نام نکردم چون میخواستم از شرایطش اطمینان پیدا کنم .
کسایی که ویزا گرفتن میتونن منو راهنمایی کنن که میتونم یا نه با این شرایط ؟

اگر من شرکت کنم و اسمم دربیاد چه مقدار باید پول توی حسابم داشته باشم تا سفارت راضی بشه که من میتونم تو آمریکا زندگی اولیم رو شروع کنم ؟ (این مورد رو در تاپیک های دیگه جستجو کردم اما پیدا نکردم . شرمنده ) و اگر مثلا من نصف اون پول رو داشته باشم یعنی نمیتونم ادامه بدم ؟ و آیا راه حل دیگری غیر از این هم وجود داره ؟ ( قبول کردنش برام سخته که تمام کسانی که با لاتاری رفتن پول هنگفتی داشته باشن )

ببینم کسی میتونه به یک جوون خسته و تنها اما امیدوار کمک کنه یا نه Smile

پ - ن : دارای کارت معافیت دایم نیز میباشم
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، hameddjj
(2014-10-02 ساعت 13:22)King Of Nothing نوشته:  سلام خدمت دوستان بنده 24 سال سن دارم و داری مدرک فوق دیپلم هستم . و هم اکنون هم در دانشگاه تهران دارم از اول لیسانس رو در رشته دیگری تحصیل میکنم اما هنوز درسم تموم نشده .علاقه مند به کار و تحصیل در ایالات متحده هستم . تصمیم گرفتم که از راه لاتاری وارد بشم . اما هنوز ثبت نام نکردم چون میخواستم از شرایطش اطمینان پیدا کنم .
کسایی که ویزا گرفتن میتونن منو راهنمایی کنن که میتونم یا نه با این شرایط ؟

اگر من شرکت کنم و اسمم دربیاد چه مقدار باید پول توی حسابم داشته باشم تا سفارت راضی بشه که من میتونم تو آمریکا زندگی اولیم رو شروع کنم ؟ (این مورد رو در تاپیک های دیگه جستجو کردم اما پیدا نکردم . شرمنده ) و اگر مثلا من نصف اون پول رو داشته باشم یعنی نمیتونم ادامه بدم ؟ و آیا راه حل دیگری غیر از این هم وجود داره ؟ ( قبول کردنش برام سخته که تمام کسانی که با لاتاری رفتن پول هنگفتی داشته باشن )

ببینم کسی میتونه به یک جوون خسته و تنها اما امیدوار کمک کنه یا نه Smile

پ - ن : دارای کارت معافیت دایم نیز میباشم
سلام دوست عزیز
1- بله شما می تونید ثبت نام کنید چون یکی از 2 شرط تایید صلاحیت برای گرفتن ویزا در صورت قبولی دارید (1-داشتن دیپلم 12 ساله به بالا 2- داشتن 2 سال سابقه و تجربه در مشاغل مورد تایید یو اس اس )

2- ایشاله بعد از قبولی شما باید از طریق تمکن مالی(با در نظر گرفتن خط فقر یک نفر در یو اس اس برای سال 2014 فکر کنم حدود 11 هزار خورده ای دلار می باشد ) یا اسپانسر یا ملک، زمین، مغازه، ماشین باید ثابت کنید که می تونید هزینه های جاری زندکی خودتون تامین کنید
این پست مطالعه بفرمایید که یکی دوستان عزیزم کاملا توضیح داده
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: King Of Nothing ، آلیس-1980 ، King Eagle
(2014-09-28 ساعت 10:21)sara1818 نوشته:  اگر قبول شیم نتایج فقط برامون ایمیل میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ یا راه دیگه ای هم برای اطلاع از قبولی هست ؟؟؟؟؟

اخره ثبت نامت یه کدی بهت میدن که باید یا یادداشتش کنی یا ازش پرینت بگیری بعدش موقع اعلام نتایج میری تو همون سایت کد رو میزنی که ببینی ایشالا قبول شدی یا نه Smile
تشکر کنندگان: babak12
فولدر 2016 Lottery هم در لپ تاپ من ساخته شد...هه...طنز روزگاااار...

ای 2014 لعنتی...
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، babak12 ، King Eagle ، storagemeter ، kaziar ، kamranh ، khder ، ffrfar ، nazanin fatemi
سلام دوستان آدرسو باید اینطوری بنویسی؟
line1:city ghasrershirin,province kermanshah
line2:no16,khaneghah alley ,pirozi st, moalem sq
تشکر کنندگان:
با اوارگی محض ثبت نام کردم...

5 ,may,2015 هم باشد انروزی که شاد باشیم...
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، babak12 ، hamid32
دوستان تهرانی و شیرازی لطفاً از بنرها و آگهی های ثبت نام لاتاری که گفته میشه هنوز ثبت نام شروع نشده روی در و دیوار و شیشه جگر فروشی ها ، ساندویجی ها خیاطی هاو ....... درو دیوار خیابونهای تهران و شیراز به چشم می خورد عکسهایی گرفته و در این تاپیک قرار دهند تا با دیدن این جملات همگی مون لعنت و نفرین حواله این کسب و کار لاشخورها کنیم:
ثبت نام گرین کارت آمریکا ؛دریافت اقامت مجانی دائم , تحصیل مجانیBig Grin , حقوق ثابت ماهیانه حتی برای بیکارها Big Grinحقوق ماهیانه بازنشستگیBig Grin ,عشق و حال و گشت وگذار در لاس وگاس و سواحل میامی بدون هزینهBig Grin
یادمه از برندگان 2014 یک نفر در یکی از تاپیک ها این سوال را کرده بود: آقایون من از برندگان امسال هستم خودم 59 سالمه و خانمم 54 ساله هست لطفاً بگویید که من و همسرم جمعاً چقدر از دولت آمریکا حقوق ماهیانه بازنشستگی خواهیم گرفت؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: taherifar ، smart3461 ، alitab ، اشکان 3D ، ffrfar ، Touraj2014 ، goliii ، hamid32 ، Sam2014 ، younes58 ، King Eagle ، satin
سلام دوستان خوشحالم که امسال هم یک فرصت دیگه از طرف دولت آمریکا داده شده تا بعضی ها بتونن به سمت رویای آمریکاییشون قدم بردارند. ما هم بعد از گرفتن عکس جدید شنبه ثبت نام میکنیم
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: babak12 ، King Of Nothing ، alitab ، storagemeter ، آلیس-1980 ، hamid32 ، Sam2014 ، King Eagle
با سلام خدمت همه دوستان گل خودم
من امروز برای خودم ثبت نام کردم و برای همسرم هم اواسط این ماه ثبت نام میکنم شاید امسال قسمت ما هم شد برنده بشیم و بریم بلاد کفر . Big Grin
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: babak12 ، alitab ، storagemeter ، آلیس-1980 ، Sam2014 ، King Eagle
(2014-10-02 ساعت 18:33)arman_ghasr68 نوشته:  سلام دوستان آدرسو درست نوشتم:

سلام دوستان آدرسو باید اینطوری بنویسی؟

دوست عزیز جای لاین 1 و 2 عوض کن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: arman_ghasr68 ، storagemeter ، آلیس-1980 ، King Eagle
فرم باید دانلود کنیم؟؟؟ دیگه انلاین نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان و پیش کسوتان محترم
من دو تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین البته میدونم در جاهای مختلف صحبت شده اما به دلیل کمبود وقت دوباره میپرسم

1)من مدرک کاردانی فنی و حرفه ای دارم که دیپلم هنرستان آن 11 ساله است الان از نظر dv من شرط اول یعنی دیپلم 12ساله رو ندارم (البته بالای 10 سال سابقه دارم ) و میدونم که با سابقه حله اما میخوام بدونم که از نظر تحصیلی من به مشکل میخورم بعد اینکه من تو ثبت نام چی بزنم کاردانی رو پارسال و دو سال پیش some univercity degree زدم آیا درست میباشد
2) دو ساله که شرکت میکنم و قبول نمیشم امسال یکی از دوستام که فتوشاپ کاره عکسایه منو دید که با اون تو لاتاری ثبت نام کرده بودم گفت هر دوش روتوش داشته آقا دود از سر ما رفت بالا چون التماس عکاسیه رو کرده بودم بدون هرگونه روتوش و ادیت نگو پدر بیامرز یه ذره روتوشو زده بوده تنگش حالا منم که دو ساله دنباله مقصر قبول نشدن میگردم میگم حتما از گردونه خارج شده بودم (البته تو فتو ولیدیتور اوکی داده بودا) ولی یکی از دوستان میگفت اون لینک ایرداته سایز و حجم رو بررسی میکنه حالا موندم چی کار کنم با عکس 2016 کدوم عکاسی برم خودم بگیرم میترسم خراب شه
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، King Eagle
(2014-10-02 ساعت 20:16)sara1818 نوشته:  فرم باید دانلود کنیم؟؟؟ دیگه انلاین نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز بصورت انلاین است
https://www.dvlottery.state.gov/
انتخاب گزینه Begin Entry و سپس ثبت نام
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: sara1818 ، storagemeter ، آلیس-1980 ، Sam2014 ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان